هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 در کافینت ها

N83287494 72980261 1

جهت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 در کافینت ها

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 در کافینت ها,هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 ,ثبت نام کنکور سراسری 99 

The cost of enrollment is MSc

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 در کافینت ها

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 در کافینت ها :  اعضای کمیسیون فرهنگی هیات دولت با پیشنهاد افزایش ۳۵ درصدی حق ثبت نام آزمون‌ های ورودی وزارتخانه‌ های علوم ، تحقیقات و فناوری و بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سال ۱۳۹۹ موافقت کردند . ( هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 در کافینت ها)

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 در کافینت ها :  جلسه اصلی کمیسیون فرهنگی دولت به منظور بررسی پیشنهاد مشترک وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و بهداشت درمان و آموزش پزشکی با عنوان ” تعیین هزینه خدمات ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور و مرکز آزمون وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی سال (۱۳۹۹) ” روز یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ با حضور اعضا کمیسیون و نماینده وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شد .

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 در کافینت ها :  خدایی ، رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور ضمن تبیین کلیات پیشنهاد افزود : نرخ خدمات طی سال گذشته در کشور به صورت میانگین حدود سه برابر شده است و بدیهی است که سازمان سنجش به عنوان سازمانی که عمده کارش در حوزه خدمات است مجبور به افزایش هزینه ثبت نام کنکور سراسری و سایر آزمون ها است . ارقام پیشنهادی سازمان سنجش و وزارت بهداشت به تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز رسیده است .

صالحی ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با جمع بندی مباحث مطرح شده در جلسه ، افزایش تعرفه ها را موضوع مهمی دانست و گفت : برای افزایش هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ و سایر آزمون های وزارت علوم و بهداشت می بایست ادله کافی برای طرح در دولت داشته باشد .

در پایان اعضای کمیسیون با متن مصوب کمیسیون تخصصی ، که منجر به افزایش ۳۵ درصدی حق ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ و سایر آزمون های ورودی وزارت علوم ، تحقیقات فناوری و وبهداشت درمان و آموزش پزشکی خواهد شد ، موافقت نمودند .

گفتنی است ، این موضوع پس از طرح و تصویب در هیئت وزیران قابلیت اجرا خواهد یافت .

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 در کافینت ها ؛ لازم به ذکر است ، جلسه اصلی کمیسیون به ریاست صالحی ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیری دکتر طالبی و با حضور خدایی ، رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور ، بروجردی ، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی و نمایندگان معاونت حقوقی رئیس جمهور و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، در محلی دائمی جلسات این کمیسیون برگزار شد .امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 در کافینت ها

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی