کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله مشاور گروپ  به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد می پردازیم. همانطور که می دانید به همراه داشتن کارت ورود به جلسه ارشد در زمان برگزاری آزمون ضروری می باشد و در صورتی که آن را همراه نداشته باشید از حضور و ورود شما به جلسه آزمون جلوگیری می شود.

به همین منظور در این مقاله از مندرجات کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد و نحوه دریافت آن صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن در هنگام ورود به جلسه آزمون الزامی است. بنابراین دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۴۰۲ یکی از مهم ترین مراحلی است که هر داوطلب پس از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون، باید را طی نماید. توجه داشته باشید متقاضیان باید شخصا در خصوص دریافت پرینت کارت ورود به آزمون ارشد اقدام کنند.

اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به کنکور ارشد شامل اطلاعات فردی و هویتی داوطلب مانند نام نام خانوادگی، تاریخ تولد، نام پدر و تصویر داوطلب می باشد. همچنین شماره داوطلبی، شماره پرونده، وضعیت سهمیه، محل حوزه امتحانی و زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد به همراه کد و نام رشته امتحانی، معدل مقطع کاردانی و کارشناسی و تاریخ و محل فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی درج می گردد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

با فرا رسیدن زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ با توجه به نزدیک شدن تاریخ برگزاری آزمون ارشد ناپیوسته ۱۴۰۲ داوطلبان ملزم هستند مطابق با اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد، نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام نمایند. زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد چند روز پیش از زمان برگزاری آزمون بین بازه  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ لغایت ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ تعیین شده است.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۲
آغاز زمان دریافت کارت کنکور ارشد پایان زمان دریافت کارت ورود به کنکور ارشد
۸ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org است و  متقاضیان باید در زمان انتشار کارت به این سامانه مراجعه نمایند. سازمان سنجش به عنوان متولی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد برای سهولت در انجام کار داوطلبان سامانه دریافت کارت ورود به آزمون را راه اندازی کرده است.

برای ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ کلیک نمایید.

(لینک ورود به سامانه به محض انتشار در این بخش فعال و در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت)

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

در این بخش از مقاله به بررسی نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد در سایت sanjesh می پردازیم. در ادامه راهنمای جامع و تصویری کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ارائه شده است. در صورتیکه در هر یک از مراحل دریافت کارت دچار مشکل شدید می توانید از تلفن ثابت با ما تماس بگیرید. ما در مشاور گروپ همه روزه حتی ایام تعطیل از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهیم بود.

مشاور گروپ

9099071613

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

پس از مشخص شدن زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1402 داوطلبان می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org  کارت آزمون خود را دریافت و پرینت نمایند.

توجه: این امر تنها در صورتی امکان پذیر  است که لینک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1402 در سامانه سنجش فعال شده باشد. هنوز لینک فعال نشده و با توجه به یکسان بودن مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فقط تاریخ موجود در تصاویر قدیمی بوده اما مراحل دریافت و محتوای متنی کاملا به روز و مطابق با آخرین تغییرات سایت سازمان سنجش می باشد.

به منظور دسترسی به سامانه کنکور کارشناسی ارشد 1402 باید بعد از ورود به سایت سنجش، وارد بخش " کارشناسی ارشد " شوید .

سایت سنجش کارشناسی ارشد

روی لینک " سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1402 " کلیک کنید .

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

حالا گزینه " ورود به سیستم " را انتخاب کنید .

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

در این مرحله دو روش جستجو در اختیار شما قرار می گیرد که بر اساس آن می توانید به میز کار خود دست یابید و کارت ورود به جلسه را دریافت نمایید.

روش اول : بر اساس شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام 

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

روش دوم : بر اساس شماره پرونده و اطلاعات فردی 

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

در صورت درست بودن اطلاعات درخواستی ، میز کار داوطلب به نمایش در می آید که یکی از گزینه های آن " پرینت کارت ورود به جلسه " می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1402 را مشاهده کرده و پرینت نمایند.

نکته: اگر شماره پرونده و کد رهگیری خود را فراموش کردید نگران نباشید. امکان ثبت درخواست الکترونیکی سازمان سنجش darkhast.sanjesh.org را  فراهم کرده که بر اساس آن می توانید نسبت به دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فراموشی شماره پیگیری کارشناسی ارشد و همچنین فراموشی شماره پرونده کارشناسی ارشد کلیک کنید.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ارشد

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ارشد اهمیت بسیاری دارد چرا که در صورت وجود مغایرت در اطلاعات، از حضور در جلسه آزمون محروم خواهید گشت. بنابراین اگر مغایرتی در اطلاعات مندرج بر روی کارت آزمون ارشد دارید باید هر چه سریعتر به تصحیح آنها بپردازید. دو روش برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد و رفع نواقص کارت ورود به جلسه ارشد وجود دارد که بسته به نوع اطلاعات ویرایشی باید یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

به عنوان مثال همانطور که می دانید در صورت مغایرت معدل ثبت شده در فرم ثبت نام با معدل حقیقی فرد داوطلب حتی پس از اعلام قبولی نهایی،  پذیرش فرد لغو می گردد. بنابراین ویرایش معدل در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد اهمیت به سزایی دارد.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به آزمون کارشناسی ارشد

مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات کارت در سایت سنجش مشاهده اشکالاتی در رشته تحصيلی، نام محل تحصيل و معدل دوره كارشناسی
مغایرت در سهميه‌ های ايثارگان بنياد شهيد و امور ايثارگران و سهميه رزمندگان ارگان وزارت جهاد كشاورزی، سپاه پاسداران (سازمان بسيج مستضعفين) و واحدهای تابعه ستاد كل نيروهای مسلح

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

امکان رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد برای تمامی داوطلبان فراهم شده است چون گاهی اوقات ممکن است در کارت شرکت در آزمون داوطلبان نقصی ها و مغایرت هایی وجود داشته باشد.

در صورتی که هر گونه مغایرت در کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد خود مشاهده کردید، سریعا باید برای رفع مغایرت ها اقدام کنید. احتمال دارد این ایرادات موجود در کارت شرکت در آزمون مربوط به زبان خارجی یا معلولیت فرد باشد، برای مثال زبان خارجی فرد مغایر با زبان انتخابی داوطلب است یا ایراداتی در زمینه معلولیت فرد از قبیل نابینایی، کم بینایی، ناشنوایی و غیره وجود دارد. در بعضی از موارد این نقص ها و مغایرت ها مربوط به اطلاعات شخصی، گروه آزمایشی و غیره است که با اطلاعات ثبت نامی افراد تفاوت دارد.

در چنین شرایطی داوطلبان باید در سریع ترین زمان ممکن به مراکز رفع نواقص و مغایرت ها مراجعه کنند تا با اصلاح اطلاعات مندرج در کارت خود، تمامی ایرادات را بر طرف کنند. در صورتی که بخواهید می توانید از همکاران ما در مشاور گروپ سوالات خود را در این زمینه بپرسید.

رفع نواقص به دو صورت اینترنتی در سایت sanjesh.org و حضوری در باجه های رفع نقص انجام می پذیرد. برای اطلاع از آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد کلیک نمایید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد
مراجعه به باجه های رفع نقص مغایرت در زبان‌ خارجی مندرج‌ در كارت‌ شركت در آزمون با زبان‌ خارجی انتخابی وی كه در ثبت‌ نام‌ اينترنتی انجام شده (البته با توجه به مفاد مواد امتحانی)، يا در رابطه با معلوليت (نابينا، كم بينا، ناشنوا، كم شنوا و معلول جسمی حركتی)

 

مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

  • کارت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در کنار اطلاعات شخصی، دارای اطلاعاتی نظیر تاریخ و محل برگزاری آزمون نیز می باشد.
  • با توجه به اطلاعاتی که داوطلبان در بند 36 تقاضانامه وارد کرده اند، محل آزمون داوطلبان با توجه به استان و شهرستان محل اقامت آن ها تعیین می گردد و در کارت آزمون درج می گردد.
  • در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در کارت شرکت در آزمون، ضروری است که داوطلبان  به باجه های رفع نواقص مراجعه کنند. برخی از این نواقص شامل مغایرت در زبان خارجی یا در رابطه با معلولیت می باشد که با پیگیری داوطلبان قابل رفع می باشد.
  • در صورتی که نواقص راجع به مواردی از قبیل رشته تحصیلی، معدل کارشناسی و غیره باشد، افراد باید برای اصلاح این موارد صرفا با سایت مراجعه نمایند و از قسمت ویرایش اطلاعات کارت برای ویرایش اقدام نمایند.
  • اگر کارت آزمون شما دارای عکس نمی باشد یا اینکه بر روی عکس مهر وجود ندارد و شاهد مشکلاتی از این قبیل در کارت آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ خود هستید، حتما برای اصلاح آن به باجه های رفع نواقص مراجعه نمایید تا در زمان آزمون به هیچ گونه مشکلی برخورد نکنید.

ما در این مقاله به موضوع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد پرداختیم. با استفاده از راهنمای تصویری به تمام مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد در سایت sanjesh.org آشنا شدیم. با اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد می توانیم در صورت وجود هر گونه مغایرت در مندرجات کارت داوطلبی، به ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد بپردازیم.

ما در تیم مشاور گروپ آرزوی موفقیت و سربلندی همه شما عزیزان در آزمون کارشناسی ارشد را داریم. در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوال درباره کنکور ارشد ۱۴۰۲روی کمک ما حساب کنید. همه روزه حتی در ایام تعطیل، از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستیم.

تماس از تلفن ثابت

9099071613

مشاور گروپ

اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید نگران نباشید کافیست فرم موجود در صفحه خرید بسته های تماس مشاور گروپ را پر کنید تا متخصص حوزه سوال شما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد. بعد از خرید بسته تماس ممکن است همان لحظه با شما تماس بگیریم. حداکثر مدت انتظار تا یک ساعت بعد از خرید بسته خواهد بود.

سوالات متداول کارت آزمون کارشناسی ارشد

✔️کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ چه تاریخی منتشر می گردد؟

✔️چند روز پیش از زمان برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ منتشر و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. لازم به ذکر است ویرایش اطلاعات کارت ورود به کنکور ارشد در همین بازه زمانی قابل ویرایش است. برای اطلاع از زمان دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد به مقاله مراجعه نمایید.

✔️نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ به چه صورت است؟

✔️راهنمای جامع دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ به صورت تصویری و گام به گام در این مقاله مشاور گروپ موجود است.

✔️سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ چیست؟

✔️برای گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور ارشد باید به سایت سنجش sanjesh.org مراجعه نمایید. راهنمای ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد در این مقاله ارائه شده است.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی