کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی در این مقاله آموزشی ارائه داده شده است. داوطلبان آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی توجه داشته باشند،در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار الزامی است. فرآیند برگزای آزمون از ساعت‌ 8:30 (هشت و سی دقیقه‌) می ‌باشد. لذا در زمان مقرر، در جلسه آزمون حضور داشته باشید.

در ادامه این مقاله، نحوه‌ و زمان پرینت كارت شركت در آزمون ارائه داده شده است. تا انتهای این مقاله آموزشی با ما همراه باشید.

آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

دانشگاه‌های علوم پزشکی زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران فعالیت می‌کنند و در این دانشگاه‌ها رشته‌های گروه پزشکی تدریس می‌شود. بطور معمول استخدام در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق برگزاری آزمون استخدام صورت میپذیرد. پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید.

مقطع تحصیلی لازم در آخرین آگهی دانشگاه علوم پزشکی ایران لیسانس، فوق لیسانس، دکتری، دکتری تخصصی می باشد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

به اطلاع شركت کنندگان در آزمون استخدامی دانشگاه­ های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در سال 1399 می ‌رساند كه آزمون صبح روز جمعه مورخ 99/11/24 در 195 شهرستان كشور، برگزار می ‌شود. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت 8:30 آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ­ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا متقاضیان می ‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی

کارت شركت در‌ آزمون‌ از روز سه­ شنبه 99/11/21 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا متقاضیان‌ آزمون‌، برای شركت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذكور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ‌ای (نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، سال تولد و...) و یا اطلاعات ثبت ‌نامی (شماره پرونده ، شماره سریال و كد پیگیری و ...) از كارت شركت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

***برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و هم چنین اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامی است.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی

داوطلبانی که متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی می باشند، به منظور دریافت کارت ورود به جلسه آزمون باید به سایت سازمان سنجش کشور، به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه نمایند و با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی علوم پزشکی برای شرکت در جلسه آزمون الزامی می باشد.

💠رقابت برای ۳۹هزار پست در آزمون استخدامی وزارت بهداشت

🔹معاون وزیر بهداشت :

🔻 آزمون استخدامی وزارت بهداشت در ۲۴ بهمن امسال، برگزار می شود.
🔻در این آزمون شرکت کنندگان برای ۳۹ هزار پست رقابت خواهند کرد
🔻 از هر پنج نفر داوطلب یک نفر در صورت کسب حد نصاب نمره به کارگیری می شود.
🔻حدود ۱۵هزار نفر از استخدامی های جدید، پرستاران هستند که در این زمینه ۷۳هزار داوطلب وجود دارد.
🔻دو هزار نفر نیز در مشاغل دیگر درمانی اعم از پزشک متخصص و عمومی و ... هستند که ۴۸۰۰ نفر در این زمینه داوطلب هستند.
🔻در حوزه بهداشت هم ۵۶۰۰ نفر به کارگیری خواهند شد که ۳۳هزار نفر در این حوزه رقابت می کنند و برای فوریتهای پزشکی نیز ۵۲۰۰ نفر به کارگیری خواهند شد.
🔻برای مجموعه پستهای بهداشتی درمانی در حوزه بهداشت نیز حدود ۸هزار نفر به کارگیری خواهند شد که ۵۱ هزار نفر رقابت خواهند کرد.
🔻در کل از مجموع استخدامهای سال گذشته و سال جاری ۲۱ هزار نفر پرستار خواهند بود.

لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی علوم پزشکی

با توجه به اطلاعات مندرج بر روی كارت شركت در آزمون، چنانچه متقاضیان مغایری در اطلاعات مندرج در بند های 1، 2، 3، 4، 5، 6، 7، 10، 11، 12، 14، 15، 16، 18، 19، 20 (شامل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، كد ملی، دین، سهمیه 25 درصد ایثارگران، سهمیه 5 درصد ایثارگران، شاغل قراردادی (نام دستگاه)، عنوان رشته تحصیلی، تاریخ فارغ‌ التحصیلی، معدل آخرین مدرک  تحصیلی، اولویت انتخابی (شغل محل)، بومی و شاغل مراکز درمانی در مقابله با ویروس کرونا، كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذكور حداكثر تا تاریخ 99/11/24 منحصرا به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.

در صورتی كه نسبت به بند های 3، 8 و 9 (جنسیت، معلولیت، نیازمند منشی) تفاوتی مشاهده نمودند ضروی است مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در ادامه مقاله به نماینده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه، مراجعه نمایند.

چنانچه كارت شركت در آزمون متقاضی فاقد عكس می باشد و یا چنانچه عكس روی كارت وی دارای اشكالاتی از جمله: فاقد مُهر، واضح نبودن عكس و یا اشتباه عكس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون، 2 قطعه عكس 4 ×3 و كارت ملی یا شناسنامه عكس دار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده، به نماینده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه نمایند و موضوع را پیگیی نموده تا مشكل برطرف گردد.

آدرس و محل‌ رفع نقص كارت ورود به جلسه آزمون استخدامی علوم پزشکی

نماینده این سازمان در روز های چهارشنبه مورخ 99/11/22 و پنجشنبه مورخ 99/11/23 صبح ها از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر ها از ساعت 14:00 الی 17:00 در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.
 
 

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی توجه داشته باشند، تغییر رشته شغلی در این آزمون امکان پذیر نمی ‌باشد.

نحوه محاسبه امتیاز کارکنان مبتلا به ویروس کرونا

اصلاحیه نحوه محاسبه امتیاز برای کارکنانی که مستقیم در مقابله با ویروس کرونا مواجه هستند به شرح زیر است:

به  نمره مکتسبه کارکنان قرارداد کار معین، کارگری، شرکتی و متعهدین که در راستای وظایف و ماموریتهای محوله مستقیما در مقابله با ویروس کرونا و درمان بیماری کرونا (کووید19) از تاریخ 98/12/01 در مراکز درمانی و بهداشتی زیرمجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انستیتو پاستور و فوریتهای پزشکی خدمت نموده اند، صرفا در صورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی ، به ازای هر ماه سابقه خدمت، دو (2) درصد و حداکثر تا بیست (20) درصد نمره کل آزمون به نمره اولیه فرد اضافه خواهد شد.

تکمیل فرم خوداظهاری بیماری کرونا

در ادامه نحوه تکمیل فرم خوداظهاری ویژه متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا و همه متقاضیان آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی ارائه داده شده است:

تکمیل فرم خوداظهاری ویژه متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا

متقاضیانی که علائم بیماری آنها از تاریخ 99/11/11 بصورت قطعی تایید گردیده، لازم است از روز جمعه مورخ 99/11/17 لغایت شنبه مورخ 99/11/18 با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، (بخش سایر آزمون ‌های استخدامی) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند. متقاضیانی كه این فرم را تكمیل نمایند براساس دستورالعملهای وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های تعیین شده صرفا در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

تکمیل فرم خوداظهاری ویژه همه متقاضیان آزمون

همه متقاضیان آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی لازم است از روز سه‌شنبه مورخ 99/11/21 به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس  https://salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند. بدیهی است اطلاعات متقاضیان تکمیل کننده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

نحوه ارتباط با سازمان سنجش کشور

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی علوم پزشکی از 21 بهمن ماه از طریق سایت سنجش قابل دریافت است. باتوجه به عدم پذیرش حضوری داوطلبان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس darkhast.sanjesh.org مراجعه نمایند  و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای داوطلب شماره نامه و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. داوطلبان می توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

rahgiri.sanjesh.org | سامانه پیگیری درخواست الکترونیکی سازمان سنجش

برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس بگیرید.

سوالات متداول آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی چه زمانی برگزار می شود؟

آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی سال 99، روز جمعه مورخ 24 بهمن 99 برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی چه زمانی توزیع می شود؟

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی علوم پزشکی ، از روز سه شنبه 21 بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش کشور قابل دریافت است.

نحوه محاسبه امتیاز کارکنان مبتلا به کرونا چگونه است؟

نحوه محاسبه نمره و امتیاز کارکنان مبتلا به ویروس کرونا در این مقاله ارائه شده است.

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.