ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

طبق دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر متقاضیان موظفند در درج اطلاعات ثبت نامی و ارسال عکس نهایت دقت را به عمل آورند. زیرا اگر در زمان ثبت نام  اطلاعات خود را صحیح وارد نکرده باشید و در تاریخ های اعلام شده نیز به ویرایش اطلاعات نپردازید، سازمان سنجش از پذیرش داوطلب امتناع کرده و بدین ترتیب پذیرش متقاضی لغو می گردد. بنابراین ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد امری مهم در فرآیند این آزمون می باشد.

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد اسلامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای داوطلبان این آزمون فراهم شده است. جهت کسب اطلاع از زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر آزاد و همچنین سایتی که ویرایش اطلاعات در آن صورت می گیرد با ما در این مقاله از مشاورگروپ همراه باشید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام ارشد فراگیر آزاد

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد زمانی حیاتی می شود که افراد برای ثبت نام در آزمون اطلاعات خود را اشتباه ثبت می کنند یا فرآیند ثبت نام را به متصدیان کافی نت ها می سپارند. درج اطلاعات نادرست یا مغایرت عکس ارسالی برای کارت ورود به جلسه با عکس داوطلب از اشتباهات رایج است.

مطابق اعلام سخنگوی سازمان سنجش، مسئولیت هرگونه خطا در این مورد، متوجه شخص متقاضی است و سازمان سنجش آموزش کشور به هیچ وجه امکان اصلاح اشتباهات و ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد را ندارد و هیچگونه عذری در این زمینه پذیرفته نخواهد شد. به خصوص اگر عکس ارسالی متقاضی اشتباه باشد، فـرد بـه عنـوان متخلف شناخته شده و براساس قانون مربوط به تخلف و تقلب با وی رفتار خواهد شد.

ویرایش اطلاعات ارشد فراگیر دانشگاه آزاد

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد

اگر به هنگام ورود اطلاعات ثبت نام دچار خطا شدید نگران نباشید. زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد توسط سازمان سنجش به سه نوبت تقسیم می گردد. نوبت اول در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد یعنی اسفند ماه، نوبت دوم در زمان تمدید مهلت ثبت نام یعنی فروردین ماه و نوبت سوم زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر آزاد در تیر ماه. در این بازه های زمانی اطلاعات ثبت نامی متقاضیان بر روی پایگاه اطلاع رسانی رسمی سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org جهت مشاهده و ویرایش قرار می گیرد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۱
نوبت اول : زمان ثبت نام نوبت دوم : زمان تمدید مهلت ثبت نام نوبت سوم: زمان دریافت کارت ورود به جلسه
۲۳ تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ ۱۴ تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۲۱ تا ۲۳ تیر ۱۴۰۱

مهم: زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ همزمان با انتشار دفترچه ثبت نام در این مقاله به روز رسانی خواهد شد.


ویرایش اطلاعات در زمان ثبت نام و مهلت تمدید ثبت نام

در این دو بازه زمانی امکان ویرایش کلیه اطلاعات فردی و تحصیلی داوطلب میسر می باشد. در صورتی که داوطلب قبل از پایان مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد متوجه خطای خود شده باشد باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کند.

برای مشاهده اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد از منوی سمت راست گزینه ویرایش ثبت نام را انتخاب نماید و به ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد بپردازد.

ویرایش اطلاعات در زمان دریافت کارت ورود به جلسه

لیست اطلاعاتی که در زمان دریافت کارت ورود به جلسه قابل ویرایش هستند به شرح زیر است:

  • نام و نام خانوادگی
  • سال تولد
  • کد ملی و شماره شناسنامه
  • معدل مقطع كارشناسی
  • موسسه فارغ‌ التحصیلی
  • تاریخ فارغ‌ التحصیلی
  • کد رشته محل

برای ویرایش سایر اطلاعات ضروری است با در دست داشتن مدارک لازم به باجه های رفق نواقص که از سوی سازمان سنجش معرفی می شوند مراجعه و ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد را انجام دهید. اگر در مورد ویرایش اطلاعات در باجه های رفع نواقص سوالی دارید با ما در مشاورگروپ تماس بگیرید.

تماس با مشاورگروپ

همه روزه (حتی ایام تعطیل) از تلفن ثابت و بدون پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

از ۸ صبح الی ۱۲ شب

سایت ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد

با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهای قبلی سازمان سنجش آموزش کشور در سه بازه زمانی ویرایش اطلاعات ثبت نامی را برای داوطلبان کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد مقدور می نماید. سایت ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org است.


نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد

در این بخش راهنمای گام به گام نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد ارائه می شود. داوطلبان برای ویرایش اطلاعات باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و از منوی سمت راست روی بخش «کارشناسی ارشد» کلیک نمایند.

در صفحه جدید و بخش کارشناسی ارشد بر روی لینک سیستم ثبت نام آزمون مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دوره های فراگیر دانشگاه آزاد کلیک کنید.

از منوی سمت راست در بخش قبلا ثبت نام نموده ام گزینه «ویرایش اطلاعات» را انتخاب کنید.

حالا صفحه ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای شما باز می شود. بعد از نوشتن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام، عبارت امنیتی را وارد کرده و بر روی ورود به سیستم بزنید.

بدین ترتیب وارد پنل کاربری خود شده و می توانید ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد را انجام دهید.

ما در این مقاله از مشاورگروپ به اهمیت ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد پرداختیم و متوجه شدیم که اگر اطلاعات خود را درست ثبت نکرده باشیم سازمان سنجش به علت مغایرت اطلاعات از پذیرش ما خودداری کرده و پذیرش در آزمون لغو می گردد.

بنابراین اطلاع از زمان ویرایش اطلاعات و نحوه آن برای داوطلبان کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد امری ضروری می باشد. چنانچه درباره ثبت نام و زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد سوالی داشتید در بخش دیدگاه ها سوال خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهید.

علاوه بر این مجموعه مشاورگروپ به شماره 9099071613 همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده ی پاسخگویی سوالت شما عزیران است.

سوالات متداول


✔️ زمان ویرایش اطلاعات کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد چه تاریخی است؟

ویرایش اطلاعات ارشد فراگیر دانشگاه آزاد در سه بازه زمانی انجام می پذیرد. برای اطلاع از تاریخ ویرایش اطلاعات کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد مقاله را مطالعه نمایید

✔️ ویرایش اطلاعات کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد از چه طریقی انجام می شود؟

ویرایش اطلاعات به صورت اینترنتی انجام می شود اما در برخی شرایط برای ویرایش اطلاعات کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد داوطلب باید حضوری به باجه های رفع نواقص مراجعه کند. جهت اطلاع از این شرایط مقاله را مطالعه نمایید

✔️ در زمان دریافت کارت ورود به جلسه چه اطلاعاتی را می توان ویرایش کرد؟

اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، سال تولد، کد ملی و شماره شناسنامه، معدل مقطع كارشناسی، موسسه فارغ‌ التحصیلی، تاریخ فارغ‌ التحصیلی و کد رشته محل.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی