اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

هر سال تعداد زیادی داوطلب برای اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش روز شماری می‌کنند. افرادی که در آزمون قبول شوند به مرحله بعد یعنی مصاحبه ورود پیدا می‌کنند. اگر به مبحث نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش علاقمند هستید، با ما همراه باشید تا این مقاله از تیم مشاور گروپ را مطالعه کنید.


نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش

آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت هر ساله برگزار می‌گردد. داوطلبان زیادی در این آزمون شرکت می‌کنند، اما فقط تعداد کمی می‌توانند در مرحله اول آزمون که به صورت کتبی برگزار می‌شود، قبول شوند و به مرحله دوم آزمون مصاحبه ورود کنند.

بیشتر داوطلبان پس از مصاحبه در سایت‌های مختلف به دنبال نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش می‌گردند. ما در این مقاله سعی داریم به سوالات شما در این خصوص بپردازیم. با این وجود اگر پاسخ پاره‌ای از سوالات خود را دریافت نکردید، با مشاوران تیم مشاور گروپ 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

زمان نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش

آزمون استخدامی آموزش و پرورش از دو مرحله تشکیل شده است. افرادی که به شغل معلمی علاقه دارند با آزمون کتبی یا تستی می‌توانند به خودشان فرصت تازه‌ای بدهند. پس از برگزاری آزمون کتبی، تنها تعدادی از معلمان که نمرات آن‌ها به حد نصاب رسیده‌ است، می‌بایست خودشان را برای مصاحبه حضوری آماده کنند.
به همین خاطر دغدغه‌ی عده‌ زیادی اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش است. ما در این مقاله سعی داریم به موضوع زمان اعلام نتایج و مشاهده وضعیت مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش در سامانه بپردازیم.
لازم به ذکر است تنها داوطلبانی می‌توانند در مصاحبه آموزش و پرورش شرکت کنند که نمره قبولی را در آزمون کتبی به دست آورده‌اند. شغل معلمی یکی از شغل‌های شرفتمندانه است که دانش آموزان را برای پیشرفت در آینده، پرورش اخلاق، تقویت مهارت و استعدادها آماده می‌کنند. بنابراین در این زمینه سختگیری‌هایی لحاظ می‌شود تا فقط افراد شایسته، جایگاه معلمی در آموزش و پرورش را کسب کنند.
اما نتیجه مصاحبه آموزش و پرورش حدود یک ماه بعد از آزمون اعلام می‌شود. با توجه به توافقات اخیر وزارت آموزش و پرورش، نتایج در تیر ماه و از طریق سایت سازمان سنجش ابلاغ می‌گردد. چنانکه با توجه به مطالب فوق پاسخ سوالات خود را دریافت نکرده‌اید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش، با تیم مشاوره گروپ تماس حاصل فرمایید.

سایت اعلام نتایج مصاحبه آموزش و پرورش

نتایج مصاحبه آموزش و پرورش به صورت اینترنتی در سایت سنجش، به نشانی اینترنتی sanjesh.org اعلام می‌گردد. داوطلبان آزمون استخدامی مصاحبه آموزش و پرورش بدون نیاز به مراجعه حضوری، در زمان مشخص و تعیین شده از طریق سایت سنجش می‌توانند از نتیجه مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش با خبر شوند.

نحوه اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش

آن دسته از افرادی که به هر دلیلی نتوانستند در کنکور دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند، با ثبت نام در آزمون و مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش شانس رسیدن به معلم شدن را دارند!
پس از کسب نمره قبولی در آزمون و سپس شرکت در مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش، نتایج پس از حدود ۱ ماه اعلام می‌گردد. در این قسمت قصد داریم نحوه اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش را شرح دهیم:

 1. وارد سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org شوید.

  مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش-سایت سازمان سنجش

 2. به قسمت «استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی» بروید.

  مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش-استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی

 3. بر روی گزینه اعلام نتیجه نهایی مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، کلیک کنید.

  مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش-نتیجه نهایی مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 4. اطلاعات و مشخصات خود را به عنوان فردی که در آزمون مصاحبه آموزش و پرورش شرکت کرده، وارد نمایید.

  مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش-اطلاعات و مشخصات فردی

 5. در این مرحله صفحه شخصی و مشاهده اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش برای شما باز می‌شود.

نکات طلایی اعلام نتایج مصاحبه آموزش و پرورش

داوطلبانی که بعد از موفقیت در آزمون کتبی در مصاحبه قبول می‌شوند، می‌بایست نکاتی را برای به رسمیت شناختن آموزش و پرورش به عنوان معلم، انجام دهند.
داوطلبان پذیرفته شده لازم است به مدت یک سال به مهارت آموزی مشغول شوند. همچنین پیش از مهارت آموزی باید به وزارت آموزش و پرورش تعهد دهند که تا ۱۰ سال آینده برای این نهاد خدمت می‌کنند. مدارک داوطلب پذیرفته شده باید با اطلاعاتی که با آن در آزمون شرکت می‌کند، مطابقت داشته باشد.
در ضمن شرکت در کلاس‌های مهارت آموزی ض وری است و اگرد فرد پذیرفته شده از حضور در کلاس اجتناب کند، آموزش و پرورش او را به عنوان معلم تایید نخواهد کرد. بنابراین داوطلب باید با علم به نکات طلایی بعد ازنتایج مصاحبه آموزش و پرورش، در آزمون شرکت کند.

سخن پایانی:
آموزش و پرورش برای افرادی که از صبر و شکیبایی، مهارت و توانمندی، درک و سواد کافی برای شغل معلمی برخوردار هستند؛ شانس مجددی در نظر گرفته است. در حقیقت افرادی که نتوانستند در کنکور سراسری برای دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند با آزمون استخدامی آموزش و پرورش به فرصت تازه‌ای دست پیدا می‌کنند.
اما یکی از دغدغه‌های این افراد اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش است. به همین خاطر تیم مشاور گروپ در این مقاله به اعلام نتیجه مصاحبه و مشاهده آن در سایت سازمان سنجش پرداخته است.

ما در این مقاله به موضوع اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش پرداخته‌ایم تا به سوالات شما پاسخی درست و جامع داده باشیم. چنانچه پاسخ سوالات خود را از این مطلب دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ با شماره تماس 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش:

✅نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش کی منتشر می‌شود؟

تقریبا بعد از ۱ ماه از آزمون در سایت سازمان سنجش اعلام می‌گردد.

✅آیا مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش پس از اعلام نتیجه، گزینه اعتراض دارد؟

بله در صورت داشتن دلیل و مدرک موثق، می‌توانید در سایت سازمان سنجش اعتراض خود را ثبت نمایید.

✅بعد از اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش دوره‌ای برگزار می‌شود؟

بله دوره مهارت آموزی به مدت یک سال.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی