وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 1400 را اکنون بدانید

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور

جهت مشاوره در زمینه وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 1400 را اکنون بدانید

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 98 را اکنون بدانید : مشاور عالی سازمان سنجش تاکنون بیش از ۵۰۵ هزار داوطلب کنکور ۹۸ کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کردند. ۱۲ تیرماه آخرین مهلت دریافت کارت است.

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 98
وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 98 ، روزهای پایانی هفته آینده، یک میلیون و ۱۱۸ هزار و ۷۹۳ داوطلب برای موفقیت در کنکور ۹۸ با یکدیگر رقابت خواهند کرد، رقابتی که تا حد زیادی بر میزان موفقیت آن‌ها در آینده زندگی‌شان تاثیرگذار خواهد بود. در این بین، نحوه و میزان مطالعه داوطلبان در این روزها از اهمیت زیادی برخوردار است. هر اشتباه در این زمینه، می‌تواند استرس آن‌ها را بیشتر و احتمال موفقیت‌شان را کمتر کند. امیدواریم با رعایت و اجرای نکته‌هایی که در ادامه بیان می‌شود، گام مؤثری در بهتر استفاده کردن از این هفته پایانی بردارید. فراموش نکنید که این چند روز باقی مانده از اهمیت بالایی برخوردار است و هر رفتار یا تصمیم اشتباهی، ممکن است برای‌تان گران تمام شود و زحمات ماه‌ها و حتی سال‌ها تلاش‌تان را تحت تاثیر قرار دهد.  وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 98 ،

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 98 ، به گزارش مشاور گروپ و به نقل از مهر، حسین توکلی افزود: آزمون سراسری سال ۹۸ برای رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 98  ///

توکلی افزود: کارت شرکت در آزمون تمامی گروه‌های آزمایشی به همراه برگه راهنمای آزمون سراسری از دیروز ۹ تیرماه برای مشاهده و پرینت کارت بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شده است. کلیه داوطلبان لازم است نسبت به دریافت پرینت کارت و برگه راهنمای آزمون در مهلت مقرر اقدام کنند.

وی یادآور شد: تا صبح امروز دوشنبه ۱۰ تیزماه تعداد ۵۰۵ هزار و ۷۱۱ داوطلب کارت خود را دریافت کرده اند. به عبارت دیگر ۴۵.۱۵ درصد داوطلبان کارت خود را پرینت کردند.

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 98 ، مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: از تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب ثبت نام کننده تعداد ۶۴۸ هزار و ۸۴۵ نفر زن (معادل ۵۷.۹۸ درصد داوطلبان) و ۴۷۰ هزار و ۱۷۰ نفر مرد (معادل ۴۲.۰۲ درصد داوطلبان) هستند. با توجه به داوطلبان واقعی و تعداد علاقمندان به گروه‌های آزمایشی دوم و سوم، تعداد یک میلیون و ۳۵۳ هزار و ۳۲۴ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان شرکت در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد پیگیری ثبت‌نام (۱۶ رقمی) و نام و نام‌خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 98 ، مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: داوطلبانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه‌های آزمایشی دوم و سوم (گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی) خود اقدام کنند.

وی گفت: داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش اینترنتی اقدام و بر اساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید پرینت کارت شرکت در آزمون را دریافت کنند.

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 98 ، توکلی افزود: بر اساس برنامه زمان بندی شده آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنجشنبه ۱۳ تیرماه، آزمون داوطلبان گروه هنر در بعدازظهر پنجشنبه ۱۳ تیر، آزمون داوطلبان گروه علوم تجربی در صبح جمعه ۱۴ تیر و آزمون داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در بعدازظهر جمعه ۱۴ تیر ۹۸ در ۳۸۱ شهرستان و بخش مختلف کشور و ۵۱۸ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 98 ، وی خاطرنشان کرد: پس از برگزاری آزمون و پس از تصحیح برگه‌ها، کارنامه اولیه در دهه دوم مردادماه ۹۸ منتشر می‌شود. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند با در نظر گرفتن ظرفیت دانشگاه‌ها در مهلت اعلام شده نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملب یا اصل شناسنامه عکس­دار الزامی است.

توکلی اظهار داشت: نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۸ در نیمه دوم شهریورماه ۹۸ منتشر می‌شود.

هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی مربوط، لازم است اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس­دار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، وسایل محاسباتی و هرگونه وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه حافظه‌دار (از قبیل: پیجر، تلفن همراه، تبلت، قلم نوری، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و ...)، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون خودداری کنند.


حل مشکل عدم دریافت کارت کنکور سراسری 98  ، 

چنانچه اشکالی در نحوه  دریافت و یا عدم پرینت کارت کنکور 98 دارید ؛ می توانید با مشاورین مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید و سریعا مشکل عدم دریافت کارت کنکور خود را رفع نمایید ...

9099071614

فقط از تلفن ثات و بدون کدگیری


این توصیه های مهم را امروز بدانید و به یاد داشته باشید ...


۱-اولین و مهم‌ترین توصیه‌ای که باید به داوطلبان کنکوری داشته باشیم این است که این روزها، حاشیه‌های کنکور را دنبال نکنید. سعی کنید این روزها در آرامش کامل به سر ببرید و به شایعات و حرف‌های پراکنده‌ای که درباره کنکور گفته می‌شود، اصلا توجه نکنید. این روزها، مدام در شبکه‌های اجتماعی، آگهی‌هایی درباره خرید و فروش سوالات کنکور منتشر می‌شود که پیگیری‌شان فقط ذهن شما را درگیر می‌کند و این اصلا برای این روزهای حساس زندگی‌تان توصیه نمی‌شود.

۲-این روزها از بیدار ماندن و تماشای برنامه های تلویزیون، به طور کامل دست بکشید و خواب شبانه خودتان را تنظیم کنید یعنی ساعت ۱۱ شب بخوابید و صبح ساعت ۶ از خواب بیدار شوید تا عادت خوابتان اصلاح شود. رعایت همین نکته در سرحال بودن‌تان سر جلسه کنکور، به شدت تاثیرگذار است. در ضمن اگر عادت به صبحانه خوردن ندارید، حتما آن را از همین امروز اصلاح کنید یعنی هر روز یک صبحانه مقوی و کم حجم بخورید تا انرژی لازم را برای برنامه نیمروزی داشته باشید و سرجلسه کنکور، قندتان نیفتد و بی حال نشوید.

۳-سعی کنید هر روز صبح از ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر و با در نظر گرفتن استراحت‌‌های کوتاه مدت، درس بخوانید یا آزمون بدهید تا جسم و ذهن‌‌تان به این شرایط عادت کند. این کار باعث می‌شود تا در جلسه کنکور راحت‌‌تر و مسلط‌‌تر چهار ساعت زمان آزمون را سپری کنید.

۴-از تماس و ارتباط با کسانی که موجب اضطراب می‌شوند، خودداری و دوری کنید. این فرد می‌تواند یک دوست یا همکار باشد. این روزها باید مدیریت شده‌تر در این زمینه رفتار کنید.

۵-به هیچ وجه در این مدت بسیار کم باقی مانده، مطلب جدید نخوانید. خواندن مطالب جدید در این روزها، به جز افزایش استرس، نگرانی و فراموش کردن مطالب قبلی، هیچ مزیت دیگری ندارد؛ اگر مبحثی را از ابتدای سال نیاموخته‌اید، دیگر فرصت یادگیری آن مطلب نیست. تثبیت آموخته‌های قبلی به طور قطع، تأثیر بیشتری در نتیجه گیری شما دارد.

۶-به درس‌‌ها و مبحث‌‌هایی که فرمول و نکته‌‌های بیشتری دارند، در این یک هفته به طور سطحی نگاهی بیندازید. فیزیک، حسابان و... در این دسته قرار می‌گیرند و لازم نیست برای حل کردن مسائل سنگین در این هفته پایانی، زمانی اختصاص بدهید.

۷-هر شب به مدت چند دقیقه، تمام کارهایی را که در جلسه کنکور انجام خواهید داد با خودتان مرور کنید و این یعنی همان شیوه مدیریت زمان. این ‌‌کار باعث می‌شود عادت‌‌های لازم در جلسه‌ کنکور ملکه ذهن‌‌تان بشود و آن روز، با استرس کمتر و حساب شده‌تر کار را پیش ببرید.

۸-افکار منفی را از ذهن‌تان بیرون کنید. یکی از مهم‌ترین پیش نیازها برای موفقیت در کنکور به خصوص در این روزهای نزدیک به برگزاری آن، حفظ خونسردی است. باید بدانید که با غصه خوردن چیزی درست نمی‌شود. بنابراین به جای این‌که مدام فکر کنید شانس‌تان برای موفقیت پایین است، اعتماد به نفس‌تان را بالا ببرید.

۹-دقت کنید چه مطالبی را قبلا زود فراموش می‌کردید و در فهم کدام یک اشکال داشتید. این روزها باید در برنامه‌تان برای مرور مطلب، روی خواندن و مرور این مباحث بیشتر تاکید کنید.

۱۰-مجموعه تست سال‌های قبل به شما در مرور مطالب کمک شایانی می‌کند. ضمن این‌که از این کار برای مرور مطالب نیز کمک می‌گیرید، کار تست زدن را جدی‌تر از قبل انجام دهید، به این معنی که زمان پیشنهادی را خیلی دقیق رعایت کنید تا تمرینی باشد برای جلسه کنکور. حتی سعی کنید هنگام تست زدن از همان لباسی که قرار است سر جلسه آزمون بپوشید، استفاده کنید.

۱۱-از مجموعه تست‌هایی که شبیه دفترچه‌های واقعی کنکور هستند، استفاده کنید تا چشمان‌تان به نوع حروف و اندازه آن‌ها عادت کند و مهم‌تر از همه، یاد بگیرید که چگونه وقت‌تان را سرجلسه کنکور تنظیم کنید.

۱۱+۱- سخنی با داوطلبان کنکوری مناطق سیل‌زده: یک توصیه هم به دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده کشورمان داریم که خوشبختانه اختصاص سهمیه به آن‌ها قطعی شده است. واضح است که دانش‌آموزان کنکوری مناطق سیل‌زده، هم زمان مطالعه را از دست دادند و هم به لحاظ روحی و روانی افت کردند و طبیعتا این عزیزان از دیگر دانش‌آموزان کنکوری کمی عقب‌تر هستند ولی به آن‌ها توصیه می‌کنم با مدیریت نگرانی‌های شان، اعتماد به نفس‌شان را با فکر کردن به سهمیه‌های اختصاص داده شده بالا ببرند و همچون بقیه داوطلبان، در این روزها تلاش کنند و امیدشان را به هیچ وجه از دست ندهند.

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 98

انتخاب رشته رایگان تلفنی مشاور گروپ برای شما چه کار می کند؟

1به شما می گوییم کجا قبول می شوید
این کار را با بررسی قبولی و عدم قبولی بیش از 80،000 کارنامه نهایی سراسری در سال گذشته و بر مبنای دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش انجام می دهیم.

2به شما می گوییم چطور انتخابها را بچینید
این کار را با تحلیل اولویت بندی بیش از 80،000 داوطلب در سال گذشته انجام می دهیم و در نهایت اولویت بندی اختصاصی شما را می دهیم .

3اولویت بندی بر مبنای شرایط شما
تمام انتخاب های شما، در اوج سهولت و سادگی اولویت بندی می شود. این کار بر مبنای 5 معیار بسیار مهم انجام می شود. این معیارها عبارتند از: کیفیت و سطح علمی دانشگاه، بازار کار و محبوبیت رشته مودر نظرتان، هزینه تحصیل، دوری و نزدیکی دانشگاه به محل زندگی شما و تأثیر آموزش محورها در اولویت بندی شما.

9099071614

بدون کدگیری و فقط از تلفن ثابت شماره گیری نمایید

جهت مشاوره در زمینه وسایل ممنوعه در جلسه کنکور 1400 را اکنون بدانید

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. کامیار

  ساعت کرنومتر دار یا خود کرنومتر سر جلسه کنکور ممنوع میباشد؟

  پاسخ
  1. user3

   خیر ممنوع نیست

   پاسخ
 2. محمد

  نقاله ممنوع نیست؟

  پاسخ
 3. الى

  ساعت ديجيتال سر جلسه مشكلى نداره؟

  پاسخ
 4. الی

  سلام من ساعت لمسي دارم، با اون هم عادت کردم ازمون بدم، اما فقط ساعت نشون میده و قابلیت دیگری نداره، میتونم با خودم ببرم؟ اشکالی نداره؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.