کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی ۱۴۰۲

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی ۱۴۰۲ نقطه هدف این مقاله است و در ادامه به زمان انتشار کارت و نحوه دریافت آن از سایت سازمان سنجش می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت آزمون تاسیس شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا با ما همراه باشید.

کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی کالا

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا یکی از مهم ترین مراحل شرکت در آزمون است چرا که اگر کارت ورود به جلسه را همراه خود نداشته باشید امکان حضور در جلسه آزمون را نخواهید داشت و از ورود شما به جلسه امتحان جلوگیری می شود. بنابراین کلیه داوطلبان باید در زمان مقرر با مراجعه به سایت sanjesh.org نسبت به دریافت کارت ورود به آزمون خود اقدام نمایند.

شرکت کنندگان واجد شرایط که با ثبت نام آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا تصمیم به حضور در این رقابت گرفته اند، با مطالعه دقیق منابع آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی خود را برای کسب موفقیت آماده کرده اند و در انتظار فرا رسیدن زمان برگزاری آزمون هستند تا شانس خود برای دریافت پروانه تاسیس و فعالیت شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای وزارت راه و شهرسازی امتحان کنند.

همانطور که می دانید به ارائه کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی و مدرک شناسایی مانند کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای حضور در جلسه امتحان ضروری می باشد، پس حتما پرینت کارت را تهیه و در روز آزمون همراه خود داشته باشید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت حمل و نقل بین المللی روز چهارشنبه  ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا متقاضیان‌ آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده، کد پیگیری ثبت نام و کد ملی) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.  همیشه دو الی سه روز پیش از زمان برگزاری آزمون امکان دریافت کارت از سایت سنجش فراهم می شود. با توجه به اینکه تاریخ آزمون حمل و نقل بین المللی روز جمعه 18 اسفند 1402 تعیین شده است، پیش بینی می شد زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی روز چهارشنبه 15 اسفند ماه باشد.

در صورت هرگونه تغییر زمان دقیق توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی این مقاله به روز رسانی و تاریخ قطعی خدمت شما عزیزان اعلام خواهد گشت.

به روز رسانی

۱۲ اسفند ۱۴۰۲- اطلاعیه اعلام زمان پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و برگزاری سی و یکمین آزمون متقاضیان تاسیس و فعالیت شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا – سازمان راهداری و حمل‏و‏نقل جاده ای وزارت راه و شهرسازی در سال ۱۴۰۲ منتشر شد. این آزمون منحصرا در شهر تهران برگزار خواهد شد.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی همان سایت ثبت نام یعنی sanjesh.org است. کلیه داوطلبان باید در تاریخ مقرر به این سامانه مراجعه و کارت ورود به آزمون خود را دریافت نمایند.

با آغاز فرآیند انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی این مقاله به روز رسانی و لینک مستقیم دریافت کارت از سایت سنجش در جدول زیر فعال می گردد.

برای ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا کلیک نمایید.

(با آغاز زمان انتشار کارت، این لینک فعال می گردد)

نحوه دریافت کارت آزمون حمل و نقل بین المللی

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی بسیار ساده است. کافیست با استفاده از لینک موجود در جدول بالا به سایت سنجش مراجعه نمایید و با ثبت اطلاعات درخواستی به حساب کاربری خود وارد شده و کارت ورود به جلسه امتحان را دریافت کنید.

البته با آغاز زمان انتشار کارت، راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی هم خدمت شما مخاطبان گرامی مشاور گروپ ارائه می گردد تا گام به گام همراه آن پیش رفته و با موفقیت کارت آزمون خود را دریافت نمایید.

با استفاده از لینک موجود در جدول بالا مستقیما به بخش دریافت کارت وارد شوید یا اینکه آدرس sanjesh.org را در نوار آدرس مرورگر خود تایپ کنید و روی لینک سایت سنجش کلیک نمایید.

حالا از ستون میانی سایت سنجش به بخش سایر آزمون های استخدامی بروید.


روی لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کلیک کنید.

در این صفحه جدید با وارد کردن اطلاعات درخواستی مانند شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام در کادرهای مربوطه می توانید کارت ورود به آزمون خود را دریافت نمایید.

به اطلاع میرساند سی و یکمین آزمون متقاضیان تأسیس و فعالیت شرکتهای حمل و نقل بین المللی کالاـ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای وزارت راه و شهرسازی ـ سال 1402 در صبح روز جمعه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

فرآیند برگزاری آزمون ساعت ۱۵:۰۰ آغاز و درب‌های ورود به جلسه آزمون در ساعت ۱۴:۳۰ بسته خواهد شد، لذا متقاضیان باید قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی کالا

آدرس باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی کالا در این بخش از مقاله قرار گرفته است زیرا ممکن است برخی از متقاضیان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون،  نقص احتمالی در کارت مشاهده نمایند که باید هر چه سریعتر برای رفع آن اقدام نمایند.

در صورتیکه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کدملی، دین، سابقه کار مفید اجرایی در امر حمل و نقل بین المللی، مدرک تحصیلی مرتبط در زمینه حمل و نقل بین المللی، مقطع تحصیلی، کد و عنوان رشته تحصیلی، تاریخ فارغ التحصیلی و استان تقاضای تاسیس کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد می توانید درخواست خود را به صورت الکترونیکی از طریق ورود به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس darkhast.sanjesh.org | ثبت درخواست الکترونیکی سازمان سنجش به همراه مستندات لازم ارسال نمایید تا بعد از برگزاری آزمون بررسی و اقدام مربوطه صورت پذیرد.

  1. در صورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹ و۱۰ (نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کدملی، سابقه کار مفید اجرایی در امر حمل و نقل بین‌المللی، مدرک تحصیلی مرتبط در زمینه حمل ‌و نقل بین‌المللی، مقطع تحصیلی، کد و استان تقاضای تاسیس) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد، می توانید درخواست خود را به صورت الکترونیکی از طریق ورود به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http://darkhast.sanjesh.org به همراه مستندات لازم ارسال نمایید، تا بعد از برگزاری آزمون بررسی و اقدام لازم صورت پذیرد.
  2. چنانچه نسبت به بند ۳ (جنس) معترض هستید یا شماره داوطلبی شما به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا است و یا کارت شرکت در آزمون شما فاقد عکس بوده و یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله عکس اشتباه، فاقد مُهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و … است، باید در صبح روز پنجشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۷از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ با همراه داشتن مدارک مربوطه کارت ملی و اصل شناسنامه عکس‌دار و ۲ قطعه عکس ۴×۳ به نماینده سازمان سنجش مستقر در واحد رفع نقص مندرج در بند «پ» مراجعه و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف شود، در غیر این‌صورت فرد به عنوان متخلف تلقی می‌شود. ضمنا سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب براساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه تکمیلی، در نظر گرفته شده است.

آدرس و محل‌ رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی

نماینده این سازمان در صبح روز پنجشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در واحد رفع نقص در دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره به آدرس تهران، میدان فردوسی، به سمت انقلاب، بن بست شاهرود مستقر خواهد شد.


ما در این مقاله مشاور گروپ سعی کردیم جامع ترین توضیحات پیرامون کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. توصیه می کنیم بعد از انتشار کارت ورود به آزمون حمل و نقل بین المللی در سایت sanjesh.org در اولین فرصت اقدام به دریافت کارت خود نمایید و آن را به روز و ساعات پایانی موکول نکنید.

اگر برای دریافت کارت خود نیاز به کمک دارید می توانید همه روزه حتی ایام تعطیل از 8 صبح تا 12 شب با ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از مشاوران مجرب مجموعه مشاور گروپ دریافت نمایید. برای این کار کافیست از تلفن ثابت با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی به تلفن ثابت دسترسی ندارید نگران نباشید، زیرا با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، متخصصان حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

✔️کارت آزمون حمل و نقل بین المللی را از کجا دریافت کنم؟

✔️کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی از سایت سنجش sanjesh.org منتشر می شود. لینک مستقیم دریافت کارت و راهنمای نحوه دریافت، در این مقاله مشاور گروپ قرار دارد.

✔️نحوه گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون شرکت حمل و نقل بین المللی چیست؟

✔️راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی در این مقاله ارائه شده است.

✔️زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون شرکت حمل و نقل بین المللی کالا چه تاریخی اعلام شده است؟

✔️معمولا چند روز پیش از زمان برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه منتشر و در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا به متن مقاله مراجعه نمایید.

 
5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی