نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی 1400

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی markazi.natije.ir

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی 1400 اعلام شد. داوطلبان برای مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی مرکزی باید به سایت https://markazi.natije.ir/ مراجعه نموده و کارنامه خود را به صورت اینترنتی دریافت نمایند. کارنامه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای کلیه داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده اند، صادر خواهد شد. در ضمن، امکان اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی اراک از طریق سایت markazi.natije.ir برای داوطلبانی که از نتایج آزمون خود رضایت ندارند فراهم شده است. با ما همراه باشید.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی 1400

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی 1400 در طی اطلاعیه ای از طریق سایت نمونه دولتی استان مرکزی اعلام می شود. نتایج آزمون نمونه دولتی مرکزی از روز شنبه 1400/06/06 قابل مشاهده می باشد. کلیه داوطلبان از تاریخ ششم شهریورماه با مراجعه به سایت اعلام نتایج به نشانی markazi.natije.ir می توانند کارنامه خود را دریافت نمایند.

نتایج آزمون نمونه دولتی اراک هم اکنون بر روی سایت قرار گرفته است.

ورود به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی مرکزی markazi.natije.ir

ورود به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی مرکزی markazi.natije.ir ، از طریق کدملی امکانپذیر است. کلیه دانش آموزان با مراجعه به سایت markazi.natije.ir و درج اطلاعات خواسته شده می توانند نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند. امکان اعتراض به نتایج آزمون به صورت اینترنتی و منحصرا از طریق اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی وجود دارد. به درخواست های حضوری داوطلبان پاسخ داده نخواهد شد.

دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی

برای دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی در زمان تعیین شده به سایت اعلام نتایج به نشانی markazi.natije.ir مراجعه نمایید. پس از ورود به صفحه اصلی سامانه گزینه "اعلام نتایج آزمون" را انتخاب کنید. برای دریافت کارنامه و مشاهده نتایج آزمون کدملی و کد امنیتی تصویر را وارد کنید و گزینه "تایید و ادامه" را انتخاب کنید.

کارنامه داوطلبان پذیرفته شده در آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی، شامل اطلاعات فردی، اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اراک و مدرسه مورد پذیرش می باشد.

کارنامه داوطلبان پذیرفته نشده در آزمون نمونه دولتی مرکزی، شامل اطلاعات فردی ، اعلام نتایج آزمون، تعداد پاسخ های صحیح، نادرست و نزده، تصویر پاسخنامه داوطلب ، نمره آخرین فرد پذیرفته شده؛ نمره داوطلب در هر ماده درسی و ... می باشد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اراک

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اراک به منظور آشنایی بیشتر داوطلبان به صورت تصویری در ادامه بیان شده است. در صورت بروز هرگونه خطا برای ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اراک 1400 می توانید راهنمایی های لازم را از مشاوران مجموعه دریافت نمایید.

  • برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی به سایت markazi.natije.ir مراجعه نمایید و گزینه "اعلام نتایج آزمون" را انتخاب کنید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اراک

  • کدملی و کد امنیتی تصویر را در قسمت مشخص شده وارد نمایید و گزینه "تایید و ادامه" را انتخاب کنید:

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اراک

لینک مستقیم ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی و پیگیری اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اراک به صورت غیرحضوری و از طریق سایت markazi.natije.ir انجام می شود. برای ثبت درخواست اعتراض پس از مراجعه به سایت markazi.natije.ir گزینه "ثبت اعتراض" را انتخاب کنید. سپس اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و فرم درخواست اعتراض را تکمیل نمایید. در انتها گزینه "ثبت اعتراض" را انتخاب نمایید.

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی

لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی اراک

پس از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی و ثبت نام پذیرفته شدگان، در صورتیکه ظرفیت رشته ها تکمیل نگردد لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی اراک از طریق سایت markazi.natije.ir منتشر می شود. برای آگاهی از زمان دقیق انتشار اسامی دانش آموزان ذخیره نمونه دولتی مرکزی می توانید با شماره 9099071614 تماس بگیرید.


راهنمای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی و نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اراک در این مقاله بیان شد. برای آگاهی از زمان ، مدارک لازم و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان مدارس نمونه دولتی اراک می توانید با مشاوران مجرب مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

اطلاعات لازم برای ورود به سایت نتایج مدارس نمونه دولتی مرکزی چیست؟

ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی مرکزی از طریق کدملی امکانپذیر است.

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی کی میاد؟

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اراک از ششم شهریور ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

درخواست تجدیدنظر به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی از طریق چه سایتی انجام می شود؟

برای ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اراک باید به سایت markazi.natije.ir مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی