کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

کارت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

جهت مشاوره در زمینه کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سازمان تامین اجتماعی با هدف رفاه و تکریم بازنشستگان و مستمری بگیران خود به راه اندازی کانون بازنشستگان تامین اجتماعی اقدام کرده است. کانون بازنشستگان خدمات مختلفی را به بازنشستگان این سازمان ارائه می دهد، البته بازنشستگان در صورتی از این خدمات بهره مند می شوند که از اعضای کانون بازنشستگان باشند و جهت دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی اقدام نموده اند.

در این مقاله قصد داریم مزایا و نحوه دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را بیان کنیم و همچنین نحوه ثبت نام  و تمدید کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را نیز توضیح دهیم.

کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی چیست؟

در ابتدا به معرفی کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی بپردازیم و پاسخی جامع برای سوال “کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی چیست؟ ” برایتان بیان کنیم.

همانگونه که گفتیم کانون بازنشستگان تامین اجتماعی ارائه کننده خدمات مختلفی مانند دریافت کمک هزینه خرید مسکن، دریافت وام برای بازنشستگان واجد شرایط و…  سراسر کشور ارائه می کند و بازنشستگان تامین اجتماعی جهت دریافت این خدمات باید مراحل دریافت عضویت را پیموده و کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را دریافت نمایند. در واقع این کارت نماینگر هویت و عضویت فرد در کانون بازنشستگان است در صورت مراجعه جهت دریافت خدمات کانون باید کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را به همراه داشته باشد.

بازنشستگان برای دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی می توانند به صورت غیر حضوری اقدام کنند البته گاه اوقات لازم است برای انجام برخی امور به صورت خضوری نیز اقدام نمایند.

در ادامه این مقاله قصد داریم شرایط و نحوه ذریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی و مزایای کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را برایتان بیان کنیم.

در صورتی که جهت دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی عجله دارید می توانید ازطریق تلفن ثابت با مشاوران مجموعه مشاور گروپ تماس بگیرید و در سریع ترین زمان ممکن راهنمایی های لازم جهت دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را بدست آورید.

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

شرایط دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

بازنشستگانی که دارای شرایط دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی هستند پس از ثبت نام و پیمودن مراحل دریافت کارت کانون بازنشستگان می توانند این کارت را دریافت نمایند. از مهم ترین شرایط  دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی می توان به بازنشسته بودن قرد  متقاضی اشاره نمود.

در جدول زیر سایر شرایط دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را نیز برایتان بیان کرده ایم.

ردیف شرایط دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی
1  طبق ماده 4 اساسنامه کانون، متقاضی قبل از بازنشستگی مشمول قانون کار بوده باشد
2 متقاضی از لحاظ دریافت حقوق نباید جزو بازماندگان به حساب بیاید
3 جهت تمدید کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی باید کارت منقضی را ارائه دهد.
4 ارائه تمامی مدارک جهت دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی الزامی است.

مدارک لازم دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

در این قسمت قصد داریم مدارک لازم دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی به صورت آنلاین باید بارگزاری شود را نام ببریم.

 1. فیش حقوقی، عکس پرسنلی، تصویر کارت ملی را به صورت فایل تصویری با فرمت JPG  جهت بارگزاری در سامانه آماده نمایید.
 2. آدرس دقیق و کد پستی باید به صورت دقیق در فرم ثبت نام وارد نماییم.
 3. شماره تلفن همراه بازنشسته حهت عضویت و دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی باید وارد نمایید.
 4. کارت بانکی جهت پرداخت اینترنتی هزینه صدور کار عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی باید در دسترستان باشد.
 5. متقاضیان باید رسید دریافتی پس از پرداخت هزینه صدور کار عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را تا روز دریافت کارت نزد خود نگه دارند.

ثبت نام کارت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

همان گونه که می دانید برای دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی باید در سامانه کانون تامین اجتماعی استان خود ثبت نام نمایید.

در جدول زیر لینک سامانه ثبت نام کارت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را برای استان های مختلف آورده ایم جهت ورود به سامانه دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان خود کلیک کنید .

پس از ورود به سامانه دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان خودتان مراحل زیر را جهت ثبت نام کارت کانون بازنشستگان انجام دهید.

 • پس از ورود به سامانه روی گزینه ثبت نام و دریافت کارت کلیک نمایید.

ورود به سامانه دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

 • پس از باز شدن صفحه جدید شرایط و مدارک لازم جهت دریافت سامانه دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را مشاهده می کنید، بعد از مطالعه شرایط و آماده سازی مدارک مورد نیاز جهت بارگزاری بر روی گزینه “تمام موارد فوق را مطالعه کردم و می پذیرم” کلیک نمایید.

فرم ثبت نام دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

 • حال باید فرم ثبت نام دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را تکمیل نمایید، توجه کنید در این فرم پس از وارد کردن اطلاعات هویت شخصی خود باید تصویر کارت ملی و آخرین فیش حقوقی و عکس پرسنلی را با فرمت JPG بارگزاری کنید.

فرم ثبت نام دریافت کارت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

 • پس ازتکمیل فرم ثبت نام دریافت فرم ثبت نام دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی باید هزینه مربوط به صدور کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

توجه کنید پس از پیمودن مراحل فوق و پرداخت هزینه صدور کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، رسید واریزی را تا زمان دریافت کارت کانون بازنشستگان نزد خود نگه دارید، در صورتی که به هر دلیلی رسید برای شما نمایش داده نشد، می توانید جهت پیگیری با کانون بازنشستگان استان خود تماس بگیرید، همچنین جهت راهنمایی بیشتر در این امور می توانید از طریق تلفن ثابت با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ 9099071613 تماس بگیرید.

تمدید کارت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

تمدید کارت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی برای آن دسته از بازنشستگان امکان پذیر است که از اعضای کانون بازنشستگان هستند به این معنا که قبلا جهت ثبت نام  و دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی اقدام نموده اند و اکنون تاریخ اعتبار کارتشان به پایان رسیده است.

نحوه تمدید کارت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی برای بعضی از استان ها به صورت حضوری و برای بعضی از استان ها به صورت آنلاین امکان پذیر است، با این اوصاف جهت تمدید کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی پس از ورود به سامانه استان خود وارد پنل کاربری خود شوید جهت ورود به پنل کاربری کد ملی و کد مستمری را وارد نمایید.

پس از وترد کردن اطلاعات لازم و ورود به سامانه دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، مطابق قسمت ثبت نام اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و علاوه بر تصاویر کارت ملی و شناسنامه و فیش خقوقی باید تصویر کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی منقضی شده را نیز بارگزاری کنید.

مزایای کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

از جمله مزایای کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی می توان به دریافت وام تامین اجتماعی اشاره کرد، بازنشستگان جهت دریافت وام بازنشستگان تامین اجتماعی باید جهت دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مطابق توضیحات بالا اقدام نمایید. دریافت کارت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی دارای مزیت های مختلفی است که در این قسمت به معرفی 3 مورد از آن ها می پردازیم:

 • دریافت پوشش درمانی: بازنشستگان که افراد مسنی هستند با کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی و بهرمندی از این پوشش درمانی برای آن ها ها که در معرض بیماری های مختلفی هستند بسیار کارآمد است.
 • کمک هزینه مسکن: بازنشستگان تامین اجتماعی در صورت واجد شرایط بودن و داشتن کارت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی می توانند از این خدمت ارائه شده نیز بهره مند شوند.
 • دریافت وام بازنشستگان تامین اجتماعی: به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در صورت آن که واجد شرایط لازم حهت دریافت وام بازنشستگی باشند و همچنین دارای کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی هستند وام های مختلفی از جمله وام قرض الحسنه بازنشستگان تعلق می گیرد.

در این مقاله به معرفی و مزیای دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی پرداختیم همچنین نحوه دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را به صورت غیر خضوری توضیح دادیم. امیدواریم این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد درصورتیکه سوالی دارید که پاسخ خود را در مقاله نیافته اید، یا شرایط ویژه ای دارید که پاسخ خود را نمی دانید، جهت دریافت راهنمایی می توانید از طریق تلفن ثابت با مشاوران و کارشناسان مجموعه مشاور گروپ تماس بگیرید.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی