چگونه برای کنکور مطالعه ی مفید و با کیفیتی داشته باشیم ؟

مطالعه مفید و با کیفیت

جهت مشاوره در زمینه چگونه برای کنکور مطالعه ی مفید و با کیفیتی داشته باشیم ؟

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مطالعه مفید و با کیفیت : اگر وقت درس خواندن ندارید ؛  درس و تحصیل تنها دغدغه همه دانش آموزان نیست. بعضی از دانش آموزان ناچار هستن علاوه بر رفتن به مدرسه و امتحانات، کار کنند یا مسئولیت کار کنار خانواده را به عهده بگیرند.

متن


کارشناسان نکاتی را پیشنهاد می کنند تا با استفاده از آنها بتوانیم از زمان مطالعه خود بیشترین استفاده را ببریم.

مطالعه مفید و با کیفیت : مطالعه را جزئی از زندگی روزانه خود قرار دهید.

بهترین راه برای اینکه به درس خواندن عادت کنیم این است که آن را بخشی عادی از زندگی روزمره خود بدانیم. تحصیلات عالی مستلزم تلاش و پشتکار است. لازم است هر روز زمانی را به انجام تکالیف و مطالعه اختصاص دهیم. یک ساعت در روز برای شروع خوب است، ولی این زمان هرچه بیشتر باشد بهتر است.

مطالعه مفید و با کیفیت : سبک یادگیری خود را بشناسید.

افراد مختلف روش های یادگیری متفاوتی دارند و هرگز یک روش واحد برای همه اشخاص مناسب نیست. بعضی افراد با روش های دیداری، بعضی با شنیدن، و بعضی با ترکیب روش های گوناگون یاد می گیرند. لازم است هریک از ما روش مناسب خود را کشف کنیم و آن را به طور مکرر مورد استفاده قرار دهیم. گاهی اوقات ترکیب رویکردهای مختلف، مثلا خواندن مطالب با صدای بلند می تواند مفید واقع شود.

روش های یادگیری همچنین ممکن است برحسب آنچه مطالعه می کنیم متفاوت باشد. به عنوان مثال کسی که زبان را با روش های شنیداری می آموزد ممکن است ریاضیات را با روش های دیداری یاد بگیرد. بهتر است عادات خود را با توجه به روش یادگیری خود شکل دهیم.


مطالعه مفید و با کیفیت : همه چیز را به شب قبل از امتحان موکول نکنید.

بسیاری از دانش آموزان مطالعه را به شب قبل از امتحان موکول می کنند اما این روش خوبی برای یادگیری نیست. به گزارش  مشاور گروپ کارشناسان معتقدند که در محیط یادگیری آکادمیک، تنها دانستن مطالب و نکات کافی نیست بلکه دانش آموزان باید توانایی تفکر انتقادی راجع به آنها را نیز داشته باشند.
بهتر است مطالب درسی را به صورت روزانه مرور کنیم. همین طور بحث های گروهی و استفاده از نوارها و سی دی های آموزی به یادگیری موثر تر کمک می کند.

رتبه های برتر


? به موفقيتت ايمان داشته باش
با برنامه شخصي  مشاور گروپ ميتوني طي 8 ماه ، 18تا20 مرتبه درساتو بخوني و مرور كني و با يه جمع بندي عالي به تسلط برسي و پزشكي و دندون پزشكي رو همين امسال بدست بياري ?
برنامه 8 ماهه مشاور گروپ به صورت شخصي براي خود شما و مطابق با تايم هاي خاص روزانه شما از جمله : كلاس و مدرسه و كار و … طراحي ميشه در نتيجه بهره مندي شما رو چنديننن برابر افزايش ميده ?
براي كسب اطلاعات بيشتر و تهيه برنامه 8 ماهه شخصي با شماره زیر تماس بگیرید …


مشاور گروپ


مطالعه مفید و با کیفیت : از درس خواندن لذت ببرید.

لزومی ندارد همیشه درس خواندن را جدی بگیریم و تنها در گوشه ای بنشینیم و مطالب را در ذهن خود فرو کنیم. روش های زیادی وجود دارد که به ما کمک می کنند تا از درس خواندن لذت ببریم . همه چیز به خلاقیت ما بستگی دارد. مثلا استفاده از حروف اختصاری جالب، یا موزیک و سایر روش های خلاقانه باعث می شود تا از درس خواندن لذت بیشتری ببریم.

مطالعه مفید و با کیفیت : خود را بیازمایید.

لازم نیست برای آزمودن خود تا روز امتحان صبر کنیم. می توانیم در حین مرور مطالب، فهرستی از چند سوال تهیه کنیم. سپس به عقب برگردیم و به آنها پاسخ بدهیم. همین طور در روزهای آینده که دوباره به سراغ مطالب می آییم این سوالات به ما کمک خواهند کرد. بکوشید تا به آزمودن خود عادت کنید و آن را بخشی از برنامه مطالعه خود قرار دهید .


3.5/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه چگونه برای کنکور مطالعه ی مفید و با کیفیتی داشته باشیم ؟

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی