نحوه اعتراض به اینترنت رایگان معلمان

نحوه اعتراض به اینترنت رایگان معلمان

جهت مشاوره در زمینه نحوه اعتراض به اینترنت رایگان معلمان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه اعتراض به اینترنت رایگان معلمان چگونه است ؟ برای ثبت اعتراض به اینترنت هدیه معلمان به چه سایتی مراجعه کنیم ؟ وزیر ارتباطات، از تخصیص بسته اینترنت ۶۰ گیگابایتی برای معلمان و دانشجو معلمان خبر داد. معلمان می توانند به سامانه ثبت نام هدیه‌های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نشانی اینترنتی ictgifts.ir مراجعه نمایند و برای دریافت بسته ثبت نام نمایند. در ادامه نحوه ثبت اعتراض به اینترنت هدیه معلمان ارائه داده شده است.

دریافت اینترنت رایگان آموزشی

با نظر مساعد ریاست محترم جمهوری، به منظور قدردانی از شما معلمان و مدیران عزیز، وزارت ارتباطات یک بسته یارانه آموزش مجازی ۶۰ گیگابایتی به عنوان هدیه تقدیم می‌کند.
معلمان عزیزی که پیش از این ثبت‌نام نکرده‌اند می‌توانند در این دوره ثبت‌نام نمایند. همچنین در مورد کسانی که پیش از این ثبت‌نام کرده‌اند اما نیاز به تغییر شماره دارند، در صورت ثبت نام با شماره جدید، این شماره جایگزین شماره قبلی خواهد شد. همچنین در صورتی که خواهان فعال شدن اینترنت بر همان شماره اعلامی قبلی می‌باشید نیازی به ثبت نام ندارید.

اعتراض به اینترنت رایگان معلمان

نحوه اعتراض به اینترنت رایگان معلمان چگونه است؟ در صورتی که موفق به دریافت اینترنت رایگان نشده اید و با پیام "این کدملی با عنوان معلم ثبت نشده است" مواجه شدید روی دکمه ثبت اعتراض زده و مشخصات خود را با دقت تکمیل کنید تا بررسی و اعمال شود.

اعتراض به اینترنت رایگان دانشجویان

سامانه اعتراض به اینترنت رایگان معلمان ictgifts.ir

معلمان و دانشجو معلمان لازم است شرایط ثبت نام اینترنت رایگان آموزشی را مطالعه نمایند و سپس ثبت نام خود را از طریق سامانه ictgifts.ir انجام دهند.

در صورتی که ثبت نام شما با موفقیت انجام شده باشد، پیغام ” ثبت نام شما با موفقیت انجام شد. معلم گرامی ثبت نام شما تایید شد و بسته یارانه آموزشی مجازی 60 گیگابایتی اینترنت شما بزودی فعال می گردد.” را مشاهده می کنید.

**سرویس هدیه معلم برای افراد واجد شرایط تنها یک بار قابل استفاده خواهد بود و امکان تمدید سرویس وجود نخواهد داشت.

در صورتی که موفق به دریافت اینترنت رایگان نشده اید و و با پیام "این کدملی با عنوان معلم ثبت نشده است" مواجه شدید روی دکمه ثبت اعتراض زده و مشخصات خود را با دقت تکمیل کنید تا بررسی و اعمال شود. تمامی مراحل ثبت نام و اعتراض به اینترنت رایگان معلمان و دانشجو معلمان ، از طریق سامانه ثبت نام هدیه ‌های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نشانی اینترنتی ictgifts.ir انجام می پذیرد.

نحوه اعتراض به اینترنت رایگان معلمان

متقاضیان برای ثبت نام اینترنت رایگان معلمان و دانشجو معلمان ، باید به سامانه ثبت نام هدیه ‌های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نشانی اینترنتی ictgifts.ir مراجعه نمایند. در صورتی که موفق به دریافت اینترنت رایگان نشده اید لازم است به صورت زیر عمل کنید:

✅ کلیک بر روی گزینه "ثبت اعتراض"

✅ درج کدملی

✅ وارد کردن شماره تلفن همراه

✅ درج نام و نام خانوادگی

✅ انتخاب استان

✅ انتخاب محل تحصیل

در این طرح امکان فعال‌سازی بسته هدیه اینترنتی توسط اپراتورهای همراه و ثابت فراهم شده است و برای احراز هویت معلمان، درج شماره تلفن همراه تحت مالکیت کد ملی اظهار شده در مراحل ثبت‌نام، الزامی است.

هر کدملی صرفا یک مرتبه حق ثبت‌نام در سامانه را دارد و پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام، به‌هیچ‌وجه امکان تغییر اطلاعات وجود نخواهد داشت.

لینک مستقیم ورود به سامانه ثبت نام اینترنت رایگان معلمان و دانشجو معلمان

در صورت بروز هرگونه مشکل، برای اعتراض به اینترنت رایگان معلمان از طریق سامانه ictgifts.ir می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول دریافت اینترنت رایگان معلمان

معلمان و دانشجو معلمان برای دریافت اینترنت رایگان آموزشی باید به چه سایتی مراجعه نمایند؟

ثبت درخواست متقاضیان برای دریافت اینترنت رایگان آموزشی از طریق سامانه ictgifts.ir انجام می پذیرد.

مهلت ثبت نام 60 گیگ اینترنت رایگان معلمان و دانشجو معلمان تا چه زمانی نیست؟

مهلت ثبت نام تا روز چهارشنبه هفته جاری می باشد.

نحوه اعتراض به اینترنت رایگان معلمان و دانشجو معلمان چگونه است؟

راهنمای اعتراض به اینترنت رایگان آموزشی در این مقاله ارائه داده شده است.

اطلاعات لازم برای ثبت نام اینترنت هدیه معلمان چیست؟

اطلاعات موردنیاز برای ثبت نام، کد ملی و شماره تلفن همراه می باشد. اینترنت رایگان معلمان، تنها برای افرادی که مالک خط باشند، قابل استفاده می باشد.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه نحوه اعتراض به اینترنت رایگان معلمان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی