هزینه های ثبت نام در آزمون های آزمایشی کنکور 1402

هزینه های ثبت نام در آزمون های آزمایشی کنکور 1401 چقدره و کدوم بهتره ؟

جهت مشاوره در زمینه هزینه های ثبت نام در آزمون های آزمایشی کنکور 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به یکی از سوالات متداول داوطلبان پیرامون هزینه های ثبت نام در آزمون های آزمایشی کنکور 1402 چقدره و کدوم بهتره ؟ پاسخ خواهیم داد. همانطور که بارها نیز گفته ایم آزمون های آزمایشی جز جدانشدنی آمادگی کنکور هستش و طبیعتا تا حدود زیادی میتونه به این آمادگی کمک کنه . تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

هزینه های ثبت نام در آزمون های آزمایشی کنکور 1400 چقدره و کدوم بهتره ؟

هزینه آزمون های آزمایشی گاج کنکور 1401

آزمون های گاج برای دانش آموزان تمامی مقاطع دوازدهم (تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و فرهنگ و معارف اسلامی)، یازدهم (تجربی، ریاضی و انسانی)، دهم (تجربی، انسانی و ریاضی)، متوسطه اول (هفتم، هشتم، نهم) و مقاطع چهارم، پنجم و ششم برگزار می گردد. هزینه ثبت نام برای هر یک از مقاطع تحصیلی متفاوت است.

هزینه آزمون های سنجش

آزمون های آزمایشی سنجش شامل آزمون های تابستانه، مرحله ای و آزمون های جامع می باشد. آزمون های آزمایشی سنجش برای هر یک از گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان انگلیسی و برای هر یک از مقاطع تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم برگزار می شود. هزینه های ثبت نام در آزمون های آزمایشی سنجش برای هر یک از مقاطع به شرح زیر است:

هزینه ثبت نام در  آزمون های آزمایشی سنجش دوازدهم
مبلغ هر آزمون تابستانه یا مرحله ای مبلغ هر آزمون جامع
500/000 650/000
هزینه ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش یازدهم
مبلغ هر آزمون تابستانه یا مرحله ای مبلغ هر آزمون جامع
500/000 650/000
هزینه ثبت نام در آزمون های سنجش دهم
مبلغ هر آزمون مرحله ای مبلغ هر آزمون جامع
500/000 650/000

هزینه آزمون های آزمایشی گزینه دو کنکور 1401 چقدره ؟

آزمون های آزمایشی گزینه دو برای داوطلبان کنکورری، شامل 20 مرحله آزمون آزمایشی می باشد و داوطلبان با شرکت در آزمون های مذکور می توانند تمامی کتاب ها و دروس پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم خود را به صورت کامل مرور نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند، با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری آزمون به صورت حضوری وجود ندارد اما تمام آزمون های کشوری گزینه دو، به صورت آنلاین برگزار می شود. هزینه های ثبت نام در آزمون های آزمایشی گزینه دو برای هر یک از مقاطع به شرح زیر است:

هزینه آزمون های آزمایشی گزینه 2 پایه دوازدهم
داوطلبان کنکور 1401 قیمت هر مرحله
آزمون های آزمایشی 1401 - 1402 83.000 تومان

 

هزینه آزمون های آزمایشی گزینه 2 پایه دهم و یازدهم
پایه تحصیلی قیمت هر مرحله
دهم و یازدهم 83/000 تومان


هزینه آزمون های آزمایشی گزینه 2  از مهر 1400 تا کنکور 1401 به همراه خدمات طلایی اختصاصی
پایه تحصیلی هزینه 20 مرحله آزمون آزمایشی
دهم و یازدهم 1.660.000 تومان

ثبت نام قلم چی کنکور ۱۴۰۱

آزمون های آزمایشی قلم چی شامل آزمون های تابستانه، مرحله ای و جامع می باشد که هر دو هفته یا سه هفته یکبار در روز جمعه برگزار می شود. آزمون های آزمایشی قلمچی به خاطر جامعه آماری بالا و تشابه سوالات این آزمون با کنکور سراسری، مورد استقبال اکثر داوطلبان کنکور سراسری قرار گرفته است. هزینه ثبت نام آزمون های قلم چی برای هر یک از مقاطع تحصیلی متفاوت می باشد.

آزمون های هدیه کانون برای دوران جمع بندی نیمسال اول و آمادگی برای امتحانات می باشد. آزمون های هدیه برای همه داوطلبان رایگان است ولی باید ثبت نام کنند. تاریخ آزمون های هدیه 5 و 12 دی ماه 1400 می باشد.

هزینه و قیمت آزمون آزمایشی شاید در تعیین بدترین و بهترین آزمون، از نظر کیفی تاثیر چندانی نداشته باشد. اما طبیعتا در وضعیت اقتصادی امروز یک مولفه مهم در انتخاب آزمون آزمایشی برای داوطلبان و خانواده ها می باشد. البته در نظر داشته باشید همانطور که آزمون گران به معنای داشتن کیفیت بالاتر نیست آزمون آزمایشی خیلی ارزان ممکن است کیفیت لازم را نداشته باشد. پیشنهاد میکنیم برای انتخاب آزمون مناسب هزینه نسبت به کیفیت آزمون را بررسی کنید.

بررسی آزمون های آزمایشی  قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش را از نظر معیار هزینه و قیمت در زیر مشاهده می کنید.

هزینه های ثبت نام در آزمون های آزمایشی کنکور 1401 چقدره و کدوم بهتره ؟

آزمون آزمایشی قلم چی: هزینه و قیمت آزمون آزمایشی قلم چی مقدار ثابتی ندارد و در استان ها و شهرهای مختلف، متفاوت است.

اما در کل به نسبت بقیه آزمون های آزمایشی قیمت بالاتری دارد. و در این شرایط اقتصادی ممکن است برای خیلی از خانواده ها این هزینه ها قابل پرداخت نباشد. البته داوطلبان دارای معدل بالای 18 که مشکل مالی داشته باشند در قلم چی بورس می شوند.

آزمون آزمایشی گاج: آزمون های آزمایشی گاج معمولا نه به اندازه ی قلم چی گران هستند نه به اندازه گزینه دو قیمت مناسبی دارند البته معمولا از نظر قیمت به آزمون گزینه دو نزدیک تر هستند. بررسی های ما نشان میدهد که هزینه و قیمت  آزمون های آزمایشی گاج در حدود یک میلیون می باشد.

هزینه های ثبت نام در آزمون های آزمایشی

آزمون آزمایشی گزینه دو: هزینه و قیمت آزمون های آزمایشی گزینه دو برای داوطلبان کنکور 1401 در هر آزمون  برای داوطلبان کنکوری، مبلغ 69 هزار تومان می باشد که با توجه به اینکه در کل گزینه 2، پانزده مرحله آزمون آزمایشی بررسی می کند هزینه این 15 آزمون مبلغ 1.035.000 هزار تومان خواهد شد. شرکت در آزمون های آنلاین آزمایشی گزینه دو رایگان می باشد. در صورت داشتن برنامه مطالعاتی مناسب قیمت آزمون های گزینه دو بسیار به صرفه است.

آزمون آزمایشی سنجش: معمولا آزمون های آزمایشی سنجش پایین ترین قیمت را در بین آزمون های آزمایشی دارند و با توجه به تحلیل های قبلی قیمت آن برای شرکت در 4 آزمون آزمایشی آخر مناسب است و صرفه بالایی به نسبت هزینه دارد. از طرفی اگر در روزهای پایانی و نزدیک به کنکور داوطلب با استرس مواجه نباشد و وقت کافی داشته باشد می تواند در صورت عدم تداخل برنامه این آزمون با آزمون آزمایشی اصلی خود، در 4 مرحله پایانی آزمون سنجش هم ثبت نام کند. هزینه ثبت نام در هر مرحله آزمون آزمایشی جامع سنجش مبلغ 65/000 و برای آزمون های آزمایشی مرحله ای مبلغ 50/000 می باشد. که با احتساب 6 مرحله آزمون در طول سال و 4 مرحله جامع در مجموع هزینه ثبت نام با احتساب تخفیف 660 هزار تومان می شود.

مقایسه قیمت و هزینه آزمون های آزمایشی:

نام آزمون آزمایشی قیمت و هزینه آزمون آزمایشی(نمره از 10)
آزمون آزمایشی قلم چی 6
آزمون آزمایشی گاج 7
آزمون آزمایشی گزینه دو 8
4 آزمون آزمایشی جامع سنجش 9

 

 

 

 

 

هزینه و قیمت آزمون های کانون قلم چی

هزینه آزمون های قلم چی برای کنکور 1401 یکسان نیست و اکثرا هم دانش آموزان گلایه دارند از قیمت زیادش، و در اکثر شهرها متفاوت هست و از بازه ی 800 هزار تومان تا 1/5 میلیون تومان متغیر بوده و این اختلاف قیمت هم بخاطر کتاب های اضافی هستش که قلم چی توصیه میکنه بگیرید حالا تو بعضی از شهرها اجباری هست و بعضی شهرها هم اختیاری هستش و میشه گفت قیمت بدون کتاب در حدود 800-900 می باشد که باز می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت به کانون قلم چی شهرتون مراجعه کنید.

هزینه و قیمت آزمون های گزینه دو

هزینه‌ی ثبت‌نام در آزمون‌های آزمایشی گزینه‌ دو برای داوطلبان بسیار شفاف اعلام شده و هم در سایتشون و هم نمایندگی هاشون قیمت یکی هستش،هزینه شرکت در هر آزمون آزمایشی دوازدهم 69/000 تومان و برای هر 20 مرحله 1.660.000تومان است. هزینه ثبت نام آزمون های گزینه دو برای مقاطع دهم و یازدهم (هر مرحله)، 69/000 تومان است و برای هر 10 مرحله مبلغ 690/000 تومان می شود.

هزینه و قیمت آزمون های سنجش

هزینه هر آزمون مرحله ای سنجش 50 هزار تومان و هزینه هر آزمون جامع سنجش 65/000 هزار تومان هستش و هزینه ی کل آزمون های آزمایشی سنجش کنکور 1401 (مبلغ 660 هزار تومان) می باشد.

هزینه و قیمت آزمون های گاج

هزینه آزمون های آزمایشی گاج بین 700 تا 800 هزار تومان می باشد.

خب سعی کردیم تا حد زیادی در این باره برای شما عزیزان هزینه ی آزمون های آزمایشی کنکور 1401 رو اعلام کنیم تا زیاد سردرگم نباشید و بتونید پس از بررسی کیفیت و امکانات در کنار هزینه ها آزمون آزمایشی موردنظرتون رو انتخاب کنید.

مقایسه ی ازمون های ازمایشی قلم چی، گزینه دو، گاج و سنجش

هزینه های ثبت نام در آزمون های آزمایشی : گریزی بر آزمون های شبیه سازی شده کنکور از دیدگاه مشاور گروپ ... هدف از این پست بررسی نقاط ضعف و قدرت موسساتی می باشد که آزمون های آزمایشی کنکور را برگذار می کنند.

1-آزمون های گرفته شده و برنامه ریزی شده بسیار موثر می باشند.
در برنامه قلمچی هر دو هفته یکبار یک آزمون برگذار می کند ولی گزینه دو هر ماه یک امتحان برگزار می کند که این یک مزیت و برتری برای قلم چی می باشد ,چرا که شما هم امتحان پایان ترم دادید و تجربه کرده اید که اگر برای یک امتحان ده روز وقت بدهند شما همان یکی دو روز آخر شروع می کنید برای خواندن و اگه سه روز هم بهت مهلت بدهند باز هم همان یکی دو روز آخر شروع به کار می کنید.

2- جامعه آماری

جامعه آماری قلم چی بسیار بیشتر از جامعه آماری پزینه دو می باشد به همین دلیل جایگاه و رتبه شما به واقعیت بیشتر نزدیک می باشد.

3-در مورد برنامه نیز باید این گونه بیان کرد که اکثر مشاورین بر این عقیده می باشند که برنامه قلمچی بسیار پخته تر از سایر موسسات برگذار کننده کنکور آزمایشی می باشد. برنامه درسی مدرسه شما از هر برنامه دیگه ای مهم تر می باشد پس اولویت را به برنامه مدرسه خود بدهید.

در صورت بروز هرگونه مشکل برای ثبت نام آزمون های آزمایشی می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 دریافت نمایید.

سوالات متداول داوطلبان

هزینه ثبت نام در آزمون های جامع سازمان سنجش چه میزان است؟

هزینه ثبت نام برای هر یک از آزمون های جامع سنجش برای مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم مبلغ 65/000 تومان می باشد.

هزینه ثبت نام هر یک از آزمون های مرحله ای گزینه 2 چه میزان است؟

هزینه ثبت نام برای هر مرحله از آزمون های آزمایشی گزینه دو مبلغ 69/000 تومان می باشد.

هزینه های ثبت نام برای هر یک از آزمون های آزمایشی کنکور 1400 چقدره و کدوم بهتره؟

هزینه ثبت نام تمامی آزمون های آزمایشی کنکور 1400 در این مقاله ارائه داده شده است.

4.2/5 - (128 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه هزینه های ثبت نام در آزمون های آزمایشی کنکور 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. .

  سلام من امسال می خوام برم‌کلاس نهم و تصمیم گرفتم برا قلم چی ثبت نام کنم خواستم بدونم هزینه قلم چی چقدره؟

  پاسخ
 2. ~••

  ببخشید کتاب های قلم چی سی دی آموزشی هم داره؟؟

  پاسخ
 3. Fr

  سلام قیمت ثبت نام برا ۱۴۰۰_۱۴۰۱ چقدره !؟

  پاسخ
 4. Amir82

  دوستان از من به شما نصیحت دور سنجشو خط بکشین سوالاش خیلی مسخرن یه آزمون عین ابخوردنن یه آزمون دیگه خیلی سخت به عبارتی استاندارد نیست همین سنجش بود منو یه سال پشت کنکور نگه داشت امسال به پیشنهاد دوستان و البته اطلاعاتی که خودم بدست آوردم قلمچی ثبت نام میکنم به شما هم قلمچی رو پیشنهاد می کنم

  پاسخ
 5. محمدی

  سلام ؛ ببخشید هزینه آزمون قلچی برا کنکور۱۴۰۱چقدر هست ؟؟ دوازدهم تجربی ؟؟

  پاسخ
  1. user2

   سلام حدود 3 تومن

   پاسخ
 6. محمد نیکومنش

  گزینه دو هر آزمونش شده 83 تومن نه 68 تازه تو این وضعیت کرونا اومدن یکی در میون حضوری گذاشتن…… از گزینه دو اینکارا بعید نیست ولی من بخاطر کرونا مخالف حضوریم …. کرونا بگیرید نه واکسنی هست که بزنید نه کنکوری هست که برید آزمونشو بدید

  پاسخ
 7. بهار

  چرا الکی نوشتین؟😐قلمچی برا ۱۲ام شهر ما ۴ تومن میگیرن
  بعد نوشتین ۷۰۰،۸۰۰ تومن؟!!!!

  پاسخ
 8. Kinshin (GinKitsune)

  سلام، من توی استان گیلان، شهرستان لنگرود هستم، هزینه قلمچی برای کنکور 1401 که سوال کردم گفتم 2 میلیون و 800 واقعا جای تعجبه!

  پاسخ
 9. معصومه

  سلام
  هزینه ازمون گزینه دو چقدره برا۱۴٠۱_۱۴٠٠

  پاسخ
 10. فاطمه

  سلام من امسال دهم هستم میخواستم بدونم که
  اگ من بخواهم گزینه ۲ ثبت نام کنم یعنی ۲ سال اول دبیرستان گزینه ۲ باشم بعد سال آخر قلم چی ثبت نام کنم از نظر شما چطوره؟
  و اینکه توی یک سال تحصیلی هزینه کل مراحل گزینه ۲ چقدر هست ؟!
  لطفا جواب بدید 🥲

  پاسخ
 11. :)

  سلام
  هزینه ثبت نام آزمون قلمچی برای پایه دوازدهم توی استان گلستان شهرستان گنبدکاووس چقدره؟

  پاسخ
 12. فرنوش

  چرا واسه امسال زدین!!قلم چی شهر ما امسال سه میلیونه 😑

  پاسخ
 13. Diana

  ازمون های گاج خیلی ازمون های خوبی هستند من ک راضیم (:

  پاسخ
 14. الین

  چه خبره شهر ما یک میلیونه فقط😐✋

  پاسخ
 15. امیرحسین

  سلام امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ من معدلم‌ ۱۹.۵۷ اومده میخواستم تیزهوشان ثبت نام کنم ولی گزینه دو
  مشاور گفت گزینه دو ۳ میلیون تومنه آیا این واقعیه؟

  پاسخ
 16. negin

  سلام کلا هزینه ها همه ی استان و شهرها یکیه؟

  پاسخ
 17. فاطمه آذرکیش

  سلام
  میشه به صورت جداگانه واسه آزمون جامع قلم چی ک ۲۰ و۲۷ خرداد و۳ تیربرگزارمیشع ثبت نام کنیم
  وقیمت هرازمون جامع چقدره

  پاسخ
 18. زهرا

  سلام هزینه ثبت نام برای گاج از تیر ۱۴۰۰تا تیر ۱۴۰۱چقدرع؟

  پاسخ
 19. Nasrin

  سلام میخواستم ببینم برای کنکور قلم چی کلاس هم میزاره یا فقط ازمونه؟ و هزینه هر ماهش‌ چقدره؟

  پاسخ
 20. رضا

  هزینه آزمون برای ۱۲ تجربی چقدره درسال ۱۴۰۱ (کنکور۴۰۲)

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401