وام بانوان فناور | تسهیلات بانوان فناور

وام بانوان فناوریا تسهیلات بانوان فناور moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه وام بانوان فناور | تسهیلات بانوان فناور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زنان کارآفرین، بانوانی هستند که به‌ تنهایی یا با مشارکت یا با ارثیه‌ای، کاری را با خلاقیت و نوآوری به راه اندازد یا بپذیرد و با پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی، اداری، مالی و ریسک‌های مالی، فرآورده‌های تازه‌ای عرضه کند تا در بازار خریدوفروش بر رقیبان چیره شود، و ایستاده اند و به کشورشان خدمت می‌کنند.

مشاور گروپ دراین مقاله برای شما در خصوص وام بانوان فناور یا تسهیلات بانوان فناور و همچنین دریافت وام بانوان فناور یا تسهیلات بانوان فناور توضیحات لازم راشرح خواهیم داد.

وام بانوان فناور

وام بانوان فناور یا تسهیلات بانوان فناور مختص بانوان کارآفرین است که میتوانند وام یا تسهیلاتی تحت عنوان وام بانوان فناور | تسهیلات بانوان فناور به مبلغ  ۵۰۰ میلیون تومانی دریافت کنند.

دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های فناوری بانوان از پرداخت وام ۵۰۰۰ میلیون ریالی با بازپرداخت دوساله به نوآوران و فناوران حاضر در نمایشگاه خبر داد.

نمایشگاه توانمدی‌های فناوری و نوآوری بانوان ایرانی واقعا نمایشگاه جذابی است مخصوصاً از این جهت که متمرکز بر شرکت‌هایی است که بانوان آن را تاسیس کرده اند و این موضوع برای ما شیرینی خاصی دارد. کاش زمان کمی بیشتر بود.

دریافت وام بانوان فناوریا تسهیلات بانوان فناور moshavergroup.com

دریافت تسهیلات بانوان فناور

برای از اطلاع از دریافت تسهیلات بانوان فناور که طبق فرمایشات رئیس بنیاد ملی نخبگان با اشاره به بانوانی که تحصیل و کار می‌کنند،فرمود: آن‌ها در حوزه نوآوری تاثیرگذار هستند، محصولاتی را تولید کرده اند که برخی از این محصولات همگام با دانش روز دنیا است. افتخار و حس خوبی داریم که بتوانیم به این حوزه کمک کنیم، در ادامه مطلب در خصوص دریافت تسهیلات بانوان فناور یا تسهیلات بانوان فناور توضیحات لازم را داده ایم.

دهقانی  در مورد دریافت وام بانوان فناور : معاونت علمی ریاست جمهوری تسهیلاتی دارد که در اختیار شرکت‌ها برای توسعه قرار می‌دهد. برای عزیزان نوآوری و فناوری که در این نمایشگاه حضور دارند، از محل تسهیلاتی که با همکاری موسسه قرض الحسنه مالی و اعتباری مهر در نظر گرفتیم، ۶۷ وام قرض الحسنه تحت عنوان وام بانوان فناور یا تسهیلات بانوان فناور ۵۰۰۰ میلیون ریالی با بازپرداخت دو ساله در نظر گرفته‌ایم.

 این آمادگی را داریم که اگر این مبلغ در مسیر توسعه و فناوری کشور قرار گیرد، آن را به صورت بلاعوض به بانوان فناور تقدیم کنیم.

دهقانی در پاسخ به اینکه کدام محصول غرفه‌های دانش بنیان برای شما تعجب آور بود، گفت: ما که در این زیست بوم حضور داریم، از چیزی تعجب نمی‌کنیم. چیزی که برای بنده تعجب آور و بیشتر خوشحال کننده است، این هست که این افراد و گروه‌هایی که خانم هستند و کار‌های درون خانه را هم بر عهده دارند و ممکن است درگیر مسایل دیگری نیز داشته باشند، اینقدر محکم ایستاده اند و کار را انجام می‌دهند.مهمترین چیزی که تعجب بینندگان این جمع را برمی‌انگیزد همت و غیرت این افراد است.

نمایشگاه توانمدی‌های فناوری و نوآوری بانوان ایرانی در حوزه‌های مختلفی همچون برق و الکترونیک، تجهیزات پزشکی، فناوری و تکنولوژی، مراکز نوآوری شتاب‌دهی و مشاغل خانگی را به نمایش گذاشته است.

روح‌الله دهقانی معاون علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، به همراه همسر رئیس جمهوری ضمن بازدید از این نمایشگاه، به محصولات و غرفه‌های مختلف سرزد و سخنان و دیدگاه‌های زنان تاثیرگذار که محصولات خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته بودند، را شنید و از نزدیک در جریان مشکلات موجود ارایه شده از سوی این افراد قرار گرفت.

تعداد بسیاری از بانوان راه‌یافته به این نمایشگاه در حیطه اقتصادی و کارآفرینی فعالیت دارند و دستاورد‌های آن‌ها در تمامی حوزه‌ها به نمایش گذاشته شده است و مراجعه کنندگان از جمله میهمانان خارجی و سایرین می‌توانند در سه بخش از این محصولات بازدید کنند.

لازم به ذکر است که میهمانان ۴۰ کشور دنیا از جمله سریلانکا، استرالیا، ژاپن، چین، تایلند، پاکستان، کامرون و صربستان و … که به عنوان شرکت کنندگان در نخستین کنگره بین‌المللی بانوان تاثیر گذار در ایران حضور دارند نیز از این نمایشگاه بازدید کردند و در میان مدعوین خارجی، نمایندگان مجلس، روسای دانشگاه‌ها و روسای انجمن‌های ۲۸ کشور نیز حضور دارند.


این مقاله مشاور گروپ را به توضیح وام بانوان فناور یا تسهیلات بانوان فناور پرداختیم. امیدواریم مطالعه این مقاله به شما کمک کرده باشد که به راحتی برای دریافت تسهیلات بانوان فناور اقدام نمایید. اگر سوالی در این رابطه ذهن شما را به خود مشغول کرده و پاسخ آن را در مقاله نیافتید می توانید با کارشناسان  در بابت وام بانوان فناور مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می توانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان، هزینه وکسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.


سوالات متداول

مبلغ وام بانوان فناور چقدر ایت؟

وام بانوان فناور یا تسهیلات بانوان فناور ۵۰۰۰ میلیون ریالی میباشد.

آیاوام بانوان فناور یا تسهیلات بانوان فناور بلاعوض میباشد؟

در خصوص بلاعوض بودن وام بانوان فناور یا تسهیلات بانوان فناور در مقاله توضیحات لازم را داده ایم.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه وام بانوان فناور | تسهیلات بانوان فناور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی