کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی ۱۴۰۱

کارت ورود به جلسه آزمون استخدام کشتیرانی کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی ۱۴۰۱ یکی از مهم ترین اقدامات شرکت در این آزمون استخدامی می باشد. به همین دلیل ما این مقاله مشاور گروپ را به زمان انتشار و نحوه دریافت کارت آزمون از سامانه مدیریت آزمون مرکز شهید عباسپور اختصاص داده ایم. برای کسب اطلاعات لازم در زمینه گرفتن کارت ورود به آزمون استخدام کشتیرانی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی 1401 و به همراه داشتن آن در روز برگزاری آزمون برای کلیه داوطلبان الزامی بوده و در صورتی که کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی را نداشته باشید از ورود شما به جلسه امتحان ممانعت به عمل می آید. بنابراین بسیار اهمیت دارد که در زمان مقرر شده به سامانه مدیریت آزمون مرکز شهید عباسپور مراجعه نموده و کارت آزمون خود را بررسی و دریافت نمایید.

مهم ترین اطلاعاتی که بر روی کارت ورود به جلسه درج می شوند و اطلاع از آن برای هر داوطلب ضروری می باشد زمان برگزاری و حوزه امتحانی است که داوطلبان باید در ساعت و روز مقرر با حضور در حوزه آزمون یعنی پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور، برای شرکت در این رقابت آماده باشند. توجه داشته باشید که بعد از دریافت فایل کارت ورود به جلسه آزمون استخدام کشتیرانی حتما آن را پرینت گرفته و نسخه کاغذی آن را در اختیار داشته باشید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام کشتیرانی ۱۴۰۱

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام کشتیرانی ۱۴۰۱ اعلام شده است. با توجه به اینکه زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت کشتیرانی بعد از ظهر روز جمعه مورخ  1401/12/19 تعیین شده، پس کارت ورود به آزمون حدود سه تا چهار روز قبل از این تاریخ منتشر می گردد و به اطلاع عموم داوطلبان می رسد.

لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی از روز 15 اسفند 1401 بر روی سامانه stc.sbu.ac.ir قرار می گیرد و باید پیش از اتمام مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام کشتیرانی ۱۴۰۱ کارت خود را از این سامانه دریافت نمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی ۱۴۰۱
روز دوشنبه 1401/12/15

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی

در این بخش راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی را با هم مرور می کنیم تا گام به گام با آن پیش رفته و کارت آزمون خود را دریافت نمایید. با توجه به اینکه توزیع کارت ورود به جلسه صرفا اینترنتی بوده، اولین قدم برای دریافت کارت، مراجعه به سایت دریافت کارت ورود به جلسه استخدام شرکت کشتیرانی یعنی stc.sbu.ac.ir مراجعه نمایید.

برای سهولت دسترسی شما عزیزان لینک مستقیم ورود به سایت stc.sbu.ac.ir در جدول زیر قرار گرفته است. کافیست روی لینک موجود در آن کلیک کنید تا به صفحه اصلی سامانه هدایت گردید.

 برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی ۱۴۰۱ ، در صفحه جدیدی که باز می گردد روی گزینه دریافت کارت الکترونیکی آزمون بورسیه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران کلیک کنید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی Moshavergroup.com

بعد از ورود به سایت stc.sbu.ac.ir با درج کد ملی داوطلب در کادر مربوطه می توانید نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید که در هنگام نوشتن شماره ملی حتما زبان صفحه کلید یا کیبرد خود را روی زبان انگلیسی قرار داده و اعداد را به رقم فارسی تایپ نکنید.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی Moshavergroup.com

 با کلیک بر روی گزینه پرینت کارت شرکت در جلسه می توانید فایل pdf کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی ۱۴۰۱ خود را دریافت نمایید.

مشاوره آزمون بورسیه کشتیرانی

دوستان خوب مشاور گروپ توصیه می کنیم حتما قبل از اتمام مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی اقدام کنید و حتما پرینت کاغذی کارت را به همراه داشته باشید چون احتمالا در محل برگزاری آزمون امکان پرینت وجود نخواهد داشت.

با توجه به محل برگزاری آزمون که پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور است حتما فاصله زمانی محل سکونت و حوزه آزمون را در نظر داشته باشید و صبح به موقع راه بیفتید.

توجه داشته باشید که آدرس دقیق محل آزمون بورسیه کشتیرانی تهران- میدان نوبنیاد- انتهای اتوبان شهید بابایی- نرسیده به حیکمیه- پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور بوده و آزمون راس ساعت 2 بعدازظهر روز جمعه 19 اسفند 1401 برگزار می شود.

حتما راس ساعت در حوزه آزمون حضور داشته باشید تا بر اساس شماره داوطلبی مندرج بر روی کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی بتوانید در اسرع وقت صندلی آزمون خود را پیدا کنید.


ما در این مقاله سعی کردیم جامع ترین راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی ۱۴۰۱ را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. اگر برای شرکت در آزمون اضطراب دارید نگران نباشید و مطمئن باشید که بهترین نتیجه را مطابق با تلاش های خود دریافت خواهید کرد. تیم مشاور گروپ برای همه شما آرزوی موفقیت دارد.

چنانچه سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله پیدا نکردید می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ما همه روزه حتی روزهای تعطیل هم از 8 صبح تا 12 پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی سمت چپ سایت مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

سوالات متداول

✔️سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی ۱۴۰۱ چیست؟

✔️سامانه مدیریت آزمون مرکز شهید عباسپور مسئولیت انتشار کارت آزمون استخدام کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را بر عهده دارد. لینک مستقیم ورود به این سامانه در مقاله مشاور گروپ موجود است.

✔️زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدام کشتیرانی چه تاریخی اعلام شده؟

✔️کارت ورود به جلسه اواسط اسفند منتشر و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. برای اطلاع از زمان دقیق مقاله را مطالعه فرمایید.

✔️زمان برگزاری آزمون بورسیه کشتیرانی کی است؟

✔️زمان برگزاری آزمون استخدام کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ می باشد و آزمون راس ساعت دو بعد از ظهر آغاز می گردد.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون بورسیه کشتیرانی ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی