کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی نقطه هدف این مقاله است و در ادامه به زمان انتشار کارت و نحوه دریافت آن از سایت سازمان سنجش می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت آزمون تاسیس شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا با ما همراه باشید.

کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا یکی از مهم ترین مراحل شرکت در آزمون است چرا که اگر کارت ورود به جلسه را همراه خود نداشته باشید امکان حضور در جلسه آزمون را نخواهید داشت و از ورود شما به جلسه امتحان جلوگیری می شود. بنابراین کلیه داوطلبان باید در زمان مقرر با مراجعه به سایت sanjesh.org نسبت به دریافت کارت ورود به آزمون خود اقدام نمایند.

شرکت کنندگان واجد شرایط که با ثبت نام آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا تصمیم به حضور در این رقابت گرفته اند، با مطالعه دقیق منابع آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی خود را برای کسب موفقیت آماده کرده اند و در انتظار فرا رسیدن زمان برگزاری آزمون هستند تا شانس خود برای دریافت پروانه تاسیس و فعالیت شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای وزارت راه و شهرسازی امتحان کنند.

همانطور که می دانید به ارائه کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی و مدرک شناسایی مانند کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای حضور در جلسه امتحان ضروری می باشد، پس حتما پرینت کارت را تهیه و در روز آزمون همراه خود داشته باشید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت حمل و نقل بین المللی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت حمل و نقل بین المللی هنوز به صورت دقیق اعلام نشده است اما همیشه دو الی سه روز پیش از زمان برگزاری آزمون امکان دریافت کارت از سایت سنجش فراهم می شود. با توجه به اینکه تاریخ آزمون حمل و نقل بین المللی روز جمعه 19 اسفند 1401 تعیین شده است، پیش بینی می کنیم زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی روز دوشنبه  15 اسفند ماه باشد.

با اعلام زمان دقیق توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی این مقاله به روز رسانی و تاریخ قطعی خدمت شما عزیزان اعلام خواهد گشت.

به روز رسانی

کارت شرکت در آزمون حمل و نقل بین المللی کالا از روز چهارشنبه 17/12/1401 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش
کشور به نشانی sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

بنابراین متقاضیان آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به سایت سازمان سنجش مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده ، کد پیگیری ثبت نام و کد ملی) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی دانشگاه صنعتی امیر کبیر مراجعه نمایند.

همانطور که می دانید برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل  شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی همان سایت ثبت نام یعنی sanjesh.org است. کلیه داوطلبان باید در تاریخ مقرر به این سامانه مراجعه و کارت ورود به آزمون خود را دریافت نمایند.

با آغاز فرآیند انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی این مقاله به روز رسانی و لینک مستقیم دریافت کارت از سایت سنجش در جدول زیر فعال می گردد.

برای ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا کلیک نمایید.

(با آغاز زمان انتشار کارت، این لینک فعال می گردد)

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی بسیار ساده است. کافیست با استفاده از لینک موجود در جدول بالا به سایت سنجش مراجعه نمایید و با ثبت اطلاعات درخواستی به حساب کاربری خود وارد شده و کارت ورود به جلسه امتحان را دریافت کنید.

البته با آغاز زمان انتشار کارت، راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی هم خدمت شما مخاطبان گرامی مشاور گروپ ارائه می گردد تا گام به گام همراه آن پیش رفته و با موفقیت کارت آزمون خود را دریافت نمایید.

با استفاده از لینک موجود در جدول بالا مستقیما به بخش دریافت کارت وارد شوید یا اینکه آدرس sanjesh.org را در نوار آدرس مرورگر خود تایپ کنید و روی لینک سایت سنجش کلیک نمایید.

حالا از ستون میانی سایت سنجش به بخش سایر آزمون های استخدامی بروید.


روی لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کلیک کنید.

در این صفحه جدید با وارد کردن اطلاعات درخواستی مانند شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام در کادرهای مربوطه می توانید کارت ورود به آزمون خود را دریافت نمایید.

به اطلاع میرساند بیست و هفتمین آزمون متقاضیان تأسیس و فعالیت شرکتهای حمل و نقل بین المللی کالاـ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای وزارت راه و شهرسازی ـ سال 1401 در صبح روز جمعه مورخ 19/12/1401 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت 30:8 آغاز و درب های ورود به جلسه آزمون در ساعت 00:8 صبح بسته خواهد شد، بنابراین متقاضیان میبایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود یعنی دانشگاه امیرکبیر حاضر باشند.

باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی کالا

آدرس باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی کالا در این بخش از مقاله قرار گرفته است زیرا ممکن است برخی از متقاضیان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون،  نقص احتمالی در کارت مشاهده نمایند که باید هر چه سریعتر برای رفع آن اقدام نمایند.

در صورتیکه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کدملی، دین، سابقه کار مفید اجرایی در امر حمل و نقل بین المللی، مدرک تحصیلی مرتبط در زمینه حمل و نقل بین المللی، مقطع تحصیلی، کد و عنوان رشته تحصیلی، تاریخ فارغ التحصیلی و استان تقاضای تاسیس کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد می توانید درخواست خود را به صورت الکترونیکی از طریق ورود به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس darkhast.sanjesh.org | ثبت درخواست الکترونیکی سازمان سنجش به همراه مستندات لازم ارسال نمایید تا بعد از برگزاری آزمون بررسی و اقدام مربوطه صورت پذیرد.

چنانچه نسبت به بند 3( جنس) معترض می باشید یا شماره داوطلبی شما به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا می باشد و یا  کارت شـرکت در آزمون شـما فاقد عکس بوده و یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی ازجمله عکس اشـتباه، فاقدمهر بودن عکس، واضـح  نبودن عکس و… می باشد، می بایست در صبح روز جمعه مورخ 19/12/1401 از ساعت 00:7 الی 00:8 صبح )قبل از برگزاری آزمون( با  همراه داشتن مدارک مربوطه کارت ملی و اصل شناسنامه عکسدار و 2 قطعه عکس 4× 3 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع  نقص حوزه امتحانی مراجعه و موضـوع را پیگیری نموده تا مشـکل برطرف گردد، در غیر این صـورت فرد به عنوان متخلف تلقی میگردد.

ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقا ضی برا ساس اطلاعات مندرج در تقا ضانامه ثبتنام که تو سط خود متقاضی تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.

نماینده سازمان سنجش در صبح روز جمعه مورخ 19/12/1401 از ساعت 00:7 الی 00:8 با در باجه ی رفع نقص در دانشگاه صنعتی امیر  کبیر به آدرس تهران- خیابان حافظ- روبروی خیابان سمیه-درب اصلی دانشگاه مستقر خواهد شد.

یادآوری های مهم
1 –برای حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
2 -شروع فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 30:8 صبح )هشت و سی( میباشد.
3 -درب ورودی ِحوزه های امتحانی رأس ساعت 00:8( هشت( بسته خواهد شد، بنابراین داوطلبان الزم است قبل از بسته شدن درهای
ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند


ما در این مقاله مشاور گروپ سعی کردیم جامع ترین توضیحات پیرامون کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. توصیه می کنیم بعد از انتشار کارت ورود به آزمون حمل و نقل بین المللی در سایت sanjesh.org در اولین فرصت اقدام به دریافت کارت خود نمایید و آن را به روز و ساعات پایانی موکول نکنید.

اگر برای دریافت کارت خود نیاز به کمک دارید می توانید همه روزه حتی ایام تعطیل از 8 صبح تا 12 شب با ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از مشاوران مجرب مجموعه مشاور گروپ دریافت نمایید. برای این کار کافیست از تلفن ثابت با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی به تلفن ثابت دسترسی ندارید نگران نباشید، زیرا با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، متخصصان حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

✔️کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی را از کجا دریافت کنم؟

✔️کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی از سایت سنجش sanjesh.org منتشر می شود. لینک مستقیم دریافت کارت و راهنمای نحوه دریافت، در این مقاله مشاور گروپ قرار دارد.

✔️نحوه گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون شرکت حمل و نقل بین المللی چیست؟

✔️راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون حمل و نقل بین المللی در این مقاله ارائه شده است.

✔️زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون شرکت حمل و نقل بین المللی کالا چه تاریخی اعلام شده است؟

✔️معمولا چند روز پیش از زمان برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه منتشر و در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا به متن مقاله مراجعه نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی