چرا نتایج نهایی کنکور 99 تاکنون اعلام نشده است ؟ پیش بینی زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 99

آمار قبول شدگان کنکور سراسری 99 نتایج نهایی

جهت مشاوره در زمینه چرا نتایج نهایی کنکور 99 تاکنون اعلام نشده است ؟ پیش بینی زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

چرا نتایج نهایی کنکور 99 تاکنون اعلام نشده است ؟ پیش بینی زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 99 : اعتراض به قبول نشدن تو رشته محل های انتخابی، اعتراض به نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان1400، اعتراض به نتایج اولیه کنکور 1400، اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98، اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99، اعتراض به نتایج نهایی کنکور 1400، اعتراض به نتایج نهایی کنکور ۹۹، امکان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98، امکان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99، امکان اعتراض به نتایج کنکور سراسری سال 98، تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1400، تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 کی هست ؟، تکمیل ظرفیت کنکور 1400، تکمیل ظرفیت کنکور 99، چگونه به نتایج کنکور اعتراض کنیم؟، دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور 1400، دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور 99، راهنمای پذیرفته شدگان کنکور 1400، راهنمای پذیرفته شدگان کنکور ۹۹، زمان اعلام نتایج نهایی کنکور، شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99، محرومیت از دانشگاه دولتی، محرومیت از دانشگاه روزانه، مشاوره تلفنی کنکور سراسری، نتایج کنکور سراسری، نتایج کنکور سراسری 99، نحوه اعتراض به نتایج نهایی کنکور سراسری 99، نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور 1400، نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور ۹۹

چرا نتایج نهایی کنکور 99 تاکنون اعلام نشده است ؟

 نتایج نهایی کنکور 99 کی اعلام میشه ؟

عدم اعلام نتایج کنکور و سرگردانی دانشگاه‌ها و دانشجویان

عدم اعلام نتایج کنکور ۹۹ باعث سرگردانی دانشجویان جدید و دانشگاه‌ها برای آغاز نیمسال تحصیلی شده است.

به گزارش  مشاورگروپ به نقل از خبرگذاری آنا ، درحالی‌که قرار بود نتایج آزمون سراسری تا پایان مهرماه اعلام شود اما سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور خبر از اعلام نتایج کنکور تا ۱۰ آبان ماه می‌دهد. این تأخیر در اعلام نتایج سبب سرگردانی دانشگاه‌ها در برنامه‌ریزی کلاس‌های دانشجویان جدید شده است.

اگر نتایج آزمون سراسری ۱۰ آبان ماه اعلام شود و ثبت‌نام دانشجویان جدید از ۱۱ آبان ماه آغاز شود، انجام ثبت‌نام‌ها تا نیمه آبان طول خواهد کشید و در بهترین حالت کلاس این دانشجویان از ۱۵ آبان ماه شروع می‌شود. این‌گونه ۶ هفته از نیمسال تحصیلی جدید از دست می‌رود. به نظر می‌رسد دانشگاه‌ها ناگزیر خواهند شد که برای دانشجویان جدید مدت نیمسال اول را افزایش دهند.

چه زمانی نتایج نهایی آزمون‌های سراسری 99 اعلام می‌شوند؟

نتایج آزمون‌های مهم کشوری قرار بود تا پایان مهرماه اعلام شوند اما هنوز اعلام نشده‌اند، داوطلبان منتظر اعلام نتایج هستند.
پس از اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان دوره‌های مختلف باید به پایگاه‌های اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها مراجعه کنند تا از زمان اعلام نتایج باخبر شوند.

چرا نتایج نهایی کنکور 99 تاکنون اعلام نشده است ؟


اکثر دانشگاه‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا قصد دارند که ثبت‌نام دانشجویان جدید را به صورت مجازی انجام دهند، پذیرفته‌شدگان باید در موعد مقرر به سایت‌های اعلامی دانشگاه‌ها مراجعه و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند.

عدم ثبت‌نام در موعد مقرر به معنای انصراف از تحصیل در رشته پذیرفته شده است.

شیوع ویروس کرونا سبب شده که نحوه برگزاری کلاس‌ها در ترم پاییز به صورت آنلاین باشد، البته برخی از دانشگاه‌ها نظیر دانشگاه آزاد اسلامی جلسات حضوری رفع اشکال نیز در نظر گرفته‌اند.
چرا نتایج نهایی کنکور 99 تاکنون اعلام نشده است ؟ دانشگاه علم و صنعت قصد داشت کلاس دانشجویان را از ۳ آبان ماه آغاز کند، حال که نتایج اعلام نشده، برگزاری کلاس‌ها را به ۱۴ آبان ماه موکول کرده است. دانشگاه امیرکبیر نیز قرار بود ثبت‌نام دانشجویان جدید را از ۳ آبان ماه آغاز کند که تأخیر در اعلام نتایج زمان ثبت‌نام دانشجویان را به تعویق انداخت.

دانشگاه خوارزمی نیز قصد داشت تا ۱۰ آبان ماه نیمسال تحصیلی دانشجویان جدید را آغاز کند که با وجود تأخیر در اعلام نتایج برنامه زمانی این دانشگاه نیز دستخوش تغییر خواهد شد.

دو راهی پذیرفته‌شدگان بدون آزمون

چرا نتایج نهایی کنکور 99 تاکنون اعلام نشده است ؟  در این میان بسیاری از پذیرفته‌شدگان بدون آزمون در دو راهی ثبت‌نام و عدم ثبت‌نام قرار گرفته‌اند چراکه مهلت ثبت‌نام در دانشگاه‌ها در حال اتمام است و پذیرفته‌شدگان اگر ثبت‌نام نکنند مهلت ثبت‌نام را از دست می‌دهند و اگر ثبت‌نام کنند در برخی از موارد متحمل پرداخت هزینه می‌شود.

البته در این میان فقط دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرده است که هزینه دانشجویان جدید را در صورت قبولی در رشته‌های با آزمون عودت خواهد داد. دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این باره گفت: چنانچه داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی وارد رشته مورد علاقه خود در دانشگاه آزاد اسلامی شوند و سپس، در آزمون سراسری قبول شوند، این دانشجویان بدون پرداخت هزینه، اختیار دارند دانشگاه خود را انتخاب کنند.

وی افزود: این دانشجویان می‌توانند بدون پرداخت هزینه‌ترم اول، به دانشگاهی که از طریق آزمون سراسری قبول شده‌اند بروند و هزینه‌ای هم به دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت نکنند.

اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99


چرا نتایج نهایی کنکور 99 تاکنون اعلام نشده است ؟ این در حالی است که پیش از این چنین امکانی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود نداشت. هزینه ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی، در صورت قبولی در سایر دانشگاه‌ها و انتخابشان برای تحصیل در دانشگاه دیگر، بازپرداخت نمی‌شد.

اما دانشگاه‌های شهریه‌ای دیگر نظیر پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌های دولتی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات غیرانتفاعی در این زمینه اطلاع‌رسانی نکرده‌اند و پذیرفته‌شدگان نمی‌دانند که در صورت پذیرفته شدن در رشته‌های با آزمون چگونه با آن‌ها رفتار خواهد شد.

به نظر می‌رسد که مسئولان باید چاره‌ای جدی در این زمینه بیندیشند چراکه شرایط بد اقتصادی سبب شده که بسیاری دچار مشکل شوند و تحمیل هزینه‌های جدید برای ورود به دانشگاه‌ها در توان داوطلبان و خانواده‌های آن‌ها نباشد.

لینک مشاهده اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 :

به زودی لینک درج می شود . . .

لینک مشاهده اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 99 :

به زودی لینک درج می شود . . .

3/5 - (9 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه چرا نتایج نهایی کنکور 99 تاکنون اعلام نشده است ؟ پیش بینی زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. سارا همتی

  به نظرتون چندم نتایج اعلام میشه؟

  پاسخ
  1. آرزو

   سلام احتمال داره ک نتایج نهایی آزمون سراسری فردا اعلام بشه یا ۷تم ابان ؟؟؟

   پاسخ
 2. علی

  تو کانالتون تیتر زرد ندارید لطفا

  پاسخ
  1. user3

   اطلاعیه هستن !

   پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.