وسایل مورد نیاز کنکور

وسایل مورد نیاز کنکور 1401 + آخرین توصیه های کلیدی روز کنکور 1401

جهت مشاوره در زمینه وسایل مورد نیاز کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

وسایل مورد نیاز کنکور 1401 + آخرین توصیه های کلیدی روز کنکور 1401 : یکی از نکات بسیار مهم در روز برگزاری جلسه کنکور سراسری همراه داشتن وسایل و مدارک مورد نیاز و ضروری می باشد که در ادامه وسایل مورد که در جلسه کنکور سراسری باید همراه داشته باشید ذکر می شود .

وسایل مورد نیاز کنکور

وسایل مورد نیاز کنکور ۱۴۰۱

وسایل مورد نیاز کنکور 1401 + آخرین توصیه های کلیدی روز کنکور 1401 : تیم مشاوره ، برنامه ریزی و انتخاب رشته مشاور گروپ ؛ برای همه کنکوری های عزیز که قراره تو کنکور سراسری 1401 شرکت کنند آرزوی موفقیت دارن.

ان شالله که مزد تلاش هایی که در طول مدتی که خودتون رو برای کنکور آماده کردین و سال های تحصیلی قبلش رو بگیرین و همتون از نتایج کنکور راضی باشید. خیلی از دوستان پیام دادن و پرسیدن که تو روز کنکور چه وسایلی رو باید همراه خودمون داشته باشیم.وسایل مورد نیاز کنکور 1401 + آخرین توصیه های کلیدی روز کنکور ۱۴۰۱

یه لیستی از وسایلی که باید همراهتون باشه و یا ما توصیه میکنیم همراهتون باشه در این مطلب آماده شده که توصیه میکنیم حتما مطالعش کنین و اون وسایل رو تو جلسه کنکور همراهتون داشته باشید.

وسایل مورد نیاز در کنکور 1401

۱- مداد نرم

دو تا مداد نرم که پاک کردنشون راحت باشه رو حتما همراهتون داشته باشید. به هیچ عنوان از اتود استفاده نکنید و حتما از مداد نرم که پاک کردنش راحت هستش استفاده کنین. اتود ممکن پاسخ برگتون رو زخمی کنه و براتون مشکل ایجاد کنه.

۲- پاک کن

همراه خودتون پاک کن داشته باشید تا اگر نیاز شد از پاک کن استفاده کنید. پاک کنی رو همراه خودتون ببرین که پاک کن خوبی باشه و پاسخ برگتون رو الکی سیاه نکنه.

۳- تراش

حتما تراش همراه خودتون ببرین تا اگر نیاز شد مدادتون رو بتراشین.

۴- کارت ملی

کارت ملیتون رو حتما سر جلسه کنکور همراه خودتون ببرین چون برای شناساییتون استفاده میشه.

۵- کارت ورود به جلسه

حتما کارت ورود به جلسه ای رو که از سایت سازمان سنجش دریافت کردین رو سر جلسه کنکور همراه خودتون داشته باشید.

۶- سنجاق

حتما همراه خودتون سنجاق برای چسبوندن کارت ورود به جلسه به سینتون داشته باشید.

۷- ساعت مچی

حتماااا حتماااااا ساعت مچی همراهتون داشته باشین تا زمان رو باهاش کنترل کنین. به هیچ عنوان ساعت مچی رو فراموش نکنین و حتما با خودتون ساعت ببرین سرجلسه کنکور. یکی از مهم ترین وسایل سر جلسه کنکور همین ساعت مچی هستش که صحبتش رو کردیم.

۸- بطری آب و شربت

با خودتون یه بطری آب خنک و یه بطری شربت همراه داشته باشید. هروقت تشنتون شد یا احساس کردین به انرژی نیاز دارین از آب و شربتتون استفاده کنین و خودتونو شارژ کنین. تو جلسه کنکور حتما آب و شربت همراه خودتون داشته باشید و حتما ازشون استفاده کنین.

۹- دستمال کاغذی

اگر سرجلسه کنکور همراه خودتون دستمال کاغذی داشته باشید خیلی خوبه. پس دستمال کاغذی رو هم فراموش نکنین.

تیم تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور مشاور گروپ ؛ آخرین توصیه ها برای کنکور 1401 را در ذیل آورده است . برای همه ی شما عزیزان آرزوی موفقیت می کنیم.

10. ماسک

11. ژل ضدعفونی کننده

12. دستکش

قوانین جلسه کنکور

 1.  روز قبل از کنکور سراسری کم‌تر از روز‌های پیش از آن د‌‌رس بخوانید‌‌ و به مرور اجمالی مطالب بسند‌‌ه کنید‌‌ تا انرژی کافی برای روز کنکور د‌‌اشته باشید‌‌.
 2. روز قبل از کنکور حتماً یکبار تا حوزه‌ امتحانی خود‌‌ بروید‌‌ تا ضمن یاد‌‌‌گرفتن مسیر و اطمینان یافتن از زمان رسید‌‌ن به حوزه‌ امتحان، از اضطراب شما کاسته شود‌‌.
 3. شام را بسیار سبک و به‌موقع بخورید‌‌ تا علاوه‌بر پیشگیری از اضطراب ناشی از تغذیه‌ نا‌مناسب، خواب راحتی را برای خود‌‌ تد‌‌ارک ببینید‌‌. سعی کنید‌‌ شام را د‌‌یر‌تر از ساعت ۸ شب نخورید‌‌.
 4. شب قبل از کنکور برای سر جلسه‌، لوازم مورد‌‌‌نیاز را مرتب کنید‌.
 5. برای شرکت د‌‌ر کنکور از مد‌‌اد‌‌ و پاک‌کن خوب و به تعد‌‌اد‌‌ کافی استفاد‌‌ه کنید‌‌. مد‌‌اد‌‌‌های نوع HB مناسب هستند‌‌. سعی کنید‌‌ د‌‌ر کنکور از مد‌‌اد‌‌ استفاد‌‌ه کنید‌‌ و اگر با اتود‌‌ کار می‌کنید‌‌ از نوک‌های 0/7 و یا 0/9 بهره ببرید‌‌ و حتماً ۲ اتود‌‌ د‌‌اشته باشید‌‌ و نوک اضافه نیز همراه ببرید‌‌. د‌‌ر‌صورت استفاد‌‌ه از مد‌‌اد‌‌ حتماً تراش مناسب نیز د‌‌اشته باشید‌‌.وسایل مورد نیاز کنکور 1401
 6. بطری آب، د‌‌ستمال کاغذی، خرما و یا شکلات را برای همراه‌برد‌‌ن آماد‌‌ه کنید‌‌.
 7. کارت ورود‌‌ به جلسه، شناسنامه و سنجاق برای الصاق کارت را آماد‌‌ه کنید‌‌.
 8. برای سر جلسه‌ کنکور، یک عد‌‌د‌‌ ساعت و ترجیحاً عقربه‌ای فراهم کنید‌‌. حتماً ساعت خود‌‌ را تنظیم کنید‌‌ و از د‌‌اشتن شارژ باطری د‌‌ر آن مطمئن شوید‌‌. د‌‌ر‌صورت امکان باطری ساعت خود‌‌ را با یک باطری نو تعویض کنید‌‌. د‌‌ر سر جلسه، خود‌‌تان باید‌‌ مراقب وقت آزمون باشید‌‌ و به امید‌‌ مراقب و اعلام وقت توسط او نباشید‌‌. چون هیچ‌کس مسئول اعلام وقت به شما نیست.
 9. به‌موقع و حد‌‌اکثر ساعت ۱۰ شب بخوابید‌‌ تا صبح روز کنکور سر‌حال بید‌‌ار شوید‌‌.
 10. روز کنکور حد‌‌ود‌‌ ساعت ۵ صبح بید‌‌ار شوید‌‌ تا د‌‌ر زمان کافی و با آرامش کامل برای آزمون آماد‌‌ه شوید‌‌.
 11. صبحانه مقوی ولی نسبتاً کم‌حجم بخورید‌‌. از خورد‌‌ن شیر نجوشید‌‌ه ، تخم‌مرغ و یا هر چیز د‌‌یگری که احتمال مسمومیت د‌‌ارد‌‌، جد‌‌اً پرهیز کنید‌‌ و د‌‌ر‌عوض صبحانه‌ای منتخب از نان ، گرد‌‌و ، پنیر ، عد‌‌سی و آب‌میوه میل کنید‌‌.
 12. لباس مناسب بپوشید‌‌ . به‌ویژه کفش راحت و سبک د‌‌ر آرامش شما سر جلسه‌ آزمون کنکور نقش بسزایی د‌‌ارد‌‌.
 13. وسایل اضافه همراه خود‌‌تان نبرید‌‌.
 14. قبل از خارج شد‌‌ن از خانه، برای موفقیت خود‌‌ د‌‌عا کنید‌‌.
 15. طوری برنامه‌ریزی کنید‌‌ که بین ۱ تا ۵/۱ ساعت قبل از زمان آزمون د‌‌ر حوزه‌ امتحان حاضر شوید‌‌.
 16. حتی‌المقد‌‌ور با یکی از بستگان خود‌‌ به حوزه‌های امتحانی بروید‌‌ تا علاوه‌بر کاستن از اضطراب، اگر مشکلی پیش آمد‌‌ به شما کمک کند‌‌.
 17. کارت ورود‌‌ به جلسه را به لباس خود‌‌ الصاق کنید‌‌.
 18. وقتی وارد‌‌ حوزه‌ امتحانی شد‌‌ید‌‌ با آرامش سراغ محل آزمون‌ د‌‌اد‌‌ن خود‌‌ باشید‌‌ تا برای پید‌‌ا‌کرد‌‌ن آن د‌‌چار مشکل نشوید‌‌.
 19. به آرامی وارد‌‌ محیط آزمون شوید‌‌ و ابتد‌‌ا صند‌‌لی خود‌‌ را پید‌‌ا کنید‌‌ و با کارت ورود‌‌ به جلسه مطابقت د‌‌هید‌‌. حتماً اگر صند‌‌لی‌تان نامناسب است و جای نا‌مناسبی است، سریعاً به مراقبین اطلاع د‌‌هید‌‌ . مطمئن باشید‌‌ که اگر مشکلی برای شما ایجاد‌‌ شود‌‌، مراقبین و یا مسؤولین د‌‌یگر به شما کمک خواهند‌‌ کرد‌‌.
 20. وقتی خیالتان از بابت محل آزمون راحت شد‌‌، اسم و مشخصات خود‌‌ را با پاسخ‌نامه و کارت ورود‌‌ به جلسه مطابقت د‌‌هید‌‌.
 21. سر‌جلسه‌ کنکور با آرامش بنشینید‌‌، محیط اطراف خود‌‌ را زیر‌ نظر د‌‌اشته باشید‌‌ و حتماً به مراقبین نگاه کنید‌‌ تا ترس شما از محیط بریزد‌‌ و با آن انس بگیرید‌‌.
 22. د‌‌فترچه‌ سؤالات را با آرامش برد‌‌ارید‌‌ زیرا عجله د‌‌ر برد‌‌اشتن د‌‌فترچه‌، باعث افزایش ضربان قلب شما خواهد‌‌ شد‌‌ که باعث افزایش اضطراب و کاهش تمرکز شما خواهد‌‌ انجامید‌‌.
 23. زمان‌های شروع و اتمام هر د‌‌رس را روی جلد‌‌ د‌‌فترچه با د‌‌ر‌ نظر‌ د‌‌اشتن زمان مرور یعنی زمانی کم‌تر از زمان‌های پیشنهاد‌‌ی روی د‌‌فترچه ، یاد‌‌د‌‌اشت کنید‌‌.
 24. اگر سوال‌ها سخت بود‌‌ ، موضع انفعالی نگیرید‌‌ و یا اگر بسیار ساد‌‌ه بود‌‌، خوشحال نشوید‌‌. همه‌ د‌‌اوطلبان به همین سؤالات جواب می‌د‌‌هند‌‌ و فراموش نکنید‌‌ که کنکور یک آزمون مقایسه‌ای است و نه حد‌‌‌نصابی. د‌‌ر بعضی سال‌ها کسی با ۳۰ تست نزد‌‌ه و غلط، به خاطر سختی آزمون رتبه‌ای یک رقمی به د‌‌ست آورد‌‌ه است.
 25. بجای چند‌‌ بار سریع‌خواند‌‌ن، صورت سؤال را یک‌بار آرام بخوانید‌‌ و د‌‌ور کلمه‌های مهم آن را خط بکشید‌‌. حتی اگر لازم است به‌جای این‌که با چشم صورت سؤال را د‌‌نبال کنید‌‌، آن را لب بزنید‌‌.
 26. سوال‌ها را به ترتیبی که د‌‌ر د‌‌فتر‌چه‌ سؤال آمد‌‌ه ، البته با رعایت مد‌‌یریت آزمون ، پاسخ د‌‌هید‌‌ تا د‌‌چار نگرانی و سر‌د‌‌ر‌گمی نشوید‌‌. اصل اساسی مد‌‌یریت آزمون این است که ابتد‌‌ا به سؤالات ساد‌‌ه و به‌ترتیب پاسخ د‌‌هید‌‌ و سؤالات نیمه‌مشکل و مشکل و وقت‌گیر را علامت‌د‌‌ار کنید‌‌. سپس به حل سؤالات نیمه‌مشکل بپرد‌‌ازید‌‌ و سپس د‌‌ر‌صورت د‌‌اشتن وقت سراغ سؤالات وقت‌گیر و یا مشکل بروید‌‌.
 27. جواب‌ها را سؤال به سؤال وارد‌‌ کنید‌‌ و هر‌ بار شماره‌ سؤال و گزینه‌ د‌‌رست را چک کنید‌‌ و برای وارد‌‌‌کرد‌‌ن هر تست حد‌‌ود‌‌ ۳ ثانیه وقت بگذارید‌‌.
 28. ترتیب خواسته‌های سؤال را فراموش نکنید‌‌ و حتی اگر لازم است بالای یکی از گزینه‌ها بنویسید‌‌.
 29. خانه‌های پاسخ‌نامه را کاملاً پر کنید‌‌ تا زحمت شما هد‌‌ر نرود‌‌. د‌‌ر‌صورت حذف و یا تعویض گزینه‌های سؤال، محل پاسخ قبلی را خیلی خوب پاک کنید‌‌ چون کثیف‌بود‌‌ن پاسخ‌نامه، باعث خطای د‌‌ستگاه‌ قرائت‌خوان می‌شود‌‌.
 30. از هر‌گونه علامت‌گذاشتن بی‌ربط روی پاسخ‌نامه جد‌‌اً پرهیز کنید‌‌. برخی از د‌‌اوطلبین عاد‌‌ت د‌‌ارند‌‌ د‌‌ر کنار شماره‌ سؤالات، روی پاسخ‌نامه نشانه بگذارند‌‌ که این‌کار ممکن است به خطای د‌‌ستگاه قرائت‌کنند‌‌ه بینجامد‌‌.
 31. تنظیم وقت د‌‌ر کنکور مسأله‌ای حیاتی است، بر روی یک سؤال و یا یک د‌‌رس خاص وقت زیاد‌‌ نگذارید‌‌. سعی کنید‌‌ برای هر قسمت از سؤال وقت معینی اختصاص د‌‌هید‌‌ . مثلاً ۱۰‌ثانیه برای خواند‌‌ن صورت سؤال و ۳ ثانیه برای پر‌کرد‌‌ن پاسخ‌نامه. ضمناً هر ۱۰ سؤال یک بار زمان را چک کنید‌‌.
 32. سرعت تست‌زد‌‌ن، نتیجه‌ معلومات خوب و تسلط علمی شماست و نه عجله د‌‌ر امتحان‌د‌‌اد‌‌ن و یا حد‌‌س جواب‌د‌‌اد‌‌ن سوال‌ها. با عجله، سریع‌ تست‌زد‌‌ن نیست. سرعت خود‌‌ را د‌‌ر انجام مراحل رسید‌‌ن به جواب، به‌کار ببند‌‌ید‌‌.
 33. نوشتن فرمول مربوط به سوال‌ها ضرری ند‌‌ارد‌‌. بگذارید‌‌ فرمول‌ سوال‌ها جلوی چشم‌تان باشد‌‌.
 34. نوشتن راه‌حل تمرین و تمیز‌ حل‌کرد‌‌ن علی‌الخصوص برای افراد‌‌ بی‌د‌‌قت واجب است. سعی کنید‌‌ مرتب حل‌کرد‌‌ن و استفاد‌‌ه‌ از فضای محد‌‌ود‌‌ د‌‌رون د‌‌فترچه برای چرک‌‌نویس‌کرد‌‌ن را، به کار بند‌‌ید‌‌ و از این‌که هر خط راه‌حل را د‌‌ر جای مختلفی از د‌‌فتر‌چه بنویسید‌‌، پرهیز کنید‌‌.
 35. نسبت خواسته‌شد‌‌ه د‌‌ر سوال‌های نسبتی را کنار گزینه‌ها بنویسید‌‌ و حتی‌المقد‌‌ور از نسبت خواسته‌شد‌‌ه، حل‌کرد‌‌ن را شروع کنید‌‌.
 36. از شانسی‌ جواب‌د‌‌اد‌‌ن به سؤالات و یا پر‌کرد‌‌ن یک گزینه‌ خاص جد‌‌اً پرهیز کنید‌‌. تجربه نشان د‌‌اد‌‌ه است، این‌کار اشتباه بزرگی است. مطمئناً جواب‌ند‌‌اد‌‌ن به یک سؤال ، از غلط ‌زد‌‌ن آن است. یکی از کلید‌‌‌های اصلی موفقیت د‌‌ر کنکور‌های اخیر، به‌موقع نزد‌‌ه‌گذاشتن سوال‌ها بود‌‌ه است. به‌موقع نزد‌‌ه‌گذاشتن یعنی اکتفا به خواند‌‌ن صورت سوال‌ها و رها‌کرد‌‌ن آن است که به پس‌اند‌‌از‌کرد‌‌ن وقت منجر می‌شود‌‌.
 37. مرحله‌ای زد‌‌ن و نشان‌د‌‌ار‌کرد‌‌ن سؤالات را به‌خوبی انجام د‌‌هید‌‌. فراموش نکنید‌‌ آن‌چه که مهم است جواب‌د‌‌اد‌‌ن به بیش‌ترین تعد‌‌اد‌‌ ممکن از سؤالات ساد‌‌ه د‌‌ر اولویت است نه جواب‌د‌‌اد‌‌ن به یک سؤال خاص و یا یک د‌‌رس خاص.
 38. از هر‌گونه سوال‌کرد‌‌ن د‌‌ر سر جلسه‌ امتحان پرهیز کنید‌‌. اگر فکر می‌کنید‌‌ سوال‌ غلط است، مطمئن باشید‌‌ سوال‌کرد‌‌ن از مراتب فاید‌‌ه‌ای ند‌‌ارد‌‌. د‌‌ر سال‌های اخیر هر‌گاه سوال‌ ناد‌‌رست بود‌‌ه است، توسط سازمان سنجش حذف گرد‌‌ید‌‌ه است.
 39. هر‌موقع از نظر زمان احساس خطر کرد‌‌ید‌‌ حتی سؤالاتی که د‌‌ر‌مورد‌‌ پاسخ‌گویی به آن‌ها ۵۰، ۵۰ هستید‌‌، رد‌‌ کنید‌‌ و فقط به سؤالات نسبتاً آسان جواب د‌‌هید‌‌.
 40. د‌‌ر موقع پاسخ‌گویی به یک سؤال فقط به همان سؤال فکر کنید‌‌ نه به سوال‌های قبلی و یا بعد‌‌ی و یا این‌که چند‌‌ سؤال به انتهای د‌‌فتر‌چه ماند‌‌ه است.
 41. بین پاسخ‌د‌‌اد‌‌ن به د‌‌و سؤال، ثانیه‌ای مکث کنید‌‌. د‌‌ر بین پاسخ‌د‌‌اد‌‌ن به د‌‌و د‌‌رس نیز مقد‌‌اری استراحت کنید‌‌. بین ۵ تا ۱۰ ثانیه و با تمرکز کامل سراغ د‌‌رس‌های بعد‌‌ی بروید‌‌.
 42. سر‌جلسه به خود‌‌ آزمون فکر کنید‌‌ و فکر‌کرد‌‌ن به نتیجه‌ خوب را به بعد‌‌ از آزمون محول کنید‌‌. مطمئناً فکر‌کرد‌‌ن به نتیجه‌ آزمون د‌‌رد‌‌ی را د‌‌وا نمی‌کند‌‌. پس منطقی باشید‌‌ و کاری را انجام د‌‌هید‌‌ که فاید‌‌ه د‌‌ارد‌‌.
 43. کنکور صفر و صد‌‌ نیست. گاهی اوقات د‌‌اوطلب با وجود‌‌ بلد‌‌‌بود‌‌ن ۷۵‌د‌‌رصد‌‌ د‌‌رس موفق به پاسخ‌گویی مناسب نشد‌‌ه است یعنی به خاطر روحیه‌ی ضعیف ۷۵‌د‌‌رصد‌‌ را فد‌‌ای ۲۵‌د‌‌رصد‌‌ بلد‌‌‌نبود‌‌ن د‌‌رس کرد‌‌ه است.
 44. د‌‌ربین سوال‌ها هر وقت خواستید‌‌ آب و مواد‌‌ مغذی همراه خود‌‌ میل کنید‌‌ این‌کار علاوه‌بر جبران انرژی و یا آب از د‌‌ست د‌‌اد‌‌ه‌شد‌‌ه، باعث افزایش تمرکز و کاهش اضطراب شما خواهد‌‌ شد‌‌.

سر جلسه کنکور چی ببریم؟

وسایل مورد نیاز کنکور 1401 : راهنمای شرکت در کنکور سراسری 1401 توسط سایت سازمان سنجش منتشر شده است . در ادامه این نکات را مطالعه کنید.

وسایلی که بهتون گفتیم رو به هیچ وجه فراموش نکنین و حتما همراه خودتون ببرین. اصلا نگران آزمون نباشید و با اعتماد به نفس و توکل به خدا برین جلو. حتما مزد زحمتاتونو میگیرین و تو این موضوع شک نداشته باشید. حتما تا آخرین لحظه جلسه کنکور بشین و به کسایی که بلند میشن و زود میرن توجه نکنین. با آرامش و اعتماد به نفس به سوالات پاسخ بدین و بعدش از یه تابستون خیلیییی خوب لذت ببرین ?

برای یک یکتون آرزوی موفقیت داریم. موفق باشید...

سوالات متداول

✔️وسایل ممنوعه + لوازم مورد نیاز و ضروری جلسه کنکور

✔️لوازم ضروری و غيرضروری در جلسه ازمون سراسری 1401 بايد و نبايدهای ازمون سراسری 1401 در این مقاله توضیح داده شده است.

✔️برای کنکور چی بپوشیم؟

✔️لباس مناسب کنکور چگونه لباسی است؟ پوشش مناسب کنکور در کرونا چیست؟ قوانین جلسه کنکور چیست؟ نوع پوشش در کنکور چگونه است؟ این ها سوالاتی است که بصورت کامل در این مقاله توضیح داده شده است. با توجه به برگزاری کنکور در فصل تابستان و آغاز گرما، لباسی راحت و خنک انتخاب نمایید که جنس آن به گونه ای باشد که دچار گرمای شدید و عدم تمرکز به دلیل دمای بالا، نشوید.

✔️وعده ی غذایی قبل از آزمون چی بخورم؟

✔️غذاهای سبک که امکان مسمویت غذایی نداشته باشند.

4.6/5 - (223 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه وسایل مورد نیاز کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. زهرا

  کارت ملی من واسه قدیمه بنظرتون گیر ندن تو جلسه کنکور ؟

  پاسخ
  1. دختر بهاری

   سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون⚘ نتایج کنکور فنی حرفه ای کی میدن؟

   پاسخ
   1. user3

    اواخر مهرماه

    پاسخ
 2. صبا

  سلام در صورت مخدوش شدن پاسخ نامه پاسخنامه دوم به دانش آموز داده میشود؟

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   خیر . لذا با احتیاط باید پاکت حاوی دفترچه سوالات و پاسخنامه را باز کنید .

   پاسخ
 3. سارا

  سلام من امسال میرم دوازدهم انسانی برای کنکور خیلی خیلی استرس دارم نمیدونم چه کارکنم واز کجا شروع کنم میتونیدکمکم کنید؟ ممنون میشم اگه زودترجوابموبدید

  پاسخ
  1. سولماز

   سلام.ممنونم بابت توضیحاتتون.به غیر از برگه سلامت و کارت ورود به جلسه مسئولای جلسه کنکور چیز دیگه ای آزمون ممکنه بخوان؟یا فقط کارتورود به جلسه و برگه سلامت می‌خوان؟ لطفاً جواب بدین.ممنون

   پاسخ
  2. حامد

   رشته ی انسانی خیلی خیلی رشته ی اسونیه واس اونی ک هدف دار درس بخونه فقط ب یکمی تلاش نیاز داره توجه کن یه کمی

   پاسخ
  3. علی

   استرس نداشته باش

   پاسخ
 4. جفررر

  امسال چون فرهنگیان درخواست نیرو کرده
  تقریبا ۳۵۰ هزار نفر ثبت نام کردن و فقط ۳۰ هزارتا در میان بهترین کار اینه سال دیگه بخونید واس کنکور
  چون خیلیا تغیر رشته دادن به انسانی واس کنکورش

  پاسخ
 5. سمانه

  اگه باخودمون کیف کوچک ببریم تا این وسایل رو بزاریم میزارن؟

  پاسخ
  1. user3

   خیر ممنوع هست

   پاسخ
   1. ...

    سلام برای ورود ب سر جلسه علاوه بر کارت ورود ب جلسه حتما باید پرینت کارت سلامتو داشته باشیم یا نیاز نیس تو رو خدا جواب بدین

    پاسخ
    1. user3

     بعضی حوزه ها از بچه ها نگرفتن ، بعضی دیگه گرفتن . توصیه میکنم پرینتش همراهتون باشه که مشکلی پیش نیاد

 6. سیما

  سلام خیلی آ امش گرفتم ممنون دوستان

  پاسخ
 7. رسول

  میشه موبایل ببریم

  پاسخ
  1. مهدی

   اره بابا
   یه مودم پر سرعت هم گذاشتن قشنگ لذت ببری

   پاسخ
 8. مبین جوکار

  ببخشید یه سوال داشتم محل انجام محاسبات در کنکور کافی است یا باید تمرین کنیم توی پحل خیلی کمی جواب بدیم؟ اجازه بردن برگه سفید رو داریم؟

  پاسخ
 9. یگانه

  میشه لوازم رو برای روز کنکور تو یک پلاستیک کنیم چون من عینکی ام علاوه بر بطری و جامدادی و خرما جای عینکم رو هم باید ببرم اجازه میدن؟

  پاسخ
 10. رضا

  سلام ببخشید کارت ملی و شناسنامه من گم شده برای ورود به جلسه باید چکار کنم

  پاسخ
 11. مهدیه

  سلام.خسته نباشید. من چندتا سوال داشتم.
  آیا دفترچه عمومی و اختصاصی همزمان به ما داده میشه و ما خودمون میتونیم تعیین کنیم که برای جواب به هر دفترچه چقدر زمان بزاریم؟ بطور مثال دفترچه عمومی 75 دقیقه وقت داره و اختصاصی 105 دقیقه، آیا ما میتونیم مثلا 90 دقیقه از وقت رو برای عمومی بزاریم و بقیه رو برای اختصاصی؟ یا سر 75 دقیقه دفترچه های عمومی جمع میشه؟
  و اینکه میشه بعد از جواب دادن دفترچه عمومی از جلسه خارج شد؟ اگر میشه چطوری باید اینکارو بکنیم؟ یعنی باید اجازه بگیریم یا بدون اجازه میتونیم جلسه رو ترک کنیم؟
  و سوال آخر، برگه های پاسخنامه رو باید بعد از جواب دادن به کسی تحویل بدیم؟ یا روی صندلیمون بزاریم و از جلسه خارج بشیم؟

  پاسخ
 12. فاطمه

  واقعا ممنون عالی بود مطلبتون و خیلی کمک کننده 🌸

  پاسخ
 13. Ftme

  موفق باشیم😇

  پاسخ
 14. آرتنیس

  سلام من اتباع هستم و پاسپورتم هم ویزا نشده فقط برگه تحویل گذرنامه دارم.
  ایا ممکنه اجازه ورود نداشته باشم ؟:(

  پاسخ
 15. الهه

  من پسرم کارت ملی نداره و شناسنامه هم سر جلسه کنکور نبرده ، تورو خدا بگین مشکلی پیش میاد یا نه؟ تورو خدا لطفا بگین

  پاسخ
 16. فاطی

  سلام ایا ماشین حساب لازمه یا نه

  پاسخ
 17. باران

  سلام ببخشید یه سوال دارم من عادت دارم خیلی مداد استفاده کنم مولاحدود ۲۰تا اینا چون فشار میدم و نوکش سریع تموم میشه و برا اینکه نتراشم این تعداد رو میبرم به نظرتون هنگام ورود به جلسه برام مشکل ایجاد میکنه

  پاسخ
 18. امین

  سلام
  من از شهر دگ میرم شهر دگ کنکور بدم باید گوشی و کارت بانکی هم ببرم
  بنظرتون باید گوشی رو چیکار کنم اونجا میتونن نگه دارن؟!

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.