ورود به سامانه تامین اجتماعی eservices.tamin.ir

ورود به سامانه تامین اجتماعی eservices.tamin.ir

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه تامین اجتماعی eservices.tamin.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ورود به سامانه تامین اجتماعی eservices.tamin.ir | سوابق بیمه، یکی از مزیت‌های جدید و بزرگ سازمان تامین اجتماعی کشور است. مجموعه مشاور گروپ قصد دارد در این مقاله به موضوع مشاهده سوابق تامین اجتماعی و نحوه ورود به سایت eservices.tamin.ir بپردازد. پس با ما همراه باشید.

سازمان تامین اجتماعی به منظور ارائه خدماتی با کیفیت و غیر حضوری، بدون نیاز به صرف هزینه و وقت در ترافیک‌های داخل شهری، سایت eservices.tamin.ir را تاسیس کرده است. بیمه شدگان، کارفرمایان و یا مستمری بگیران برای مشاهده سوابق بیمه، خدمات سابقه، خدمات درمانی، بازنشستگی و خدمات نام نویسی؛ می‌توانند با مراجعه به سایت تامین اجتماعی از امکانات آنلاین تامین اجتماعی بهره‌مند شوند.

ورود به سامانه تامین اجتماعی

همانطور که می‌دانید با ظهور تکنولوژی و تسریع کلیه کارهای اداری، تجاری، فروشگاهی و خدماتی با اینترنت؛ سازمان تامین اجتماعی نیز همانند سایر رقبا به فکر راه اندازی سایتی جامع و قابل دسترس افتاده است. بنابراین با پایه ریزی طرح اولیه و ایجاد سایت eservices.tamin.ir، خدماتی نظیر فیش حقوقی مستمری بگیران، حکم مستمری بگیران، مستمری بازماندگان و از کار افتادگان و نیز سایر امکانات را به کلیه بیمه شدگان ارائه می‌دهد.

eservices.tamin.ir

همانطور که گفتیم، سامانه تامین اجتماعی مانند سایر نهادهای دیگر نظیر وزارت آموزش و پرورش ارائه بسیاری از خدمات و امکانات خود را به صورت غیر حضوری و مجازی کرده است. افراد به جای تحمل ترافیک‌های سنگین و صرف هزینه و وقت برای پیگیری و مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی، ثبت نام هدیه ازدواج، دریافت فیش حقوقی و درخواست کمیسیون پزشکی؛ با استفاده از سایت تامین اجتماعی به آدرس eservices.tamin.ir می‌توانند از خدمات آنلاین این ارگان استفاده کنند. در ادامه به نحوه ثبت نام ورود به سامانه تامین اجتماعی eservices.tamin.ir اشاره خواهیم کرد:

 • ابتدا برای ورود به سامانه تامین اجتماعی و استفاده از خدمات گفته شده غیر حضوری، لازم است نشانی سایت eservices.tamin.ir را در مرورگر گوگل سرچ کنید.

صفحه اصلی سامانه تامین اجتماعی

 • در گام اول ثبت نام، ضروری است اطلاعاتی نظیر کد ملی، اپراتور سیم کارت و شماره تماس خود را وارد نمایید.

  ورود به سیستم ثبت نام تامین اجتماعی-نام کاربری و رمز عبور
 • در گام بعد بایستی اطلاعات خود را تکمیل کنید. نام و نام خانوادگی، شماره تماس، تاریخ تولد، کشور و آدرس ایمیل، جنسیت و نیز گذر واژه‌ای برای ورود به پنل کاربری انتخاب نمایید.

مرحله اول سامانه تامین اجتماعی
در مرحله بعد از همان گام، باید به سوال امنیتی با دقت پاسخ دهید. در صورت فراموشی رمز عبور و بازیابی آن، سوال امنیتی تکرار می‌شود. تنها در صورت نوشتن پاسخ درست امکان ارسال رمز عبور جدید وجود دارد.

پس از بررسی‌ اطلاعات وارد شده، می‌توانید بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید تا درخواست شما توسط سامانه مجاز شود. در صورت دریافت پیامکی با محتوای “حساب کاربری شما فعال است”، ثبت نام شما موفقیت آمیز بوده و می‌توانید به خدمات و امکانات سامانه تامین اجتماعی دسترسی پیدا کنید.

اگر سوالی درباره جزییات موضوع ورود به سامانه تامین اجتماعی eservices.tamin.ir | سوابق بیمه دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده سوابق بیمه در سامانه تامین اجتماعی

بیمه شدگان و کلیه افرادی که به عضویت پرتال تامین اجتماعی درآمده‌اند، می‌توانند برای مشاهده سوابق بیمه در سامانه sabeghe.tamin.ir، به صورت مراحل ذکر شده زیر اقدام کنند:

 •  در قدم اول برای ورود به سامانه تامین اجتماعی، بایستی نشانی اینترنتیsabeghe.tamin.ir را در مرورگر گوگل خود سرچ کنید.

  صفحه اصلی سامانه تامین اجتماعی
 • پس از ورود به صفحه اصلی سامانه، لازم است که بر روی گزینه” ورود” کلیک نمایید تا به صفحه بعد منتقل شوید.

  صفحه اصلی سامانه تامین اجتماعی
 • برای ورود به سیستم باید نام کاربری یا همان کد ملی، گذر واژه‌ای که در هنگام ثبت نام درج کرده بودید را مجدد وارد نمایید.

  ورود به سامانه تامین اجتماعی
 • بعد از دسترسی به پنل کاربری، با انتخاب بیمه شدگان در منوی بالا و نیز گزینش “خدمات سابقه”، امکان مشاهده کلیه سوابق بیمه از گذشته تا به امروز فعال می‌شود.

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

تفاوت سامانه sabeghe.tamin.ir با سامانه eservices.tamin.ir

سازمان تامین اجتماعی برای تسریع بیشتر خدمات خود سامانه‌ای تحت عنوان eservices.tamin.ir را راه اندازی کرده است. پیش‌تر خدمات غیرحضوری و مربوط به سازمان تامین اجتماعی و چگونگی ثبت نام و ورود به آن را شرح دادیم. اما یکی از سوالات بسیار مهم که گاهی کاربر را گیج می‌کند، تفاوت سامانه sabeghe.tamin.ir با سامانه eservices.tamin.ir است. یکی از کاربردهای مهمی که این سازمان دارد، بدون شک مشاهده سوابق بیمه است. به طوری که کلیه بیمه شدگان، خواه ناخواه درگیر این موضوع اساسی می‌شوند.

بنابراین تامین اجتماعی برای سهولت و تفکیک سازی این بخش مهم، درگاه جدیدی را با آدرس اینترنتی sabeghe.tamin.ir به سامانه اصلی eservices.tamin.ir وصل کرده است. به این ترتیب تنها تفاوت و وجه تمایزی که در این سامانه وجود دارد، اهمیت سابقه بیمه است.

خدمات سامانه تامین اجتماعی tamin.ir

خدماتی که سامانه تامین اجتماعی به صورت اینترنتی در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد را می توان به چند بخش تقسیم نمود:

 • لیست خدمات بیمه شدگان پرتال تامین اجتماعی
 • لیست خدمات کارفرمایان پرتال تامین اجتماعی
 • لیست خدمات مستمری بگیران پرتال تامین اجتماعی

در ادامه به بررسی هر یک از این موارد خواهیم پرداخت:

لیست خدمات بیمه شدگان پرتال تامین اجتماعی
خدمات نام نویسی
خدمات پیونده الکترونیک
خدمات سابقه
خدمات درمانی
امور بیمه شدگان
بازنشستگی
بیمه شدگان خاص/بیمه فراگیر خانواده ایرانی
مشاهده بازرسی‌های انجام شده توسط سازمان
خدمات سلامت الکترونیک
حمایت‌های کوتاه مدت
امور بیمه شدگان
بازرسی‌های انجام شده از محل اشتغال

لیست خدمات کارفرمایان پرتال تامین اجتماعی
خدمات کارفرمایان
واگذارندگان
لیست حق بیمه
درخواست گواهی
مستمری بازماندگان
استعلام وضعیت مستمری بگیران
بازنشستگیفیش حقوقی مستمری بگیران
اعلام شماره حساب بانکی ویژه مستمری بگیران

لیست خدمات مستمری بگیران پرتال تامین اجتماعی
بازنشستگی
مستمری بازماندگان
درخواست گواهی
استعلام وضعیت مستمری بگیران
فیش حقوقی مستمری بگیران
اعلام شماره حساب بانکی ویژه مستمری بگیران
خدمات پرونده الکترونیک

مشاهده جمع کل سوابق بیمه تامین اجتماعی

بیمه شدگان برای مشاهده جمع کل سوابق بیمه تامین اجتماعی می‌توانند از دو روش متفاوت و آسان استفاده کنند. افراد برای بررسی سابقه بیمه، می‌بایست کد ‎*4*1420# را شماره گیری کنند و یا طبق مراحل گفته شده، پس از ثبت‌ نام و ورود به سامانه تامین اجتماعی eservices.tamin.ir، با استفاده از کد ملی مراحل مشاهده جمع کل سوابق بیمه تامین اجتماعی را با دقت انجام دهند. به این ترتیب مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی به شرح زیر است:

 • ابتدا ورود به سامانه تامین اجتماعی، بایستی نشانی اینترنتی eservices.tamin.ir را در مرورگر گوگل خود سرچ نمایید.
 • پس از ورود به سامانه بر روی گزینه” ورود” کلیک کنید تا به صفحه بعد هدایت شوید.
 • برای ورود به سیستم باید نام کاربری یا همان کد ملی و گذر واژه‌ای که در هنگام ثبت نام درج کرده بودید را مجدد وارد نمایید.
 • پس از دسترسی به پنل کاربری، با انتخاب بیمه شدگان در منوی بالا و نیز گزینش “خدمات سابقه”، امکان مشاهده جمع کل سوابق بیمه تامین اجتماعی فعال می‌شود.

فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی می توانید به سامانه eservices.tamin.ir مراجعه کنید. برای دریافت فیش حقوقی از قسمت منو سایت به بخش مستمری بگیران و بلافاصله فیش حقوقی مستمری بگیران و در انتها مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران را انتخاب کنید. برای مشاهده فیش حقوقی خود می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه شوید. در صورتی که به نام کاربری دسترس ندارید نگران نباشید زیرا می توانید با استفاده از پنجره هوشمند خدمات دولت که تنها نیاز به شماره تلفن همراه شما دارد وارد سامانه شوید.

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی در سامانه

برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از سامانه eservices.tamin.ir از منو سایت وارد بخش کارفرمایان و بلافاصله لیست حق بیمه و در انتها ارسال لیست حق بیمه را انتخاب کنید. با وارد شدن به بخش مورد نظر می توانید حق بیمه خود را پرداخت نمایید.

مشاهده جمع کل سوابق بیمه تامین اجتماعی

برای مشاهده جمع کل سوابق بیمه تامین اجتماعی می توانید از سایت eservices.tamin.ir بخش منو و انتخاب خدمات سابقه و بلافاصله همه سوابق را مشاهده نمایید. با انتخاب این گزینه می توانید وارد بخش جمع کل سوابق بیمه تامین اجتماعی شوید و سوایق خود را مشاهده کنید.

در این مقاله به موضوع ورود به سامانه تامین اجتماعی eservices.tamin.ir | سوابق بیمه پرداخته‌ایم تا به سوالات شما پاسخی درست و جامع داده باشیم. چنانچه پاسخ سوالات خود را از این مطلب دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ با شماره تماس 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

9099071613


سوالات متداول ورود به سامانه تامین اجتماعی eservices.tamin.ir | سوابق بیمه:

✔️آدرس ثبت نام و ورود به سامانه تامین اجتماعی کدام است؟

نشانی اینترنتی برای ورود به سامانه تامین اجتماعی eservices.tamin.ir است.

✔️لینک مستقیم مشاهده سوابق بیمه با کد ملی چیست؟

در متن مقاله، لینک مستقیم مشاهده سوابق بیمه با کد ملی آمده است که کاربر را به صفحه اصلی سامانه eservices.tamin.ir هدایت می‌کند.

✔️سامانه sabeghe.tamin.ir دارای چه خدماتی است؟

سامانه مشاهده سوابق بیمه با کد ملی sabeghe.tamin.ir، خدمات و امکاناتی نظیر فیش حقوقی مستمری بگیران، لیست حق بیمه، بازنشستگی و خدمات درمانی ارائه می‌دهد.

✔️مشاهده سریع سوابق بیمه eservices.tamin.ir، به چند روش است؟

دو روش برای مشاهده سریع سوابق بیمه وجود دارد. با استفاده از شماره گیری کد ‎*4*1420# و یا با استفاده از سامانه تامین اجتماعی و کد ملی.

3.7/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه تامین اجتماعی eservices.tamin.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی