نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی 1400

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی 1400 از طریق سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان غربی قابل مشاهده و دریافت می باشد.  کلیه دانش آموزانی که در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی شرکت کرده اند، برای مشاهده نتایج آزمون باید به سایت ثبت نام مراجعه نموده و پس از درج اطلاعات خواسته شده کارنامه خود را دریافت نمایند. برای کلیه داوطلبان کارنامه صادر خواهد شد. (داوطلبانی که در آزمون پذیرفته شده اند و داوطلبانی که نمره لازم را برای قبولی کسب نکرده اند).

برای آگاهی از زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی 1400 تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی

نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان غربی  منتشر خواهد شد. داوطلبانی که در آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی شرکت کرده اند برای دریافت کارنامه خود باید به سایت http://snj.awaedu.ir/ مراجعه نمایند و پس از وارد نموده اطلاعات خواسته شده کارنامه خود را دریافت نمایند. برای داوطلبانی که در آزمون ورودی نمونه دولتی ثبت نام و شرکت کرده اند، کارنامه صادر خواهد شد.

دانش آموزان توجه داشته باشند، برای دانش آموزانی که نمره حد نصاب برای ورود به مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی در آزمون ورودی را کسب ننموده اند نیز کارنامه عدم قبولی صادر می شود تا بتوانند نتایج آزمون خود را همراه با جزئیات مشاهده نمایند.  راهنمای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی در ادامه این مقاله بیان شده است.

زمان دریافت کارنامه آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی 1400

زمان دریافت کارنامه آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی 1400 از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی صادر خواهد شد. براساس اطلاعیه منتشر شده، نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی از روز یکشنبه 24 مرداد ماه 1400 از طریق سایت snj.awaedu.ir قابل مشاهده می باشد. داوطلبان برای دریافت کارنامه و مشاهده جزئیات قبولی و یا عدم قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی لازم است از 24 مرداد ماه با به همراه داشتن اطلاعات لازم به سایت مذکور مراجعه نمایند.

شروع دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی از تاریخ : 1400/05/24   ساعت : 20:20   و پایـان در تـاریخ : 1400/06/25   ساعت : 19:57

کارنامه آزمون مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان غربی بر روی سایت قرار گرفت..

مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی

راهنمای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی 1400 به صورت مرحله به مرحله در ادامه بیان شده است. مشاهده نتایج آزمون منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق سایت snj.awaedu.ir امکانپذیر است. نحوه دریافت نتایج مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی به صورت زیر است:

1588677335 64برای دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی به سایت اعلام نتایج به نشانی snj.awaedu.ir مراجعه نمایید.

1588677335 64پس از ورود به سامانه از طریق منوی بالای صفحه گزینه "دریافت کارنامه" را انتخاب کنید.

1588677335 64سپس بر روی لینک "دریافت نتایج" کلیک کنید.

1588677335 64اطلاعات خواسته شده را درج نمایید و پس از ورود به سامانه می توانید نتایج آزمون خود را مشاهده نمایید.

ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان غربی

برای ورود به سامانه بر روی لینک فوق کلیک نمایید.

در صورت بروز مشکل یا عدم دسترسی به اطلاعات برای ورود به سامانه اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی می توانید با شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی

داوطلبان پس از دریافت کارنامه در صورت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی ، می توانند درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند. دانش آموزان برای ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی  باید در بازه تعیین شده به سایت snj.awaedu.ir مراجعه نموده و درخواست خود را به صورت غیرحضوری ثبت نمایند. کلیه مراحل ثبت و پیگیری درخواست اعتراض به صورت غیرحضوری و از طریق سایت مذکور می باشد لذا از مراجعه حضوری برای ثبت درخواست اعتراض خودداری نمایید.

دانش آموزان برای مشاهده لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی باید در زمان مقرر به سایت نمونه دولتی استان خود مراجعه نمایند. در صورتیکه اسامی دانش آموزی در لیست ذخیره نمونه دولتی باشد پس از انجام مراحل ثبت نام و با در نظر گرفتن تاثیر مستقیم معدل و نمره و تراز اکتسابی در آزمون ، در مدارس نمونه دولتی ثبت نام خواهد شد. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر می توانید با شماره 9099071614 تماس بگیرید.


راهنمای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی 1400 در این مقاله ارائه داده شد. در صورت بروز هرگونه خطا برای ورود به سامانه اعلام نتایج و آگاهی از نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان غربی ، می توانید با مشاوران مجرب مجموعه در این زمینه تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی کی میاد؟

نتایج آزمون از روز یکشنبه 24 مرداد بر روی سایت اعلام نتایج قرار خواهد گرفت.

نشانی سایت اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی چیست؟

نتایج آزمون از طریق سایت snj.awaedu.ir قابل مشاهده می باشد.

لیست دانش آموزان ذخیره نمونه دولتی آذربایجان غربی چه زمانی منتشر می شود؟

زمان دقیق انتشار لیست دانش آموزان ذخیره نمونه دولتی آذربایجان غربی 1400 از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی