راهنمای دریافت کارت اعتباری آزمون سراسری 98 - 99

راهنمای دریافت کارت اعتباری آزمون سراسری 1400

جهت مشاوره در زمینه راهنمای دریافت کارت اعتباری آزمون سراسری 98 - 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مطلب قصد داریم به راهنمای دریافت کارت اعتباری آزمون سراسری 98 - 99 بپردازیم. تمامی سوالات متداول در زمینه دریافت کارت را با هم مرور خواهیم نمود.

آزمون سراسری 97

پاسخ‌گویی به سؤالات جهت دریافت کارت اعتباری آزمون سراسری 98

 • از کارت‌های اعتباری کدام بانک می‌توانم جهت پرداخت وجه استفاده نمایم؟

شما می‌توانید از تمام کارت‌های بانک‌های عضو شبکه شتاب که رمز اینترنت آن‌ها فعال‌شده است، استفاده نمایید و هیچ الزامی به یکی بودن بانک صادرکننده کارت اعتباری و درگاه پرداخت وجود ندارد.

 • شماره پیگیری پرداخت چیست؟

شماره پیگیری پرداخت، یک عدد منحصربه‌فرد (یکتا) ست که به هر سفارش اختصاص داده‌شده است. با این شماره شما می‌توانید وضعیت خرید خود را پیگیری نمایید.

توجه: شماره پیگیری پرداخت فقط در این سامانه معتبر بوده و در سامانه‌های دیگر (نظیر سامانه ثبت‌نام) مورداستفاده قرار نمی‌گیرد.

توجه: شماره پیگیری پرداخت با کد پیگیری صادره از سوی درگاه پرداخت اینترنتی یا شماره خرید اعلام‌شده از سوی بانک، متفاوت است.

 • شماره پیگیری پرداخت کارت اعتباری آزمون سراسری 98 را مشاهده ننمودم

شماره پیگیری پرداخت به‌تمامی کاربران و در هنگامی‌که کاربر بانک موردنظر خود برای پرداخت را انتخاب می‌نماید، نمایش داده می‌شود و تا زمانی تأییدیه مربوطه به «یادداشت نمودن شماره پیگیری پرداخت» تأیید نگردید پرداخت انجام نمی‌گردد، تنها در صورتی شماره پیگیری پرداخت نشان داده نمی‌شود که ثبت درخواست کاربر با مشکل روبرو شده و کاربر برای پرداخت وجه آماده نمی‌گردد. درصورتی‌که پرداخت وجه انجام داده‌اید، شماره پیگیری پرداخت به شما نمایش داده‌شده است.

 • کارت اعتباری خریداری‌شده را مشاهده نکردم

آیا از پرداخت موفق خود مطمئن هستید؟ در صورت اطمینان، با استفاده از شماره پیگیری پرداخت خود، به بخش «مشاهده مشخصات کارت» رفته و با ورود مشخصات فردی که در هنگام خرید ثبت نموده‌اید، کارت خود را مشاهده نمایید. درصورتی‌که پرداخت شما ناموفق باشد، در این قسمت به شما پیامی مبتنی بر ناموفق بودن پرداخت وجه نمایش داده می‌شود.

 • چگونه می‌توانم کارت آزمون سراسری 98 خود را مجدداً مشاهده نمایم؟

با استفاده از شماره پیگیری پرداخت خود، به بخش «مشاهده مشخصات کارت» رفته و با ورود مشخصات فردی که در هنگام خرید ثبت نموده‌اید، کارت خود را مشاهده نمایید.

 • صورت‌حساب بانکی را دریافت کرده‌ام و از کسر وجه مطمئن هستم اما کارت اعتباری را دریافت نکرده‌ام.

با استفاده از شماره پیگیری پرداخت خود، به بخش «مشاهده مشخصات کارت» رفته و با ورود مشخصات فردی که در هنگام خرید ثبت نموده‌اید، کارت خود را مشاهده نمایید.

 • بانک من SMS کسر وجه را برای تلفن همراه من ارسال نموده است اما در سایت پیام عدم موفقیت در پرداخت تراکنش را مشاهده کردم.

در برخی موارد، در ابتدا وجه از حساب کاربر کسر شده اما به دلایلی فرآیند واریز وجه به‌حساب تکمیل نمی‌گردد و وجه به‌صورت خودکار به‌حساب داوطلب عودت داده می‌شود. در این‌گونه موارد، کسر از حساب به صاحب حساب از طریق پیامک اطلاع داده می‌شود اما عودت وجه به دلیل صرف زمانی بین ۲ تا ۷۲ ساعت، بلافاصله به داوطلب اطلاع‌رسانی نمی‌شود. درصورتی‌که در این سایت با پیغام عدم موفقیت در پرداخت مواجه شدید، منتظر بازگشت وجه تا ۷۲ ساعت به‌حساب خود باشید. در صورت عدم استرداد وجه، از پشتیبانی درگاه پرداخت انتخابی، مورد را پیگیری نمایید.

 • در هنگام پرداخت وجه، ارتباط اینترنتی من قطع شد.

با استفاده از شماره پیگیری پرداخت خود، به بخش «مشاهده مشخصات کارت» رفته و با ورود مشخصات فردی که در هنگام خرید ثبت نموده‌اید، وضعیت پرداخت خود را بررسی نمایید.

 • هنگامی‌که برای مشاهده کارت آزمون سراسری 98 اقدام می‌نمایم، با پیغام «این مشخصات در سامانه موجود نیست» مواجه می‌شوم.

زمانی این پیغام را مشاهده می‌نمایید که مشخصات فردی خود را دقیقه مطابق آنچه در زمان خرید کارت ثبت نموده‌اید، وارد نمی‌نمایید. با دقت بیشتر مشخصات فردی را ثبت نمایید.

 • مشخصات کارت اعتباری دریافت شده از سامانه فروش کارت اعتباری اشتباه است و نمی‌توانم با آن در سامانه ثبت‌نام، ثبت‌نام نمایم.

 ابتدا از خرید از کارت اعتباری خود برای آزمون موردنظر اطمینان حاصل فرمایید، شما در هنگام نوشتن یا خواندن مشخصات کارت اعتباری، آن را اشتباه خوانده‌اید. با استفاده از شماره پیگیری پرداخت و مراجعه به قسمت مشاهده مشخصات کارت، مجدداً کارت را مشاهده نمایید. در هنگام خواندن اعداد حتماً به تفاوت‌های نگارشی اعداد لاتین و اعداد فارسی دقت نمایید. در برخی سامانه‌ها این اعداد شبیه به هم به نظر می‌رسند.

چند نکته مهم درباره خرید کارت آزمون 98

 • پرداخت هزینه ثبت‌نام کنکور صرفاً از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش امکان‌پذیر است
 • خرید کارت، صرفاً از سایت سازمان سنجش امکان‌پذیر است. مراقب فیشینگ و مجرمان سایبر باشید.
 • داوطلبان ضرورت دارد در مهلت تعیین‌شده به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است نسبت به پرداخت وجه ثبت‌نام آزمون اقدام کنند.
 • داوطلبان باید پس از پرداخت اینترنتی هزینه ثبت‌نام، اطلاعات کارت اعتباری ثبت‌نام (شماره‌سریال 16 رقمی) دریافت کرده و نزد خود نگهداری کنند.
 • به‌منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای داوطلبان آزمون سراسری سال 98، لینک پرداخت هزینه و خرید کارت اعتباری ثبت‌نام این آزمون هم‌اکنون روی سایت اینترنتی سازمان سنجش، فعال‌شده و داوطلبان می‌توانند در روزهای باقیمانده تا شروع ثبت‌نام، نسبت به تهیه کارت اعتباری ثبت‌نام اقدام کنند.
 • داوطلبان دو یا سه رشته‌ای، دو یا سه کارت اعتباری خریداری کنند.
 • هزینه خرید کارت اعتباری در صورت انصراف داوطلبان، قابل‌استرداد نیست.

اگر برای خرید کارت اعتباری و شرکت در آزمون سراسری سال 98 و آمادگی در کنکور و برنامه‌ریزی مربوطه، با پرسش‌هایی مواجه شدید، با مشاوران گروه مشاوران تماس بگیرید. موفقیت در آزمون 98 را با گروه مشاوران تجربه کنید.

مطالب تکمیلی

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه راهنمای دریافت کارت اعتباری آزمون سراسری 98 - 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. زهراا

  سلام.من رفتم کافینت کنکور ثبت نام کردم.ایشون با کارت بان‌کی خودشون برای من کارت اعتباری خریدن.الان تو مشخصات کارتم اسم خود کافینتیه نوشته شده .مشکلی نداره؟

  پاسخ
 2. مریم

  با سلام بنده یک عدد کارت اعتباری آزمون عملی داشگاه غیرانتفاعی و پیام نور ارشد دارم ،اگر مایل هستید برای خرید به من ایمیل بزنید .
  nafasgraphic2060@gmail.com

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.