نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اطلاع از زمان و شرایط دریافت نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای آن دسته از داوطلبانی که با حضور در جلسه امتحان، شانس خود را برای فعالیت در ارگان های دولتی کشور آزموده اند، امری مهم محسوب می گردد. به همین دلیل ما در این مقاله از سری مقالات مشاور گروپ به مبحث اعلام نتایج و همچنین نحوه دریافت نتایج می پردازیم.

اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

با آغاز فرآیند اینترنتی اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ متقاضیان باید در تاریخ مقرر شده با مراجعه به سامانه ای که برای انتشار نتایج اعلام می گردد، مراجعه کرده و جواب آزمون خود را دریافت نمایند. بدین ترتیب داوطلبان با توجه به جزئیات کارنامه خود، می توانند ادامه روند مصاحبه و استخدام خود را پیگیری کنند زیرا همانطور که می دانید بعد از اعلام نتایج آزمون دستگاه های اجرایی، از کلیه پذیرفته شدگان اولیه برای شرکت در مصاحبه حضوری و سایر مراحل استخدام دعوت به عمل می آید.

داوطلبان در صورتی می توانند برای مرحله مصاحبه و دیگر مراحل استخدام اقدام کنند که بتوانند حد نصاب مورد نیاز را در آزمون کتبی کسب کنند. نمرات داوطلبان با توجه به امتحان مشترک فراگیر سنجیده می شود و در صورتی که آنها حد نصاب را کسب نکرده باشند، از مراحل بعدی استخدام باز می مانند.

لازم به ذکر است که کسب حد نصاب نمره علمی لازم به منزله استخدام قطعی شما نمی باشد.

پس از برگزاری امتحان مشترک فراگیر، نمرات داوطلبان به تفکیک حیطه های عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب امتحان، معادل پنجاه درصد ( 50 درصد) بالاترین نمره مکتسبه در آن امتحان مشترک فراگیر با ارزش وزنی چهل درصد ( 40 درصد) برای حیطه عمومی و شصت درصد ( 60 درصد) برای حیطه تخصصی در هر شغل محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد. در این مرحله امتیازات و سهمیه های قانونی ذکر شده در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (به استثنای موارد ذکر شده در بندهای 7 و 10 سهمیه ایثارگران) اعمال نخواهد شد.

پس از تعیین حدنصاب در امتحان مشترک فراگیر مراحل زیر انجام خواهد پذیرفت:

داوطلبان فاقد حد نصاب، از ادامه سایر مراحل استخدامی حذف و صرفاً کارنامه آزمون کتبی از طریق سامانه امتحانات جهت اطلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد بود. این گروه از متقاضیان می توانند با نام نویسی در دوره بعدی و ثبت نام آزمون استخدام دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ مجددا برای شرکت در این آزمون خود را آماده کنند.

معرفی افراد در سقف چند برابر ظرفیت برای سایر مراحل استخدام، در صورت کسب حد نصاب پس از اعمال امتیازات و سهمیه های قانونی ذکر شده در دفترچه استخدام و بر اساس نمره کل آنان با وزن چهل درصد ( 40 درصد) برای حیطه عمومی و شصت درصد  ( 60درصد) برای حیطه تخصصی نمرات این افراد انجام خواهد شد.

همانطور که می دانید انواع سهمیه در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی تعیین شده است که در نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی موثر هستند بنابراین اگر در هنگام ثبت نام آن ها را در سامانه www.hrtc.ir درج کرده باشید، به جذب شما در ارگان های دولتی و دستگاه های اجرایی کمک خواهند کرد. در واقع شما می توانید با استفاده از این سهمیه ها روند استخدام خود را سرعت بخشید.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی Moshavergroup.com

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر اساس اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی تعیین می گردد. با توجه به اینکه آزمون در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ برگزار شده است پیش بینی می کنیم نتایج اولیه در اواخر تیرماه منتشر و نتایج نهایی تا پایان تابستان 1402 به اطلاع شرکت کنندگان برسد.

با اعلام تاریخ دقیق این صفحه به روز رسانی گردیده و اطلاعات لازم در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

نحوه دریافت نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

اطلاع از نحوه دریافت نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به شما کمک می کند تا در زمان مقرر با مراجعه به سایت مربوطه، جواب آزمون خود را دریافت نمایید.

سایت دریافت نتایج آزمون استخدام دستگاه های اجرایی hrtc.ir است، همانطور که می دانید مرکز آزمون جهاد دانشگاهی متولی برگزاری این آزمون است بنابراین نتایج هم از طریق همین سامانه منتشر و قابل دریافت خواهد بود. کافیست روی گزینه دریافت کارنامه کلیک کنید. با ثبت اطلاعات درخواستی که نشان دهنده هویت داوطلب است، به حساب کاربری خود وارد شده و نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایید.

با آغاز فرآیند اعلام نتایج آزمون استخدام دستگاه های اجرایی، بر روی لینک موجود در جدول زیر کلیک کنید تا مستقیما به سامانه دریافت نتایج منتقل شوید.

چنانچه در دریافت کارنامه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دچار مشکل شدید یا نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید می توانید با همه روزه از 8 صبح تا 12 شب با ما در مشاور گروپ تماس بگیرید.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

مشاوره تلفنی مشاور گروپ Moshavergroup.com

لازم به ذکر است اگر روند اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دستگاههای اجرایی مانند سال های گذشته باشد، پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری و سایر مراحل استخدام، نتایج نهایی آزمون به صورت جداگانه در سایت رسمی هر ارگان دولتی منتشر می شود.

ردیف

مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

آدرس درگاه اطلاع رسانی

1

وزارت آموزش و پرورش

www.medu.ir

2

بانک توسعه تعاون

www.ttbank.ir

3

پست بانک ایران

www.postbank.ir

4

حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی

www.hozehonari.ir

5

سازمان امور عشایر ایران

www.ashayer.ir

6

سازمان انتقال خون ایران

www.www.ibto.ir

7

سازمان برنامه و بودجه کشور

www.mporg.ir

8

سازمان بهزیستی کشور

www.behzisti.ir

9

سازمان پزشکی قانونی کشور

www.lmo.ir

10

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

www.ssaa.ir

11

سازمان حسابرسی

www.audit.org.ir

12

سازمان حفاظت محیط زیست

www.doe.ir

13

سازمان دامپزشکی کشور

www.ivo.ir

14

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

www.icro.ir

15

سازمان قضایی نیروهای مسلح

www.imj.ir

16

سازمان ملی استاندارد

www.isiri.gov.ir

17

سازمان هواشناسی کشور

www.irimo.ir

18

شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران (مادر تخصصی)

www.airport.ir

19

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

www.mcls.gov.ir

20

وزارت جهاد کشاورزی

www.maj.ir

21

وزارت جهاد کشاورزی (به کارگیری قراردادی)

www.maj.ir

22

وزارت کشور

www.moi.ir

23

سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

www.dres.ir

24

مرکز آموزش مدیریت دولتی

www.smtc.ac.ir

25

سازمان ملی بهره وری ایران

www.npo.gov.ir

26

سازمان اداری و استخدامی کشور

www.aro.gov.ir

27

وزارت ورزش و جوانان

www.msy.gov.ir

28

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان (دستگاه‌های اجرایی استان)

www.sb.mporg.ir

نکته» توجه داشته باشید که عدم مراجعه متقاضی در مهلت تعیین شده براساس اطلاعیه اعلامی توسط دستگاه اجرایی برای بررسی مدارک به منزله انصراف متقاضی از سایر مراحل استخدام تلقی می‌ گردد.


در این مقاله از سری مقالات مشاور گروپ به شرح موضوع اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی پرداختیم و امیدواریم مطالعه این مقاله به شما کمک کرده باشد که به راحتی برای دریافت نتایج اولیه آزمون کتبی خود در سامانه hrtc ir اقدام نمایید.

اگر سوالی در این رابطه ذهن شما را به خود مشغول کرده و پاسخ آن را در مقاله نیافتید می توانید با کارشناسان آزمون های استخدامی مجموعه از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می توانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️سامانه اعلام نتایج آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی چیست؟

✔️سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مسئولیت اعلام نتایج آزمون استخدامی ارگان های دولتی را بر عهده دارد.

✔️زمان دریافت نتایج آزمون استخدامی دستگاه اجرایی چه تاریخی اعلام شده است؟

✔️برای اطلاع از زمان اعلام نتیجه آزمون دستگاه اجرایی به متن مقاله مراجعه فرمایید.

✔️امکان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه اجرایی وجود دارد؟

✔️تاکنون اطلاعیه ای مبنی بر امکان اعتراض به آزمون دستگاه اجرایی منتشر نشده است.

3/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی