کارت ورود به جلسه کنکور ۹۸ | لینک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 98

کارت ورود به جلسه آزمون سراسری نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور ۹۸ | لینک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای اینکه بتوانید در کنکور سراسری شرکت کنید، نیاز به کارت ورود به جلسه کنکور دارید. شما می توانید در تاریخ مشخصی برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 98 اقدام کنید. در ادامه اطلاعات جامع و کاملی درباره نحوه دریافت، زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۹۸ و نحوه رفع ایرادات موجود در کارت ورود به جلسه کنکور 98 آورده شده است. در صورتی که هر گونه سوال راجع به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 98 دارید، همین حالا با کارشناسان مجموعه بزرگ مشاور گروپ تماس بگیرید.

کارت ورود به جلسه کنکور ۹۸

جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 98، داوطلبان باید ابتدا وارد سایت سازمان سنجش (www.sanjesh.org) شوید و سپس با وارد کردن اطلاعات خود کارت ورود به جلسه کنکور 98 را دریافت کنید. شما داوطلبان عزیز می توانید از دو طریق زیر برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 98 -99 اقدام نمایید. در روش اول افراد می توانند با کمک اطلاعات شناسنامه ای که شامل نام، نام خانوادگی، سال تولد و شماره شناسنامه می شود کارت را دریافت کنند. روش دوم نیز با استفاده از مشخصات ثبت نامی می باشد که متقاضیان می توانند با در دست داشتن شماره پرونده و کد رهگیری کارت آزمون خود را دریافت کنند.

بنابراین به طور کلی می توان گفت داوطلبان باید ابتدا پس از وارد شدن به سامانه بر روی گزینه «کارت ورود به جلسه کنکور سراسری» کلیک کنند و از منو گزینه «ورود به سیستم» را انتخاب نمایند و با استفاده از یکی از روش ها کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 98 - 99

در صورتی که شماره پرونده یا کد پیگیری را فراموش کرده اید، بهتر است سریعا با مشاور گروپ تماس بگیرید و با دریافت راهنمایی های لازم اطلاعات خود را بازیابی کنید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 98

داوطلبان پس از ثبت نام در آزمون سراسری 98 - 99، باید از روز يكشنبه مورخ 98/04/09 لغايت روز چهارشنبه مورخ 98/04/12 براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع ­رساني اين سازمان به نشاني ww.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ متقاضيان شركت‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به پايگاه اطلاع‌ رساني مذكور مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سريال كارت اعتباري ثبت نام (12 رقمي) و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و كدپيگيري ثبت‌نام (16 رقمي) و نام و نام‌خانوادگي، كدملي و سريال شماره شناسنامه يك نسخه پرينت از برگ راهنما و كارت شركت در آزمون تهيه نمايند.

بر اساس برنامه زمان بندی شده آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنجشنبه ۱۳ تیرماه، آزمون داوطلبان گروه هنر در بعدازظهر پنجشنبه ۱۳ تیر، آزمون داوطلبان گروه علوم تجربی در صبح جمعه ۱۴ تیر و آزمون داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در بعدازظهر جمعه ۱۴ تیر ۹۸ در ۳۸۱ شهرستان و بخش مختلف کشور و ۵۱۸ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

جهت آگاهی از زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98 همین حالا وارد کانال مشاور گروپ شوید.

452452

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98

زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد پنج شنبه و جمعه 13 و 14 تیر ماه 98 برگزار خواهد شد. طبق روال سال های گذشته آزمون سراسری گروه های آزمایشی علوم انسانی ، ریاضی فیزیک و هنر روز پنجشنبه در تاریخ 13 تیر ماه و آزمون سراسری گروه های آزمایشی علوم تجربی و زبان خارجی روز جمعه در تاریخ  14 تیر ماه انجام می شود. زمان انتشار و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و آزاد  98 در تاریخ 98/04/03 انجام خواهد شد.

داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی ثبت نام کرده اند ، نگران تداخل ساعت برگزاری آزمون های خود نباشند ، چرا که با برنامه ریزی های انجام شده توسط سازمان سنجش داوطلبان قادر به شرکت در یک گروه آزمایشی اصلی و دو گروه آزمایشی شناور می باشند. برای حضور در جلسه آزمون به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ، الزامی می باشد و بدون آن داوطلب حق ورود به محل برگزاری آزمون را نخواهد داشت. برای دریافت کارت ورود به جلسه باید به سایت sanjesh.org مراجعه نمود و با یکی از روش  های زیر پرینت کارت را دریافت کرد:

  1. وارد کردن شماره سریال شناسنامه + شماره شناسنامه
  2. وارد کردن شماره پرونده + شماره داوطلبی
  3. وارد کردن شماره پرونده + کد پیگیری ثبت نام + شماره شناسنامه
  4. وارد کردن شماره پرونده + کد ملی + سریال شناسنامه

نحوه ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98

همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ، امکان ویرایش و اصلاح برخی اطلاعات فراهم می شود که به شرح زیر می باشد:

  1. داوطلبانی که مشمول اعمال سوابق تحصیلی می باشند و نسبت به اطلاعات درج شده بر روی کارت (از جمله نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره ملی و سال تولد ، نوع دیپلم و سال اخذ دیپلم ، کد دانش آموزی و منطقه اخذ دیپلم ، نوع مدرک پیش دانشگاهی و سال اخذ آن ، کد دانش آموزی مدرک پیش دانشگاهی و محل اخذ آن) اعتراضی دارند، لازم است که به سازمان آموزش و پرورش محل دریافت مدرک تحصیلی خود مراجعه کنند و برای اصلاح این موارد اقدام نمایند.
  2. داوطلبان در صورتی که پس از دریافت کارت شاهد مغایرتی در اطلاعات درح شده بر روی کارت از جمله جنسیت ، دین ، زبان خارجی امتحانی ، معلولیت و سهمیه بهیار شدند ، لازم است که با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر ، به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها برای اصلاح این اطلاعات اقدام نمایند. (آدرس باجه های رفع نقص مراکز استان ها ، همزمان با انتشار کارت بر روی سایت سنجش قرار می گیرد)
  3. داوطلبانی که دارای سهمیه بنیاد شهید ، ایثارگران ، سهمیه بسیج فعال و … می باشند و در زمان ثبت نام کنکور سراسری ، این سهمیه ها را اعمال ننموده اند ، لازم است که در زمان انتشار کارت ورود به جلسه به ارگان های زیربط مراجعه نمایند تا در صورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوطه، سهمیه برای آنها اعمال شود.
  4. اگر کارت ورود جلسه داوطلبان شامل مشکلاتی از جمله فاقد عکس بودن ، واضح نبودن عکس ، فاقد مهر بودن عکس و … می باشد باید به همراه دو قطعه عکس 4*3 و کارت شناسایی معتبر به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه کنند و پیگیر اصلاح کارت خود باشند.

مشاور گروپ آماده ارائه راهنمایی های تکمیلی در رابطه با رفع نواقص موجود در کارت ورود به جلسه کنکور 98 می باشد. با توجه به اطلاعاتی که در بالا آورده شده است، در صورت بروز هر گونه سوال با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳  با کارشناسان و مشاوران متخصص مشاور گروپ تماس بگیرید. مشاوران  ما همه روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور ۹۸ | لینک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی