دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید

دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید موضوع اصلی این مقاله است. برای مشاهده راهنمای تصویری دریافت کارت آزمون ارتش با کد رهگیری خرید با ما همراه باشید.

دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید

دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید یکی از راه های دریافت کارت از سایت گزینش و استخدام آجا gozinesh.aja.ir است. همانطور که می دانید تنها در صورتی ثبت نام آزمون دانشگاه افسری را به صورت کامل انجام داده اید که شماره پرونده دریافت کرده باشید. در غیر اینصورت ثبت نام شما ناقص بوده و جهت دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش باید با کد رهگیری خرید اقدام نمایید.

برای این کار ابتدا به gozinesh.aja.ir مراجعه نمایید و مطبق با تصویر زیر، از منوی سمت راست روی بخش کارت جلسه آزمون (ثبت نام ناقص) کلیک کنید. همچنین می توانید از لینک مستقیم کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری موجود در جدول زیر هم استفاده کنید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید moshavergroup.com

کد ملی و کد رهگیری خرید را در کادرهای معین شده در تصویر زیر وارد کرده و سپس روی گزینه تایید بزنید. لازم به ذکر است چون ثبت نام شما ناقص است، باید بعد از چاپ کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش یک قطعه عکس ۴*۳ مربوط به سال جاری را در محل مربوطه الصاق نمائید.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید moshavergroup.com


ما در این مقاله نحوه دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید را با هم بررسی کردیم. همانطور که می دانید به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری آزمون امری ضروری است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه مطابق با دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش چهار روز پیش از فرا رسیدن زمان برگزاری آزمون خواهد بود. با توجه به اینکه آزمون ارتش در روز جمعه ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ ساعت ۸ صبح برگزار می شود، تمامی داوطلبان می توانند از روز دوشنبه ۵ دی ۱۴۰۱ اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود نماید.

مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری تا روز پنجشنبه ۸ دی ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت اما توصیه می کنیم گرفتن کارت ورود به جلسه را به ساعات و روزهای پایانی موکول نکنید و هر چه سریعتر برای دریافت آن اقدام نمایید.

اگر در هر یک از مراحل دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید یا سایر بخش های آزمون دانشکده افسری نیاز به راهنمایی داشتید کافیست با ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از مشاوران متخصص این حوزه دریافت نمایید.

پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل از 8 صبح تا 12 شب

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

✔️نحوه دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید چگونه است؟

✔️در این مقاله مشاور گروپ راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کدرهگیری خرید ارائه شده است. با ما همراه باشید.

✔️زمان دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید چه تاریخی آغاز می گردد؟

✔️جهت دریافت کارت ورود به جلسه ارتش با استفاده از کدرهگیری خرید باید از 5 دی به سایت گزینش و استخدام آجا مراجعه نمایید. مهلت دریافت کارت ورود به آزمون در این مقاله ذکر شده است.

✔️سایت دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید چیست؟

✔️سایت گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی gozinesh.aja.ir مسئولیت انتشار کارت ورود به آزمون دانشگاه افسری را بر عهده دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش با کد رهگیری خرید

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی