منابع معتبر کنکور هنر 98 نظام جدید و نظام قدیم ( براساس بودجه بندی و حذفیات جدید)

منابع معتبر کنکور هنر 98

جهت مشاوره در زمینه منابع معتبر کنکور هنر 98 نظام جدید و نظام قدیم ( براساس بودجه بندی و حذفیات جدید)

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

منابع معتبر کنکور هنر 98 : در مورد کنکور رشته ی هنر خب دوستانی که هستند دغدغه شون ام زیاده تو بحث انتخاب منابع و کتاب ها و اینا بلأخره در تلاش و تقلا هستند که از چه منابعی میخوان استفاده بکنن ... در ادامه با مشاور گروپ همراه شوید ...

منابع معتبر کنکور هنر 98

بهترین منابع کنکور هنر 98 کدامند ؟ 

خیلی خیلی منابع زیادی چیزی هول و حوش بیش از 50 تا فقط ما منبع رسمی آموزش و پرورش داریم تو سازمان و سنجش اطلاع رسانی کرده اعلام کرده ما یه سری منابع آزاد داریم که حالا اینقدری سلیقه ای اکثرا" از طرف انتشاراتی هستش که دانشگاهی دارن کار میکنن یا از طرف آموزشگاه هایی هستش که منحصرا" تو کنکور هنر فعالیت دارن رفتن با آموزشگاه های تخصصی رشته ی هنر بچه هایی که تو شهرهای بزرگ هستن
میتونه براتون خیلی مؤثر باشه.

اساتیدی که اونجا کار میکنن و جزوه هایی که به شما میدن و آزمونایی که شما اونجا دارید و جنبی که شما اونجا میتونی در کنار هم رشته های خودت بسازی جو خیلی مؤثری میتونه باشه.

بهترین آزمون آزمایشی ویژه کنکور هنر کدام است ؟

خیلی از بچه های رشته های هنر بچه هایی هستند که بعد از سالها دوری و فاصله از درس بعد از رفتن به سمت دانشگاه با مدرک کاردانی حتی وقتا یعنی از سیستم فنی وحرفه ای اومدن بیرون یا از سیستم کارودانش بدون پیش دانشگاهی هنر رفتن کاردانی گرفتن مجدد الان بر میگردن میخوان کار بکنن و میگم خیلیا هستن متأسفانه چون تو بحث کنکور آزمایشی ام بجز قلمچی هیچ انتخاب دیگه ای بچه ها نخواهند داشت حالا جامع های سنجش هست و قلمچی که حالا جامع های سنجش که نهایت سه آزمون که خیلی حالا خوب نمیتونه واسه طول سال ما رو محک بزنه ولی چون یه جورایی شاید تنها انتخاب ما انتخاب قلمچی هستش ترجیحم این هستش که بچه ها حتما" آزمونا رو برن از آزمون ام استفاده کنن .

تنوع منابع کمک درسی کنکور هنر از تنوع منابع کنکور انسانی نیز کمتر است

اما تو بحث منابع کمک آموزشی تنوع کتابمون حتی از انسانی یه قدری کمتره خیلی بسته تره از طرفی یه سری انتشارات کنکوری کار مثل خود قلمچی اومده وارد کار شده مثل انتشارات مبتکران اومده وارد کار شده مثل انتشارات راه اندیشه اومده وارد کار شده و بقیشون دیگه رفتن تو فاز انتشارات دانشگاهی .

تازه این سه تا، چهار تا که اسم آوردم از انتشارات کنکوری که وارد هنر شدن به قدری به روز رسانیشون دیر به دیره که شاید الان بخواد مثل کنکور 98 یه منبعی رو تهیه بکنی باید بری برا 93 -94شون شاید بخری چاره ای ام نیست از این جهت میگم حتما سعی کنید تو آزمون باشید اگر قدری هست با آموزشگاه بخوایید برید و حالا صرف نظر از اینکه میخواییم به چه
رشته ای برسید اونقدر درس تخصصیاتون کار بکنید تو رشته ی هنر زدن عمومیا که واجب الوجبات هست که خب اکثرا" بچه هایی که قبولین خیلی خوب میدونن ، میزنن اما باعث میشه یه ذره دستشون بسته است .

یکسری کتاب قلمچی فی السابق چاپ ؛ مشق هنرا فوق العاده عالی بود درسنامه ی خوبی داشت حل تست خیلی خوبی داشتش تو اون زمینه های مختلف و
درسای مختلف ام اینا چاپ میشد مشق و هنر بنا به دلایلی چاپش کمتره و کمتر و کمتر شد مگه اینکه الان بتونیم دست دوماشو گیر بیارید.

بهترین منابع کنکور هنر از انتشارات کانون کدامند ؟

ما الان از منابع انتشارات کانون فرهنگی آموزش ؛ کتابهای سبز و آبی رو داریم که خب کتابهای آبی به مراتب پرطرافدارتر هستند چون درسنامه و خلاصه نکاتی که از کتابهای سبز برداشته و تو آبی قرار داده باعث شده
که کتابهای آبی فراتر از یه کتاب تست بخواد باشه و نکات آموزشی خیلی پر ملات و مفصلی ام خواهد داشت پس پیشنهاد میکنم برای تمامی دروس تخصصیمون تهیه کنیم.

بهترین کتاب تست های کنکور هنر 98

کتابهای آبی قلمچی رو از سؤالات آزمون ازمایشی خودش استفاده کرده و سؤالات کنکورهای سال های اخیر و یه منبع خوب میتونه باشه واسه اینکه ما رو کم کم راه بندازه .

حتما بخوانید :

دیگر انتشارات برتر در زمینه منابع کنکور هنر 98

در کنار آبی قلمچی ما منابعی داریم که از طرف انتشارات راه اندیشه که اینا خیلی واقعا" روزها دغدغه ی اینو داشتن که واسه بچه های رشته ی هنر بیان و کتاب چاپ کنن و با یه سری از اساتید دانشگاهی در ارتباط بودن الان سایت راه اندیشه هم هستش و فروشگاه اینترنتی هم فکر کنم که داره و میتونید برخی از اون کتابها رو از اون جاها تهیه بکنید و کتابهایی که راه اندیشه حالا چاپ کرده برای رشته ی هنر سبک و سیاه باشه با قلمچی فرق میکنه سعی کرده که در کنار پرسش های چهار گزینه ای که خب اصل شیرازه ی کار قلمچی سعی شده که تمرکزشو بزاره رو بحث آموزش و یا آموزش خیلی خوب میخواد به بچه ها بده .

در کنار اون هم انتشارات مبتکران که اونم سال به سال چاپاش کمتر شد و یه جوری الان به اون اقتدار قبلش نیست تو کنکو ر،یعنی یک زمان آزمون آزمایشی خیلی خوب برگزار میکرد تو دهه ی 80 و یه زمان منابعش واقعا" تو بورس بودن تو بحث رشته ی هنر چون خیلی کم فروش شده بازم شاید باید بری تو سایتشون و یه جورایی سعی بکنی که منابعشونو تهیه بکنی.

اما یه سری منابع دیگه ام ما داریم که اسم منابع رو میاریم که البته به قدری شاید دست شده زیاد شما نمیخواد تو بازار برید بگردید و کار بکنید.

برای درک عمومی هنر آبی قلمچی و حالا تو همه ی درسا ولی حالا خیلی خاص تر پیشنهاد میشه برای درک عمومی هنر انتشارات راه اندیشه واسه بچه هایی که اصلا" رشتشون هنر نبوده سر فصلا برای فرنسای اصلا" خود درک عمومی هنر که شامل بیش از ده تا کتاب میشه رو اینا رو تا حالا نداشتند و ندیدن میتونن از این استفاده بکنن .

برای درک عمومی فیزیک و ریاضی فوق العاده اس آبی قلمچی بچه هایی که تو فیزیک و ریاضی ضعف دارن تو بحث درک عمومی فیزیک و ریاضی از سبز قلمچی میتونن استفاده بکنن بعد برن سمت منابعی مثل آبی برای ترسیم فنی آقای احمد متقی پور که از انتشاراتای خیلی خیلی یعنی یکی از مؤلفین خیلی قدیمی است تو بحث ترسیم فنی بچه هایی که طراحی صنعتی میخوان حتما" روی این قضیه سرمایه گذاری بخوان بکنند.

برای خلاقیت تصویری و تجسمی آقای مجید آزاد بخت خوب هستن و توی درسای مختلف ما کتابهایی رو داریم که بعضا" شاید برای اساتیدی باشند که این عزیزان در داخل آموزشگاه ها دارن کار میکنند و تمایلشون بیشتر به این هستش که شما بلأخره برید با اون هیئت کارب کنن اما اگه بازم بخوایید یه ذره معرفی بکنیم که لاقل بچه هایی که رفتن تو بازار میخوان دست پر برگردن میتونم معرفی بکنم به مجموعه ی کتابهای آقای لنگاردنر که خب در مجموع برای خود رشته ی هنر در غالب یک چاپ و در غالب یک ساز و کار اومده بنام هنر در گذر زمان یا تو بعضی از انتشارات یا تو بعضی از ناشرین هنر در گذر تاریخ هم این نام داره که اگر با نویسندگی آقای هنری لنگاردنر بخواد باشه مد نظر ما هستش .

تو بحث تاریخ هنر چه ایران و چه جهان آقای مرزبان خوب کار کرده .

توی بحث عمومی ها خب تمامی درساش تقریبا" همون درس هایی هستش که بچه ها باید کار بکنن بخونن تو رشته های مختلف و اصلا" عمومی بالا میتونه خیلی مؤثر باشه.

تو ترسیم فنی آقای مجید عسکری هم توی کانون فرهنگی آموزشی خوب کار کرده و به سمت منابع دیگه اگه بخواییم بیاییم میتونیم بعضا" انتشاراتی مثل سروش رو هم نام ببریم که خب این انتشارات بیشتر توی بحث خلاقیت نمایشی و تصویری ، تجسمی اومده کار کرده از انتشارات سروش یک کتاب خیلی خوب داریم آموزش خلاقیت نمایشی از خانم ژاله نصاری این رو هم باز سبز قلمچی اومده روش خوب کار کرده که بچه ها ازش آودن جواب گرفتن منابع زیاد هستن اگه بخواییم نام ببریم بازم مثلا" تو بحث موسیقی ساز شناسی آقای پرویز منصوری هستش بازم توی موسیقی آقای روح الله خالقی رو ماداریم که تک کتابهایی که ایشون اومده روش کار کرده که اینا سعی شده که یکسری مجموعه تست رو داشته باشه و بیشتر بحثش.

بحث مطالعه و روان خوانی بواد باشه تو بحث رشته ی هنر یه قدری دست بسته است اینو میخوام بگم در و واقع یه قدری دست بسته است ولی خب در مجموع بچه هایی که بخوان تو رشته ای بخوان موفق بشن تأکیدشون بیشتر روی زیر گروهی هستش که تمرکز کردن زیرگروهی که دارن روش کار میکنن زیر گروهی که واسشون اهمیت داره و سعی میکنن که به کمک این زیر گروه و به کمک درس های پر ضریب توی این زیرگروه بتونن
مشکلاتشونو حل بکنن .

تو بحث انتخاب منابع و کتابهایی بود که دیگه از اون مهمی که همیشه باب میشه بحث این هستش که اگر که تو رشته ی هنر ما یه منبع رو بریم کامل بخونیم بهتره یا چندتا بخاطر پراکندگی این رشته و منبع و کتابهای زیادی که این وسط دیگه وجود داره تمایل و ترغیب ما به این هستش که بچه ها برن با یک کتاب عالی کار بکنن خوب بخونن خوب بیان جلو وسعی بکنن اون کتاب رو تطبیق بدن و ببینن که آیا
واقعا" احساس میکنن که تستها شبیه به اون رفرنس اون منبع هست یا نه این میتونه بچه ها خیلی خوب باشه من خودم تو بحث رشته ی هنر حالا اگر چه داوطلبا خیلی کم بودن ولی فکر کنم از اولین سال هایی که تقریبا" مشاوره رو به صورت حرفه ای آغاز کردیم سعی کردیم که برای بچه های هنر هم محتوا داشته باشیم.

مهندس علیزاده -مشاور و کارشناس کنکور سراسری

اگر نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه ی کنکور هنر 98 داری ؛ توصیه میکنم حتما با تیم مشاوره ای مشاور گروپ تماس بگیری و بهترین راهکارها و روش های برنامه ریزی کنکور 98 نظام جدید و یا نظام قدیم رو از مشاورین با تجربه ما دریافت کنید .

تنها راه ارتباطی ما با شما فقط از طریق شماره تماس زیر می باشد .

ما خوب بودیم ! ولی آنقدر صبر کردیم که عالی شدیم...
ما به مشاوری نیاز داریم که نقش رهبر را برایمان ایفا کند نه یک رییس
کسی میتواند رهبر واقعی باشد که قبلا حداقل 1 بار مسیر را تا اخر رفته باشد

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه منابع معتبر کنکور هنر 98 نظام جدید و نظام قدیم ( براساس بودجه بندی و حذفیات جدید)

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. محمد

  اصلا به نظرم شما کامل در مورد کنکور هنر نمیدونید و اطلاعاتتون قدیمیه
  شما از کتابای کارنامه کتاب نام نبردین در حالی که به نظر من کتاب های کارنامه کتاب عالیه و نسبت به بقیه انتشاراتی ها هم کتاب های بیشتری داره
  و خیلی خوب کار کردند.
  پیشنهادم این خست کتاب های این نشر رو هم ملاحظه کنید

  پاسخ
 2. مریم

  سلام..برای مشاوره برای کنکور هنر باید با چه شماره ای تماس بگیرم و ایا مشاوره رایگانه؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.