اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 sanjesh.org

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 sanjesh.org

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای مشاهده نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در این مقاله ارائه داده شده است. نتایج استخدامی آموزش و پرورش در طی دو مرحله (آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی) اعلام می شود. داوطلبانی که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1402 ثبت نام و شرکت کرده اند، برای مشاهده نتایج آزمون باید در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند. با ما همراه باشید.

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ چند هفته پس از برگزاری آزمون به صورت اینترنتی منتشر می شود. همانطور که می دانید اعلام نتیجه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دو مرحله انجام می گیرد. یعنی نتایج اولیه منتشر می شود و از داوطلبانی که در مرحله اول آزمون آزمون استخدامی آموزش و پرورش یعنی آزمون کتبی پذیرفته شده اند، به صورت چند برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه آزمون استخدام آموزش و پرورش خواهد شد. آن دسته از داوطلبانی که نمره و امتیاز لازم را در مصاحبه و آزمون شفاهی کسب کنند موفق به پذیرش در رشته انتخابی خود خواهند شد.

پس از برگزاری امتحان مشترک فراگیر (کتبی)، فرآیند اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز می شود. سایت سازمان سنجش اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را بر عهده دارد و بدین ترتیب نمرات داوطلبان به تفکیک حیطه‌های عمومی، اختصاصی و تخصصی محاسبه خواهد شد براین اساس کسب حداقل پنجاه (۵۰) درصد میانگین نمره مکتسبه سه نفر اول با ارزش وزنی چهل (۴۰) درصد برای حیطه عمومی و شصت (۶۰) درصد برای حیطه اختصاصی و تخصصی در هر شغل- شهرستان محاسبه و مبنای سایر مراحل معرفی داوطلبان قرار می‌گیرد.

نتایج ازمون استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۲ نیز سه تا پنج (۳ تا ۵) برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط، جهت ارزیابی تکمیلی از بین داوطلبان دارای حدنصاب اعلام می‌شود البته داوطلبان باید در مرحله ارزیابی تکمیلی صلاحیت معلمی توسط مراکز ارزیابی و سایر عوامل مربوط در مجموع حداقل ۴۷۰ امتیاز از حداکثر امتیاز ممکن (۱۰۰۰ امتیاز) را کسب کنند.

نتایج ازمون اموزش پرورش Moshavergroup.com

در ارزیابی تکمیلی، کسب حداقل (۹۵) امتیاز از شایستگی های عمومی، حداقل (۷۰) امتیاز از شایستگی اختصاصی و (۴۰) امتیاز از شایستگی تخصصی مقرر در جدول شماره (۱) الزامی است.

نتایج نهایی استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲  از بین داوطلبان معرفی شده به آموزش و پرورش(حداکثر سه برابر) در سقف ظرفیت پذیرش و براساس نتیجه امتحان مشترک فراگیر (کتبی) با وزن چهل (۴۰) درصد و ارزیابی تکمیلی با وزن شصت (۶۰) درصد لحاظ می‌شود و بر اساس اولویت‌های انتخابی (حداکثر ۳ کد شغل محل) در مقایسه با سایر داوطلبان و با رعایت سهمیه قانونی داوطلب، به تعداد یک برابر ظرفیت صورت خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ ، به صورت دقیق مشخص نشده است. به محض انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 و اعلام زمان دقیق انتشار نتایج آزمون، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

به گفته معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در اواخر اردیبهشت ماه بوده و نتایج چند برابر ظرفیت آزمون کتبی استخدام معلم ابتدایی در آموزش و پرورش تا پایان اردیبهشت اعلام خواهد شد. از اول خرداد نیز فرآیند مصاحبه و ساز و کار ارزیابی آغاز می گردد.

🔺همچنین بازه زمانی مصاحبه استخدام آموزش و پرورش 1402 ۴۰ روزه است و تا نیمه تیرماه ادامه دارد.

بنابراین پیش بینی می شود نتایج ازمون اموزش پرورش ۱۴۰۲ به عنوان اعلام نتایج نهایی (نتایج مصاحبه اموزش پرورش) در اواخر مرداد و اوایل شهریورماه اعلام شود.

  • دوره مهارت آموزی تا اواخر شهریور است و دوره مجازی نیز در بازه ارزیابی تکمیلی پیش‌بینی شده است و احتمالا پذیرفته شدگان نهایی از اول مهر وارد کلاس درس می‌شوند و دوره مهارت آموزی هم ادامه دارد.

سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش Moshavergroup.com

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش sanjesh org

sanjesh org اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را بر عهده دارد، و کلیه داوطلبان باید در تاریخ مقرر با مراجعه به سامانه سنجش مراجعه نموده و فقط از طریق سایت sanjesh org  نتایج آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۲ خود را دریافت نمایند.

برای مشاهده نتایج ازمون استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۲ کلیک نمایید.

دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نحوه دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲  در ادامه بیان شده است. داوطلبان برای مشاهده نتیجه آزمون استخدام آموزش و پرورش باید در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و با درج اطلاعات خواسته شده  جواب آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ را مشاهده نمایند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش 1402

سایت سازمان سنجش اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را بر عهده دارد بنابراین در ابتدا لازم است به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

✅ پس از ورود به سایت سنجش از طریق منوی سمت راست، بر روی گزینه "سایر آزمون های استخدامی" کلیک کنید.

✅ سپس بر روی گزینه "اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ " کلیک کنید.

✅ با استفاده از 2 روش زیر می توانید نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ را مشاهده کنید:

  1. جستجوی نتیجه با شماره پرونده : "شماره پرونده" و "شماره شناسنامه"
  2. جستجوی نتیجه با اطلاعات فردی : "نام خانوادگی" ، "نام" ، "شماره شناسنامه"

در صورت فراموشی اطلاعات یا بروز هر گونه مشکل در گرفتن جواب آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 دریافت نمایید.

لینک ورود به سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

به محض اعلام نتایج ازمون استخدام اموزش و پرورش ۱۴۰۲ ، لینک فوق فعال می شود.

نتایج استخدامی آموزش و پرورش

داوطلبان پس از مشاهده نتیجه استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ لازم است به موارد زیر توجه داشته باشند:

داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند، می توانند ازطریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org اقدام نمایند.

در صورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده درمرحله مصاحبه استخدامی ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: www.gozinesh.medu.ir، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی (حداکثر به مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته های گزینش استان محل خدمت خود، ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند.

لازم می باشد درتکمیل فرم اطلاعات فردی استخدام آموزش و پرورش 1402 دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی درتکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.

عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد. نتایج گزینش آموزش و پرورش 1402 بعد از بررسی نهایی به شرکت کنندگان اعلام خواهد شد.

در صورت بروز مشکل برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ و یا فراموشی اطلاعات برای ورود به سایت اعلام نتایج، می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول اعلام نتیجه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

✔️نتایج استخدامی آموزش و پرورش 1402 چه زمانی منتشر می شود؟

✔️زمان دقیق انتشار جواب آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ از طریق این مقاله مشاور گروپ اطلاع رسانی خواهد شد.

✔️سایت دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 چیست؟

✔️sanjesh org اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را بر عهده دارد و کلیه داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را پیگیری نمایند.

✔️اطلاعات لازم برای دریافت نتایج ازمون استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۲ چیست؟

✔️مشاهده نتایج آزمون از طریق درج اطلاعات فردی و یا شماره پرونده امکان پذیر است. راهنمای جامع اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این مقاله ارائه گردیده است.

3.9/5 - (17 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 sanjesh.org

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. t

    سلام من جزو پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 هستم. استان ما اعلام کرده مصاحبه حضوری گزینش به علت شیوع کرونا لغو شده است و هیچ خبر دیگری از ادامه روند استخدام و گزینش و برگزاری دوره آموزش مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان نیست. آزمایش تکمیلی پزشکی، سوئ سابقه، استعلام نظام وظیفه رو هم قبل از عید تمام کردیم. لطفا راهنمائی بفرمائید که روند گزینش و معرفی به دوره مهارت آموزی فرهنگیان از کی شروع خواهد شد؟ اسامی قطعی پذیرفته شدگان و معرفی به دانشگاه فرهنگیان از چه منبعی (سایت سنجش یا سایت آموزش و پرورش) و کی اعلام خواهد شد؟

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی