نتایج کنکور 1401 منتشر شد + جزئیات مهم اعلام نتایج کنکور سراسری 1401

نتایج کنکور 99

جهت مشاوره در زمینه نتایج کنکور 1401 منتشر شد + جزئیات مهم اعلام نتایج کنکور سراسری 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج کنکور 1401 منتشر شد + جزئیات مهم اعلام نتایج کنکور سراسری 1401 : احتمال انتشار کارنامه کنکور 1401 در دهه دوم مرداد ماه بیشتر است.

نتایج کنکور 99


نتایج کنکور 1401,زمان دقیق اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1401,تاریخ و ساعت دقیق انتشار نتایج اولیه کنکور سراسری 1401,مشاهده کارنامه سنجش 1401,اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1401,دریافت نتایج کنکور 1401,دیدن رتبه کنکور 1401,اعلام نتایج کنکور 1401,دریافت کارنامه کنکور 1401,نتایج کنکور 1401,اعلام نتایج کنکور 1401,اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1401,اعلام نتایج,نتایج اولیه کنکور سراسری 1401,مدارک لازم برای دریافت کارنامه اولیه کنکور 1401,کد پیگیری ثبت نامی کنکور,کارنامه کنکور,شماره داوطلبی کنکور,شماره پرونده کنکور سراسری,سازمان سنجش,زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری 1401,انتخاب رشته کنکور 1401, اخبار کنکور 1401


نتایج کنکور 1401 ، به گزارش مشاور گروپ و  به نقل از خبرگزاری ها، رییس سازمان سنجش آموزش کشور در طی گفتگویی اعلام کرد: نتایج اولیه آزمون سراسری 1401 در هفته آتی اعلام خواهد شد. زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 1401 به احتمال زیاد اواسط هفته می باشد.

پیش بینی می شود تاریخ دوازدهم تا چهاردهم مرداد ماه نتایج اولیه اعلام گردد.


(می‌توانید نتایج کنکور سراسری 1401 را اینجا ببینید)


نتایج کنکور 1401 ، دوباره نیمه مرداد رسید و اضطراب و استرس داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ برای دیدن نتیجه یک سال تلاش و زحمت به بالاترین حد خود رسیده است.  روز شنبه 12 مرداد نخستین روز همان هفته‌ای است که قرار است نتیجه کنکور سراسری ۱۴۰۱ در آن هفته اعلام شود. هنوز روز دقیق اعلام نتیجه کنکور سراسری ۱۴۰۱ مشخص نشده است. اما احتمالا در اواسط هفته، یعنی در روز 15 مرداد؛ یعنی دوشنبه، نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۱ مشخص شود.

آنطور که ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباه زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۱، گفت: نتیجه اولیه کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ برای تمام داوطلبان در پنج گروه آزمایشی اواسط هفته آینده اعلام می‌شود.

نتایج کنکور 1401 ، وی افزود: داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱ پس از اعلام نتایج می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نتیجه کنکور خود را مشاهده کنند.

زمان اعلام "نتایج نهایی" کنکور سراسری 1401

نتایج کنکور 1401 ، خدایی ادامه داد: پس از اعلام نتایج داوطلبان باید در مهلت زمانی که همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۱ اطلاع‌رسانی می‌شود برای انتخاب رشته اقدام کنند. نتایج نهایی آزمون سراسری، اواخر شهریورماه اعلام می‌شود.

نتایج کنکور 98


جزئیاتی درباره کنکور سراسری 1401 و زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری 1401

کنکور سراسری 1401 در روزهای 13 و 14 تیرماه برگزار شد.

نتایج کنکور 1401 ، تعداد داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری سال ۹۸ نسبت به سال گذشته، ۶۴ هزار و ۷۹۷ نفر افزایش یافته و در مجموع یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب برای آزمون امسال ثبت نام کرده‌اند.

نتایج کنکور 1401 ، آزمون سراسری سال ۹۸ برای رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

نتایج کنکور 1401 ، برای رشته‌های تحصیلی با آزمون کنکور سراسری سال ۹۸ تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۶۴ هزار و ۲۴۱ نفر در گروه ریاضی و فنی، ۶۳۷ هزار و ۲۴۶ نفر در گروه علوم تجربی، ۲۸۲ هزار و ۳۰۶ نفر در گروه علوم انسانی، ۲۵ هزار و ۱۳۵ نفر در گروه هنر و ۱۰ هزار و ۸۷ نفر در گروه زبان‌های خارجی ثبت نام کردند.

تعداد ۶۴۸ هزار و ۸۴۵ نفر از داوطلبان زن (معادل ۵۷.۹۸ درصد) و ۴۷۰ هزار و ۱۷۰ نفر مرد (معادل ۴۲.۰۲ درصد) هستند.

از تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب ثبت نام کننده، ۵۷۷ هزار و ۲۵۵ نفر از داوطلبان دارای دیپلم نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ و همچنین ۵۴۱ هزار و ۷۶۰ نفر از داوطلبان دارای دیپلم نظام آموزشی قدیم و مدرک پیش دانشگاهی هستند. به عبارت دیگر ۵۱.۵۹ درصد داوطلبان دارای دیپلم نظام جدید و ۴۸.۴۱ درصد داوطلبان دارای دیپلم نظام قدیم هستند.

نتایج کنکور 1401 ، همچنین ۲۳۴ هزار و ۱۰۹ نفر از داوطلبان علاوه بر انتخاب گروه آزمایشی اصلی خود گروه‌های آزمایشی دوم و یا سوم (هنر و زبان‌های خارجی) را نیز انتخاب کرده‌اند. ۷۸ هزار و ۵۸۵ داوطلب علاوه بر گروه اصلی خود گروه آزمایشی هنر را انتخاب کرده‌اند و همچنین ۱۵۵ هزار و ۵۲۴ داوطلب علاوه بر گروه اصلی گروه آزمایشی زبان را برگزیده‌اند.

برای گروه آزمایشی هنر ۱۰۳ هزار و ۷۲۰ کارت و برای گروه آزمایشی زبان‌های خارجی ۱۶۵ هزار و ۶۱۱ کارت صادر شد. از ۲۳۴ هزار و ۱۰۹ داوطلبی که علاقمندی دوم و سوم را اعلام کرده‌اند، ۱۵۲ هزار و ۸۷۸ داوطلب زن و ۸۱ هزار و ۲۳۱ داوطلب مرد بودند.

با توجه به تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب واقعی و نیز علاقمندان به گروه‌های آزمایشی دوم و سوم (هنر و زبان‌های خارجی) برای برگزاری آزمون سراسری سال ۹۸، یک میلیون و ۳۵۳ هزار و ۳۲۴ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شد.


نتایج کنکور 98

نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 نیز در نیمه دوم شهریورماه منتشر می‌شود

نتایج کنکور 1401 ، آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنجشنبه ۱۳ تیر ماه، آزمون داوطلبان گروه هنر در بعدازظهر پنجشنبه ۱۳ تیر، آزمون داوطلبان گروه علوم تجربی صبح جمعه ۱۴ تیر و آزمون داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی بعدازظهر جمعه ۱۴ تیر ۹۸ در ۳۸۱ شهرستان و بخش مختلف کشور و ۵۱۸ حوزه امتحانی برگزار شد.

با توجه به وجود دو نوع نظام آموزشی متوسط سوالات کنکور بر اساس نوع نظام آموزشی طراحی شده است. در کنکور سال ۹۸ برای دیپلم نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ یک نوع سوال و برای نظام آموزشی قدیم یک نوع سوال دیگر طراحی شده است.

همچنین نتایج نهایی کنکور سراسری سال 1401 در نیمه دوم شهریورماه 1401 منتشر می‌شود.

قابل به ذکر است که کنکور سراسری 1401 در روزهای سیزدهم و چهاردهم تیرماه در 5 گروه آزمایشی برگزار شد.

نتایج کنکور 1401 ، طبق آمار اعلام شده از سوی سازمان سنجش، یک میلیون و ۱۱۸ هزار و ۷۹۳ داوطلب برای کنکور ۹۸ ثبت نام کرده اند. تعداد داوطلبان آزمون سراسری برای داوطلبان زن و مرد یکسان نیست. تعداد ۶۴۸ هزار و ۷۵۴ نفر زن و ۴۷۰ هزار و ۳۹ نفر مرد در آزمون کنکور 1401 ثبت نام کرده اند.

به گفته رییس سازمان سنجش آموزش کشور: نتیجه اولیه کنکور 1401 در هر 5 گروه آموزشی به طور هم زمان در نیمه اول مرداد اعلام می شود.

ابراهیم خدایی زمان زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 1401 را اواسط هفته آینده ذکر کرد.

شمارش معکوس برای اعلام نتایج اولیه کنکور 1401 از هم اکنون شروع شده است. ۵۷.۹۹ درصد داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ زن و و ۴۲.۰۱ درصد داوطلبان مرد می باشند.

نتایج کنکور 1401 ، داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری 1401 می توانند از طریق وب سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور، نتیجه اولیه کنکور 1401 را دریافت کنند. داشتن اطلاعات ثبت نامی برای مشاهده اعلام نتایج کنکور سراسری 1401 الزامی است.

طبق آخرین خبرهای رسیده تا این لحظه، زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 1401 در گفتگوی اختصاصی با ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش آموزش کشور، اواسط هفته آینده اعلام شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب رشته می توانید در طرح آموزش انتخاب رشته کنکور 1401 شرکت کنید.

نتایج کنکور 1401 ، نتایج اولیه کنکور سراسری 1401 شامل اطلاعات فردی، میزان درصد پاسخگویی به دروس عمومی و اختصاصی، رتبه و تراز در قالب یک کارنامه به داوطلبان اعلام می شود. در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری 1401 ، وضعیت مجاز بودن داوطلبان ورود به آموزش عالی نیز اطلاع رسانی می شود.

عدم مجاز بودن به انتخاب رشته در دوره های روزانه به منزله عدم امکان انتخاب رشته برای تحصیل در دوره های نوبت دوم، غیر انتفاعی ، پردیس خودگردان و … نیست.

زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری 1401

نتایج کنکور 1401 ، برای داوطلبان در زیر گروه آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی کارنامه یکسان صادر می شود. پس از دریافت کارنامه اولیه کنکور 1401 لازم است تا در صورت مجاز بودن نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید. زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور 1401 از سوی نهاد ذیصلاح در ادامه اعلام شده است.

طبق تجارب سال های گذشته کارنامه اولیه کنکور تقریبا یک ماه تا شش هفته بعد از برگزاری کنکور سراسری از سوی سازمان سنجش و آموزش عالی کشور، انتشار داده می شود. به این ترتیب انتظار می رود تا چند روز آینده زمان دقیقه انتشار کارنامه اولیه کنکور 1401 به داوطلبان اعلام شود ، که در همین خبر اعلام خواهد شد.

پیش بینی می شود نیمه ی مرداد ماه کارنامه ی اولیه منتشر شود.

اعلام زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری 1401

همه داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید که در رقابت برای ورود به دانشگاه های کشور، در جلسه امتحان حضور داشته اند مشمول دریافت کارنامه می شوند.

زمان دقیق انتشار کارنامه از طریق وبسایت آموزشی کنکور ما در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.


✔️نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 چه زمانی اعلام می شود؟

✔️زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 ، نیمه دوم شهریورماه اعلام شده است.

✔️در صورت فراموشی اطلاعات برای مشاهده کارنامه چگونه اطلاعات را بازیابی کنیم؟

✔️داوطلبانی که شماره پرونده یا سایر اطلاعاتی که برای مشاهده کارنامه کنکور سراسری ، ضروری می باشد را فراموش کرده اند ، لازم است که با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد شدن به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ، مشکل خود را با ارسال درخواست به ثبت برسانند.

✔️برای مشاهده اعلام نتایج کنکور سراسری به چه سایتی مراجعه کنیم؟

✔️راهنمای مشاهده نتایج کنکور 1401 در این مقاله ارائه داده شده است.

4.2/5 - (14 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نتایج کنکور 1401 منتشر شد + جزئیات مهم اعلام نتایج کنکور سراسری 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی