منابع آزمون تیزهوشان

منابع تیزهوشان ششم و نهم لیست بهترین کتاب برای قبولی آزمون تیزهوشان Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون تیزهوشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

منابع تیزهوشان چیست؟ بهترین کتاب برای قبولی در تیزهوشان چیست؟ جدیدترین منابع آزمون تیزهوشان را از کجا پیدا کنم؟ پاسخ این سوالات را در این مقاله مشاور گروپ بخوانید.

لیست بهترین کتاب ها و منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همچنین منابع تیزهوشان نهم به دهم در ادامه ارائه می گردد.

منابع تیزهوشان ۱۴۰۳

مطالعه منابع تیزهوشان ۱۴۰۳ یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در موفقیت شما دانش آموزان پایه ششم و نهم است. چرا که تنها با مطالعه دقیق می توانید تسلط خود را بر مباحث و مواد آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان افزایش داده و از این طریق به نوعی موفقیت خود را در آزمون تیزهوشان تضمین کنید.

دانش آموزانی می توانند در این آزمون موفق باشند که تسلط کافی بر کتب درسی داشته و با روش های مناسب زمان بندی و تست زنی آشنایی خوبی داشته باشند. بنابرین پیشنهاد می شود تا کتب درسی و کمک درسی تیزهوشان را توامان و به عنوان منابع اصلی تیزهوشان در نظر بگیرید.

همانطور که می دانید طراحی سوالات آزمون تیزهوشان از منابع خارج از کتاب های درسی می‌ باشد. شاید این جمله در وهله اول کمی ترسناک به نظر بیاید اما نگران نباشید. چرا که منظور از خارج کتاب، مباحث سخت و پیچیده نیست بلکه هدف طراحی سوال‌ های تلفیقی از چند کتاب درسی بوده تا به واسطه آن قدرت تحلیل طبقه‌ ای و ریشه‌  ای دانش آموزان ششم و نهم سنجیده شود.

با توجه به اینکه آزمون میان پایه تیزهوشان یا تکمیل ظرفیت وجود ندارد، هر دانش آموز تنها یکبار فرصت شرکت در این آزمون ها را داشته و می تواند برای شرکت در امتحان تیزهوشان ششم به هفتم و یا تیزهوشان نهم به دهم شرکت کند. بنابراین ضرورت دارد که با برنامه ریزی دقیق و اصولی، بهترین کتاب برای قبولی تیزهوشان را مطالعه کرده و خود را برای شرکت در این رقابت آماده کنید.

دانستن این نکته خالی از لطف نیست که ثبت نام تیزهوشان برای داوطلبان آزمون ورودی پایه هفتم و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت پایه دهم از روز سه شنبه ۱۴۰۳/۰۱/۱۵آغاز و نام نویسی تا روز جمعه ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ از طریق پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان my.medu.ir انجام می شود. مدت زمان ثبت نام ۱۰ روز می باشد و تا اطلاع ثانوی، قابل تمدید نخواهد بود.

منابع تیزهوشان ششم لیست بهترین کتاب برای قبولی آزمون تیزهوشان Moshavergroup.com

منابع تیزهوشان ششم

منابع تیزهوشان ششم به هفتم در این بخش از مقاله خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. با توجه به اینکه آزمون تیرهوشان ششم از مباحث هوش و استعداد تحلیلی طراحی می گردد، مطالعه کتاب های درسی در این مسیر چندان موثر نخواهد بود و می توانید با استفاده از کتاب هایی مانند تست ریون، تست استعداد تحلیلی مبتکران، کتاب 1000 تست تحلیلی مهر و ماه و تست استعداد تحلیلی خیلی سبز تسلط خود را برای کسب نمره حداکثری در این آزمون بالا ببرید.

لیست منابع آزمون تیزهوشان ششم
 • تست ریون
 • تست استعداد تحلیلی مبتکران
 • کتاب 1000 تست تحلیلی مهر و ماه
 • تست استعداد تحلیلی خیلی سبز

منابع تیزهوشان نهم

دقت کنید که اصلی ترین منابع تیزهوشان نهم به دهم همان کتاب‌های درسی مدرسه هستند و حجم بیشتر سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم از داخل کتاب‌های درسی طراحی می‌شوند. بنابراین در وهله اول مطالعه کامل و دقیق کتاب های درسی در اولویت می‌ باشد.

سپس شما عزیزان می‌بایست برای تقویت مهارت و تسلط بیشتر در پاسخ به سوالات، از منابع کمک درسی استفاده کنید زیرا برخی از سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم از خارج از کتاب طرح می‌شوند و شما اگر آماده نباشید و با دروس آزمون تیزهوشان نهم به دهم آشنایی نداشته باشید و از کتاب های کمک درسی در این زمینه استفاده نکنید در پاسخ دادن به این سوالات دچار مشکل جدی خواهید شد.

برای مشاهده لیست بهترین کتاب برای قبولی در تیزهوشان نهم کلیک نمایید.

بهترین کتاب برای قبولی در تیزهوشان نهم Moshavergroup.com

مطالعه کتاب تست تیزهوشان نهم برای دانش آموزان راحت تر است. بنابراین از آنجایی که تیزهوشان پایه نهم به دهم با سبک سوالات تستی آشنایی داشته و مانند دانش آموزان پایه ششم به هفتم نیستند که تازه با سوالات تستی روبه رو شوند، پس رقابت در میان دانش آموزان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ پایه نهم به دهم و معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم کمتر از رقابت بین کنکوری ها نیست و حتی حساسیت در دانش آموزان تیزهوش پایه نهم به دهم به مراتب بیشتر از کنکوری ها است.

در رقابت کنکور داوطلبان اکثرا در یک رشته ای بالاخره پذیرفته می شوند ولی در رقابت در مدارس تیزهوشان به دلیل این که فقط یک گزینه وجود دارد یا پذیرش می شوند یا قطعا رد خواهند شد دانش آموزان در این مرحله با تلاش و استرس ( تاثیر استرس در آزمون تیزهوشان) بیشتری همراه هستند.

منابع آزمون تیزهوشان – بهترین کتاب برای قبولی تیزهوشان نهم به دهم
منابع تیزهوشان ریاضی نهم به دهم
 • کتاب ریاضی نهم تیزهوشان خیلی سبز
 • کتاب مسابقات ریاضی نهم مبتکران (کتاب مرشد ریاضی نهم تیزهوشان)
 • کتاب تیزهوشان ریاضی نهم کاهه
منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم علوم
 • کتاب مرشد علوم نهم مبتکران
 • کتاب تیزهوشان علوم نهم خیلی سبز
 • کتاب تیزهوشان علوم نهم کاهه
منابع تیزهوشان هوش و استعداد تحلیلی نهم به دهم
 • کتاب هوش مالتیپل تیزهوشان نهم خیلی سبز
 • کتاب هوش فرا زمینی ET
 • کتاب هوش کمپلکس هشتم و نهم مهر و ماه
منابع آزمون تیزهوشان فارسی نهم
 • کتاب رشادت فارسی نهم مبتکران
 • کتاب تیزهوشان فارسی نهم خیلی سبز
 •  کتاب تیزهوشان فارسی نهم کاهه
منابع تیزهوشان – کتاب جامع تیزهوشان
 •  کتاب 1+31 استان تیزهوشان جامع نهم (انتشارات پویش اندیشه خوارزمی)
 • کتاب جامع تیزهوشان نهم سری – IQ انتشارات گاج
 • کتاب جامع تیزهوشان نهم – انتشارات خیلی سبز

منابع تیزهوشان نهم لیست بهترین کتاب برای قبولی آزمون تیزهوشان Moshavergroup.com


ما در این مقاله مشاور گروپ به موضوع منابع تیزهوشان پرداختیم چرا که بسیاری از دانش آموزان حتی پیش از فرا رسیدن زمان ثبت نام تیزهوشان اقدام به مطالعه منابع آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان می نمایند. همانطور که می دانید هر چه بیشتر روی این مباحث تسلط داشته باشید می توانید نتیجه بهتری کسب کنید و این تسلط تنها با برنامه ریزی درست و اصولی و البته با تمرین و تکرار زیاد به دست می آید.

در حقیقت آشنایی با روش مطالعه منابع در کنار داشتن بهترین کتاب ها می تواند شما را به موفقیت برساند. وگرنه مطالعه بهترین منابع آزمون تیزهوشان بدون اینکه بدانید چطور آن ها را مطالعه کنید فایده ای ندارد. جهت دریافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصیلی خود و همچنین برنامه ریزی درسی تیزهوشان یا برنامه ریزی درسی مدارس نمونه دولتی، مشاوره تحصیلی تمامی مقاطع تحصیلی در سراسر ایران، کافیست بدون کدگیری از تلفن ثابت با شماره تلفن 9099071613 تماس بگیرید تا مشاوران مجرب دپارتمان تیزهوشان مرکز مشاور گروپ شما را در رفع نیازهای تحصیلی و ارائه اطلاعات به روز راهنمایی نمایند.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می توانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️بهترین منابع آزمون تیزهوشان چیست؟

✔️در این مقاله مشاور گروپ لیست بهترین منابع آزمون تیزهوشان ششم و نهم ارائه شده است. برای دریافت منابع به مقاله مراجعه فرمایید.

✔️چطور منابع تیزهوشان را مطالعه کنم؟

✔️مشاوران مجموعه مشاور گروپ از 8 صبح تا 12 شب هر روز هفته (حتی ایام تعطیل) به شما کمک می کنند تا بهترین روش مطالعه دروس برای قبولی در آزمون تیزهوشان را متناسب با شخصیت خودتان پیدا کنید. شماره تماس 9099071613

✔️لیست منابع آزمون تیزهوشان را از کجا پیدا کنم؟

✔️فهرست بهترین منابع آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان را در این مقاله مشاور گروپ مشاهده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون تیزهوشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی