مشاهده ابلاغیه الکترونیکی

در واقع سامانه ثنا عدل ایران | ورود و مشاهده ابلاغیه الکترونیکی eblagh.adliran.ir ، با دریافت ابلاغیه‌های الکترونیکی جایگزین ابلاغیه‌های کاغذی شده است. مجموعه مشاور گروپ قصد دارد در این مقاله به موضوع نحوه ثبت نام و دانلود ابلاغیه‌های سامانه ثنا بپردازد. پس با ما همراه باشی

سامانه ثنا عدل ایران

جهت مشاوره در زمینه مشاهده ابلاغیه الکترونیکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه مشاهده ابلاغیه الکترونیکی چیست؟مسلما این پرسش برای هر کاربر جدیدی که برای پیگیری پرونده eblag.adliran.ir می‌بایست وارد سامانه ابلاغ عدل ایران شود و ابلاغ‌های الکترونیکی را مشاهده کند، مطرح می‌شود. بنابراین ما در این بخش می‌خواهیم ابتدا به چیستی سامانه احراز هویت بپردازیم.

احتمالا به یاد دارید که تا چند وقت پیش ابلاغیه‌های قوه قضاییه به صورت کاغذی منتشر می‌شده است. افرادی که بنا به هر دلیلی از شخصی دیگر شکایت می‌کردند و یا متهم به جرمی می‌شدند، دعواهای کیفری و حقوقی، بایستی به دادگاه‌ها و دادسراها مراجعه می‌کردند. ابلاغیه، دادنامه، داخواست و هر نوع احضار شهود طرفین از طریق اطلاعیه‌های کاغذی صورت می‌‌گرفته است. بنابراین برخی اوقات با دیر رسیدن اطلاعیه‌ها به دست طرفین دعوا و یا نبودن شاکی در آدرسی که در پرونده به ثبت رسیده بود، اغلب دادگاه‌های رسیدگی لغو می‌شدند.

برگه‌های کاغذی اطلاعیه یا همان «ابلاغیه» در بیشتر مواقع با چنین مشکلاتی همراه بودند. به همین خاطر قوه قضاییه برای بهبود روند اطلاع‌رسانی و برگزاری به موقع جلسات دادگاه‌های رسمی، سامانه احراز هویت ثنا را sana.adliran.ir از سال ۱۳۹۵ تاسیس کرد تا تمامی مراحل ثبت شکایت، اعاده دادرسی، مشاهده ابلاغیه الکترونیکی، پیگیری پرونده‌های کیفری و حقوقی به صورت غیر حضوری انجام شود.

نحوه ورود به سامانه ثنا ابلاغ الکترونیکی قضایی

کاربران بعد از احراز هویت در سامانه ثنا، می‌توانند به سامانه اصلی ابلاغیه الکترونیکی وارد شوند. در هر صورت لازم است برای ورود و مشاهده ابلاغیه الکترونیکی eblagh.adliran.ir، ابتدا لینک سایت سامانه ثنا عدل ایران را در مرورگر گوگل یا هر مرورگر دیگری که در دسترس است، سرچ کنند تا برای ثبت نام و احراز هویت اقدام نمایند. در غیر این صورت پیامک ابلاغیه به شماره تماس کاربر ارسال نمی‌شود. به دلیل اهمیت این موضوع، می‌خواهیم  در این بخش به نحوه ورود به سامانه ثنا ابلاغ الکترونیکی قضایی بپردازیم.


 • آدرس سامانه ابلاغ الکترونیکی ثنا را به نشانی eblagh.adliran.ir در مرورگر گوگل سرچ کنید.

جستجو سامانه ثنا

 • در این بخش کد ملی و رمز شخصی ثنا را در جایگاه مربوطه وارد نمایید.

ورود به سامانه ثنا

 • رمز موقت پیامک شده را در جایگاه مربوطه وارد کنید و پس از آن با کلیک بر گزینه ورود، به صفحه اصلی بروید.
 • پس از آن به صفحه سامانه ثنا عدل ایران یا سامانه ابلاغ الکترونیک هدایت می‌شوید.

صفحه اصلی سامانه ثنا


در این مقاله به موضوع ورود و مشاهده ابلاغیه الکترونیکی eblagh.adliran.ir | سامانه ثنا عدل ایران پرداخته‌ایم تا به سوالات شما پاسخی درست و جامع داده باشیم. چنانچه پاسخ سوالات خود را از این مطلب دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ با شماره تماس 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

نحوه مشاهده ابلاغیه جدید eblagh.adliran.ir

پس از ثبت نام و ورود به سامانه ثنا عدل ایران، بایستی ابلاغیه جدید الکترونیکی را مشاهده نمایید. با ابلاغیه‌های جدید نحوه طی کردن تمامی مراحل قانونی، فرق کرده است. اما سامانه ابلاغ الکترونیکی قضایی adliran.ir باعث شده از  وقت گیر و پر هزینه بودن اطلاعیه‌های کاغذی پیشگیری شود. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و سرعت اینترنت، کیفیت و روند تمامی کارهای اداری، قانونی و تجاری متفاوت شده است. بنابراین کاربر پس از ثبت نام و احراز هویت در سامانه ثنا عدل ایران، می‌تواند برای ورود و مشاهده ابلاغیه الکترونیکی اقدام کند. در ادامه به نحوه مشاهده ابلاغیه eblagh.adliran.ir اشاره خواهیم کرد:

 • آدرس سامانه ابلاغ الکترونیکی ثنا را به نشانی eblagh.adliran.ir در مرورگر گوگل سرچ کنید.

  جستجو سامانه ثنا
 • در این بخش کد ملی و رمز شخصی ثنا عدل ایران را در جایگاه مربوطه وارد نمایید.

  ورود به سامانه ثنا
 • رمز موقت پیامک شده را در جایگاه مربوطه وارد کنید و پس از آن با کلیک بر گزینه ورود، به صفحه اصلی بروید.
 • پس از آن به صفحه سامانه ثنا عدل ایران یا سامانه ابلاغ الکترونیک هدایت می‌شوید.صفحه اصلی سامانه ثنا
 • کادر ابلاغیه جدید را در سایت اصلی رویت ابلاغ، انتخاب کنید. اکنون متن ابلاغیه و تاریخ ارسال آن را در سامانه eblagh.adliran.ir می‌توانید مشاهده کنید. همچنین در صورت نیاز با دریافت نسخه چاپی، می‌توانید ابلاغیه الکترونیکی جدید را دانلود نمایید.

آموزش سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی

همانطور که گفتیم برای مشاهده ابلاغیه جدید، باید ابتدا در سامانه ثنا عدل ایران ثبت نام و احراز هویت کنید. کد ملی و رمز شخصی ثنا را در هر کادر وارد نمایید و سپس با درج کد پیامک شده موقت، وارد صفحه اصلی سامانه شوید. پس از ورود به سامانه ۵ کادر با عناوین مهم را مشاهده می‌کنید که در ادامه قصد داریم برای آموزش سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی، هر بخش را به صورت جداگانه شرح دهیم.

ابلاغیه جدید
کاربران با دریافت پیامک ابلاغیه الکترونیکی از سوی سامانه عدالت ایران، لازم است به سامانه ثنا مراجعه کنند و پس از درج کد ملی و رمز عبور شخصی، وارد سامانه الکترونیکی eblagh.adliran.ir شوند. پس از ورود برای مشاهده ابلاغیه جدید بر روی عبارت مربوطه کلیک نمایند تا به صفحه ابلاغ جدید منتقل شوند.

ابلاغیه‌های مشاهده شده
کاربران با دریافت پیامک ابلاغیه الکترونیکی از سوی سامانه عدالت ایران، لازم است به سامانه ثنا مراجعه کنند و پس از درج کد ملی و رمز عبور شخصی، وارد سامانه الکترونیکی eblagh.adliran.ir شوند. پس از ورود برای مشاهده ابلاغیه‌های قبلی باید بر روی عبارت مربوطه کلیک نمایند تا به صفحه جدید منتقل شوند.

دریافت با رمز
در این بخش، کاربر با رمز پرونده یا شماره پرونده، می‌تواند ابلاغیه مورد نظر خود را سرچ کرده و طبق ابلاغیه‌های جدید، مشاهده و دانلود نماید.

دریافت با شماره
این مورد هم همانند دریافت رمز است، اما با این تفاوت که کاربر به جای دریافت با رمز پرونده، شماره ابلاغیه را سرچ می‌کند.

سامانه آگهی الکترونیک
همانطور که از نامش پیداست، در این بخش از سامانه ثنا عدل ایران، آگهی‌های مربوط به قوه قضاییه منتشر می‌شود.

دانلود نرم افزار عدالت همراه(ابلاغ الکترونیک)اندروید

پس از شرح ورود و مشاهده ابلاغیه الکترونیکی eblagh.adliran.ir یا سامانه ثنا عدل ایران، به خوبی با روند ورود و ثبت نام در سامانه آشنا شده‌اید. پس از احراز هویت، درج کد ملی و رمز شخصی ثنا، اکنون می‌توانید برای دانلود نرم افزار عدالت همراه(ابلاغ الکترونیک)اندروید اقدام کنید. کار با این اپیکیشن همانند کار با سامانه ثنا عدل ایران است. پس از ثبت نام در سایت eblagh.adliran.ir، می‌توانید با نصب و راه اندازی عدالت همراه در موبایل هوشمند اندروید و یا تبلت و لپ تاپ، ابلاغیه جدید را به آسانی مشاهده کنید. در این صورت دیگر احتیاجی به سامانه ابلاغ الکترونیکی نخواهید داشت.


اگر سوالی درباره جزییات موضوع نکته مهم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

9099071613

سوالات متداول ورود و مشاهده ابلاغیه الکترونیکی eblagh.adliran.ir | سامانه ثنا عدل ایران:

✔️سایت سامانه ثنا عدل ایران کدام است؟

برای ورود به سامانه و ثبت نام در ثنا عدل ایرانی، به آدرس eblagh.adliran.ir مراجعه نمایید.

✔️ثبت نام در سامانه ثنا(ثبت نام ابلاغ الکترونیک قضایی)به چه صورت است؟

در متن مقاله درباره ورود و مشاهده ابلاغیه الکترونیکی eblagh.adliran.ir، به صورت مفصل توضیح داده شده است.

✔️نحوه مشاهده ابلاغیه الکترونیکی چگونه است؟

کاربران برای مشاهده ابلاغیه الکترونیکی، باید ابتدا در سامانه ثنا ثبت نام کنند و بعد به حساب کاربری جهت مشاهده ابلاغیه جدید، وارد شوند.

4/5 - (7 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مشاهده ابلاغیه الکترونیکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. ناهید

  ثبت نام در سامانه ثنا عدل ایران

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی