دریافت نتایج تیزهوشان از مای مدیو کارنامه

اعلام نتایج تیزهوشان Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج تیزهوشان از مای مدیو کارنامه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاور گروپ در این مقاله به نتایج تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴، زمان اعلام نتایج تیزهوشان و همچنین نحوه دریافت نتایج آزمون از سامانه مای مدیو آموزش و پرورش می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید آزمون ورودی پایه هفتم (تیزهوشان ششم به هفتم) ، راس ساعت ۹ صبح، روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۳/۴/۱ و آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم (تیزهوشان نهم به دهم)، راس ساعت ۹ صبح، روز جمعه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲ برگزار شد و کلیه داوطلبانی که با حضور به موقع در جلسه آزمون استعدادهای درخشان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت کرده بودند، برای مشاهده نتایج تیزهوشان باید در زمان اعلام شده به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان مراجعه نموده و نتایج آزمون را به صورت اینترنتی دریافت نمایند.

اعلام نتایج تیزهوشان

طی فرآیند اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان سراسر کشور در سامانه مربوطه منتشر و در بازه زمانی اعلام نتایج به اطلاع داوطلبان عزیز و خانواده‌ های محترم آنان می‌ رسد. همزمان با اعلام نتایج آزمون تیرهوشان، نشانى دقیق دبیرستان هاى استعدادهاى درخشان، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام تیزهوشان (نام نویسی حضوری پذیرفته شدگان آزمون کتبی) نیز به آنان اطلاع رسانى مى شود.

بدین ترتیب قبول شدگان بعد از مشاهده و دریافت نتایج تیزهوشان، باید پیش از پایان یافتن مهلت ثبت نام حضوری و آغاز زمان بازگشایی مدارس به محل دبیرستان مراجعه نمایند. عدم مراجعه به دبیرستان محل قبولى تا زمان بازگشایی مدارس، به منزله اعلام انصراف قطعى بوده و بعد از این تاریخ، ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود.

توچه داشته باشید که در صورت انصراف دانش آموز از تحصیل در این مدارس استعداد درخشان، هیچ فرصتی برای افراد دیگر جهت ثبت نام وجود نخواهد داشت. به طور کلی می توان گفت آزمون مدارس تیزهوشان دارای لیست ذخیره نمی باشد.

به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که در تاریخ اعلام نتایج، کارنامه از مای مدیو را دریافت و در صورت کسب نمره قبولی، هر چه سریعتر اقدامات بعدی را انجام دهید.

زمان دریافت نتایج تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

زمان دریافت نتایج تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ ، مطابق با اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان با توجه به زمان برگزاری آزمون (1 و 2 تیر 1403) معمولا حدود 4 تا 5 هفته بعد خواهد بود. طبق اعلام مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان احتمالا در اوایل مردادماه ، نتایج تیزهوشان از طریق درگاه اینترنتی به آدرس my.medu.ir در دسترس خواهد بود.

زمان مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان
زمان مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان اوایل مرداد 1403 خواهد بود.

ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان

نحوه ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان را در این بخش از مقاله از مقاله با هم بررسی می کنیم تا در هنگام انتشار جواب امتحان تیزهوشان بتوانید در تاریخ مقرر با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان my.medu.ir  نتایج آزمون خود را دریافت نمایید.

ابتدا باید به حساب کاربری خود در پنجره خدمات الکترونیک وزارت آموزش پرورش وارد شوید. برای ورود به سایت از طریق نوشتن آدرس مای مدیو دات ای ار my medu.ir در نوار آدرس مرورگرتان اقدام نمایید. البته لینک مستقیم ورود به سامانه تیزهوشان در جدول زیر هم ارائه شده است، کافیست بر روی آن کلیک کرده تا مستقیما به آدرس پرتال وزارت آموزش و پرورش هدایت شوید.

دریافت نتایج تیزهوشان my.medu.ir

برای دریافت نتایج تیزهوشان 1403 – 1404 ، باید مطابق تصویر نوع کاربری خود را در کادر انتخاب نقش مای مدیو نتایج تیزهوشان my.medu.ir تعیین کنید. شما متقاضیان ورود به سامانه نتایج تیزهوشان، گزینه دانش آموز را انتخاب نمایید.

ورود دانش آموزان به سامانه my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

با وارد کردن کد ملی و 6 رقم سریال شناسنامه و نوشتن رمز عبور در کادرهای مربوطه، کد امنیتی را وارد کرده و روی گزینه ورود بزنید.

اطلاعات ورود دانش آموزان به سامانه my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.comحالا که به حساب کاربری my.medu خود وارد شدید، کافیست گزینه آزمون استعداد درخشان را انتخاب کنید تا نتایج برای شما به نمایش در آید. از قسمت “وضعیت پذیرش” می توانید عبارت قبولی یا عدم قبولی را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که تنها برای دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان پذیرفته نشده اند، کارنامه صادر خواهد شد.

همچنین داوطلبان برای تجدید نظر، می توانند در مهلت مقرر درخواست اعتراض به نتایج تیزهوشان خود را در سامانه ثبت نمایند. این درخواست اعتراض بیشتر در زمینه عدم مطابقت تعداد پاسخ های درست و تعداد پاسخ ها نادرست، درست محاسبه نشدن تراز و نمره، عدم مطابقت اولویت های ثبت شده در کارنامه و غیره می باشد.

پاسخ گویی به تقاضا های تجدید نظر نتیجه آزمون تیزهوشان ، فقط از طریق همان سامانه ثبت نام یعنی my.medu.ir و در مهلت زمانی مشخص شده امکان پذیر می باشد و پاسخ گویی به مراجعات حضوری ممکن نبوده و ترتیب اثر داده نخواهد شد.

نتایج تیزهوشان www.razaviedu.ir 

در سال های قبل نتایج تیزهوشان هر استان به صورت مجزا اعلام میشد ولی امسال این نتایج از طریق سایت مای مدیو اعلام می شود که لینک آن را در اول این  مقاله می توانید ببینید.


ما در این مقاله مشاور گروپ تمامی مباحث مهم پیرامون موضوع نتایج تیزهوشان را بررسی کردیم، به زمان و نحوه دریافت نتایج از سایت مای مدیو آموزش و پرورش پرداختیم و امیدواریم مطالعه این مطلب به شما کمک کرده باشد تا راحت تر بتوانید جواب آزمون تیزهوشان خود را از سامانه my medu.ir دریافت نمایید.

در صورتی که بعد از دریافت نتایج آزمون تیزهوشان، نتیجه مظلوب خود را کسب نکرده بودید می توانید از امکان درخواست تجدید نظر استفاده کنید. کارشناسان دپارتمان تیزهوشان مشاور گروپ همه روزه از 8 صبح تا 12 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و به شما کمک می کنند تا درخواست اعتراض به نتیجه آزمون خود را در سامانه ثبت نمایید.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول مای مدیو کارنامه تیزهوشان

✔️سامانه دریافت نتایج تیزهوشان چیست؟

✔️پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir مسئولیت برگزاری این آزمون از جمله ثبت نام، اعلام نتایج و اعتراض به نتایج تیزهوشان را بر عهده دارد.

✔️تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چه زمانی است؟

✔️حدود یک ماه بعد از زمان برگزاری آزمون نتایج اعلام می شوند. زمان دقیق دریافت نتایج آزمون تیزهوشان را در همین مقاله مشاور گروپ بخوانید.

✔️اعتراض به نتایج تیزهوشان چگونه است؟

✔️برای ثبت درخواست تجدید نظر در نتایج آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان می توانید در تاریخ مقرر به همان سامانه ثبت نام یعنی my medu.ir مراجعه نمایید.

4/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج تیزهوشان از مای مدیو کارنامه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی