نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 | مشاهده سریع جواب کنکور 1401

نتایج نهایی کنکور سراسری

جهت مشاوره در زمینه نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 | مشاهده سریع جواب کنکور 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 | مشاهده سریع جواب کنکور 1401 : جواب نهایی کنکور سراسری 1401 ,زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 , اعلام نتایج نهایی کنکور 1401,زمان اعلام نتایج نهایی کنکور,کنکور 1401,نتایج نهایی کنکور 1401

نتایج نهایی کنکور سراسری

نتایج نهایی کنکور سراسری 1401,جواب نهایی کنکور سراسری 1401,زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1401, اعلام نتایج نهایی کنکور 1401,زمان اعلام نتایج نهایی کنکور,کنکور 1401,نتایج نهایی کنکور 1401


آخرین خبر ۱۴۰۱/۰۶/۲۸

 

نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 رشته محل های با آزمون اعلام شد.

 • با توجه به اطلاعاتی كه در اختیار دارید از یكی از شیوه های زیر برای مشاهده نتیجه اقدام كنید
 • به اطلاع می رساند: با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا امکان پاسخگویی حضوری وجود ندارد؛ لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید و در صورت هرگونه سوال، پس از مشاهده كارنامه نهایی (حاوی رتبه داوطلب در هر رشته محل، سهمیه و ...) كه تا 15 آبان ماه از طریق سایت سازمان منتشر می شود، از طریق سیستم پاسخگویی الكترونیكی اقدام نمایید ، تاکید می گردد به درخواستهایی كه از شیوه های دیگر ارسال می شود، هیچگونه پاسخی داده نخواهد شد.

نتایج نهایی کنکور سراسری


زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1401

نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 :

نتایج نهایی کنکور اعلام شد

🔹نتایج نهایی آزمون سراسری در دوره‌های روزانه، شبانه، مجازی، پردیس خودگردان و شهریه پرداز، دانشگاه پیام‌نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی (اعم از باآزمون و پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی «بدون آزمون») امروز در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

 

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در رشته‌های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی خبر داد.


به گزارش مشاورگروپ به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش، دکتر عبدالرسول پورعباس ضمن تبریک به پذیرفته شدگان و آرزوی موفقیت های بیشتر برای آنان گفت: پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دوره‌های روزانه،‌ نوبت‌دوم ‌(شبانه)، مراکز آموزشی دانشگاه پیام‌نور، پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، رشته‌های تحصیلی مجازی، پردیس و شهریه‌پرداز دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در رشته‌های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی، همچنین رشته‌های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اعلام شده است.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ کلیه دانشگاهها و مراکز آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی تعداد ۴۷۹ هزار داوطلب قبول شده‌اند که از این تعداد ۱۸۰ هزار و ۴۶۶ داوطلب در رشته‌های تحصیلی با آزمون و ۲۹۸ هزار و ۵۳۴ داوطلب در پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی پذیرفته شده‌اند که حدود ۵۸ درصد پذیرفته‌شدگان زن و حدود ۴۲ درصد مرد هستند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گفت: پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از نحوه و تاریخ ثبت‌نام، علاوه بر مدارک مندرج در اطلاعیه منتشر شده در درگاه سازمان سنجش، ضرورت دارد در تاریخ ۲ مهر ماه به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند.

دکتر پورعباس افزود: نتایج مربوط به سایر رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به‌جز رشته‌های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی همزمان از طریق درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می‌شود و متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می‌توانند در یکی از کد رشته ‌محل‌های قبولی ثبت‌نام نمایند و به عبارتی مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نخواهند بود.


راهنما و نحوه مشاهده اعلام جواب انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱

  نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 ، داوطلبان عزیز که فرم انتخاب رشته کنکور سراسری را تکمیل کردند می‌بایست برای مشاهده جواب انتخاب رشته کنکور 1401 به سایت سازمان سنجش sanjesh.org مراجعه کنند و پس از ورود به سایت از منوی سمت راست سراسری را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه که نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 کلیک کنند و یکی از دو روش زیر نتایج را دریافت کنند
2 3 جواب نهایی کنکور سراسری 98
همانطور که در تصویر نیز مشخص شده است ، از دو روش میتوانید جواب نهایی کنکور 1401 را مشاهده کنید.
روش اول : هر داوطلب می تواند با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه و سال تولد و عبارت امنیتی نتیجه خود را مشاهده کند .
روش دوم : هر داوطلب می تواند با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و سال تولد و عبارت امنیتی نتیجه خود را مشاهده کند .
پس از انکه اطلاعات خواسته شده را وارد کردید ، میتوانید کتارنامه نتایج خود را مشاهده کنید.
در کارنامه داوطلبان در صورت قبولی مانند کارنامه زیر در یک ستون کد رشته محل پذیرفته شده و در ستون دوم عنوان رشته و دوره قبولی و محل قبولی مشخص می شود .
جواب نهایی کنکور سراسری 98
اگر داوطلب مردود اعلام شده باشد ، در ستون کد رشته علامت ( --- ) و در ستون دوم کلمه ( مردود ) درج می شود .
جواب نهایی کنکور سراسری 98
داوطلبانی هستند که اطلاعات خواسته شده را گم کرده اند ، این افراد باید به سیستم پاسخگویی سنجش مراجعه کنند . پس از ثبت نام در سایت سنجش اطلاعات خود را بازیابی کنند.

مرحله پایانی اعلام نتایج نهایی کنکور 1401

حال که کارنامه خود را مشاهده کردید چه کاری باید انجام دهید؟
شما عزیزان پس از اطلاع از دانشگاه محل قبولی باید سایت دانشگاه مربوطه را پیدا کنید و از زمان و شرایط ثبت نام در آن دانشگاه مطلع شوید. برخی دانشگاه ها سیستم ثبت نام اینترنتی دارند. یعنی شما باید قبل از مراجعه حضوری ، به صورت اینترنتی ثبت نام و یا مدارک را بارگزاری کنید.
همچنین در صورتی که در شهر دیگری پذیرفته شده اید از شرایط خوابگاهی مطلع شوید.

اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 1401

نتایج نهایی کنکور سراسری 1401،  معمولا هر سال تعدادی از داوطلبان کنکور سراسری پس از مشخص شدن نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری با مرکز مشاور گروپ تماس گرفته و سوالاتی را در رابطه با امکان یا عدم امکان ثبت اعتراض نسبت به نتایج اعلام شده مطرح می کنند. به دلیل اهمیت این موضوع لازم دانستیم در این مطلب اشاره نیز به این موضوع داشته باشیم.

در این رابطه لازم به ذکر است که با مراجعه به قسمت “ارسال درخواست” در بخش “سیستم پاسخگویی” سایت سازمان سنجش، می توانید اعتراض خود نسبت به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 را ثبت نمایید. در اسرع وقت، کارشناسان مربوطه اقدامات لازم را نسبت به اعتراضات ثبت شده، انجام خواهند داد. البته لازم به ذکر است که داوطلبان تنها در صورت داشتن دلایل منطقی می توانند اعتراض خود را ثبت نمایند. در صورت وجود دلایل منطقی نسبت به اعتراض، صد در صد به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده خواهد شد. جهت ثبت اعتراض می توانید با کارشناسان مشاوره تحصیلی

  مشاور گروپ تماس حاصل فرمایید.
 نتایج نهایی کنکور سراسری 1401,جواب نهایی کنکور سراسری 1401,زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1401, اعلام نتایج نهایی کنکور 1401,زمان اعلام نتایج نهایی کنکور,کنکور 1401,نتایج نهایی کنکور 1401

سوالات متداول

آیا برای هر کد رشته امتحانی یک کارنامه مجزا منتشر می شود ؟

مطابق متن مقاله متقاضیان شرکت در دو کد رشته امتحانی اصلی و شناور ، نتایج اولیه خود را در یک کارنامه دریافت خواهند کرد .

نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1401 از طریق چه سایتی اعلام می شود ؟

نتایج مربوط به سایر رشته‌های تحصیلی (بجز رشته‌های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) دانشگاه آزاد اسلامی همزمان از طریق درگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می‌شود.

پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی دانشگاه امام صادق (ع) چه زمانی اعلام می شود؟

اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام نخواهد شد. با پذیرفته‌شدگان برای انجام مراحل ثبت‌نام توسط دانشگاه مذکور هماهنگی لازم بعمل خواهد آمد. اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) متعاقبا از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام خواهد شد.

4/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 | مشاهده سریع جواب کنکور 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. شایان

  ببخشید این منبع قوف العاده قابل اعتماد دقیقاً چه منبعی هست که سه روزه تا ساعت سه شب مارو بیدار نگه میداری؟؟؟

  پاسخ
  1. user3

   بیدار نمونید اگه نمیتونید ! فردا نتایجو ببینید

   پاسخ
   1. راظیه

    سلام ببخشید امشب میاد یا ظهر چون واقعا دیگ تاب نداریم لحظات سختیه ?

    پاسخ
 2. M

  سلام نیومد که ؟ مگه قرار نبود تا ظهر بیاد؟

  پاسخ
 3. زهرا

  سلام وقت به خیر. به زور وارد سایت دانشگاه ازاد میشم. کد ملی و کد دسترسی میخواد که کد دسترسی اخر صفحه ی کارنامه بوده. وارد میکنم و میگه اطلاعات صحیح نیست. چندین بار چک کردم. با شماره انگلیسی و بدون روشن بودن کپس لاک. اما بازم نمیاره. لطفا کمکم کنید

  پاسخ
  1. user3

   دلیل اختلال سایت آزاد

   یا دلیلش کند بودن سرور ها (به دلیل شلوغی بیش از حد سایت)
   و یا عدم دسترسی کامل به بانک داده ها

   پاسخ
 4. سیدرضا حسینی

  با سلام و عرض ادب خدمت مشاور محترم

  ادبیات 45 عربی 65 دینی 60 زبان 65 زمین 50 ریاضی 60 زیست 60 فیزیک 40 شیمی30

  رتبه منطقه3 زیرگروه 2 :1674 اردبیل روزانه داروسازی
  خیلی ممنون از تخمین و نکات انتخاب رشته که رایگان گفتید

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   مبارکه موفق باشید
   ( بچه ها لطفا درصدهاتونو هم بگین که کنکوری های 1400 استفاده کنن )

   پاسخ
 5. سوفیا

  سلام، خسته نباشید

  با رتبه 2400 زیر گروه 2 منطقه 2 دارو یزد قبول شدم. (بدون سهمیه ولی بومی یزد هستم )

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   مبارکه موفق باشید

   پاسخ
 6. علیرضا مکوندی

  سلام تشکر میکنم از تیم قدرتمند مشاور گروپ و رصد دقیق و لحظه به لحظه نتایج عالی بودید بینایی همدان قبول شدم با تخمین مهندس که با قاطعیت گفتن باید بیارید ?❤️❤️

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   مبارکه موفق باشید

   پاسخ
 7. حسین

  من مردود شدم لطفا در مورد کارنامه سبز توضیح بدید امیدی بهش هست یا نه

  پاسخ
 8. نارنین

  سلام

  با رتبه ۳۲۶۳زیر گروه دو منطقه دو داروسازی دولتی زابل قبول شدم

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   مبارکه موفق باشید

   پاسخ
 9. محمد

  سلام کارشناس محترم من با 3200 منطقه دو پزشکی ازاد شاهرود قبول شدم اولویت پایین تر هم پردیس شاهرود رو زده بودم.میخوام بدونم تفاوت شهریه هاش چقدره؟ایا ارزششو داره با کارنامه سبز برم پردیس؟

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   مبارکه
   شهریه ازاد معمولا 80 درصد پردیس هست

   پاسخ
 10. احمد

  سلام با 3300 زیر گروه 1 منطقه 3 من شنوایی سنجی دولتی شیراز آوردم ممنون بابت نکات تخمین های عالی شما به نظر شما این رشته خوبه ؟ نسبت به بینایی چطوره؟

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   موفق باشید
   رشته خوبی هست

   پاسخ
 11. سمانه خزائی

  سلام تبریک به همگی

  چقدر قبولی ها خوب شده امسال ماشالا. والا سال 97 من ب زور با 1100 منطقه یک دارو زنجان اووردم..

  پاسخ
 12. مرتضی

  سلام خسته نباشید می خواستم بدونم بین شنوایی سنجی و پرستاری کدوم بهتره ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
  1. user3

   بینایی

   پاسخ
 13. مهلا کیانیان

  سلام .با ۳۴۷ زیر گروه ۱ سهمیه ۲۵

  پزشکی مشهد نیمسال دوم.

  درضمن من چندین بار کامنت دادم برای اینکه با این رتبه مشهد قبول میشم یا نه ؟

  جواب ندادید.

  درکل ممنون از اطلاعاتتون و سایت خوبتون.موفق باشید

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   مبارکه موفق باشید

   پاسخ
 14. علی 125

  خوشبحالتون من که قبول نشدم امسال …
  ولی سال دیگه پزشکی مال منه … میام اینجا میگم … ادمین تو هم یادت بمونه منو ✌️

  پاسخ
  1. user3

   موفق باشید

   پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی