اینترنت رایگان شاد

نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای ایرانسل و همراه اول و رایتل

جهت مشاوره در زمینه اینترنت رایگان شاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کد رایگان شدن شاد ایرانسل - نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای ایرانسل و همراه اول و رایتل : مصرف اینترنت سامانه شاد رایگان است؛ دانش‌آموزان درصورت مشاهده تخلف اطلاع دهند

نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای ایرانسل و همراه اول و رایتل

کد فعال سازی اینترنت رایگان همراه اول در شاد

با فعالسازی این تعرفه فقط برنامه شاد باز می‌شود، برای استفاده از اینترنت و فضای مجازی و برنامه هایی مثل (تلگرام و واتساپ و...) اینترنت از کار می‌افتد و باید غیرفعال‌سازی رو بزنید.

سرویس اینترنت دانش‌آموزی برای ایجاد فضای امن اینترنت به منظور استفاده دانش‌آموزان از محتوای آموزشی مورد نیاز از طریق کد دستوری (ستاره 100، ستاره 131، مربع) فعال خواهد شد.


والدین می‌توانند برای اطمینان از دسترسی فرزندان خود به فضای اینترنتی سالم، این سرویس را فعال کنند.


با فعالسازی این سرویس امکان دسترسی فقط به محتوای آموزشی در نظر گرفته شده، وجود خواهد داشت؛

 

همچنین در هر زمان که والدین تمایل داشته باشند، می‌توانند سرویس اینترنت دانش‌آموزی را غیرفعال کرده و مطابق روال قبل به کلیه محتوای اینترنتی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

کد دستوری فعالسازی اینترنت رایگان شاد

131#*100*

کد دستوری استعلام وضعیت اینترنت رایگان شاد

130#*100*

غیرفعال سازی اینترنت رایگان شاد

132#*100*

راهنمای استفاده از اینترنت رایگان شاد

139#*100*

کد فعال سازی اینترنت رایگان برنامه شاد

کد فعال سازی اینترنت رایگان شاد برای ایرانسل

🔹مصرف اینترنت سامانه شاد رایگان است؛ دانش‌آموزان درصورت مشاهده تخلف اطلاع دهند

وزیر ارتباطات:
🔻حجم ترافیک مصرفی رایگان از طریق شبکه شاد به روزانه ۸۰۰هزار گیگابایت در روز رسیده است
🔻روزانه بیش از دو میلیارد تومان خدمت رایگان از طریق اپراتورها به معلمین و دانش‌آموزان ارائه می‌شود.
🔻اگر کسی مشاهده کرد که برای مصرف شاد هزینه‌ای از او کسر شده به ۱۹۵ اطلاع دهد، با متخلفین برخورد قاطع خواهیم کرد.

فعالسازی اینترنت رایگان شاد در ایرانسل

🔴نحوه استفاده رایگان از شاد برای معلمان و دانش آموزان
🔘دارندگان خط همراه اول و ایرانسل
✔️لازم به ذکر است که در این روش فقط برنامه شاد رایگان است .

نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای ایرانسل و همراه اول و رایتل


نحوه دریافت و فعال‌سازی سیم ‌کارت رایگان دانش آموزی همراه اول

دریافت کد فعال‌سازی به روش زیر امکان‌پذیر است:

 • برای ثبت درخواست دریافت و فعالسازی سیم کارت رایگان دانش آموزی ، می توانید از طریق تمام خطوط ایرانسل ، همراه اول و رایتل ، کد مربوطه را ارسال کنید.
 • بعد از ارسال پیامک، کد فعالسازی و تاریخ و ساعت مراجعه به دفاتر پیشخوان برای شما ارسال خواهد شد. برای پیگیری فعالسازی می توانید با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.
 • ثبت نام در سایت شاد
 • نسخه تحت وب شاد
 • web.shad.ir
 • shad.medu.ir

ایرانسل – همراه اول

هم اکنون برنامه شاد و اینترنت برنامه شاد به رایگان در اختیار عموم کاربران برنامه شاد مدارس قرار گرفته است.

 • والدین، دانش‌آموزان و معلمان با هر یک از این اپراتورها می‌توانند به صورت رایگان به محتوای اپلیکیشن شاد دسترسی داشته باشند.
 • این اپراتورها برای آن دسته از کاربرانی که از بسترهای دیگر آموزشی استفاده می‌کنند نیز بسته‌های اینترنت آموزش با تخفیف ویژه‌‎ای در نظر گرفته اند.
 • همراه اول و ایرانسل سیم‌کارت ویژه ای نیز متناسب با نیازمندی‌های دانش‌آموزان از جمله سامانه شاد، ارائه کرده اند که والدین می‌توانند برای ایجاد فضای مطمئن این سیم‌کارت را برای فرزندان خود تهیه کنند.
 • علاوه براین بسته اینترنت سه ماهه رایگان برای معلمان در نظر گرفته شده است. سخنگوی دولت در نشست خبری اعلام کرد، وزارت ارتباطات برای معلمان و دانش‌آموزان بسته‌های اینترنتی رایگانی در نظر گرفته است.

مرکز مشاورگروپ  راهنمای نصب اپلیکیشن شاد

اغلب کاربران برای مشاهده فیلم و استفاده از فایل های صوتی با مشکل روبرو شده اند، یا در احراز هویت شاد با ارور و مشکلاتی روبرو می باشند. درصورتی که در انجام مراحل نصب اپلیکیشن شاد روی کامپیوتر و آیفون ios و… با مشکل روبرو شده اید و نیاز به کسب راهنمایی دارید، می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با کارشناسان مشاورگروپ تماس بگیرید :

9099071613

با تلفن ثابت بدون کدگیری

نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای رایتل

نحوه فعالسازی اینترنت رایگان شاد برای رایتل

استفاده از اینترنت رایگان شاد برای مشترکین رایتل، فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، والدین، دانش‌آموزان و معلمان از طریق اینترنت رایگان رایتل می‌توانند از اپلیکیشن شاد، بهره‌مند شوند.

همچنین دانشجویان می‌توانند از طرح دانشجو که پیش از این توسط رایتل ارایه شده‌بود، بهره‌مند شوند.

هدایای ویژه این طرح شامل 25 گیگابایت اینترنت پرسرعت، مکالمه و پیامک درون شبکه و نامحدود 90 روزه و 200 مگابایت اینترنت هدیه به مدت یکسال است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح دانشجو به صفحه طرح دانشجو و جوان مراجعه کنید.

اینترنت شاد امسال هم برای ایرانسلی‌ها رایگان است

همزمان با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰، ایرانسل خبر تعرفۀ اینترنت همراه و ثابت را برای استفاده از اینترنت رایگان شاد را اعلام کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در راستای تحقق عدالت آموزشی و کمک به تسهیل فرآیندهای آموزش آنلاین، مطابق با سیاست‌های ابلاغی دولت سیزدهم به‌دنبال تعاملات صورت گرفتۀ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با وزارت آموزش و پرورش، اینترنت مصرفی سامانۀ شاد، چه از طریق اینترنت پرسرعت همراه و چه از طریق اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) را برای تمامی مشترکان خود رایگان کرد.

مشترکان ایرانسل می‌توانند از بامداد ۱ مهرماه ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی، بدون نیاز به تهیۀ بستۀ دیتا، به اینترنت رایگان شاد  دسترسی داشته باشند. اینترنت مصرفی این سامانه، در هنگام استفاده، برای تمامی کاربران رایگان است و در طول استفاده از سامانۀ شاد، اینترنت رایگان به صورت خودکار و بدون نیاز به شماره‌گیری کد دستوری، برای کاربران اعمال می‌شود.

کاربران لازم است هنگام استفاده از سامانۀ شاد، اطمینان حاصل کنند که نرم‌افزارهای تغییر دهندۀ IP، روی دستگاهشان غیر فعال است، تا از نظر فنی، امکان تشخیص IPهای سامانۀ شاد و به طور خودکار رایگان شدن اینترنت مصرفی، وجود داشته باشد.

ایرانسل پیش از این و در سال تحصیلی گذشته نیز، با فراهم کردن امکانات دسترسی آسان به تحصیل آنلاین در شرایط کرونا، تعرفۀ استفاده از اینترنت سامانۀ شاد را برای معلمان و دانش‌آموزان رایگان کرده بود.

اولین اپراتور ارائه دهندۀ نسل پنج تلفن همراه در ایران، همزمان با فصل جدید آموزش، طرح رایگان «دانا پلاس» را نیز برای مشترکان خود فعال کرده است. «داناپلاس»، پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل، این امکان را برای مشترکان جدید خود فراهم کرده تا طرح «+C» این پلتفرم را به صورت رایگان تهیه و فعال کنند.

این طرح، به مناسبت شروع سال تحصیلیِ جدید مدارس و دانشگاه‌ها، با هدف کمک به توسعۀ آموزش آنلاین در شرایط همه‌گیری بیماری کرونا، تا ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۰، برای مشترکان جدید دانا پلاس قابل فعال‌سازی و به مدت یک ماه از زمان فعال‌سازی، قابل استفاده است.

اینترنت دانش آموزی ایرانسل

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای دانش‌آموزان و خانواده‌هایی که نیاز به تهیه سیم‌کارت دارند، این امکان را فراهم کرده است تا از «سیم کارت آموزشی کوشا» ایرانسل، استفاده کنند.

«سیم کارت آموزشی کوشا»، سیم‌کارتی است برای والدینی که قصد دارند سیم‌کارت ویژه‌ای به امر تحصیل و آموزش آنلاین فرزند خود اختصاص دهند.

با تهیۀ این سیم‌کارت اعتباری (که باید به نام یکی از والدین ثبت‌نام شود)، دسترسی به اینترنت به طور پیش‌فرض، صرفاً برای وب‌سایت‌های مورد تأیید داخلی امکان‌پذیر است. در صورت تمایل کاربر، می‌توان محدودیت دسترسی به وب‌سایت‌ها را روی این سیمکارت‌ها نیز با مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره‌گیری کد دستوری ۴#*۳*۵۵۵* برطرف کرد. همچنین امکان برقراری مجدد این محدودیت دسترسی، از طریق اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره‌گیری کد دستوری #۳*۳*۵۵۵* وجود دارد.

ثبت‌نام و دریافت سیم کارت آموزشی کوشا، صرفاً از طریق مراجعه به صفحۀ «سیم کارت آموزشی کوشا» در فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir امکان‌پذیر است.

این سیم‌کارت، با ۴۰۰۰ تومان اعتبار اولیه، ۱.۵ گیگابایت اینترنت رایگان (با اعتبار ۲۰ روز)، ۱۰۰ دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی (با اعتبار ۲۰ روز) و ۴ گیگابایت اینترنت رایگان ۷ روزه (در هر ماه، تا ۶ ماه) ارائه می‌شود.

غیرفعال کردن اینترنت دانش آموزی ایرانسل

تمامی ترتیب مراحل غیرفعال کردن اینترنت دانش آموزی ایرانسل در این ویدیو خدمت شما عزیزان ارائه شده است.

️ آیا اینترنت برنامه شاد رایگان است ؟

✔️ همان طور که در این مقاله به آن اشاره شد ، بنا به دستور رئیس جمهور ، اینترنت برنامه شاد کاملا رایگان می باشد .

️ چگونه می توان اینترنت ویژه برنامه شاد را فعال نمود ؟

✔️ همان طور که در این مقاله نیز بدان اشاره شد ، اینترنت برنامه شاد به صورت خودکار ، رایگان بوده و نیاز به فعالسازی ندارد .

️ تعرفه اینترنت برنامه شاد چگونه برای مشترکین رایتل فعال خواهد شد ؟

استفاده از سامانه آموزشی شاد برای مشترکین رایتل به‌صورت رایگان، فراهم شد.

3.6/5 - (47 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اینترنت رایگان شاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. ?مارال?

  همش الکیه

  پاسخ
 2. وحید

  سلام دوستان ایرانسلی عزیز #3*400*بگیرین بعد #1*2*2*400*را وارد کنین بعد موجودی اینترنت را با این کد بگیرین #1*4*1*555*ببینین چقدر اینترنت دارین بعد اینترنت رو خاموش روشن کنید و برین تو شاد و چند تا فایل رو باز کنین و دوبا کد آخری رو بزنین وببینین چقدر از بسته تون رفته که به احتمال زیاد نباید بره و دیگه نیازی به کد فعال سازی یا غیر فعال سازی ندارین اگه به کارتون اومد برام دعا کنید

  پاسخ
 3. agrin

  مال من ایرانسله و رایگانه همش باز میشه عکسا و فیلما

  پاسخ
 4. مبینا

  این یعنی چی من زدم کد رو ولی غیر فعا نمیشه مجبور شدم یه سیمکار ت دیگه بخرم اه این چه وضعیتیه اگه میخوان نت بدن چرا یه جور دیگه میدن فقط برای شادم میشه مگه من الان تو تلگرامم درس میخونم چه غلطی کنم

  پاسخ
 5. PRS

  من با استفاده از کدی گذاشتید تونستم فعالش کنم هم برای همراه اول هم ایرانسل
  الانم نزدیکای یه ساله ک دارم استفاده میکنم
  دستتون درد نکنه

  پاسخ
 6. مهلا

  اینکه شاد رایگان هست،کاملا دروغ هست،اوایل رایگان بود،من چند روز پیش دوباره اینترنت دانش آموزی همراه اول را فعال کردم،پیام هم اومد که فعاله، اما بعدش مصرف اینترنت آزاد حساب شده بود و ۳۰ هزار تومن پول قبض اومد،متاسفم براتون،این پول ها حلال نیست

  پاسخ
 7. کیمیا

  اعلام شده ک همه ی اپراتورها برای برنامه شاد رایگان ولی اینترنت رایتل برای شاد نت میبره رایگان نیست لطفا رسیدگی کنید

  پاسخ
 8. نسیم

  خب باید تعرفه آزاد اینترنت قطع دایمی بکنید از طریق 9990یا اپلیکیشن همراه من ،بعد دیتا روشن کنید وارد شاد بشید

  پاسخ
 9. گمنام

  باسلام اللهم عجل لولیک الفرج.
  بااجاز از متن اسکرین شات گرفته واستفاده می کنیم.

  پاسخ
 10. you

  دوستان برای من اصلا فعال نمیشه! کسی هست اینترنت رایگان شاد براش فعال شده باشه؟

  پاسخ
 11. وندا

  برای من نمیاره توروخدا کمک کنید دوستان
  چه کدی بزنم؟؟؟؟؟

  پاسخ
 12. 🦄زهرا🦄

  کدی که دادین خرابه و کار نمی کنه.نت رایگان شاد نه فعال میشه نه غیرفعال

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی