پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 + فواید پشت کنکور ماندن برای قبولی پزشکی ، دندان و دارو

پشت کنکور ماندن برای کنکور 99

جهت مشاوره در زمینه پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 + فواید پشت کنکور ماندن برای قبولی پزشکی ، دندان و دارو

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 + فواید پشت کنکور ماندن برای قبولی پزشکی ، دندان و دارو : برنامه ریزی پشت کنکوری 1400,برنامه ریزی پشت کنکوریها,پشت کنکور 1400 بمانیم,پشت کنکور بمانم یا نه ؟,پشت کنکور بمانیم یا نه؟,پشت کنکور ماندن,پشت کنکور ماندن برا کنکور 1400,پشت کنکور ماندن یا رفتن به دانشگاه,پشت کنکوری 1400,پشت کنکوریها موفق میشن ؟,پشت کنکوریهای 1400,دانش آموزان بهتر هستند یا فارغ التحصیلان,راهکار موفقیت پشت کنکوریها در کنکور 1400,ساعت خواب پشت کنکوری ها,فارغ التحصیلان کنکور 1400,کنکور 1400,کنکور 1400 نظام قدیم,کنکور مجدد (پشت کنکور),مدیریت زمان پشت کنکوری ها,مشاوره کنکور فارغ التحصیلان,موفقیت پشت کنکوری ها,نکات مهم پشت کنکور ماندن,

پشت کنکور ماندن برای کنکور 99

 پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 : کنکور 1400 ( فارغ‌ التحصیلان کنکور 1400 )

 پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 :  پشت کنکور ماندن همواره با چالش هایی همراه است و قطعا عده ای از دانش اموزان سال دوازدهم و دواطلبان نظام قدیم از همین الان قصد دارند که پشت کنکور بمانند و چه بسا برنامه ریزی کنکور 99 خود را نیز با قدرت شروع کرده باشند. پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 :

در این مطلب قصد داریم چند نکته مهم را با پشت کنکوری‌ ها چه نظام قدیم و چه نظام جدید به اشتراک بگذاریم:

 پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 : مورد اول) زیادی وقت پشت کنکوری ها

تحقیق ها نشان داده که یکی از علل شکست دوباره پشت کنکوری‌ها در کنکور همین وقت زیاد است که باعث میشود اراده ی این دسته از داوطلبان ضعیف شود.

زمان زیاد گاها باعث می شود کارها را به بعد موکول کنند یا کارهایی که در حالت عادی در کمترین زمان ممکن انجام میشود را طول بدهند که در این صورت کیفیت مطالعه پایین می آید.

پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 : راه حل این مشکل چیست؟

 پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 : اگر میخواهید پشت کنکور بمانید بهترین توصیه‌ای که می‌توانیم به شما بکنیم این است که حتی اگر ساعت مطالعه ی پایینی دارید تراکم مطالب بالایی را جمع کنید. این تراکم خودش تنوع درس بالا و تعداد تست‌های زیاد را در برمیگرد.

اجرای صحیح این مورد زمانی مشخص می‌شود که فرد ساعت مطالعه‌اش رو بالا می‌برد و به همین نسبت حجم دروس مطالعه شده و سرعت پیشروی هم بیشتر میشود در نتیجه کیفیت همچنان حفظ می‌شود نه اینکه فقط عدد ساعت مطالعه بالا رود!

 
 پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 : مورد دوم) اهمیت آزمون برای پشت کنکوری ها

 پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 : به اهمیت آزمون های آزمایشی و آزمون تالیفی کنکور بار ها اشاره کردیم و در مطلب انتخاب بهترین آزمون آزمایشی نیز به ویژگی هایی که یک آزمون خوب باید داشته باشد اشاره شد.

آزمون برای قارغ التحصیلان اهمیت بیشتری نیز دارد ، فارغ‌ التحصیلان باید این نکته را مد نظر قرار دهند که از همان تابستان کنکور که مطالعه را شروع می‌کنند یک نیم روز در هفته را به آزمون گرفتن از خودشان اختصاص دهند.

در اینصورت مطالب به خوبی در ذهنشان ماندگار می شود و وقتی مهر ماه به سراغ مطالب خوانده شده می آیند، این درسها از خاطر بردند و نیاز به بازخوانی مطالب نداشته باشند!

 پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 : مورد سوم) برنامه ی فضایی نریزید!

 پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 : معمولا فارغ التحصیلان در ابتدای مسیر انگیزه ی بالا برای شروع سریع کنکور 99 دارند و این موضوع گاهی باعث تصمیم گیری های احساسی می شود.

برخی از فارغ‌ التحصیلان در برنامه ریزی کنکور خود تابستان را برای جمع بندی همه ی دورس اختصاصی‌ در نظر می گیرند یا قصد دارند تا دی ماه تمام کتاب ها را به صورت کامل مطالعه کنند.

به این افراد پیشنهاد می‌ کنیم که در حال زندگی کنند و بجای برنامه‌ ی بلند مدت برای خود برنامه‌ ها ی کوتاه‌ مدت بریزند که هم قابل پیش‌بینی است و هم معمولا تعهد به این برنامه‌ ها بیش‌تر است.

همچنین برنامه های کوتاه مدت کنکور انعطاف پذیری لازم را دارند و اگر از برنامه جا ماندند می‌توانند به راحتی برنامه ی تحصیلی خود را مطابق شرایط فعلی تغییر دهند.

 پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 : مورد چهارم) ساعت خواب و بیداری در سال کنکور

 پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 : خیلی از کنکوری‌ ها شب دیر می‌خوابند و درنتیجه صبح هم دیر بیدار می‌ شوند بعضی‌ها هم اهمال کاری خودشان را در شب با جمله «از فردا دیگه می‌خوام صبح زود بیدار بشم» توجیه می‌کنند.

پیشنهاد ما به فارغ‌ التحصیلان این است که صبح خود را زود و قوی شروع کنند و حداقل برنامه‌ی آن روز را تا قبل از ظهر تمام کنند، ادر این صورت هم انگیزه می‌گیرند و هم به برنامه‌ های غیر درسی‌ خود می‌رسند.

اگر با تمام این تغییرات به نتیجه نرسیدید از یک مشاور تحصیلی با تجربه کمک بگیرید. در انتخاب مشاور تحصیلی می توانید از مطلب نکات مهم در انتخاب مشاور کنکور استفاده کنید.برنامه ریزی پشت کنکوری 1400 ,برنامه ریزی پشت کنکوریها,پشت کنکور 1400 بمانیم,پشت کنکور بمانم یا نه ؟,پشت کنکور بمانیم یا نه؟,پشت کنکور ماندن,پشت کنکور ماندن برا کنکور 1400 ,پشت کنکور ماندن یا رفتن به دانشگاه,پشت کنکوری 1400 ,پشت کنکوریها موفق میشن ؟,پشت کنکوریهای 1400 ,دانش آموزان بهتر هستند یا فارغ التحصیلان,راهکار موفقیت پشت کنکوریها در کنکور 1400 ,ساعت خواب پشت کنکوری ها,فارغ التحصیلان کنکور 1400 ,کنکور 1400 ,کنکور 1400 نظام قدیم,کنکور مجدد (پشت کنکور),مدیریت زمان پشت کنکوری ها,مشاوره کنکور فارغ التحصیلان,موفقیت پشت کنکوری ها,نکات مهم پشت کنکور ماندن 1400 ,

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه پشت کنکور ماندن برای کنکور 1400 + فواید پشت کنکور ماندن برای قبولی پزشکی ، دندان و دارو

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی