اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش 98 - 99

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ضمن آرزوی موفقیت به اطلاع شما عزیزان میرسانیم، اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ در همین صفحه به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

بسیاری از افراد متقاضی ورود به دانشگاه های افسری ، از جمله دانشگاه های افسری ارتش می باشند و خود را برای آزمون ورودی آن آماده می کنند. دانشگاه های افسری ارتش (دانشگاه خاتم الانبیا، دانشگاه امام علی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی، دانشگاه فارابی و دانشگاه شهید ستاری) هرسال آزمونی جداگانه برای گزینش داوطلبان علاقمند برگزار می کنند که داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ارتش می توانند پس از انجام ثبت نام در موعد مقرر در جلسه آزمون حضور پیدا کنند.

داوطلبان پس از شرکت در این آزمون مهم و حساس، بی صبرانه منتظر دریافت اعلام نتایج می باشند تا از نتایج اولیه و نمره علمی خود آگاهی یابند.لازم به ذکر است که نتایج از طریق سایت گزینش آجا در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

اعلام نتایج آزمون دانشگاه افسری ارتش

داوطلبان پس از شرکت در آزمون افسری ارتش منتظر هستند تا نتایج اولیه اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش خود را دریافت کنند و در صورت پذیرفته شدن ، اقدام بعدی (مصاحبه و معاینات پزشکی) را جهت ورود به دانشگاه انجام دهند.لازم است گفته شود که نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش بر روی سایت گزینش آجا قرار خواهد گرفت که داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد شدن به بخش استخدام و گزینش ، اطلاعات خواسته شده را ثبت نموده و نتایج خود را دریافت کنند.

پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش اگر داوطلب نمره عملی لازم را کسب نموده باشد از او برای انجام مصاحبه و معاینات پزشکی دعوت به عمل می آورند.

نکته: لازم است گفته شود که تمام معاینات پزشکی و مصاحبه ها در تهران انجام می گردد. (میدان حر- خیابان امام خمینی (ره) نرسیده به چهار راه کمالی – مدیریت گزینش و استخدام نزاجا)

مدارک مصاحبه آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش

مدارک مصاحبه آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش (مرحله دوم گزینش) در ادامه بیان شده است. اگر شما نیز جزو آن دسته از داوطلبانی هستید که در مرحله اول اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش ، نمره لازم را جهت ورود به این دانشگاه کسب نموده اید از شما برای انجام مصاحبه و معاینات پزشکی دعوت به عمل می آورند. شما باید در مرحله دوم گزینش مدارک ذیل را همراه خود داشته باشید.

 • داوطلبان نظام آموزشی جدید (6-3-3) بایستی در هنگام پذیرش مدرک قبولی دیپلم خود را با معدل های مد نظر (درج شده در شرایط و ضوابط) ارائه نمایند.ضمنا از پذیرش داوطلبانی که دارای تجدیدی می باشند جلوگیری بعمل می آید.
 • اصل و 5 سری کامل کپی شناسنامه از تمام صفحات.
 • اصل و 5 سری کپی کارت ملی (پشت و رو)
 • 18 قطعه عکس پرسنلی با پشت زمینه سفید
 • اصل و 5 سری کپی از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (پدر ، مادر ، خواهر ، برادر ، پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها)
 • تکمیل فرم مشخصات بستگان (پدر ، مادر ، خواهر ، برادر ، پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها)
 • اصل گذر نامه
 • کارت پایان و یا معافیت از خدمت (معافیت دائم و یا موقت)
 • اصل و کپی از مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی (اگر مدرک پیش دانشگاهی خود را دریافت ننموده اید گواهی اشتغال به تحصیل خود را همراه داشته باشید)
 • همراه داشتن ریز نمرات مقطع دیپلم
 • همراه داشتن لباس و کفش ورزشی مناسب
 • پرداخت فیش برای انجام معاینات پزشکی
 • اگر داوطلب دانشجوی انصرافی باشد می بایست در روز مصاحبه اصل و کپی انصراف نامه و برگه تسویه حساب از دانشگاه را همراه خود داشته باشید.
 • چنانچه قصد استفاده از سهمیه های شاهد و ایثارگران را دارید باید در مرحله ثبت نام دانشگاه افسری ارتش کد 12 رقمی آن را از ارگان مورد نظر دریافت نموده و در فرم ثبت نام درج کنید. برگه مربوط به سهمیه را از بنیاد شهید و امور ایثارگران دریافت و در روز مصاحبه ارائه دهید.

وضعیت نظام وظیفه داوطلبان :

1588677335 64داوطلبانی که خدمت مقدس سربازی را به اتمام رسانده اند بایستی در هنگام پذیرش اصل و روگرفت کارت پایان خدمت خود را تحویل دهند.

1588677335 64کسانی که تحصیلات خود را به اتمام رسانده و گواهی اشتغال به تحصیل ندارند باید دفترچه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت و تاریخ اعزام تا ابتدای شهریور سال 1400 پذیرش داشته باشند و یا چنانچه از اتمام یا ترک تحصیل آنان مدت بیش از یک سال نگذشته باشد پذیرش آنان  با ارائه معافیت تحصیلی از پلیس 10+ انجام خواهد شد.

1588677335 64کسانی که مشغول انجام خدمت سربازی می باشند باید معرفی نامه یگان و همچنین برگه سفید اعزام به خدمت از پلیس 10+ مبنی بر عدم غیبت سنواتی در روی دفترچه اعزام به خدمت ارائه نمایند.

**آن دسته از داوطلبان پایور که جزء قبول شدگان نهایی می باشند علاوه بر ارائه مدارک ذکر شده فوق بایستی مدارک زیر را نیز در هنگام پذیرش تحویل نمایند:

 1. خلاصه وضعیت خدمتی به تاریخ روز ممهور به مهر کارگزینی و عکس دار.
 2. معرفی نامه و رضایت نامه یگانی با امضاء فرمانده یگان.
 3. روگرفت آخرین  فیش حقوقی.
 4. اصل و روگرفت آخرین فیش حقوقی
 5. برگ تسویه حساب کامل یگانی
 6. ماده دستور انتقال یگان اعزام کننده

نکته:

 1. نوع و رشته فارغ التحصیلی داوطلب در مقاطع دیپلم و پیش دانشگاهی باید همخوانی داشته باشد.
 2. اگر داوطلب دارای مدرک زبان انگلیسی (حتی الامکان تافل) باشد ، در روز آزمون می بایست مدرک خود را همراه داشته باشد.
 3. چنانچه داوطلب عضو بنیاد نخبگان و یا در المپیادها مقامی را کسب کرده باشد ، باید مدرک مربوط به آن را همراه داشته باشند.
 4. داوطلبانی که والدین آن ها جانباز (ازکار افتاده) یا آزاده باشند از شروط حداکثر سن و معدل معاف خواهند بود.
 5. اگر داوطلب دارای کارت بسیج فعال باشد نیم نمره به معدل کل آن ها اضافه می شود.
 6. اگر والدین داوطلب نظامی باشند 1 نمره به معدل کل و نیم نمره به معدل کتبی‏ شان اضافه می شود.
 7. چنانچه داوطلب حافظ قرآن کریم باشد ، اصل احکام و مدارک مربوطه را به همراه داشته باشد.
 8. داوطلبانی که دارای حکم و مدال قهرمانی در رشته های ورزشی هستند ، اصل مدرک مربوطه را به همراه داشته باشند.

در پایان لازم است گفته شود که تمام مدارکی که و یا حکم هایی که فکر می کنید در پذیرش شما اثر گذار خواهد بود را همراه داشته باشید.

دانشگاه هایی مانند دانشگاه خاتم الانبیا، دانشگاه امام علی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی، دانشگاه فارابی و دانشگاه شهید ستاری(دانشگاه افسری) هرسال آزمونی مجزا از کنکور سراسری برای گزینش داوطلبان برگزار می کنند. داوطلبانپس از شرکت در آزمون مذکور ، منتظر دریافت نتایج اولیه خود هستند تا در صورت پذیرفته شدن برای انجام مصاحبه و معاینات پزشکی به محل مورد نظر مراجعه کنند. نمره عملی (نتایج اولیه) آزمون افسری یک ماه بعد بر روی سایت aja.ir قرار خواهد گرفت.

آدرس مرکز گزینش آزمون استخدامی افسری ارتش

داوطلبان قبولین نهایی می بایست راس ساعت 6 صبح  تاریخ اعلام شده در نتیجه ، به آدرس های مشروحه مدیریت گزینش و استخدام نیرو ها مراجعه نمایند:

نشانی محل مراجعه داوطلبان نیروی زمینی:

تهران- میدان حُرّ - خیابان امام خمینی(ره) غربی - نرسیده به چهارراه کمالی - مدیریت گزینش و استخدام نزاجا.

مسیر‌های دسترسی :

مسیر شماره ۱:ترمینال غرب - به ایستگاه مترو میدان آزادی مراجعه و در ایستگاه شادمان تغییر خط داده و در ایستگاه میدان حر پیاده شوید.

مسیر شماره ۲:ترمینال شرق - با اتوبوس‌های BRT به میدان انقلاب مراجعه و از آنجا در ضلع جنوبی با تاکسی یا خط واحد اتوبوسرانی به میدان حر مراجعه نمایید.

مسیر شماره ۳:ترمینال جنوب - به ایستگاه مترو ترمینال جنوب مراجعه و در ایستگاه امام خمینی (ره) تغییر خط داده و در ایستگاه میدان حر پیاده شوید.

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

نشانی محل مراجعه داوطلبان نیروی پدافند هوایی :

تهران- بزرگراه بسیج – بزرگراه هجرت - ستاد فرماندهی نیروی پدافند هوایی ا.ج.ا ایران - جنب بانک سپه - مدیریت گزینش، عضویابی و استخدام

شماره‌ های تماس: 35922198-021  **  35924459-021  **   33236788-021

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

نشانی محل مراجعه داوطلبان نیروی هوایی :

تهران- میدان امام حسین - خیابان دماوند - بعد از اتوبان امام علی (ع) – خیابان شهید غفاری نسب – دایره گزینش و استخدام شهید خضرایی

مسیر‌های دسترسی :

مسیر شماره۱:ترمینال غرب - اتوبوس‌ BRT به سمت تهرانپارس –ایستگاه شهید فتحنایی – خیابان حجّت .

مسیر شماره ۲:ترمینال شرق - اتوبوس‌ BRT به سمت به سمت آزادی – ایستگاه شهید فتحنایی – خیابان حجّت .

مسیر شماره ۳:ترمینال جنوب – سوار مترو به سمت تجریش شده و در ایستگاه مترو دروازه دولت پیاده شده و سپس سوار اتوبوس BRT به سمت تهرانپارس - ایستگاه شهید فتحنایی – خیابان حجّت.

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

نشانی محل مراجعه داوطلبان نیروی دریایی:

تهران- بزرگراه امام علی (ع) شمال – بزرگراه شهید زین‌الدین شرق – اولین خروجی جنب باشگاه صدف نداجا

مسیر‌های دسترسی :

مسیر شماره ۱:ترمینال غرب – به ایستگاه مترو میدان آزادی مراجعه و به ایستگاه جانبازان آمده و از میدان رسالت به آدرس بالا مراجعه نمایید.

مسیر شماره۲: ترمینال جنوب - به ایستگاه مترو ترمینال جنوب مراجعه و به ایستگاه جانبازان آمده و از میدان رسالت به آدرس بالا مراجعه نمایید.

داوطلبانی که شرایط شرکت در گزینش آزمون افسری ارتش را ندارند

با توجه به اعلام قبلی در خصوص عدم پذیرش داوطلبان با سابقه بیماری ها و شرایط جسمی و روانی به شرح ذیل، بمنظور جلوگیری از هزینه های اضافی و تردد غیر ضرور (در شرایط شیوع کرونا) این دسته از داوطلبان جهت شرکت در مراحل گزینش مراجعه ننمایند.

 •  تالاسمی مینور
 • چاقی (BMI بالاتر از ۳۰)
 • کوررنگی
 • سابقه جراحی های وسیع
 • مشکلات عمده ارتوپدی
 • سابقه هرگونه معافیت پزشکی از مراجع نظامی و انتظامی
 • هرگونه سابقه بیماری های مزمن اعصاب و روان
 • کلیه بیماری های صعب العلاج
 • هرگونه بیماری یا سابقه بیماری که نیاز به مصرف طولانی مدت دارو داشته باشد.
 • کاهش شنوایی متوسط و شدید (بر مبنای تست شنوایی سنجی)
 •  هرگونه اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان
متقاضیان می‌توانند کلیه سوالات و پرسش‌های خود درخصوص موارد مرتبط با اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ و  همچنین نکات اختصاصی هر دانشگاه را از طریق شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ پی گیری نمایند. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه حتی تعطیلی های رسمی  از ساعت ۰۸:۰۰ لغایت ۲۴:۰۰ با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

 
سوالات متداول

سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی ارتش چیست؟

داوطلبان برای مشاهده نتایج آزمون باید به سایت گزینش آجا مراجعه نمایند.

مدارک مرحله دوم گزینش استخدامی ارتش چیست؟

مدارک مصاحبه آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش (مرحله دوم گزینش) در این مقاله بیان شده است.

4.2/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.