نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری 1401

نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری

جهت مشاوره در زمینه نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری 1401 به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان در این مقاله بیان شده است. هر یک از داوطلبان لازم است در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ تمامی اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه از جمله نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، گروه آزمایشی ، سال اخذ و عنوان دیپلم ، جنس ، شماره شناسنامه ، دین ، زبان امتحانی ، محل برگزاری آزمون را بررسی نمایند.

کارت شرکت در جلسه آزمون کنکور سراسری 1401، از روز یکشنبه، 6 تیر لغایت روز سه‌ ­شنبه، 8 تیر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

آموزش رفع نقص کارت آزمون سراسری 1401

نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری 1401 در ادامه بیان شده است. هر یک از داوطلبان لازم است در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ تمامی اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه از جمله نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، گروه آزمایشی ، سال اخذ و عنوان دیپلم ، جنس ، شماره شناسنامه ، دین ، زبان امتحانی ، محل برگزاری آزمون را بررسی نمایند.

داوطلبان کنکور سراسری، پس از دریافت کارت ورود به جلسه در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات به سه روش ، مراجعه به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصيلی یا مراجعه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص در هر استان و یا مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند نسبت به رفع نقص اقدام نمایند.

نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری از طریق سایت سنجش

نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری از طریق سایت سنجش چگونه است؟ داوطلبانی كه در بندهای سری و سریال شناسنامه ، محل تولد ، سهميه کنکور سراسری ، معدل كتبی نهايی ديپلم ، محل اخذ مدرک ماقبل ديپلم ، محل اخذ مدرک ديپلم و وضعیت تحصيلی و اشتغال مغايرتی مشاهده نمودند در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش به سایت سنجش مراجعه نمایند. (حداكثر تا تاريخ 1401/04/12)

همه اطلاعات از طریق سایت سنجش قابل تغییر و ویرایش نیست ، فقط اطلاعاتی مثل : کد سوابق تحصیلی ، سری و سریال شناسنامه ، محل تولد ، سهمیه کنکور سراسری ، معدل کتبی نهایی دیپلم ، محل گرفتن مدرک ماقبل ديپلم ، محل گرفتن مدرک ديپلم و وضعيت تحصيلی و اشتغال قابل تغییر و ویرایش می باشد .

در ضمن داوطلبانی که سهمیه درخواستیشان شامل سهميه ‌های بنياد شهيد و امور ايثارگران ، رزمندگان ستاد كل نيرو های مسلح ، وزارت جهاد كشاورزی و رزمنده داوطلب بسيجی و همچنين همسر و فرزندان بوده ولی در بند مندرج دركارت شركت در آزمون عنوان سهميه ( مناطق ) درج گرديده لازم است جهت اعلام مغايرت و تكميل اطلاعات مربوط به سهميه در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش صرفا به قسمت ويرايش اطلاعات در سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به درج سهمیه مربوطه اقدام کنند .

هر چند بیش تر اطلاعات ثبت نامی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش قابل ویرایش می باشد اما در خصوص برخی بند های مندرج در کارت آزمون ، مراجعه به سایت سازمان سنجش تنها راه حل نمی باشد بنابراین سازمان سنجش در زمان انتشار کارت ورود به جلسه امکاناتی را به منظور ویرایش و تصحیح اطلاعات نادرست را در اختیار داوطلبان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ قرار می دهد.

چگونگیرفع نقص کارت کنکور سراسری از طریق باجه های رفع نقص

نحوه رفع نقص کارت کنکور سراسری از طریق باجه های رفع نقص به همراه آدرس باجه های رفع نقص کارت کنکور در ادامه ارائه داده شده است.

در صورت مشاهده مغایرت در هر یک از موارد (جنسيت، دین، زبان خارجی امتحانی، معلوليت، بهياری و نوع سوال انتخابی (مختص متقاضیان دارنده ديپلم علوم و معارف اسلامی) ، همچنین درصورت وجود اشكالاتی از جمله فاقد مهر یا عكس بودن ، واضح نبودن عكس ، درج عكسی به جزء عكس داوطلب ( اشتباه عكس ) ،با به همراه داشتن 3 قطعه عكس 4×3 (در سال جاری تهيه شده باشد)، می توانید به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه برای اصلاح آن ها مراجعه کنید.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص کارت کنکور ، صبح ها از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعد از ظهر ها از ساعت 14:00 الی 18:00 در روز های اعلام شده می باشد.  به همراه داشتن كارت شناسايی معتبر ( كارت ملی و يا شناسنامه عكس­دار ) برای مراجعه به حوزه های رفع نقص الزامی است.

آدرس باجه های رفع نقص کارت شرکت در جلسه کنکور سراسری

نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری از طریق آموزش و پرورش

نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری از طریق آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی در ادامه بیان شده است.

در صورت مغایرت در اطلاعات نام خانوادگی و نام ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، سال اخذ و نوع ديپلم ، شماره ملی ، كد دانش آموزی و منطقه اخذ ديپلم ، سال و بخش محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی ، عنوان مدرک پيش دانشگاهی ، منطقه يا ناحیه اخذ مدرک پيش‌ دانشگاهی ، كد دانش آموزی مقطع پيش‌ دانشگاهی و همچنین هرگونه مشكل درخصوص نمرات آموزش و پرورش ، اطلاعات سوابق تحصيلی ، عدم ارسال آنها به سازمان سنجش ، باید به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی مراجعه نمایید.

زمان مراجعه به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی برای رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور، حداكثر تا تاريخ 1401/04/14 می باشد.


نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری 1401 از طریق سایت سنجش، از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص و همچنین از طریق مراجعه به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی، در این مقاله بیان شد. در صورت هرگونه ابهام می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول داوطلبان

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از طریق چه سایتی منتشر می شود؟

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

تا چه زمانی برای رفع نقص کارت ورود به جلسه می توانیم به سایت سنجش مراجعه کنیم؟

داوطلبان حداکثر تا تاریخ 1401/04/12 برای رفع نقص کارت ورود به جلسه می توانند به سایت سنجش مراجعه نمایند.

نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور چگونه است؟

نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری 1401 به صورت کامل در این مقاله بیان شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نحوه رفع نقص کارت آزمون سراسری 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.