نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیرکبیر 98

نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیرکبیر 98

جهت مشاوره در زمینه نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیرکبیر 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیرکبیر 98 : روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر طی انتشار اطلاعیه در خصوص جزئیات نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیر کبیر توضیح داد .

نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیرکبیر 98

به گزارش مشاور گروپ و به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر طی انتشار اطلاعیه در خصوص جزئیات نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیر کبیر توضیح داد .

نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیرکبیر 98   ، جشنواره ملی دانش‌ آموزی دانشگاه صنعتی امیر کبیر ، مجموعه‌ ای متنوع از مسابقات و پژوهش‌ های دانش‌ آموزی است که هدف برگزاری این جشنواره انجام فعالیت‌ های پژوهشی توسط دانش‌ آموزان و ارائه آن به سایر دانش‌ آموزان است تا در این تعامل ، انگیزه برای توسعه و بهبود در موضوع پژوهشی خود را بیابند و یک اتفاق شاد علمی را در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به همراه دانش‌ آموزان دیگر، دانشجویان و اساتید دانشگاه تجربه کنند .

جشنواره ، کارگاه‌ ها و اردو های علمی دانش‌ آموزی به همت دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه‌ اندازی شده است .

نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیرکبیر 98   ، همچنین شرکت در یک رقابت علمی و رتبه‌ بندی و کسب عناوین رتبه‌ ای در این جشنواره هدف ثانویه محسوب می‌ شود .

این جشنواره در چهار محور مسابقات علمی ، سمینارهای علمی ، غرفه‌ های علمی و بخش آزاد در بیش از هفتاد رشته شامل فیزیک ، زیست‌ شناسی ، نجوم ، هنر و معماری ، مکانیک ، ادبیات فارسی و زبان انگلیسی ، ریاضی ، شیمی و … برگزار می‌شود.

مسابقات مربوط به رباتیک ، سازه ماکارونی ، کمیکار ، برنامه‌ نویسی ، اریگامی ، نجات تخم مرغ ، مکاسیستم، دومینو ، هوافضا و … از قسمت‌های جذاب بخش مسابقات علمی جشنواره ملی دانش‌ آموزی امیرکبیر محسوب می‌ شود .

اردوهای دانش‌ آموزی امیرکبیر با هدف آشنایی دانش‌ آموزان با تحقیقات و پژوهش‌ های علمی انجام می‌ شود که در این اردو ها دانش‌ آموزان با دانشگاه صنعتی امیرکبیر و رشته‌ های فنی- مهندسی نیز آشنا خواهند شد .

نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیرکبیر 98   ، مهمترین هدف در این اردو ها ، ایجاد یک روز شاد و پر نشاط برای دانش‌ آموزان به همراه ره‌ آورد های علمی است . در این روند گرچه دانش‌ آموزان مطالبی را فرا می‌ گیرند ، اما احساس آن‌ ها در پایان اردو، شادی و نشاط و فراغت از آموزش‌ های روزمره خواهد بود . این اردو ها ، یک روزه بوده و به مدت ۴ ساعت برگزار می‌ شوند .

کارگاه‌ های دانش‌ آموزی بخش دیگری از این جشنواره را تشکیل می‌ دهد که این کارگاه‌ ها مجموعه‌ ای از آموزش‌ های مفهومی است که در آنها مطالبی فراتر و متفاوت از کتاب‌ های درسی در قالب کار عملی به دانش‌ آموزان ارائه می‌ شود که در این کارگاه‌ ها هدف کسب مهارت است و آموزش محض در آن جایی ندارد .

نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیرکبیر 98   ، همچنین با هماهنگی مدارس ، امکان برگزاری این کارگاه‌ ها در مدارس و توسط اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر وجود دارد . این کارگاه‌ ها ۱۳ ساعته بوده و شرکت‌ کنندگان در این دوره‌ ها از تخفیف ویژه برای ثبت نام در جشنواره ملی دانش‌ آموزی امیرکبیر برخوردار خواهند شد .

این کارگاه‌ ها از ۱۵ تیرماه آغاز می‌ شود و تا ۱۵ مرداد ماه امسال ادامه دارد .

جشنواره دانش‌ آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ۲۲ تا ۲۴ مرداد برگزار خواهد شد و مهلت ثبت نام در این جشنواره تا پایان تیر ماه جاری تعیین شده است .

جشنواره ، کارگاه‌ ها و اردو های علمی دانش‌ آموزی در محل این دانشگاه به نشانی تهران- خیابان حافظ – پلاک ۳۵۰، دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر برگزار خواهد شد .

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام در جشنواره ، اردو ها یا کارگاه‌ ها می‌ توانند به وبگاه جشنواره ملی دانش‌ آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به نشانی asrf.aut.ac.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌ های ۶۴۵۴۵۶۶۸ و ۶۴۵۴۵۶۵۴ و ۰۹۰۱۷۰۷۰۳۲۶ تماس بگیرند .

منبع : ایسنا

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه نحوه برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی امیرکبیر 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام کنکور ۱۴۰۳ + راهنما
نصب اپ دانش آموزی