نحوه اعتراض به دعوت نشدن مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۱۴۰۳

نحوه اعتراض به دعوت نشدن مصاحبه دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم کنکور 1401

جهت مشاوره در زمینه نحوه اعتراض به دعوت نشدن مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه اعتراض به دعوت نشدن مصاحبه دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم کنکور : شفاف‌سازی شود چرا به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت نشدیم؟

نحوه اعتراض به دعوت نشدن مصاحبه دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم کنکور

چرا به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ دعوت نشدم ؟

لینک اعتراض به دعوت به مصاحبه کنکور فرهنگیان ۱۴۰۳ در سیستم پاسخگویی سنجش فعال شد. داوطلبانی که نسبت به نتایج خود اعتراض دارند، می توانند وارد سیستم پاسخگویی سنجش شده و تا ۸ تیر ماه اعتراض خود را جهت بررسی این سازمان ثبت نمایند.

مهلت ارسال درخواست: تا ۸ تیر ۱۴۰۳

نحوه اعتراض به دعوت نشدن مصاحبه دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم کنکور ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

شفاف‌سازی شود چرا به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت نشدیم؟

نحوه اعتراض به دعوت نشدن مصاحبه دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم کنکور ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ : 

اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پذیرش دانشجو معلم و نمره‌كل آزمون نوبت اول آزمون سراسری سال 1403

به گزارش مشاورگروپ؛ معاون آزمون‌های سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از اعلام اسامی چند برابر ظرفیت مربوط به متقاضیان پذیرش دانشجو-معلم و نمره‌کل آزمون برای متقاضیان نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 خبر داد.

در سیستم پاسخگویی سنجش امکان اعتراض به دعوت مصاحبه کنکور فرهنگیان فعال شد.
لینک اعتراض به دعوت به مصاحبه کنکور فرهنگیان ۱۴۰۳ در سیستم پاسخگویی سنجش فعال شد. داوطلبانی که نسبت به نتایج خود اعتراض دارند، می توانند وارد سیستم پاسخگویی سنجش شده و تا ۸ تیر ماه اعتراض خود را جهت بررسی این سازمان ثبت نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، دکتر علی صدر با اعلام این خبر، گفت: اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو- معلم دانشگاه فرهنگیان و نیز نمرۀکل آزمون متقاضیان نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 در سامانه جامع آزمون سراسری به نشانی my.sanjesh.org در دسترس است.
وی افزود: ارزیابی شایستگی معلمی و بررسی صلاحیت‌های عمومی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو- معلم در دانشگاه فرهنگیان سال 1403 بر اساس استان بومی و سایر معیارها در دو بخش مجزا درقالب ارزیابی شایستگی‌های معلمی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش خواهد بود و معرفی‌شدگان باید با مراجعه به درگاه‌های اطلاع رسانی سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان، مدیریت پردیس‌های استان بومی و سامانه ثبت‌نام و ارزیابی تکمیلی به آدرس https://psd.cfu.ac.ir از زمان و مکان دقیق ارزیابی شایستگی‌های معلمی و بررسی صلاحیت‌های اختصاصی مطلع شوند.
معاون آزمون‌های سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در مورد نتیجه نهایی آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو- معلم، گفت: نتیجه نهایی این آزمون قبل از انتخاب رشته متقاضیان آزمون سراسری خواهد بود و به قبولین نهایی آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو- معلم، کارنامه ملاک عمل برای انتخاب رشته در آزمون سراسری داده نخواهد شد و امکان انتخاب رشته در آزمون سراسری را ندارند.
دکتر صدر ادامه داد: پس از اعلام نتایج نهایی آزمون اختصاصی سنجش و پذیرش دانشجو- معلم در سال 1403، مهلت چند روزه به قبولین داده می‌شود تا این متقاضیان در مهلت تعیین شده و قبل از صدور کارنامه ملاک عمل برای انتخاب رشته آزمون سراسری، درخواست انصراف خود را از قبولی در دانشگاه فرهنگیان، به آموزش وپرورش ارائه دهند تا آموزش وپرورش مشخصات این افراد را به صورت تجمیع شده به سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور ارسال کند تا اجازه انتخاب رشته در آزمون سراسری به این افراد داده شود.
وی با اشاره به نظام‌نامه سنجش و پذیرش دانشجوی متعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش؛ گفت: پذیرش نهایی داوطلبان در آزمون سال ۱۴۰۳ توسط سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور با معیارهای نمره آزمون اختصاصی ویژه دانشگاه فرهنگیان شامل آزمون سراسری و آزمون اختصاصی تربیت معلم، نمره سوابق تحصیلی و نمره ارزیابی شایستگی معلمی انجام می‌پذیرد.
معاون آزمون‌های سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور خاطرنشان کرد: با توجه به تغییرات ایجاد شده در شیوه پذیرش دانشجو معلم، به داوطلبان معرفی شده برای انجام بررسی صلاحیت‌های عمومی و ارزیابی شایستگی‌های معلمی توصیه می‌شود مفاد دفترچه ثبت‌نام در آزمون و دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو- معلم را به دقت مطالعه کرده و بر اساس آخرین اصلاحات اعلام شده، اقدام کنند.

چرا برخی از متقاضیان دانشگاه‌های دارای شرایط خاص به مصاحبه دعوت نشدند؟


در این گزارش به تشریح دلایل اینکه چرا برخی از متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های دارای شرایط خاص برای مصاحبه دعوت نشدند، پرداخته شده است.
به گزارش مشاورگروپ ، نتایج کنکور سراسری در دانشگاه‌های با شرایط خاص اعلام شد و داوطلبانی که در فهرست انتخاب رشته خود دانشگاه‌ها با شرایط خاص را انتخاب کرده‌اند از امروز می‌توانند برای انجام فرآیند مصاحبه و کسب اطلاعات درباره مدارک و مستندات لازم به سایت هر دانشگاه مراجعه کنند.

اما برخی از داوطلبان در این مرحله، معرفی به مصاحبه نشده‌اند که منجر به اعتراض آن‌ها در چرایی دعوت نشدن به مصاحبه است.

آن دسته از متقاضیانی که نسبت به انتخاب یک یا چند کدرشته محل از مؤسسات دارای شرایط خاص که داوطلب باید مراحل مصاحبه را نیز طی کند، اقدام کرده ولی در این مرحله معرفی نشده‌اند، عدم معرفی آن‌ها به یکی از دلایل زیر می‌باشد:

این داوطلبان یا شانس قبولی در اولویت‌های بالاتر از کد‌های مربوط به رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص را داشته‌اند؛ و یا اینکه فاقد حداقل نمره علمی لازم برای معرفی در این مرحله بوده‌اند، بنابراین دلیل عدم معرفی آنان در این مقطع، در کارنامه نتایج نهایی مشخص خواهد شد.

بنا به دلایل متفاوت (اعم از نمره علمی و ترتیب اولویت انتخاب رشته متقاضی و یا عدم رعایت استان بومی وغیره) هیچگونه اعتراضی در این مرحله از اعلام نتایج از سوی متقاضیان پذیرفته نمی شود.

پس از اعلام نتایج نهائی، در اوایل آبان ماه، برای متقاضیان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ که نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود در درگاه این سازمان در زمان مقرر اقدام کرده‌اند، کارنامه نتیجه نهایی تهیه و قابل رؤیت و بهره‌برداری خواهد بود، از این رو متقاضیانی که پس از دریافت کارنامه نسبت به مندرجات آن سوالاتی برای آنان وجود دارد، می‌توانند به استناد پرینت کارنامه نتیجه نهائی در موعد مقرر با دلیل، درخواست خود را مطرح کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و نحوه اعتراض به دعوت نشدن مصاحبه دانشگاه فرهنگیان با کارشناسان مجرب مجموعه بزرگ مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب فقط از طریق تلفن های ثابت

تماس از سراسر کشور 9099071613

3.5/5 - (8 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نحوه اعتراض به دعوت نشدن مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. zahra

  سلام من با دو سال درس خوندن و آوردن رتبه و تراز قابل قبول دعوت به مصاحبه نشدم
  اما کسانی را میشناسم که با تراز پایین تر از من به
  مصاحبه دعوت شده اند
  واقعا در برابر این بی عدالتی نمیشه ساکت بود !!!

  پاسخ
 2. زهرا

  من ترازم ۵و خورده ای شده تراز فرهنگیانم۶هزار ولی دعوت به مصاحبه نشدم دوستام ک کمتر از من شدن قبول شدن چرا من نشدممم

  پاسخ
 3. هادی بامری

  سلام وقت بخیر
  بنده در استان محروم سیستان و بلوچستان با تراز ۶۵۶۱ و رتبه ۱۷۰۰۰ فرهنگیان مجاز شدم و ۱۴۰ رشته اول را زدم فرهنگیان و دعوت به مصاحبه نشدم .
  درصورتی که با تراز ۶۰۰۰ هزار دعوت به مصاحبه شدند .
  در لیست تایید شده سازمان سنجش نگاه کردم اسم من اصلا نیست و هیچ فرد و سازمان جوابگویه مشکل من نیست .
  ایا نتیجه ۲ سال درس خواندنم را باید اینگونه پاسخگو باشند!!!

  پاسخ
 4. فاطمه

  سلام دخترم با تراز ۷۷۰۰دعوت به مصاحبه نشده واقعا بر چه اساسی دعوت به مصاحبه میشن کلی تقدیرنامه قرآن و احکام و…هم داره کی باید جوابگو باشه ؟تا اولویت ۹۰را هم همه را فرهنگیان زده …چرا انگیزه را از بچه ها میگیرین؟؟؟

  پاسخ
 5. لیلا

  سلام من هم اعتراض دارم که چرا باید تراز های پایین تر از من دعوت به مصاحبه بشن اما من نشم؟

  پاسخ
 6. زینب فاطمی

  سلام من با رتبه 11هزار و تراز 7050 دعوت ب مصاحبه نشدم چه طوری میتونم اعتراض بزنم ؟

  پاسخ
 7. ویدا

  سلام من رتبه ۲۲۸۲انسانی وترازم ۷۴۰۰چرا به مصاحبه دعوت نشدم ؟؟؟

  پاسخ
 8. ستاره

  سلام من رتبم ۲۱۹ هنر شده و ترازمم ۸۳۰۰ شده اولیوت اولمم تربیت دبیر بوده ولی برا مصاحبه دعوت نشدم. درصورتی که برای دانشکده صدا و سیما که زیر صد میگیره دعوت شدم
  داستان چیه؟؟
  چطوری اعتراض کنم؟؟؟؟؟

  پاسخ
 9. ازاده

  من تراز ۷۱۱۱ و رتبه ۳ هزار و سهمیه هم دارم و برای مصاحبه دعوت نشدم در حالی که دوتا شانس برای دعوت داشتم

  پاسخ
 10. Y

  سلام من بارتبه ۱۸۰۰۰وتراز۶۸۰۰باسهمیه منطقه ۲دعوت به مصاحبه نشدم آیاراه دیگه ایی برای امتحان شانس قبولی درفرهنگیان نیست؟

  پاسخ
 11. Sahar

  سلام من ترازم شد ۶۸۵۷و رتبه ام ۱۸۱۰۱ مجاز شدم اما دعوت به مصاحبه نشدم میخوام اعتراض بزنم ولی نمیدونم چه متنی باید برای اعتراض وارد سایت کنم ممنون میشم راهنمایم کنید!

  پاسخ
 12. M

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من با رتبه ۶۰۰۰و تراز ۷۲۰۰ امروز دعوت به مصاحبه نشدم فقط ۵۰ تا رشته انتهاب کردم و اینم همش زدم فرهنگیان
  دیگع شرایط پشت کنکوری موندن رو ندارم عشایر هسایم تازه همینم با هزار بد بختی و مسولیت زیاد خوندم 😭
  چرا کسی نیست که کمکی بهمون بکنه 😭
  میخوام اعتراض کنم تورا خدا اگه در این باره چیزی میدونید کمکم کنید 😭😭🙏

  پاسخ
 13. زینب نوروزی

  سلام من و همسرم زوج فرهنگی هستیم چطور دخترم در مصاحبه انتخاب نشده حتی با وجود داشتن رتبه ی خوب اگر بچه های فرهنگیان امتیاز ندارند پس چرا اعلام میکنند که در الویت هستند

  پاسخ
 14. M

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من با رتبه ۶۰۰۰و تراز ۷۲۰۰دعوت به مصاحبه نشدم توروخدا😭اگر در این باره چیزی میدونید راهنماییم کنید میخوام اعتراض کنم آخه عشایریم تو این زمانی که کلاسا هم آنلاین بود با هزار بدبختی تو سر و گرما درس خوندم از صب که دیدم دعوت نشدم همش گریه میکنم از دست شانسم 😭😭😭
  میخوام اعتراض کنم اگه کسی میتونه کمکم کنه

  پاسخ
 15. M

  امسال تکمیل ظرفیت هست؟!

  پاسخ
 16. M

  سلام ببخشید من با رتبه ۶۰۰۰و تراز ۷۳۰۰ فرهنگیان نیوردم اما اونا که رتبه بدتر از من داشتن فرهنگیان اوردن آیا راهی وجود داره که در روز های آینده منم دعوت به مصاحبه بشم؟!!
  خواهش میکنم جوابمو بدین ما عشایری با شرایط خیلی سخت درس خوندم از صب دارم میمیرم

  پاسخ
 17. زهرا

  سلام. من رشته انسانی ام و به فرهنگیان مجاز شدم ولی با داشتن کلی حکم و مدال قهرمانی کشوری و آسیایی و جهانی و بین المللی دعوت به مصاحبه نشدم. واقعا کی بهتر از ما لایق معلمیه تربیت بدنیه که ما لیاقتشو نداریم؟؟؟؟؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی