ورود به سایت سامانه کارورزی – karvarvi.mcls.gov.ir

سامانه کارورزی karvarzi.mcls.gov.ir

جهت مشاوره در زمینه ورود به سایت سامانه کارورزی – karvarvi.mcls.gov.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه کارورزی به نشانی اینترنتی karvarzi.mcls.gov.ir که توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه‌اندازی شده است، به دانشجویان فرصت می‌دهد تا در دوره‌های کارورزی مشارکت کنند و تجربه‌ عملی لازم را به دست آورند. دانشجویان و فارغ التحصیلان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شخصی و تحصیلی خود، از جمله تخصص‌ها و مهارت‌هایشان، درخواست خود را برای شرکت در دوره‌های کارورزی ثبت کنند.

کارورزی یک فرصت فوق‌العاده برای دانشجویان و فارغ التحصیلان است تا مهارت‌های عملی و تخصصی خود را در محیط واقعی کسب و کار تقویت کنند. این دوره‌های عملی می‌توانند به دانشجویان کمک کنند تا ارتباط عملی و عمیق‌تری با زمینه‌ تخصصی خود داشته باشند و آموخته‌های نظری دانشگاهی را به تجربه‌ی عملی و واقعی تبدیل کنند. نحوه ورود به سایت کارورزی و ثبت نام در این سامانه به صورت کامل در ادامه مقاله قابل مشاهده است.

سامانه کارورزی karvarzi.mcls.gov.ir

سامانه کارورزی karvarzi.mcls.gov.ir یک پلتفرم آنلاین است که توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایران راه‌اندازی شده است. این سامانه به دانشجویان و فارغ التحصیلان این امکان را می‌دهد تا در دوره‌های کارورزی مشارکت کنند و در محیط‌های عملی و واقعی تجربه کسب کار داشته باشند.

از طریق این سامانه، دانشجویان و فارغ التحصیلان می‌توانند اطلاعات و مهارت‌های خود را درج کرده و به دنبال فرصت‌های کاری و آموزشی در زمینه‌های مرتبط با رشته تحصیلی خود بگردند. این سامانه بین دانشجویان و کارفرمایان ارتباط برقرار می‌کند و این امکان را فراهم می‌کند تا دانشجویان در محیط‌‌ واقعی، تجربه کسب کرده و مهارت‌های عملی خود را تقویت کنند.

این سایت، علاوه بر ارائه فرصت‌های کارورزی برای دانشجویان، به کسب و کارها نیز این امکان را می‌دهد تا نیروهای کاری خود را پیدا کنند و با فراهم آوردن دوره‌های آموزشی عملی برای فارغ التحصیلان، مهارت آن‌ها را برای ورود به بازار کار افزایش دهند.

ورود به سامانه کارورزی

اطلاعات مورد نیاز برای ورود به سامانه کارورزی، شامل نام کاربری و رمز عبور است. برای ورود به سایت کارورزی karvarzi.mcls.gov.ir  می‌بایست نام کاربری و رمزعبور خود را که هنگام پیش ثبت نام دریافت کرده اید، در قسمت مشخص شده درج کنید.

‌در صورتی که اطلاعات خود را فراموش کرده‌اید، برای ورود به سامانه کارورزی karvarzi.mcls.gov می‌توانید از روش رمز یک بار مصرف استفاده کنید. اطلاعات خواسته شده که شامل کد ملی و شماره تلفن همراه است را وارد کنید، توجه داشته باشید، به منظور احراز هویت کاربر، شماره همراه وارد شده، لازم است همان شماره‌ای باشد که زمان پیش ثبت نام وارد شده است یا شماره همراهی باشد که به نام خودتان باشد! (با کدملی مطابقت داشته باشد.)

ورود به سامانه کارورزی

در صورتی که موفق به بازیابی اطلاعات حساب کاربری خود نشدید، می‌توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

برای ورود به سایت کارورزی، «اینجا» کلیک کنید.

ثبت نام در سامانه کارورزی

راهنمای ثبت نام در سامانه کارورزی به صورت زیر است. برای استفاده از خدمات سایت کارورزی karvarzi.mcls.gov.ir، لازم است با توجه به اینکه بنگاه متقاضی واحد پذیرنده/مرکز مهارت‌آموزی یا داوطلب کارورزی /داوطلب مهارت‌آموزی هستید در سامانه، ثبت نام اولیه انجام دهید. لازم به ذکر است، نام کاربری و رمزعبور خود را برای ورود به سامانه کارورزی و ویرایش اطلاعات، نزد خود نگهداری کنید.

ثبت نام کارورز در سایت کارورزی

 • پس از مراجعه به سایت karvarzi.mcls.gov.ir، از منوی بالای صفحه، گزینه «پیش ثبت نام سامانه کارورزی» را انتخاب کنید.
 • اگر کارورز هستید، روی گزینه «ثبت نام اولیه داوطلب کارورزی و تعریف نام کاربری» کلیک کنید:

ثبت نام اولیه داوطلب کارورزی و تعریف نام کاربری

 • توافق نامه رو به دقت مطالعه کرده و در صورت پذیرش مقررات، روی گزینه «ادامه فرایند» کلیک کنید:

ثبت نام کارورز سایت کارورزی ۲

 • اطلاعات خواسته شده را به دقت درج کنید:
 • نام
 • نام خانوادگی
 • نام پدر
 • شماره شناسنامه
 • شماره ملی
 • تاریخ تولد
 • جنسیت
 • شماره تلفن همراه
 • انتخاب استان، شهرستان، شهر
 • انتخاب نام کاربری (کاراکترهای مجاز در نام کاربری حروف انگلیسی و اعداد انگلیسی است.)
 • انتخاب رمز عبور (کاراکترهای مجاز در رمز عبور حروف انگلیسی و اعداد انگلیسی و همچنین کاراکترهای .،#،!،@،&،^،_ و* است.)
 • تکرار رمز عبور
 • در نهایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام بنگاه متقاضی کارورزی

 • پس از مراجعه به سایت karvarzi.mcls.gov.ir، از منوی بالای صفحه، گزینه «پیش ثبت نام سامانه کارورزی» را انتخاب کنید.
 • سپس روی گزینه «ثبت نام اولیه بنگاه متقاضی کارورزی و تعریف نام کاربری» کلیک کنید:

ثبت نام اولیه بنگاه متقاضی کارورزی و تعریف نام کاربری

 • قوانین و مقررات را به دقت مطالعه کرده و با کلیک روی یکی از موارد زیر، نوع واحد پذیرنده را انتخاب کنید:
 1. شخصیت حقیقی هستم
 2. شخصیت حقوقی هستم

ثبت نام بنگاه متقاضی کارورزی

 • اطلاعات خواسته شده را به دقت درج کنید:
 1. نام بنگاه
 2. کد کارگاه تامین اجتماعی
 3. نام مدیر / مدیر عامل
 4. نام خانوادگی مدیر / مدیر عامل
 5. انتخاب تاریخ تولد
 6. انتخاب استان، شهرستان و شهر
 7. شماره تماس ثابت
 8. انتخاب نام کاربری
 9. انتخاب رمز عبور
 10. تکرار رمز عبور

دستورالعمل طرح کارورزی

جمع بندی

طرح کارورزی فرصت فوق العاده‌ای برای فارغ التحصیلان است. این تجربه نه تنها به افراد کمک می‌کند تا مهارت‌های کاری خود را تقویت کنند بلکه فرصتی است تا از نزدیک با محیط کاری آشنا شوند و از طریق این تعاملات، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنند.

سایت کارورزی، یک پلتفرم آنلاین است که توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایران راه‌اندازی شده است. این سامانه امکان ثبت نام دانشجویان و فارغ التحصیلان را برای شرکت در دوره‌های کارورزی فراهم می‌کند. از طریق این سایت، دانشجویان می‌توانند مهارت‌ها و اطلاعات خود را در زمینه‌های تخصصی وارد کرده و به دنبال فرصت‌های آموزشی و کاری مناسب بگردند.

این سایت ارتباط بین دانشجویان و صاحبان کسب و کار را تسهیل می‌کند، اجازه می‌دهد تا دانشجویان در محیط‌های کاری واقعی و صنعتی تجربه‌ کاری کسب کنند و مهارت‌های عملی خود را تقویت کنند. این سامانه همچنین فرصتی برای کسب و کارها فراهم می‌کند تا نیروهای کاری متخصص و با توانمندی‌های مورد نیاز خود را پیدا کنند.

به طور کلی، سامانه کارورزی این امکان را فراهم می‌کند تا دانشجویان و فارغ التحصیلان به صورت عملی و در محیط واقعی تجربه کاری کسب کرده و به دنبال بهبود مهارت‌های خود برای ورود به بازار کار باشند.

اگر سوالی در رابطه با سایت کارورزی دارید و پاسخ آن را در مقاله نیافتید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را درباره سامانه کارورزی karvarzi.mcls.gov.ir به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته‌های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سایت کارورزی

سامانه کارورزی karvarzi.mcls.gov.ir چیست؟

این سامانه karvarzi.mcls.gov.ir به دانشجویان و فارغ التحصیلان این امکان را می‌دهد تا در دوره‌های کارورزی مشارکت کنند و در محیط‌های عملی و واقعی تجربه کسب کار داشته باشند.

ورود به سامانه کارورزی چه اطلاعاتی لازم دارد؟

اطلاعات مورد نیاز برای ورود به سامانه کارورزی karvarzi.mcls.gov.ir، شامل نام کاربری و رمز عبور است. برای ورود به سایت کارورزی می‌بایست نام کاربری و رمزعبور خود را که هنگام پیش ثبت نام دریافت کرده اید، در قسمت مشخص شده درج کنید.

اهمیت طرح کارورزی چیست؟

طرح کارورزی فرصت فوق العاده‌ای برای فارغ التحصیلان است. این تجربه نه تنها به افراد کمک می‌کند تا مهارت‌های کاری خود را تقویت کنند بلکه فرصتی است تا از نزدیک با محیط کاری آشنا شوند و از طریق این تعاملات، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ورود به سایت سامانه کارورزی – karvarvi.mcls.gov.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی