ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir | سایت سجفا

ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir سایت سجفا

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir | سایت سجفا

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بعد از شیوع ویروس کرونا ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir | سایت سجفا برای ارتقای توانمندی معلمان، اساتید فرهنگی و دانشجویان راه اندازی شده است. مجموعه مشاور گروپ قصد دارد در این مقاله به موضوع نحوه ورود به سامانه سجفا فرهنگیان و امکانات آن بپردازد. پس با ما همراه باشید.

سجفا sajfa razaviedu ir

شما عزیزان می توانید از طریق سجفا sajfa razaviedu ir بخشنامه های مدارس آموزش و پرورش خراسان رضوی و ضوابط و شرایط مربوط به تقاضاهای غیر حضوری را ملاحظه بفرمایید. در ضمن دیگر احتیاج به مراجعه حضوری واحدهای اداری اعم از ادارات آموزش و پرورش نواحی، مناطق و شهرستانهای استان و به ویژه به حوزه های داخلی اداره کل استان لزومی ندارد.

 

سامانه جامع فرآیندهای آموزشی (سجفا) sajfa.razaviedu.ir

پس از شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن آن در سطح جهان، بیشتر مشاغل به فکر تاسیس سامانه و ارائه خدمات و امکانات غیر حضوری افتادند. سامانه جامع فرآیندهای آموزشی (سجفا) sajfa.razaviedu.ir با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی معلمان، دانش آموزان و اساتید دیگر در این حوزه؛ مشغول به فعالیت شده است.

سامانه سجفا یا همان سامانه جامع فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان برای تسریع امکانات آموزشی و سازنده به صورت آنلاین و غیر حضوری، تاسیس شده تا با مسیر پیشرفت تکنولوژی همگام و همسو شود.

برای ورود به صفحه اصلی سایت سجفا اینجا کلیک کنید.

معلمان، دانش آموزان و اساتید فرهنگی برای بهره‌مندی از این سامانه جامع آموزشی، می‌بایست به نشانی اینترنتی sajfa.razaviedu.ir مراجعه کنند. لازم به ذکر است که تمامی امکانات و خدمات این سامانه به صورت الکترونیکی و آنلاین می‌باشد. در صورت اطلاع از بخش‌های مختلف سامانه و استفاده از مطالب مفید و جمع آوری شده در سایت سجفا sajfa.razaviedu.ir آدرس گفته شده را در مرورگر گوگل سرچ کنید.

امکانات جالب و جدیدی در سایت سجفا رونمایی شده که می‌توان از آن به همایش‌ها، نشست‌ها، اردوها، تولیدات فرهنگی، جشنواره و مسابقات، طرح‌های ابتکاری و انجمن‌ها اشاره کرد. به این ترتیب برای آشنایی بیشتر با این سایت آموزشی و فرهنگی، کافی است از نحوه ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir | سایت سجفا، مطلع شوید.

نحوه ثبت نام و ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir

با توجه به توضیح مختصر و مفیدی که درباره سامانه سجفا گفتیم، اکنون باید با نحوه ورود و ثبت نام در سایت سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir آشنا شوید. اما پیش از آن لازم است به این نکته مهم اشاره کنیم که افراد برای دسترسی به پنل سایت سجفا نیازی به ثبت نام نخواهند داشت. اما برای ورود به سایت سجفا، می‌بایست به اطلاعیه مهم این سامانه جهت ورود به سایت و بهره‌برداری از امکانات و خدمات ذکر شده، توجه داشته باشید.

نقش ورود به سامانه سجفا فرهنگیان نام کاربری ورود به سامانه سجفا فرهنگیان رمز عبور ورود به سامانه سجفا فرهنگیان
اساتید کد مدرسی کد ملی
کارمندان شماره پرسنلی کد ملی
دانشجویان کد ملی شماره شناسنامه
معلمان کد ملی شماره شناسنامه
مهارت آموزان آموزش و پرورش شماره دانشجویی کد ملی
 • به این ترتیب در ابتدا لازم است آدرس اینترنتی sajfa.razaviedu.ir را در مرورگر گوگل سرچ کنید.
 • وارد صفحه اصلی سایت سجفا شوید و در بالای صفحه، گزینه ورود را انتخاب کنید.ورود به سایت سجفا
 • نام کاربری و رمز عبور خود را که از قبل توسط آموزش و پرورش در سیستم ثبت شده است را وارد نمایید تا به صفحه اصلی دسترسی پیدا کنید.

نام کاربری و رمز عبور سجفا

نکته: کد ملی و شماره شناسنامه در صورتی که نقش دانشجو یا معلم را داشته باشید برای ورود به سایت سجفا کافی است.
نکته: در صورتی که نام کاربری شما کد ملی و رمز عبور شماره شناسنامه باشد، ضروری است صفرهای پیش از شروع اعداد را وارد نمایید.

اگر سوالی درباره جزییات موضوع ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir | سایت سجفا دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

امکانات سامانه جامع فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان

همانطور که در بخش‌های قبلی گفتیم، افراد برای ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir | سایت سجفا، بایستی آدرس اینترنتی سامانه را در مرورگر گوگل یا هر مرورگری که در دسترس است، سرچ کنند.

معلمان، دانش آموزان، اساتید و مهارت آموزان آموزش و پرورش بعد از ورود به صفحه اصلی و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، به پنل کاربری دسترسی پیدا خواهند کرد. در ضمن کلیه امکانات و خدمات آموزشی این سامانه، مختص به قشری است که در دانشگاه‌ها و محیط‌های آموزشی فعالیت می‌کنند.

افراد نام برده شده مثل اساتید و معلمان و دانشجویان با ورود به سایت سجفا می‌توانند از امکاناتی که در جهت رشد و ارتقای توانمندی‌های آموزشی و فرهنگی آنان است، بهره‌مند شوند. با توجه به اینکه سامانه سجفا تحت نظر وزارت آموزش و پرورش است. خدمات و امکانات عرضه شده که باعث توسعه هرچه بیشتر علم و فرهنگ می‌شود، عبارت است از:

امکانات سامانه جامع فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان
امکان استفاده از همایش‌ها در سایت سجفا
امکان حضور در نشست‌ها در سایت سجفا
امکان رفتن به اردوهای علمی و فرهنگی در سایت سجفا
امکان بهره‌برداری از تولیدات فرهنگی در سایت سجفا
امکان شرکت در جشنواره و مسابقات در سایت سجفا
امکان استفاده از طرح‌های ابتکاری و انجمن‌ها در سایت سجفا

سجفا بازنشستگی فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir خراسان رضوی

سایت سجفا امکانات غیر حضوری متنوع و کارآمدی را در اختیار کادر فرهنگیان یعنی اساتید، معلمان، دانشجویان و دانش آموزان قرار می‌دهد. یکی از این خدمات بسیار مهم و ارزنده، بازنشستگی فرهنگیان است. بنابراین کلیه افراد نام برده شده برای ثبت درخواست امور بازنشستگی، بایستی به سامانه الکترونیکی سجفا sajfa.razaviedu.ir مراجعه کنند.

البته لازم به ذکر است که افراد نام برده شده(اساتید، کارمندان، دانشجو، معلمان، مهارت آموزان آموزش و پرورش)پیش از ثبت درخواست، ضروری است نسبت به انواع بازنشستگی در سامانه سجفا اطلاعات کاملی جمع آوری کنند تا دچار اشتباه نشوند. در ادامه به انواع بازنشستگی در سایت سجفا اشاره خواهیم کرد:

 • بازنشستگی توافقی
 • بازنشستگی با مدرک لیسانس و یا با سنوات کمتر از ۳۰ سال
 • بازنشستگی عادی با مدرک فوق لیسانس و یا با سنوات بالاتر از ۳۵ سال
 • بازنشستگی به دلیل عدم تمدید استمرار
 • بازنشستگی اجباری
 • بازنشستگی اختیاری با مدرک فوق لیسانس و یا با سابقه بالاتر از ۳۰ سال
 • بازنشستگی افراد از کار افتاده
 • بازنشستگی با سنوات ارفاقی ایثارگران
در این مقاله به موضوع ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir | سایت سجفا پرداخته‌ایم تا به سوالات شما پاسخی درست و جامع داده باشیم. چنانچه پاسخ سوالات خود را از این مطلب دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ با شماره تماس 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

9099071613

سوالات متداول ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir  |  سایت سجفا:

✔️ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir با ثبت نام است؟

خیر. کلیه افراد با توجه به نقش آن‌ها در دانشگاه و یا مدرسه، از پیش توسط آموزش و پرورش ثبت نام می‌شوند.

✔️آدرس اینترنتی سایت سجفا کدام است؟

نشانی اینترنتی سایت سجفا sajfa.razaviedu.ir است.

✔️چه افرادی برای ورود به سایت سجفا مجاز هستند؟

کلیه کادر فرهنگیان، معلمان و اساتید، دانشجویان و دانش آموزان و هر شخصی که نقشی در امور فرهنگی و آموزشی داشته باشد، می‌تواند وارد سامانه سجفا شود.

✔️امکانات سامانه جامع فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان چیست؟

کلیه امکانات سامانه جامع فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان مثل همایش‌ها و بازدید‌ها و جشنواره و مسابقات در متن مقاله آمده است.

✔️رمز ورود به سامانه سجفا کدام است؟

رمز ورود به سامانه سجفا بر اساس نوع نقش فرد، توسط آموزش و پرورش تعیین شده که در متن مقاله آورده شده است.

 
4.9/5 - (7 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه سجفا فرهنگیان sajfa.razaviedu.ir | سایت سجفا

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی