نحوه تراز نمرات کنکور سراسری 99 | وضعیت رتبه های کنکور 99 نسبت به کنکور 99

نحوه تراز نمرات کنکور سراسری 98

جهت مشاوره در زمینه نحوه تراز نمرات کنکور سراسری 99 | وضعیت رتبه های کنکور 99 نسبت به کنکور 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه تراز نمرات کنکور سراسری 99 | وضعیت رتبه های کنکور 99 نسبت به کنکور 99 : با توجه به سوالات زیاد شما عزیزان در این مورد صرفا نظر خودمو اینجا میگم.ممکنه درست باشه یا نه و صرفا نظری هست که با مطالعه تعدای کارنامه داده میشه و ما از وضیعت همه داوطلبا خبر نداریم.

نحوه تراز نمرات کنکور سراسری 98


54545


اطلاعیه سازمان سنجش در مورد نحوه تاثیر سوابق تحصیلی و نحوه تراز نمرات

بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش دانشجویان «صرفا بر اساس سوابق تحصیلی» مستقل از کنکور انجام خواهد شد و آزمون سراسری برای مابقی رشته‌محل‌هایی که پذیرش آنها از تلفیق نمره کنکور و سوابق تحصیلی است، برگزار می‌شود.

نحوه تراز نمرات کنکور سراسری 99 ،  از سال ۱۳۹۸ به بعد «پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی» با توجه به قوانین و مقررات مربوطه، مستقیما از طریق دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی انجام خواهد شد. در ادامه به بخش‌های مهمی درباره پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی پرداخته‌ایم.

نحوه تراز نمرات کنکور سراسری 99 ،  داوطلبان برای اخذ پذیرش باید، طبق فراخوان دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده، مدارک لازم را در زمان تعیین‌شده به دانشگاه‌ها و مؤسسات ارسال کنند. دانشگاه‌ها و مؤسسات باید با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوطه مانند سهمیه‌بندی نسبت به پذیرش دانشجو در سقف ظرفیت تعیین‌شده توسط شورای گسترش آموزش عالی اقدام و نسبت به ثبت‌نام مشروط پذیرفته‌شدگان اقدام و اسامی آن‌ها را برای تأیید به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کنند.
نحوه تراز نمرات کنکور سراسری 99 ، در این روش داوطلبان می‌توانند به چندین دانشگاه یا مؤسسه پذیرنده موجود در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخواست پذیرش دهند، ولی در نهایت فقط قادر خواهند بود که در یکی از رشته‌محل‌هایی که با پذیرش آن‌ها موافقت شده است، ثبت‌نام کنند و ادامه تحصیل بدهند.

نحوه تراز نمرات کنکور سراسری 99 ،  پيرو اطلاعيه مورخ 98/04/02 بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌ كننده در آزمون‌ سراسري‌ سال 1398 كه در جلسه آزمون حاضر بوده و مشمول اعمال سوابق تحصيلي ديپلم هستند، مي‌رساند، سوابق تحصيلي آنها از تاريخ 98/04/20 براي مشاهده بر روي سايت اين سازمان قرار مي‌گيرد. لذا داوطلبان لازم است در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در سوابق تحصيلي، حداكثر تا تاريخ 98/04/23 براي پيگيري و اصلاح مغايرت به مناطق آموزش و پرورش محل تحصيل خود مراجعه نمايند.

افراد مشمول اعمال سوابق تحصيلي شامل دو دسته به شرح ذيل مي‌باشند:

1- داوطلبان نظام سالي واحدي و ترمي واحدي كه فارغ‌التحصيل ديپلم سال 1384 به بعد و پيش‌دانشگاهي فارغ‌التحصيل سال 1391 به بعد مي‌باشند.

2- داوطلبان نظام آموزشي جديد (نظام 3-3-6) كه ديپلم خود را در خرداد ماه سال 1398 اخذ نموده‌اند.

ضمناً درخصوص نحوه تراز نمرات خام آزمون سراسري و همچنين نمرات مربوط به دروس سوابق تحصيلي به اطلاع داوطلبان مي‌رساند همانطوريكه در اطلاعيه‌هاي قبلي اين سازمان اطلاع‌رساني گرديد، آزمون سراسري سال 1398 در قالب دو مجموعه سؤال به شرح ذيل تهيه شده بود:

يك آزمون (يك مجموعه سؤال) براي دانش‌آموزان نظام‌ قديم

• يك آزمون (يك مجموعه سؤال) براي دانش‌آموزان نظام‌ جديد (3-3-6)

• ضمناً از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید (3-3-6)، سؤال یکسان طرح شده بود.

نحوه تراز نمرات کنکور سراسری 99 ،  مطابق سنوات اخير، ابتدا نمرات خام (حقيقي) داوطلبان در هر درس امتحاني از تفاضل سه برابر تعداد پاسخ‌های صحيح و تعداد پاسخ‌های غلط، تقسيم بر سه برابر تعداد سؤالات، محاسبه مي شود. سپس براي محاسبه نمره‌کل، از آنجا که سختي و آساني درس‌ها متفاوت است، در هر يك از گروه‌هاي آزمايشي نمرات هر درس بصورت جداگانه تراز مي شود، در اين رابطه توجه به نكات ذيل ضروري است:

1- هرچند دو مجموعه سؤال براي دو نظام آموزشي طراحی‌شده است و ممكن است نوع سؤالات در دو نظام متفاوت باشد، اما سؤالات طوري طراحي شده است كه سطح دشواري يكساني دارند به ويژه اينكه از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید (3-3-6)، سؤال یکسان طرح شده است. لذا تراز نمرات خام آزمون، به‌صورت كلي در هر درس و گروه با هم محاسبه خواهد شد و نمرات هر نظام به‌صورت جداگانه تراز نمي‌شود.

2- تراز نمرات با استفاده از روش‌هاي آماري انجام مي‌شود. براي تعيين نمره تراز، تمامي نمرات خام داوطلبان حاضر در جلسه در هر گروه آزمايشي و هر درس مورد نياز است. بنابراين، يافتن نمره تراز دروس (اعم از دروس عمومي و اختصاصي) توسط داوطلب يا هيچ فرد يا مؤسسه‌اي جز سازمان سنجش آموزش کشور که اطلاعات کل شرکت کنندگان را در اختیار دارد امکان‌پذیر نيست.

3- نمرات هر يك از دروس سوابق تحصيلي (نمرات دروسي كه امتحانات آن‌ها به صورت نهايي، سراسري و كشوري برگزار شده است) كه از وزارت آموزش و پرورش اخذ مي‌شود به تفكيك نظام آموزشي، سال اخذ مدرك، نوع ديپلم، نوع پيش‌دانشگاهي (براي دارندگان مدرك پيش‌دانشگاهي مشمول اعمال سوابق تحصيلي) با استفاده از روش‌هاي آماري به صورت مجزا تراز مي‌شود.

4- گزينش به صورت رقابتي بر اساس نمره‌كل‌نهايي در زيرگروه مربوطه (حاصل از نمره كل آزمون و تأثير مثبت نمره‌كل سوابق تحصيلي كه خود آن‌ها حسب مورد ميانگين وزني تراز نمرات خام آزمون يا دروس سوابق تحصيلي هستند) و ساير شرايط و ضوابط آزمون سراسري انجام مي‌شود و ظرفيت مجزا براي داوطلبان نظام سالي واحدي، ترمي واحدي، نظام قديم و يا نظام جديد 3-3-6 تخصيص داده نمي‌شود.

5- نمرات تراز و رتبه‌هاي تمامي آزمون‌هاي آزمايشي مؤسسات كنكور به دليل آن‌ كه جامعه شركت‌كنندگان آن محدود بوده، همه داوطلبان آزمون سراسري در آن‌ها شركت نمي‌كنند و روش‌هاي نمره‌كل‌سازي و تراز اين آزمون‌ها متفاوت با آزمون‌سراسري است، قابل مقايسه با نمرات تراز و رتبه‌هاي آزمون سراسري نيست. اگر اين مؤسسات تراز نمرات را به‌صورت مجزا براي هر يك از نظام‌ها انجام داده باشند، روش و به دنبال آن نتايج آن، كاملا متفاوت با روشي است كه در آزمون سراسري سال 1398 اعمال خواهد شد.

6- نمرات تراز هر درس آزمون سراسري هر سال با سنوات ديگر متفاوت است. زيرا نمرات تراز متاثر از وضعيت پاسخگويي تمام داوطلبان به سوالات همان درس در همان سال است.

7- با توجه به تفاوت نمرات هر سال و همچنين تاثير مثبت سوابق تحصيلي، تخمين رتبه، صرفاً براساس نمرات خام دروس سنوات قبل و بدون توجه به نمرات دروس سوابق تحصيلي، اعتبار نداشته و با رتبه‌هاي واقعي داوطلبان كه حاصل از وضعيت واقعي كل جامعه داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري سال 1398 است تفاوت معني‌داري دارد.

8- معيار گزينش علمي در رشته هاي صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي (كدرشته‌محل‌ هاي بي‌آزمون)، معدل كتبي ديپلم مي باشد.

رتبه های کنکور 99 نسبت به کنکور 98 چگونه خواهند شد ؟

 
بالطبع با توجه به اینکه کنکور اسون تر از کنکور 99 ارزیابی شد و همچنین درصدهای داوطلبان نظام جدید کمی بالاست پیش بینی میشه رتبه ها بدتر از کنکور 97 باشه.اما این بدتر شدن رو نمیشه با تخمین رتبه های موجود سنجید چون اشکالات فراوانی دارن.به صورت کلی اگر بخوام با در نظر گرفتن منطقه دو بگم:

اگر فردی درصدهای مشابه با کنکور 97 بزنه و اگر با این درصدها سال پیش 500 تا 1000 منطقه دو رو میاورده احتمالا امسال ریزش 500 تایی تو رتبش خواهد داشت.این ریزش با بالا رفتن رتبه ها بیشتر میشه و مثلا ممکنه کسی که با یه درصد مشخصی در منطقه 2 در کنکور 97 رتبه 3 هزار کسب میکرد رتبش امسال تا 4 هزار هم ریزش کنه.

باز هم میگم این صرفا یه نظر هست که میتونه درست باشه یا نباشه اما تقریبا در بدتر شدن رتبه ها نسبت به کنکور 97 شکی نیست.

سوال برخی از داوطلبان :

آقای سبطی که پیگیر موضوع بودن از سنجش گفتند که هر دو نظام جدا تراز میشن و بعد رتبه دهی بر اساس اون ترازا انجام میشه اگه چیزی غیر از این باشه عملا شانس قبولی بچه های قدیم بسیار پایین میاد وقتی کنکور بر اساس سرفصلا و بودجه های اونا و به سبک کتابای اونا طراحی شده کنکوری که به گفته خودشون درحد امتحان نهایی بوده بزرگترین اجحاف در حق بچه های قدیمه.بعدم این چند خط از اطلاعیه سنجشه:

نمرات “دو” گروه داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید تراز شده و گزینش به‌صورت رقابتی براساس نمره کل نهایی در زیرگروه مربوطه و سایر شرایط و ضوابط آزمون سراسری انجام می‌شود. به عبارت دیگر ظرفیت مجزا برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید تخصیص داده نمی‌شود‌….
اولا این اطلاعیه فقط میخواد به تمام شایعات مبنی بر تخصیص مثلا ۳۰٪ ظرفیت به قدیما و ۷۰٪ به جدیدا پایان بده و بگه معیار فقط نمره س و خبری از ظرفیت مجزا نیس و به این شکل به صورت رقابتیه ثانیا اگه قرار بود همه باهم تراز بشن نمیگفت نمرات دو گروه قدیم و جدید میگفت کلیه داوطلبان…
سطح کنکور جدید و قدیم هم از نظر دبیرا هم دانش آموزا باهم اختلاف جزئی و بعضا فاحش تو یه سری از درسا داشتن اگه تراز دهی چیزی جز اینی که گفتم بشه عملا درب دانشگاه ها به روی خیلی از بچه های قدیم امسال بسته میشه به هرحال تا اومدن نتایج اولیه باید صبر کرد و دقیق نمیشه چیزیو رد یا تایید کرد.

پاسخ مشاور گروپ :

منبع ما سنجش هست نه دکتر سبطی ! چیزی که سازمان سنجش گفته اینه که ترازبندی همه با هم انجام میشه.اگر غیر این رو اطلاع رسانی کنن ما هم تو سایت کار میکنیم.

چیزی که این وسط توجه نمیکنید اینه که اگر ترازدهی جداگانه انجام بشه و در نهایت همه این ترازهارو کنار هم بزاریم و رتبه بندی کنیم هم یه کار غیرعلمی از لحاظ امار انجام شده هم بازم وضیعت فرقی نخواهد کرد چون درصدهای نظام جدیدی ها بالاست و بالطبع ترازهاشون هم زیاد خواهد بود.اتفاقا شاید بهتر باشه همه با هم سنجیده بشن تا یه تعادلی ایجاد بشه.

ترازبندی جداگانه زمانی صحیح میشد که رتبه بندی هم جدا باشه سهمیه قبولی هم جدا باشه.نمیشه ما بیایم به دو نظام متفاوت ترازهای جداگانه اما رتبه و سهمیه مشترک بدیم.این خیلی بدتر از این میشه که همه چی مشترک باشه.ما هر جور ترازبندی کنیم در نهایت ناچارا باید به نقطه ای برسیم که دو نظام با هم مقایسه بشن و از این گریزی نیست.همین که در نهایت یه مقایسه ای باید در کار باشه نشون میده که ترازبندی جداگونه نمیتونه کار اماری درستی باشه.

شخصا معتقدم سنجش دوبار ترازبندی خواهد کرد.یکبار با هم و یکبار جداگانه و هر کدوم به نفع داوطلبا باشه اون رو اعمال میکنه.چیزی که در سال های قبل به شکل های مختلف انجام دادن اما به طور رسمی اعلام نشده.

با توجه به اینکه سامانه های تخمین رتبه سایت های مختلف کاملا دقیق نیستند شما میتوانید از طریق تماس با شماره های مرکز مشاور گروپ ؛ تخمین رشته ای تضمینی دریافت کنید …

نکته 1:تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور 98 است.

نکته 2:پس از برگزاری کنکور 99 تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور 98 خواهد بود.

نکته 3:این تخمین رتبه فقط مخصوص داوطلبان تجربی میباشد.

نکته 4:همراه با اعلام درصد ها ذکر کنید داوطلب کدام منطقه هستید.

نکته 5:امکان تخمین رتبه برای داوطلبان سهمیه 5 درصد و 25 درصد فراهم است .

نکته 6:پس از تخمین رتبه,رتبه شما هم در زیرگروه یک و هم در زیرگروه دو اعلام می شود.

محبوب ترین تخصص های پزشکی+درآمد سال 99

هر یک(برای پزشکی که روزانه عمل جراحی دارد-رقم های نوشته شده حداقل درآمد است-درآمد ها بدون در نظر گرفتن شغل های جانبی مثل دبیری کنکور-استادی دانشگاه و…است)

1-چشم پزشکی(درآمد حداقل 75 میلیون در ماه)
2-رادیولوژی(درآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
3-پوست و مو(زیبایی)-(درآمد حداقل 75 میلیون در ماه)
4-پزشکی هسته ای(اسکن و…)-(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
5-ارتوپدی(دآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
6-قلب و عروق(درامد حداقل 100 میلیون در ماه)
7-طب فیزیک و توانبخشی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
8-مغز و اعصاب(درآمد حداقل 100 میلیون در ماه)
9-گوش و حلق و بینی(درآمد حداقل 75 میلیون در ماه)
10-پاتولوژی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
11-کلیه و مجاری ادرار(درآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
12-رادیوتراپی و انکولوژی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
13-جراحی عمومی(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
14-داخلی(درآمد حداقل 50 میلیون در ماه)
15-زنان و زایمان(درآمد حداقل 30 میلیون در ماه)
16-روانپزشکی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
17-کودکان(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
18-بیهوشی(درآمد حداقل 15 میلیون در ماه)
19-عفونی(درآمد حداقل 10میلیون در ماه)
20-پزشک قانونی(درامد حداقل10میلیون در ماه)

محبوب ترین تخصص های دندانپزشکی+درآمد

((برای پزشکی که روزانه عمل جراحی دارد-رقم های نوشته شده حداقل درآمد است-درآمد ها بدون در نظر گرفتن شغل های جانبی مثل دبیری کنکور-استادی دانشگاه و…است)

1-ارتودنسی(درامد حداقل 50 میلیون در ماه)
2-جراحی دهان و فک و صورت(درامد حداقل 50 میلیون در ماه)
3-جراحی لثه(درامد حداقل 30 میلیون در ماه)
4-پروتز های دندانی(حداقل 30 میلیون در ماه)

5-دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی(حداقل 30 میلیون در ماه)

محبوب ترین تخصص های داروسازی+درآمد(درآمد ها بدون درآمد داروخانه است)

1-داروسازی بالینی(درآمد حداقل 25 میلیون در ماه)
2-نانوفناوری دارویی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
3-شیمی دارویی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
4-بیوتکنولوژی دارویی(درآمد حداقل 10 میلیون در ماه)
5-فارماسیوتیکس(درآمد حداقل 10میلیون در ماه)

انتخاب رشته تخصصی کنکور سراسری 99

با توجه به اینکه سامانه های تخمین رتبه سایت های مختلف کاملا دقیق نیستند شما میتوانید با اعلام درصد های خود از طریق شماره تماس مرکز مشاوره و انتخاب رشته تخصصی مشاور گروپ ؛ دقیق ترین تخمین رتبه خود را تجربه کنید!

نکته ۱:تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور ۹۸ و تاثیر مثبت سوابق تحصیلی است.

نکته ۲:پس از برگزاری کنکور ۹۸ تخمین رتبه بر اساس سختی کنکور ۹۸ خواهد بود.

نکته ۳:این تخمین رتبه مخصوص تمامی داوطلبان در ۵ گروه آزمایشی میباشد.

نکته ۴:حتما در تماس خود همراه با ذکر درصد ها اعلام کنید داوطلب کدام منطقه هستید.

نکته ۵:امکان تخمین رتبه برای داوطلبان سهمیه ۵ درصد و ۲۵ درصد فراهم است .

نکته ۶:پس از تخمین رتبه,رتبه شما هم در زیرگروه یک و هم در زیرگروه دو اعلام می شود.

نکته ۷: تخمین رتبه به صورت درج کامنت پاسخ داده نخواهد شد.

نکته بسیار مهم 8 : از دادن کامنت های تکراری یا غیرمربوط به انتخاب رشته کنکور 98 جدا پرهیز کنید.تمامی سوالات انتخاب رشته خود را از طریق تماس با مرکز تخصصی انتخاب رشته مشاور گروپ بپرسید .حداکثر به یک کامنت شما پاسخ داده می شود و پس از آن کامنت شما تایید نمی شود.
نکته بسیار مهم 9 : از طرح سوال در مورد سامانه های انتخاب رشته دیگر سایت ها خودداری شود.

نکته های انتخاب رشته کنکور تجربی 99 :

نکته بسیار مهم 1: اگر متقاضی رشته های پزشکی-دندانپزشکی-فیزیوتراپی-پرستاری و…هستید رتبه زیرگروه یک و تراز زیرگروه یک و رتبه کشوری در زیرگروه یک خود را قرار دهید.دقت شود رتبه کل در سهمیه یا رتبه کل در کشور اهمیتی در پذیرش ندارد و فقط اطلاعات زیرگروه یک خود را اعلام کنید .

نکته بسیار مهم 2: اگر متقاضی رشته داروسازی هستید رتبه زیرگروه دو و تراز زیرگروه دو و رتبه کشوری در زیرگروه دو خود را قرار دهید.دقت شود رتبه کل در سهمیه یا رتبه کل در کشور اهمیتی در پذیرش ندارد و فقط اطلاعات زیرگروه دو خود را اعلام کنید .

پیروز باشید …

تیم تخصصی انتخاب رشته مشاور گروپ ؛ تخمین رتبه را براساس کارنامه ها و سختی کنکور 99 انجام می دهد …

مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 را فقط از ما بخواهید.
“مشاور گروپ” تا روز کنکور بدون استرس باشید.
از طریق این شماره های زیر با مشاوران با تجربه ما تماس بگیرید.

9099071613 سراسر کشور

 

بدون کدگرفتن و فقط از تلفن ثابت تماس بگیرید …

پاسخ به سوالات پرتکرار انتخاب رشته کنکور تجربی  99

سوال :   دانش اموز منطقه دو هستم، لطفا بگین با این درصدا شانس قبولی داروسازی روزانه هرشهری رو دارم. اگه نه لطفا بگین کدوم درصدا رو ببرم بالا ؟ خیلی ممنون
ادب 70
عربی 70
معارف 90
زبان 30
زمین 50
ریاضی 70
زیست 50
فیزیک 40
شیمی 50

جواب  : بله شانس دارید

سوال : منطقه ۲، هستم…با این درصدا چه رتبه ای بدست میارم؟
ادبیات: 50
عربی: 50
دینی: 50
زبان: 0
ریاضی: 80
زیست: 80
فیزیک: 80
شیمی: 80

جواب  : 200-400

سوال  : .ببخشید پرستاری ازاد با سهمیه ۵ درصدی باید چند رتبه داشته باشه؟سراسری چجور؟هوشیاری و اتاق عمل چطور؟

آخرین رتبه قبولی پرستاری ازاد چند بود.از کجای ایران هس بگین.؟

ببخشید با رتبه ۵۰.۶۰ هزار و با سهمیه ۵درصدی این رتبه ۵۰ ۶۰ چند میشه.تورو خدا راهنماییمون کنین
و آخرین رتبه پرستاری ازاد هر کجا میشه باشه و هم لطف کنین ؟

ایا با رتبه7000 تجربی منطقه 3 میشه دندانپزشکی دولتی قبول شد؟

من سهمیه منطقه 1 هستم این سهمیه شانس قبولی من رو تا چقدر می بره بالا؟ با چه رتبه ای می تونم با این سهمیه دانشگاه های خوب داروسازی یا دندون پزشکی قبول بشم؟

برای رتبه زیر هزار باید چه درصدهایی رو بیارم؟

لطفا این سوال منو جواب بدید واسه پرستاری آزاد کدوم سهمیه بهتره منطقه3 و 5درصد و بسیج ممنون؟

ی سوال داشتم جناب اینکه رتبه 2200_2000 زیر گروه 2، شانس قبولی دارو روزانه هرجا رو داره ? و اینکه درصد 50 زیست برا دارو کافیه ?

1)حداقل رتبه لازم برای قبولی داروسازی منطقه دو ؟
2) حداقل رتبه لازم برای فیزیوتراپی منطقه دو؟
3)با میانگین دروس تخصصی 55و عمومی 65 شانس قبولی دارم؟

و ….

سوالات شما را با دقت و حوصله پاسخ می دهیم …

سوالات تخمین رتبه و رشته ی خود را از طریق سامانه هوشمند تلفنی مرکز مشاور گروپ و از دانشجویان رشته های علوم پزشکی بپرسید …

 از سراسر کشور  9099071613

 

بدون کدگرفتن و فقط از تلفن ثابت تماس بگیرید …

?وعده بعدی ما?

?ان شاالله در روزهای انتخاب رشته سراسری 99
با پاسخگویی کامنت ها و تماس های تلفنی شما عزیزان در خدمتتان خواهم بود?

ممنون و پیروز باشید .

4.7/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نحوه تراز نمرات کنکور سراسری 99 | وضعیت رتبه های کنکور 99 نسبت به کنکور 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. سحر

  سلام
  وقتتون بخیر و با آرزوی صحت و سلامتی برای شما
  تراز ۸۹۰۰ رشته تجربی با سهمیه ۵ درصد ایثارگران که رتبه کشوری هم حدود ۱۲ هزار هست ، رتبه در سهمیه ۵ درصدش میشه چند؟؟ و آیا دندانپزشکی یا پزشکی قبول میشه؟؟؟

  پاسخ
 2. محمد

  سلام کارشناس محترم سایت جسارتا اگه فضولی نباشه میشه بفرمایید کی از مسافرت تشریف فرما میشین تخمین رتبه انجام بدین ؟!!روزی 20 بار میام اینجا ولی خبری نیست خو اگه تخمین انجام نمیدین واس چی تیتر میزنی تخمین رتبه ؟!

  پاسخ
  1. user3

   نه فضولی نیست :)) تخمین رتبه انجام نمیدم

   پاسخ
 3. دانیال نظامی

  با سلام . داوطلب 99 هستم . میخواستم ببینم برای آزاد و پردیس دندانپزشکی حدودا درصدای عمومی و تخصصیم باید تو چه رنجی باشه ؟ این درصدارو نسبت ب سطح کنکور 98 میگید یا نسبت ب پیش بینی سطح و سختی کنکور 99 ؟ این درصدا قابلیت تطبیق رو دارن . یعنی مثلا اگر باید میانگین عمومی هام هفتاد باشه ، میتونم با زبان نود ، ادبیات پنجاه رو جبران کنم ، یا مثلا با شیمی هفتاد ، ریاضی پنجاه رو جبران کنم؟

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   دوست عزیز جهت دریافت راهنمایی دقیقتر با شماره های مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید .

   پاسخ
 4. ارشیا

  باسلام میخواستم بپرسم با رتبه 856در زیر گروه یک و تراز 9974زیر گروه یک میتونم پزشکی روزانه قبول بشوم .منطقه سه هستم از شمال کشور .رتبه کشوری زیر گروه یک 4137

  پاسخ
 5. مهدی

  سلام مهندس تورو خدا اینم جواب بدین…من تراز زیرگروه۱ام ۱۰۴۳۴هست.ازتون پرسیدم که احتمال دندان هست گفتین بله.ولی تو انتخاب رشته مجازیه سنجش نوشته خیلی کم.همه مشاورای قلم چی شهرمونم میگن قبول نمیشی…چقد پیش بینیتون بدبینانه اس؟؟چقد میتونم اعتمادکنم؟؟ویه سوال دیگه اینکه شما میدونین دقیق کی اعلام میشه نتایج؟؟خیلی ممنون

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   قطعا دندان میارید حالا اینکه شهر خاصی رو زدید و سنجش زده خیلی کم دلیلی بر عدم قبولی شما در کل شهر ها نیست.شما قطعا دندان میارید.
   24 یا 25

   پاسخ
 6. مریم

  سلام

  زیرگروه یک:5277

  زیر گروه دو:4963

  سهمیه25%

  شانس قبولی توی رشته مامایی، بهداشت تغذیه، علوم آز و گفتار درمانی رو دارم؟! دانشگاه های ضعیف رو هم زدم

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   احتمال خیلی کم برای تغذیه و گفتار و علوم
   صرفا شاید مامایی جاهایی مثل زابل بیارید برای باقی شهرها بازم احتمال خیلی کمه
   بهداشت باید بیارید

   پاسخ
 7. رضا

  سلام مهندس ایا دانشگاه آزاد هرسال تکمیل ظرفیت میذاره ؟؟؟ این تکمیل ظرفیت مال همه ی رشته هاست ؟؟؟

  و اگه کسی ترازش ۳۰ تا کمتر از اخرین تراز قبولی باشه هیچ شانسی برای قبولی اون رشته نداره ؟؟؟

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   بله هر ساله تو همه رشته ها داشتن اما امسال این احتمال میره که تکمیل نداشته باشن ولی بازم هر چیزی ممکنه
   در این موارد میگیم شانس متوسط و 50 درصد

   پاسخ
 8. امیدمی

  استاد من همونی هستم که پرسیده بودم چندساله که پشت کنکورم و رتبه کل۲۰۹۶وزیرگروه۱۹۳۳ و ترازکل و زیرگروه۹۵۰۳رو دارم در منطقه سه و پزشگی پردیس میارم یانه؟

  شما فرموده بودید اگه پردیس های همه ی شهرهارو انتخاب کردید بله میارید و باید خرید دانشگااهرو انجام بدید. اما الان توو سایت کانون خوندم یکی گفته با رتبه۲۰۰۰وتراز۹۳۹۷ منطقه سه،اول اومد پردیسای سه رشته و پردیس فیزیو و روزانه های بینایی رو زد و بعدش فرهنگیان رو.الان دعوت به مصاحبه شده! و زمین هم نزده و قسم میخوره راست میگه.استاد به مرز خودکشی رسیدم.یعنی امسال وضع اینقد بده؟اصلا به نظرتون رتبه شون به تراز میخوره؟لطفا چیزی بگید.یعنی من پزشکی پردیس نیاوردم؟اصلا رتبه اون داوطلب بع ترازشون میخوره؟؟

  پاسخ
  1. user3

   من به شما همچین جوابی ندادم جواب من رو کپی کنید و کامنت کنید تا ببینم کجا به شما این جواب رو دادم!
   من به شما و تمام رتبه های مشابه گفتم شانس متوسط
   در کامنت های قبلی هم گفتم که ممکنه یکی به مصاحبه دعوت بشه ولی انتخاب های قبلی قبول بشه

   پاسخ
 9. سحر

  سلام آقای مهندس نیم سال دوم شهید بهشتی دانشجو میگیره امسال یان خواهشا جواب بدین

  پاسخ
  1. user3

   نیمسال دوم کدوم رشته؟!تو دفترچه مشخص شده کاملا.به دفترچه انتخاب رشته نگاه کنید.
   اگر پزشکی منظورتونه ؛ بله میگیره

   پاسخ
 10. کریمی راد

  با سلام

  با رتبه کل 9658 و رتبه 3076 در زیر گروه 1 چقدر احتمال قبولی در پزشکی پردیس و آزاد وجود دارد

  پاسخ موجب امتنان خواهد بود با تشکر

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   شانسی ندارید

   پاسخ
 11. بردیا

  سلام اقای مهندس ،خسته نباشید،ببخشید امسال از طرف سازمان سنجش اعلام شده اونایی که رتبه کشوری زیر ۱۰هزار دارند،شانس قبولی ۳رشته را دارند.

  من در منطقه سه، رتبه ی کشوری م در زیر گروه یک۸۲۹۰ و رتبه ی کل کشوری م ۸۹۰۰شده.میخواستم بدونم،چند درصد شانس قبولی پزشکی پردیس رو دارم؟؟؟/و اینکه منظور سازمان سنجش از شانس قبولی چیه؟؟یعنی اونایی که زیر۱۰هزار کشوری هستن،اگه سه رشته رو،صرف نظراز دولتی و ازاد و پردیس بزنن،یعنی حتما حتما قبولن؟؟؟??من متوجه نشدم،ممنون میشم اگه توضیح بدید./و اینکه درصورت افتضاح شدن نتایج قبولی و خییییلی بدبینانه،اخرین رتبه ی قبولی زیرگروه یک منطقه سه،برای پردیس و ازاد پزشکی چند میشه؟؟؟ممکنه برای پردیس به زیر ۲۰۰۰زیرگروه یک منطقه ۳برای پردیس برسه؟؟!!”ممنون میشم اگه به همه ی سوالام جواب بدید،اجرتون با اقا امام حسین.

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   سازمان سنجش همچین کاری نکرده و نمیکنه.این ها توهمات کانال های تلگرامی هست.تنها منبع اخبار سازمان سنجش سایت این سازمان هست

   پاسخ
 12. ناصری

  سلام مهندس خسته نباشید

  میخواستم بپرسم با رتبه کل ۱۷۲۸ و زیر گروه ۱ ۱۵۹۱ و تراز کل ۹۶۲۸و رتبه کشوری کل ۷۵۲۷ و منطقه۳ ایا شانسی برای پزشکی یا دندون پزشکی یا دارو سازی تعهدی خراسان شمالی یا روزانه هست؟

  پاسخ
 13. کولیوند

  با سلام می خواستم بدونم که رشته های بدون کنکور روزانه ورشته های پزشکی مازاد و پردیس اگه قبول بشم و نخوام برم محرومیت دارن؟

  پاسخ
 14. حمیدرضا

  سلام. حداکثر رتبه قبولی پردیس دارو در منطقه دو و منطقه سه پارسال چند بوده در زیر گروه دو؟ و اینکه بنظر شما این حداکثر رتبه زیرگروه دو برای پردیس دارو امسال هم همین خواهد بود ؟ امسال حدودا بصورت بد بینانه حداکثر رتبه قبولی در این دو منطقه چند خواهد بود؟ تشکرو سپاس فراوان

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی