نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران 1400

نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای مشاهده نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران 1400 در این مقاله ارائه داده شده است. دانش آموزان برای مشاهده نتایج آزمون جانمایی مدارس استعدادهای درخشان تهران لازم است در زمان اعلام شده به سایت azmoon.tehranedu.ir مراجعه نمایند و نتایج آزمون خود را به صورت غیرحضوری مشاهده نمایند.

امکان اعتراض به نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.tehranedu.ir امکانپذیر است. لذا از مراجعه حضوری برای ثبت درخواست اعتراض خودداری نمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران 1400

زمان اعلام نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران 1400 در تاریخ دوم شهریورماه اعلام شده است. کلیه داوطلبانی که در آزمون جانمایی مدارس استعداد های درخشان تهران شرکت کرده اند برای مشاهده نتایج آزمون می توانند از تاریخ 1400/06/02 با مراجعه به سایت azmoon.tehranedu.ir نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند.

 دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون می بایست در مدرسه متناظر خود ثبت نام کرده و فرم انتقال را پر نمایند ، پس از آن جهت ثبت نام با پرونده تحصیلی از روز سه شنبه 1400/06/02 لغایت 1400/06/08 پس از هماهنگی با دبیرستان محل قبولی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مراجعه نمایند.

ورود به سایت اعلام نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران

داوطلبان برای ورود به سایت اعلام نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران باید در زمان اعلام شده به سایت azmoon.tehranedu.ir مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده نتایج آزمون جانمایی مدارس استعداد های درخشان تهران را دریافت نمایند. ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون جانمایی از طریق کدملی و رمزعبور امکانپذیر است. در صورت فراموشی یا عدم دسترسی به رمزعبور برای ورود به سامانه می توانید با شماره 9099071614 تماس گرفته و اطلاعات خود را بازیابی نمایید.

مشاهده نتایج آزمون جانمایی استعدادهای درخشان تهران

مشاهده نتایج آزمون جانمایی استعدادهای درخشان تهران به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.tehranedu.ir امکان پذیر است. برای مشاهده نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران در زمان اعلام شده به سامانه azmoon.tehranedu.ir مراجعه نمایید. پس از ورود به سامانه لینک فعال نتیجه آزمون جانمایی پایه نهم به دهم مدارس استعدادهای درخشان شهر تهران سال تحصیلی 1401 - 1400 را انتخاب کنید و با استفاده از منوی سمت راست و انتخاب گزینه "مشاهده نتیجه آزمون" می توانید کارنامه خود را دریافت نمایید.

نحوه دریافت نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران

نحوه دریافت نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان به صورت تصویری در ادامه بیان شده است. نتایج آزمون جانمایی استعدادهای درخشان تهران منحصرا به صورت غیرحضوری می باشد . پس از مراجعه به سایت اعلام نتایج لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

  • پس از مراجعه به سامانه گزینه نتیجه آزمون جانمایی پایه نهم به دهم مدارس استعدادهای درخشان شهر تهران سال تحصیلی 1401 - 1400 را انتخاب کنید:

نحوه دریافت نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران

  • گزینه "مشاهده نتیجه آزمون" را از منوی سمت راست انتخاب کنید:

نحوه دریافت نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران

  • کد ملی ، رمزعبور و کد امنیتی تصویر را در قسمت مشخص شده وارد نموده و بر روی گزینه "مشاهده نتیجه آزمون" کلیک کنید:

نحوه دریافت نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران

ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران

برای مشاهده نتایج آزمون جانمایی استعدادهای درخشان تهران بر روی لینک فوق کلیک کنید.

اعتراض به نتایج آزمون جانمایی استعدادهای درخشان

اعتراض به نتایج آزمون جانمایی استعدادهای درخشان 1400 منحصرا به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه azmoon.tehranedu.ir می باشد. پیگیری درخواست اعتراض به نتایج آزمون نیز از طریق سامانه مذکور امکانپذیر است. لذا از مراجعه حضوری برای ثبت و پیگیری درخواست اعتراض خودداری نمایید.

امکان ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران از روز چهارشنبه 1400/06/03 از طریق سامانه اعلام نتایج میسر خواهد بود.


نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران از طریق مراجعه به سایت azmoon.tehranedu.ir قابل مشاهده می باشد. امکان اعتراض به نتایج آزمون از طریق سایت مذکور برای داوطلبانی که از نتایج آزمون خود رضایت ندارند، فراهم شده است. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

سایت اعلام نتایج آزمون جانمایی استعدادهای درخشان تهران چیست؟

داوطلبان برای مشاهده نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران باید به سایت azmoon.tehranedu.ir مراجعه نمایند.

اطلاعات لازم برای ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون جانمایی تهران چیست؟

ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون جانمایی از طریق کدملی و رمزعبور امکانپذیر است.

ثبت اعتراض به نتایج آزمون جانمایی استعدادهای درخشان تهران چه زمانی آغاز می شود؟

امکان ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران از روز چهارشنبه 1400/06/03 از طریق سامانه اعلام نتایج میسر خواهد بود.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون جانمایی تیزهوشان تهران 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی