کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به مبحث کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ پرداخته ایم. برای اطلاع از نحوه، زمان و سایت دریافت کارت ورود به آزمون ارشد فراگیر با مشاور گروپ همراه باشید.

کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

امسال برای اولین دوره دانشگاه آزاد اسلامی به برگزاری کنکور ارشد فراگیر می پردازد. در سال های قبل آزمون فراگیر فقط برای دانشگاه پیام نور بود. به همین دلیل که سال اول برگزاری این نوع آزمون در دانشگاه آزاد است هنوز اطلاعات کامل و دقیقی اعلام نکرده اند و خیلی از سوالات و مسایل مبهم هستند.

ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعات لازم و جدید در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر 1401 را به اطلاع شما برسانیم. در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ به صورت اینترنتی می باشد. دانشجویان باید از طریق سایت اعلام شده در زمان معین اقدام به دریافت کارت ورود به آزمون ارشد فراگیر ۱۴۰۱ کنند.

✅ برای دریافت کارت ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شوید

✅ بعد از سمت راست از منوی بالا گزینه کارشناسی ارشد را کلیک کنید

✅ لینک فعال کارت ورود به جلسه اولین دوره آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ را انتخاب کنید.

✅ یکی از رروش های ورود را با کدپیگیری و شماره پرونده انتخاب کنید و وارد صفحه شوید

✅ عملیات دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ را انجام دهید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

کارت ورود به جلسه معمولا دو الی سه روز قبل از زمان برگزاری ازمون بر روی سایت قرار میگیرد. به این ترتیب با توجه به زمان برگزاری آزمون به نظر می رسد در تاریخ 21 الی 23 تیرماه زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد باشد. به محض اعلام دقیق زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد

سایت دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

دانشجویان برای دریافت کارت ورود به آزمون ارشد باید به صورت اینترنتی اقدام نمایند. دانشجویان برای دریافت کارت باید با داشتن رمز عبور و کد کاربری در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش وارد به نشانی sanjesh.org شده و اقدام به دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد کنند.

ویرایش کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

دانشجویانی که هنگام دریافت کارت ورود به آزمون فراگیر متوجه شدید که اطلاعات شما به اشتباه درج شده است و اگر اطلاعات هویتی فرد اشتباه باشد زمان آزمون با مشکل رو به رو می شود و حتی ممکن است از ورود داوطلب سر جلسه آزمون جلوگیری شود.

به همین دلیل سازمان سنجش فرصتی را برای ویرایش اطلاعات به داوطلبان داده است تا به صورت اینترنتی ویرایش را انجام دهند و در صورت لزوم با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت آزمون به اصلاح آن بپردازند. زمان ویرایش کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ هنوز اعلام نشده است. به محض اعلام این صفحه به روزرسانی خواهد شد.

ویرایش کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

محل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد

محل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد بر اساس استان و شهرستان انتخابی متقاضیان مندرج در بند 28 تقاضانامه  ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ تعیین می‌گردد. لذا مقتضی است متقاضیان با مراجعه به جدول شماره 6 دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد مربوط به استان و شهر مورد نظر در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.

نـکات و توصیه‌های‌ مـهم‌:

  1. با توجه به تأثیر 20 درصدی معدل دوره‌ کارشناسی، اکیداً توصیه می‌گردد که متقاضیان، معدل دوره کارشناسی خود را با توجه به توضیحات مندرج در دفترچه با دقت درج نمایند. شایان ذکر است که معدل کارشناسی تراز شده و میانگین وزنی آنها تأثیر بیست درصدی در نمره کل متقاضیان خواهد داشت. ضمناً متقاضیانی که در زمان دریافت کارت شرکت در آزمون (1401/04/21 لغایت 1401/04/23) در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل می شوند، می بایست در مرحله پرینت کارت با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات کارت، نسبت به اصلاح و درج معدل کارشناسی خود اقدام نمایند.
  2. متقاضیان پس از تکمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده 6 رقمی و کدپیگیری 16 رقمی یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند.
  3. در انتخاب کدرشته‌ امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت نمایید؛ پس از دریافت کد پیگیری 16 رقمی در این خصوص، به درخواست‌های متقاضیان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  4. با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس متقاضیان (این موضوع برای متقاضیانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود رخ داده است) تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس متقاضی دیگری بجای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهدشد.
  5. هرگونه‌ تغییری‌ از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان،‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌) و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های جمعی ‌اعلام ‌خواهد شد.
    نحوه ارسال درخواست و یا ارتباط غیرحضوری با سازمان سنجش آموزش کشور

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانند به سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس request.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند. به مواردی که از طریق دیگری واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً متقاضیان درصورت لزوم می‌توانند سوال یا سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور با شماره تلفن اعلامی نیز در میان بگذارند.

سوالات متداول کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر آزاد 


❓چگونه کارت ورود به آزمون ارشد فراگیر دانشگاه آزاد را دریافت کنم؟

✔️ در متن مقاله نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در سایت مربوطه را توضیح داده ایم.

❓زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر چه تاریخی است؟

✔️ حدودا دو الی سه روز قبل از برگزاری آزمون می توان اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ کرد.

❓آیا امکان ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه وجود دارد؟

✔️ بله امکان ویرایش اطلاعات کاارت ورود به ازمون در سایت سازمان سنجش وجود دارد.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401