نحوه ثبت نام جشنواره رازی

ثبت نام جشنواره رازی

جهت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام جشنواره رازی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی هر ساله در تاریخ خاصی برگزار می شود و در تلاش است تا از محققان ایرانی داخل و خارج از کشور و همچنین محققان خاورمیانه و دیگر کشورها تجلیل کند. ثبت نام جشنواره رازی در 3 گروه علوم پایه پزشکی، علوم بالینی و سلامت و اختراعات و فناوری انجام می شود. داوری ها در مراحل مختلف صورت می گیرد و در نهایت از برگزیدگان حقیقی و حقوقی تقدیراتی به عمل خواهد آمد. به منظور شرکت در جشنواره رازی همین حالا با مشاور گروپ تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

ثبت نام جشنواره رازی

ثبت نام جشنواره رازی، موضوعی است که سوالات متداولی در خصوص آن مطرح می شود. در ادامه با توضیح موارد مختلف سعی کردیم به بخش قابل توجهی از این سوالات پاسخ دهیم.

جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی یک جشنواره علمی در ایران است که وزارت بهداشت آن را برگزار می‌کند. نام جشنواره از نام محمد بن زکریای رازی دانشمند ایرانی گرفته شده‌ است. جشنواره رازی معتبرترین جشنواره در زمینه علوم پزشکی در ایران است که سالیانه برگزار می‌ شود و در اغلب دوره‌ ها جوایز برگزیدگان توسط رئیس‌ جمهور اهدا شده‌ است.

زمان ثبت نام جشنواره رازی

افرادی که قصد شرکت در جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی را دارند، باید در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام اقدام کنند. داوطلبان برای انجام ثبت نام و همچنین ارسال آثار خود، باید به نشانی الکترونیکی behdasht.gov.ir مراجعه کنند. زمان ثبت نام جشنواره رازی، از 30 مهر 1402 تا 20 آبان 1402 به مدت سه هفته خواهد بود. داوطلبان باید حداکثر تا پایان مدت مذکور، نسبت به ارسال آثار خود در سایت مورد نظر اقدام نمایند. در زمان ثبت نام دقت داشته باشید که سایز عکس پرسنلی آن ها  4*3  و حجم آن کمتر از 300 کیلوبایت باشد.

برای اطلاع از جزئیات ثبت نام جشنواره رازی همین حالا با شماره گیری 9099071613 با کارشناسان مشاور گروپ تماس بگیرید و پاسخ تمام سوال های خود را پیدا کنید. برای شرکت در جشنواره رازی می توانید از همکاران ما در مشاور گروپ کمک بخواهید. در صورت تغییر در تاریخ ثبت نام جشنواره رازی، این مقاله به روزرسانی خواهد شد.

شرایط ثبت نام جشنواره رازی

شرایط ثبت نام جشنواره رازی برای داوطلبانی که تمایل به شرکت در این جشنواره دارند،‌به شرح زیر خواهد بود:

 1. هر داوطلب مجاز است تنها در یک کمیته و گروه ثبت نام نماید.عدم رعایت این مورد باعث حذف از دور رقابت میگردد.
 2. برگزیدگان حقیقی 6 دوره اخیر جشنواره رازی یعنی دوره 22 و به بعد نمیتوانند در این دوره شرکت نمایند.
 3. برگزیدگان 3 دوره اخیر گروه پژوهش برتر جشنواره رازی یعنی دوره 25 و به بعد نمی توانند در این دوره شرکت نمایند.
 4. کلیه داوطلبان عضو هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی و شرکت کننده در گروه محققین، محققین جوان و محققیندانشجو که در سامانه علم سنجی وزارت بهداشت اطلاعات پژوهشی دارند فقط لازم است اطلاعات عمومی را ثبت نمایند و نیاز به ثبت کارنامه پژوهشی نمی باشد.
 5. داوطلبانی که عضو هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیستند و مایل به شرکت در گروه های محققین، محققین جوان یا محققین دانشجو در هر کمیته هستند و همچنین کلیه داوطلبان شرکت در کمیته فناوری سلامت و گروه پژوهش برتر (اعم از هیأت علمی و غیر هیأت علمی) لازم است پس از ثبت نام، کارنامه پژوهشی 6 سال گذشته (از سال 1396 و به بعد) را از طریق سایت جشنواره ارسال نمایند. فایل اکسل در فرم مربوطه در سایت ثبت نام موجود است. لذا این دسته از داوطلبان لازم است کارنامه پژوهشی خود را در قالب این فایل ثبت و از طریق سامانه ارسال نمایند.
 6.  H index داوطلبان بر اساس پایگاه داده Scopus مورد ارزیابی قرار می گیرد. داوطلبانی که اسامی آنها دارای چند بخش می باشد وx H inde های مختلف در Scopus دارند،لازم است قبل از اتمام ثبت نام، عملیاتmerge  و یکپارچه سازی در Scopus انجامدهند. در غیر اینصورت مسولیت صحت و سقم این شاخص به عهده داوطلب می باشد.
 7. رونده با بیش از 11 درصد ثبت اطلاعات غلط از دور رقابت حذف می گردد. بنابراین لازم است ثبت اطلاعات کارنامه پژوهشی با دقت انجام گردد.
 8. مواردی که با نظر هیأت داوران موجب حذف داوطلب از دور رقابت می گردد عبارتند از:
  الف) وجود مقاله چاپ شده در نشریات نامعتبر
  Black List” 
  ب) وجود مقاله دارای سرقت ادبی به گزارش کمیته کشوری اخلاق در تحقیقات علوم پزشکی

  ج( وجود مقاله
  Retracted با وابستگی دانشگاه های علوم پزشکی
 9. کلیه داوطلبان گروه پژوهش برتر و کمیته فناوری سلامت لازم است موافقت نامه همه همکاران خود را بارگذاری نمایند. در غیر این صورت پرونده به کمیته داوران ارسال نخواهد شد.(جهت دریافت نمونه موافقت نامه به بخش دستورالعمل در سایت جشنواره مراجعه فرمایید.)
 10. هر اختراع فقط توسط یکی از مالکین اختراع قابل ارائه در جشنواره می باشد. درصورتیکه یک اختراع توسط چند نفر در جشنواره شرکت داده شود از دور رقابت حذف خواهد گردید.
 11. کلیه داوطلبان گروه های محصول برتر، مخترعان و همچنین گروه پژوهش برتر مربوط به دو کمیته علوم بالینی و سلامت و علوم پایه پزشکی از داشتن شرط حداقل  H indexمستثنی هستند.
 12. کلیه موارد مربوط به ثبت اطلاعات در سامانه اعم از پیامهای خطا، تغییر گروه و کمیته و سایر سوالات فنی تنها با ارسال مشخصات داوطلب (نام و نام خانوادگی، کد ملی و تلفن همراه) و از طریق ایمیل پاسخدهی می گردد. جهت تسریع در روند حل مشکل در هنگام ثبت اطلاعات، در صورت مشاهده خطا لازم است عکس خطا که در آن، آدرس صفحه دیده می شود نیز ایمیل گردد.(razi@behdasht.gov.ir)
 13. کتابهایی که برای دبیرخانه ارسال می گردند فقط تا پایان اسفند ماه سال 1402 در دبیرخانه نگهداری می گردند. لذا برای دریافت آنها تا این تاریخ اقدام گردد.
 14. مستدعی است داوطلب محترم، ثبت نام را به روزهای پایانی ثبت نام موکول ننماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام جشنواره رازی، می توانید دفترچه ثبت نام جشنواره رازی را که در بخش بعدی برای شما عزیزان قرار داده ایم، مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: ثبت نام جشنواره ابن سینا 1402 ebnesinafestival.com | زمان و شرایط ثبت نام

دفترچه ثبت نام جشنواره رازی

دفترچه ثبت نام جشنواره رازی، در واقع دستورالعملی برای برگزاری این جشنواره، می باشد. در این دفترچه  اطلاعات مروبط به نحوه برگزاری جشنواره رازی قید شده است. داوطلبان لازم است پیش از ثبت نام در جشنواره رازی،‌ نسبت به مطالعه کامل دفترچه ثبت نام جشنواره رازی، اقدام نمایند. تا با تمامی نکات مربوط به این جشنواره آشنایی یابند.

داوطلبان ثبت نام جشنواره رازی، می توانند جهت دانلود دفترچه جشنواره رازی، از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام جشنواره رازی
لینک دانلود دفترچه ثبت نام جشنواره رازی

نحوه امتیازدهی جشنواره رازی

شاخص های خاصی برای انتخاب برگزیدگان وجود دارد، از این رو داوطلبان با توجه به شاخص های کارنامه خود در 8 ساله اخیر انتخاب می شوند. این شاخص شامل مواردی از قبیل کتب تالیفی، پتنت خارجی و همچین مقالات چاپ شده در مجلات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی معتبر می شود. با توجه به این شاخص ها و همچنین IF نشریه، ایندکس و نوع مقاله، به هر مقاله امتیاز خاصی داده می شود. برخی عوامل مانند نوع ایندکس، نوع مقاله و نویسنده نیز در امتیاز مقاله تاثیر می گذارد.

برای کسب آگاهی های بیشتر درباره نحوه محاسبه امتیاز هر مقاله همین حالا با مشاور گروپ تماس بگیرید.

نحوه امتیاز دهی کتب تالیفی و پتنت خارجی در جشنواره رازی

امتیازدهید کتب تالیفی و پتنت خارجی طبق شرایط خاصی انجام می گیرد. داوطلبان باید به یاد داشته باشند که جهت انجام بررسی های لازم ملزم هستند یک نسخه از اصل کتاب را ارسال کنند تا امتیازدهی انجام گیرد. در صورتی که 10 عدد از مراجع کتاب تالیفی از پژوهش های مولف نشات گرفته باشد، نهایت 20 امتیاز اعطا خواهد شد. برای پتنت های خارجی نیز داوطلبان باید مستندات لازم را ارائه دهند. این مستندات شامل تصویر، شماره، کشور محل اجرای پتنت و غیره می شود. احتمال دریافت 40 تا 80 امتیاز در این مرحله وجود دارد.

برخی مستندات برای شرکت در کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری جشنواره رازی

داوطلبانی که قصد دارند اختراع خود را در این جشنواره ارائه دهند، باید همه چیز را راجع به محصول خود در یک پاورپورنت توضیح دهند. علاوه بر آن باید دارای گواهی نامه ثبت اختراع، مجوزهای تولید محصول، روش تولید، تاییدیه بالینی و غیره نیز باشید. مخترعان باید بتوانند مزایا و ویژگی های کاربردی محصول خود را به راحتی بیان کنند. داشتن فیلم کوتاهی که نحوه کار اختراع را توضیح می دهد نیز یکی از ضروریات می باشد.

آیا در زمان ثبت نام جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی دچار مشکل شده اید؟ همین حالا با شماره گیری 9099071613 به راحتی این مرحله را طی کنید.

ثبت نام جشنواره رازی

نکاتی درباره جشنواره رازی

در این بخش به بررسی نکاتی در خصوص ثبت نام جشنواره رازی را بررسی خواهیم کرد:

 • داوطلبان باید دقت داشته باشند که تمامی مراحل ثبت نام جشنواره رازی از راه دور و به صورت اینترنتی انجام می شود. لذا داوطلبان ملزم هستند تا در تاریخ مشخص شده برای ثبت نام اقدام کنند.
 • برگزیدگان دوره شانزدهم به بعد (یعنی 8 دوره اخیر)، به استثنای بخش پژوهش برتر، حق شرکت در این جشنواره را ندارند.
 • در زمان ثبت اطلاعات کارنامه پژوهشی خود دقت لازم را داشته باشید. در صورت وجود بیش از 10 درصد خطا در ثبت اطلاعات، پرونده از دور رقابت حذف می شود.
 • داوطلبان باید دقت داشته باشند که هر اختراع باید توسط یکی از مالکین ارائه شود. در غیر این صورت اختراع از دور رقابت حذف می شود.
 • برای انجام بررسی ها و امتیاز دهی به هر مقاله، باید فایل PDF مقاله خود را نیز ارسال کنید. در غیر اینصورت مقاله مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.
 • در زمان ثبت مجدد، امکان بازیابی اطلاعات 2 سال اخیر وجود دارد. دقت داشته باشید که حتما اطلاعات کارنامه خود را به روز رسانی کنید، مقالات جدید را اضافه کنید و مقالات قبلی را حذف کنید.
 • داوطلبان بهتر است که ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.
 • پس از ثبت نام، رمز عبور از طریق ایمیل و تلفن همراه برای داوطلبان ارسال می شود. در صورت عدم دریافت رمز عبور، می توانید با وارد کردن مشخصات شخصی خود در ایمیل، از این طریق درخواست نمایید.
 • پس از ثبت اطلاعات کارنامه پژوهشی در سامانه و فشردن کلید اتمام، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد. در صورت عدم ریافت ایمیل، ثبت نام شما ناقص بوده و پرونده شما برای تیم داوری ارسال نگردیده است.

 

شرکت در جشنواره رازی

برای دریافت پاسخ سوال های ارائه شده و تمام سوالات خود، بدون تردید با مشاور گروپ تماس بگیرید. مشاور گروپ یک مرکز مشاوره تخصصی است که بدون هیچ گونه هزینه تمام راهنمایی های لازم را برای شما در این عرصه ارائه می دهد.

در ادامه مطالعه کنید:

سوالات متداول ثبت نام جشنواره رازی

❓مهلت ثبت نام جشنواره رازی 1402 چه قدر است؟

✔️ مهلت ثبت نام جشنواره سه هفته خواهد بود. از 30مهر تا 20 آبان 1402 .

❓شرایط ثبت نام جشنواره رازی، چیست؟

✔️ شرایط ثبت نام جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی، به طور کامل در مقاله ذکر شده است.

❓دفترچه ثبت نام جشنواره رازی را از کجا می توانم دریافت کنم؟

✔️ لینک دانلود دفترچه جشنواره رازی در مقاله قرار داده شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام جشنواره رازی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی