وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99 / هشدار به داوطلبان کنکوری شهرهای بزرگ

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99 / هشدار به داوطلبان کنکوری شهرهای بزرگ

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99 / هشدار به داوطلبان کنکوری شهرهای بزرگ : داوطلبان کنکور 99 با توجه به وسایل ممنوعه باید از بردن هر گونه وسیله اضافه به جلسه آزمون سراسری خودداری کنند. 

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99 


توجه : توضیحات زیر مربوط به کنکور سال گذشته می باشد و به محض اعلام اطلاعیه های جدید سازمان سنجش ، سریعا در سایت مشاورگروپ و در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد .


وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99  ، داوطلبان کنکور 99 با توجه به وسایل ممنوعه باید از بردن هر گونه وسیله اضافه به جلسه آزمون سراسری خودداری کنند.

به گزارش مشاورگروپ به نقل از سازمان سنجش ، آزمون سراسری سال 99 برای رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99  ،  کارت شرکت در آزمون تمامی گروه‌های آزمایشی به همراه برگه راهنمای آزمون سراسری از ۹ تیرماه برای مشاهده و پرینت کارت بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شده است. کلیه داوطلبان لازم است نسبت به دریافت پرینت کارت و برگه راهنمای آزمون در مهلت مقرر اقدام کنند.
از تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب ثبت نام کننده تعداد ۶۴۸ هزار و ۸۴۵ نفر زن (معادل ۵۷.۹۸ درصد داوطلبان) و ۴۷۰ هزار و ۱۷۰ نفر مرد (معادل ۴۲.۰۲ درصد داوطلبان) هستند. با توجه به داوطلبان واقعی و تعداد علاقمندان به گروه‌های آزمایشی دوم و سوم، تعداد یک میلیون و ۳۵۳ هزار و ۳۲۴ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است.


⭐️⭐️⭐️  چه وسایلی الزامی است؟
چنانچه اشکالی در نحوه دریافت و یا عدم پرینت کارت کنکور 99 دارید ؛ می توانید با مشاورین مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید و سریعا مشکل عدم دریافت کارت کنکور خود را رفع نمایید …

9099071613

? فقط از تلفن ثابت و بدون کدگیری ?


آدرس حوزه امتحانی داوطلبان گروه‌های آزمایشی مختلف بر روی کارت ورودی هر داوطلب درج شده است و داوطلبان لازم است چنانچه در چند گروه آزمایشی متقاضی شرکت در آزمون هستند، کارت ورودی را در هر گروه آزمایشی جداگانه پرینت گرفته و نسبت به شناسایی حوزه امتحانی خود در هر گروه آزمایشی اقدام کنند.وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99 /


وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99


هشدار به داوطلبان در شهرهای بزرگ

وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99  ، داوطلبان باید با لحاظ قرار دادن مسیر و ترافیک خیابان‌ها زودتر از وقت مقرر راهنما و قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

با توجه به برنامه‌ها و اقدامات شهری در شهرهای بزرگ و لزوم به موقع رسیدن داوطلبان، داوطلبان باید با شناسایی مسیر رسیدن به محل آزمون خود سریع‌تر خود را به محل آزمون برسانند.

بسته شدن درهای حوزه‌های امتحانی رأس ساعت ۷ صبح و دو و نیم بعدازظهر

آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸ برگزار می‌شود و درهای ورود به حوزه‌های امتحانی در صبح روزهای امتحان، رأس ساعت ۷ صبح بسته خواهد شد.

آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸ برگزار می‌شود و درهای ورود به حوزه‌های امتحانی در صبح روزهای امتحان، رأس ساعت ۷ صبح بسته خواهد شد.

آزمون گروه آزمایشی هنر ساعت ۱۵ یا ۳ بعدازظهر پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸ برگزار می‌شود و درهای ورود به حوزه‌های امتحانی در صبح روزهای امتحان، رأس ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه (۲:۳۰) بعدازظهر بسته خواهد شد.

آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸ برگزار می‌شود و درهای ورود به حوزه‌های امتحانی در صبح روزهای امتحان، رأس ساعت ۷ صبح بسته خواهد شد.

آزمون گروه آزمایشی زبان‌های خارجی ساعت ۱۵ یا ۳ بعدازظهر پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸ برگزار می‌شود و درهای ورود به حوزه‌های امتحانی در صبح روزهای امتحان، رأس ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه (دو و نیم) بعدازظهر بسته خواهد شد.

درهای ورود به حوزه‌های امتحانی در صبح روزهای امتحان، رأس ساعت ۷ صبح در بعدازظهر رأس ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه (دو و نیم) بعدازظهر بسته خواهد شد. لذا داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی حاضر باشند.

وسایل الزامی در جلسه آزمون سراسری 99

داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون لازم است پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی مربوط (که در نصف کاغذ A۴ باید تهیه شود و از تغییر اندازه آن به ابعاد مختلف خودداری کنند) کارت ملی یا شناسنامه عکس دار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد پاک کن، مداد تراش و سنجاق همراه داشته باشند.

داوطلبان کم بینا می‌توانند دستگاه به دید و یا درشت بین بدون حافظه همراه داشته باشند.

وسایل ممنوعه در جلسه آزمون سراسری 99

داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، وسایل محاسباتی و هرگونه وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه حافظه دار (از قبیل پیجر، تلفن همراه، تبلت، قلم نوری، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتتر هوشمند و) …، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری کنند.

در صورت همراه داشتن وسایل ذکر شده و تحویل آنها به هنگام ورود به محل حوزه، حوزه برگزاری هیچ گونه مسئولیتی برای مفقود شدن یا آسیب دیدن وسایل مذکور، نخواهد داشت.

همراه داشتن هرگونه وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه حافظه دار (از قبیل پیجر، تلفن همراه، تبلت، قلم نوری، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و) …، در جلسه آزمون حتی در حالت خاموش، علاوه بر اینکه موجب محرومیت از گزینش در آزمون می‌شود، به عنوان تقلب و تخلف تلقی شده و با داوطلبان ذیربط بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری که بخشی از آن در بند «و» اطلاعیه تاریخ و نحوه پرینت کارت آمده است، رفتار خواهد شد.


وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99

54545

انتخاب رشته رایگان تلفنی مشاورگروپ برای شما چه کار می کند؟

1– به شما می گوییم کجا قبول می شوید
این کار را با بررسی قبولی و عدم قبولی بیش از 80،000 کارنامه نهایی سراسری در سال گذشته و بر مبنای دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش انجام می دهیم.

2– به شما می گوییم چطور انتخابها را بچینید
این کار را با تحلیل اولویت بندی بیش از 80،000 داوطلب در سال گذشته انجام می دهیم و در نهایت اولویت بندی اختصاصی شما را می دهیم .

3– اولویت بندی بر مبنای شرایط شما
تمام انتخاب های شما، در اوج سهولت و سادگی اولویت بندی می شود. این کار بر مبنای 5 معیار بسیار مهم انجام می شود. این معیارها عبارتند از: کیفیت و سطح علمی دانشگاه، بازار کار و محبوبیت رشته مودر نظرتان، هزینه تحصیل، دوری و نزدیکی دانشگاه به محل زندگی شما و تأثیر آموزش محورها در اولویت بندی شما.


امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه وسایل ممنوعه در جلسه کنکور سراسری 99 / هشدار به داوطلبان کنکوری شهرهای بزرگ

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. حنان

  سلام .من خواستم زیر نشیمنی با خودم ببرم ، اونم ممنوعه ؟ :/

  پاسخ
  1. user3

   ممنوع می باشد

   پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1404
نصب اپ دانش آموزی