مهلت مجدد ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

مهلت مجدد ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

جهت مشاوره در زمینه مهلت مجدد ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با مهلت مجدد ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 پرداخته ایم. ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ، از طریق سایت سنجش و آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی  sanjeshp.ir انجام می پذیرد. داوطلبانی که در زمان مقرر موفق به ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 نشده اند، می توانند در زمان تمدید ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400، فرآیند ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری از طریق سایت مذکور انجام دهند. با ما همراه باشید.

مهلت ثبت‌ نام جدید و ویرایش فرم ثبت‌ نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی گروه پزشکی از روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ ماه آغاز شد و تا روز سه‌ شنبه ۲۱ اردیبهشت‌ ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی امکان‌ پذیر خواهد بود.

راهنمای ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

راهنمای ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 به صورت مرحله به مرحله در ادامه بیان شده است. داوطلبان می توانند در زمان مهلت مجدد ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ثبت نام خود را به صورت اینترنتی از طریق سایت sanjeshp.ir انجام دهند. نحوه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت به صورت زیر است:

  • اولین کاری که داوطلبان شرکت در کنکور دکتری وزارت بهداشت 1400 برای ثبت نام باید انجام دهند این است که به سایت سنجش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir مراجعه نمایند.
  •  برای اطلاع از شرایط و ضوابط دقیق شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری را دانلود کرده و مطالعه نمایید.
  •  پرداخت هزینه ثبت نام به صورت خرید یک کارت اعتباری. داوطلبانی که متقاضی شرکت در دو کد رشته امتحانی هستند می بایست دو کارت اعتباری خریداری کنند.
  • تکمیل فرم ثبت نام (در این فرم اطلاعات فردی و اطلاعات تحصیلی مرتبط با این آزمون و در این مقطع است. بهتر است با اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام و همچنین اطلاعات مورد نیاز فرایند ثبت نام خود را تسهیل نمایید.)
  • دریافت کد رهگیری 16 رقمی ( ثبت نام شما تا زمانی که این کد را دریافت نکرده باشید تکمیل نشده است.)

**تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی، از روز یکشنبه 1400/2/19 تا روز سه شنبه 1400/2/21 خواهد بود.

مهلت مجدد ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

مهلت مجدد ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400، برای آن دسته از داوطلبانی که در زمان مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، فراهم شده است.

سعيد هاشمی نظری رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: برای افرادی که موفق به ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی نشده‌اند مهلت مجددی از روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت تا روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است.

بر اساس آخرین آمار گزارش‌ شده ۱۳ هزار و ۴۲۷ نفر در این آزمون ثبت‌ نام کرده‌اند.

مهلت مجدد ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت از 19 تا 21 اردیبهشت ماه 1400

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400، تا 21 اردیبهشت ماه. براساس اطلاعیه منتشر شده از سایت سنجش و آموزش پزشکی کشور، مهلت مجدد ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت از روز یکشنبه مورخ 19 اردیبهشت تا روز سه شنبه مورخ 21 اردیبهشت ماه فراهم شده است. متقاضیان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400، لازم است در بازه زمانی بیان شده به سایت ثبت نام مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند.

براساس دفترچه ثبت نام ، آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400، 3 ، 4 و 5 تیرماه 1400 برگزار خواهد شد.

 

برای آگاهی از آخرین اخبار مربوط به برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید..


سوالات متداول آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 چیست؟

داوطلبان برای ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت باید به سایت sanjeshp.ir مراجعه نمایند.

مهلت مجدد ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 چه زمانی آغاز می شود؟

مهلت ثبت نام مجدد ازمون دکتری وزارت بهداشت 1400 در بازه زمانی 19 تا 21 اردیبهشت ماه انجام می پذیرد.

آزمون دکتری وزارت بهداشت چه زمانی برگزار می شود؟

زمان برگزاری آزمون، در روزهای 3 ، 4 و 5 تیرماه اعلام شده است.

2.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مهلت مجدد ثبت‌ نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.