هزینه سرویس مدرسه در تهران ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

هزینه سرویس مدرسه در تهران

جهت مشاوره در زمینه هزینه سرویس مدرسه در تهران ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

هزینه سرویس مدرسه در تهران برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ مانند تمامی هزینه های زندگی در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است. در این نوشته به بررسی نرخ سرویس مدارس در شهر تهران پرداخته ایم. با این مقاله از سایت مشاورگروپ همراه باشید.

نرخ سرویس مدارس امسال

حداقل مبلغ سرویس برای دانش آموزان ابتدایی پنج میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و حداکثر ۲۱ میلیون تومان و برای دانش آموزان مقطع متوسطه حداقل شش میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و حداکثر ۲۳ میلیون تومان است، این مبلغ بر اساس ظرفیت خودرو است و راننده اجازه ندارد بیش از حد استاندارد مسافر سوار کند و در خودروهای سواری هم تعداد مسافران سه نفر خواهد بود و مواردی همچون مالیات، بیمه و حق نظارت مدارس هم پیش بینی شده است. هزینه سرویس مدارس استثنائی را شهرداری تهران تقبل می‌کند . البته شهرداری تهران این هزینه را متقبل می‌شود و شهروندان برای سرویس دانش آموزان استثنائی مبالغی پرداخت نمی‌کنند. نرخ سرویس مدارس شاهد افزایش ۴۵ درصدی هستیم. افزایش نرخ را به ۴۵ درصد است اما این مبلغ تابع مسافت، وضعیت ترافیک منطقه، شیبدار بودن سطح منطقه و … است و دقت داشته باشید این نرخ بندی‌ها بر اساس منطقه بندی آموزش و پرورش انجام شده است.

نحوه محاسبه هزینه سرویس مدارس تهران

مبلغ سرویس به ازای هر دانش آموز در هر روز برابر با مبلغ ورودیه و به ازای هر پنج کیلومتر و ضریب سطوح شیبدار محاسبه شده. دو جدول بر اساس مناطق مشخص شده است و برای هر دو مقطع ابتدایی و متوسطه هم دو جدول در نظر گرفته شده است و بهای خودروهای ون برای کودکان استثنائی ۷۰ درصد و برای خودروهای سواری و مینی بوس معادل حداکثر نرخ سرویس‌های اتوبوسرانی است که البته نرخ اتوبوس برای کودکان استثنایی رایگان است.

قیمت سرویس رفت و برگشت در تهران ۱۴۰۲

برای دانش آموزان ابتدایی پنج میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و حداکثر ۲۱ میلیون تومان و برای دانش آموزان مقطع متوسطه حداقل شش میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و حداکثر ۲۳ میلیون تومان است.

3.5/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه هزینه سرویس مدرسه در تهران ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1404
نصب اپ دانش آموزی