مقایسه کارنامه آزمون های آزمایشی قلم چی ، سنجش ، گزینه دو و گاج کنکور 1400

ارزانترین و گرانترین هزینه ثبت نام آزمون های آزمایشی کنکور 1400

جهت مشاوره در زمینه مقایسه کارنامه آزمون های آزمایشی قلم چی ، سنجش ، گزینه دو و گاج کنکور 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مقایسه کارنامه آزمون های آزمایشی قلم چی ، سنجش ، گزینه دو و گاج کنکور 1400 :  بعد از کنکور و یا هر آزمون‌آزمایشی، یک کارنامه حاوی اعدادی نظیر رتبه در زیرگروه، رتبه در کشور، رتبه در استان، رتبه در شهر، تراز زیرگروه، تراز کل، تراز عمومی و… برای شما منتشر می‌شود.

مقایسه کارنامه آزمون های آزمایشی قلم چی ، سنجش ، گزینه دو و گاج کنکور 1400


مقایسه کارنامه آزمون های آزمایشی قلم چی ، سنجش ، گزینه دو و گاج کنکور 1400


مقایسه کارنامه آزمون های آزمایشی قلم چی ، سنجش ، گزینه دو و گاج کنکور 1400  : بعد از کنکور و یا هر آزمون‌آزمایشی، یک کارنامه حاوی اعدادی نظیر رتبه در زیرگروه، رتبه در کشور، رتبه در استان، رتبه در شهر، تراز زیرگروه، تراز کل، تراز عمومی و… برای شما منتشر می‌شود. بسیاری از دوستان فقط به رتبه کل در کشور توجه می‌کنند و از بقیه بخش های کارنامه کنکور یا آزمون‌آزمایشی غافل می‌شوند. در حالی که همه اعداد این کارنامه مفید و تاثیر گذار است. برای یک تحلیل آزمون و تحلیل کارنامه مناسب، شما باید با ساختار کارنامه آشنا باشید.

ملاک های انتخاب بهترین آزمون آزمایشی

مقایسه کارنامه آزمون های آزمایشی قلم چی ، سنجش ، گزینه دو و گاج کنکور 1400  : قبل از مقایسه آزمون های آزمایشی باید بدانید که در انتخاب یک آزمون آزمایشی مناسب چه ملاک هایی رو در نظر بگیرید و براساس اون ها و شرایط خودتون به تصمیم درستی برسید که این ملاک ها شامل :

  • میزان کیفیت سوالات و مشابهت با سوالات کنکور سراسری
  • جامعه ی آماری مناسب
  • تعداد آزمون ها و زمانبندی درست
  • برنامه ی راهبردی استاندارد و منسجم
  • خدمات مختلف موسسه از قبیل کتاب های کمک اموزشی کارنامه ی تحلیلی و پشتیبانی مداوم
  • هزینه ی ثبت نام
  • دوری نزدیکی حوزه ی برگزاری آزمون
  • سابقه ی درخشان در میزان قبولی داوطلبان سال های قبل و…

در حال حاضر موسسات بسیار زیادی برای ازمون های ازمایشی وجود داره که همه ی اون ها با تبلیغات گسترده مدعی تضمین موفقیت شما هستند .

درسته که هر فعالیت آموزشی و هر آزمونی در موسسات مختلف خوبی های خودش رو داره اما فراموش نکنید که شما به این رقابت سنگین دعوت شدید که با استفاده از بهترین کیفیت اموزش در حد توان خودتون به نتایج عالی دست پیدا کنید .

پس امسال سال ریسک کردن و آزمایش موسسات گوناگون نیست و باید عاقلانه و با تصمیم درست به سمت موفقیت گام بردارید.

مقایسه آزمون های آزمایشی کنکور 1400

همونطور که میدونید در این سال ها 4 موسسه ی شاخص (قلم چی، گاج، گزینه دو و سنجش ) در آزمون های ازمایشی و خدمات کنکور تونستن تا حد زیادی موفق عمل کنن و خدمات خوبی رو هم ارائه میدن.

روش محاسبه درصد یا نمره خام آزمون

درصد گیر آزمون

مقایسه کارنامه آزمون های آزمایشی قلم چی ، سنجش ، گزینه دو و گاج کنکور 1400

مفهوم تراز آزمون یا نمره تراز شده

برای آشنایی با مفهوم تراز از یکی مثال استفاده می‌کنیم. فرض کنید در یک کلاس همه دانش آموزان 20 گرفته‌اند و شما نمره 17 شده‌اید. اگر به کسی بگویید من 17 شده‌ام فکر می‌کند شما نمره الف هستید و جزو نفرات برتر کلاس هستید. در حالی که اینطور نیست و شما کمترین نمره را کسب کردید. حالا اگر در همان کلاس شما 14 بگیرید و همه کلاس 10 بگیرند. حالا اگر به فردی بگویید 14 شده‌اید، فکر می‌کند جزو افراد ضعیف آن کلاس هستید. در حالی اینطور نیست و شما بیشترین نمره را در این کلاس کسب کرده‌اید.

برای حل این مشکل از مفهومی به نام تراز یا نمره تراز شده استفاده می‌شود. نمره تراز فرمول پیچیده‌ای دارد. اما شما باید دو نکته را توجه داشته باشید.

هر چه درصد شما بالاتر باشد، تراز شما بیشتر می‌شود.
هر چه میانگین سایر داوطبان پایین تر باشد، تراز شما بیشتر می‌شود.

مشاهده کارنامه آزمون های آزمایشی:

مشاهده کارنامه آزمون قلم چی (کانون): کارنامه قلم چی
مشاهده کارنامه آزمون گاج: کارنامه گاج
مشاهده کارنامه آزمون گزینه دو: کارنامه گزینه دو
مشاهده کارنامه آزمون سنجش: آزمون آزمایشی سنجش

کانون فرهنگی آموزش قلم چی

📈📉کارنامه ی ازمون های قلم چی در روز آزمون در سایت قرار میگیره و از نظر تحلیل نتایج کارنامه در سطح مطلوبی قرار گرفته که با تحلیل داده های حاصل از نتایج کارنامه میتونین نقاط ضعف و قدرت خودتون رو به خوبی شناسایی کنید .

برای مثال می تونید سوالاتی که اشتباه پاسخ داده اید را در هر درس ببینید و پاسخ نامه تشریحی نسبتا خوب و کاملی هم در اختیار داوطلبان قرار می دهد. تراز کارنامه ی قلم چی هم تقریبا از حدود 4500 شروع میشه و تا 8000 ادامه داره.

موسسه ی گزینه دو

📈📉کارنامه های گزینه دو یکی از بهترین کارنامه های ازمون ازمایشی رو داره و کارنامه های متنوعی در اختیار داوطلبان قرار میده که از جمله آن ها می توان به کارنامه تحلیل آزمون،کارنامه تعیین سطح تحصیلی، کارنامه مشاوره ای آموزشی، کارنامه رشته های قبولی، کارنامه روند تحصیلی و … اشاره کرد که در مجموع عملکرد آن قابل قبوله و تراز ماکزیمم گزینه ی دو حدودا روی 12000 محاسبه میشود .

این موسسه تمرکز خودش رو بیشتر روی ازمون های ازمایشی گذاشته اما کلاس های کنکور مختلفی هم در اکثر شهر ها برگزار میکنه که میتونین شرکت کنین ولی انتشارات کمک اموزشی خاصی تاکنون از این موسسه منتشر نشده . سایت گزینه دو از نظر خدمات مشاوره ای و اموزشی پیشرفت خیلی خوبی داشته و مطالب به روزی رو به شما داوطلبان عزیز ارائه میدهد .

گاج ( گروه آموزشی جوکار )

جامعه ی اماری گاج رو به افزایشه اما همچنان در رده ی سوم بعد از گزینه دو قرار داره و تخمین رتبه اون هم شبیه سایر موسسات میباشد.
تعداد ازمون ها همانند قلم چی حدود 20 مرحلس و برنامه ی راهبردی گاج هم از کیفیت خوبی برخورداره و میتونین بر اساس اون برنامه ریزی خوبی برای خودتون داشته باشید .

📉📈آزمون های آزمایشی گاج علاوه بر ارائه کارنامه در هر مرحله، در هر نیمسال یک کارنامه برای کل عملکرد آن نیمسال به داوطلبان ارائه می ده . گاج نسبت به سایر آزمون های آزمایشی از تنوع کمتری در کارنامه ها برخورداره و تراز های ازمون گاج از 10000 محاسبه میشود .

تعاونی سنجش

تعداد ازمون های سنجش 10 مرحله است و برنامه ی راهبردی اون رو اصلا به شما پیشنهاد نمیکنیم چون ازمون های سنجش حدودا ماهی یکبار برگزار میشه و برای برنامه ریزی هفتگی و روزانه ی شما ساخته نشده اند .
📈📉کارنامه ی ازمون سنجش با تاخیر بیشتری روی سایت قرار میگیره و تحلیل های کارنامه و نمودار ها به شکل ساده ای طراحی شده اند و سطح پایین تری نسبت به سایر موسسات دارند و تراز ازمون ها هم مشابه کنکور میباشد .
تعاونی سنجش از نظر خدمات جانبی و مشاوره ای ضعیف عمل کرده و در حوزه ی انتشارات هم به چند عدد کتاب در مقاطع مختلف محدود شده که مخاطبان زیادی هم نتونسته به خودش جذب کنه.


هزینه و قیمت آزمون های آزمایشی کنکور 1400

اگر مسئله مالی خاصی ندارید این معیار را به عنوان عامل تعیین کننده توصیه نمیکنیم اما برای آن دسته از افرادی که این معیار برایشان مهم است صرفا قیمت آزمون های مختلف را بیان میکنیم و طبق این معیار پیشنهاد خاصی نمیدهیم.

هزینه و قیمت آزمون های کانون قلم چی کنکور 1400 :

هزینه آزمون های قلم چی برای کنکور ۱۴۰۰ یکسان نیست و اکثرا هم دانش آموزان گلایه دارند از قیمت زیاد آن، و در اکثر شهرها متفاوت است و از بازه ی ۸۰۰ هزار تومان تا ۱/۵ میلیون تومان متغیر بوده و این اختلاف قیمت هم بخاطر کتاب های اضافی است که قلم چی توصیه میکند بگیرید حال در بعضی از شهرها اجباری هست و بعضی شهرها هم اختیاری و میشه گفت قیمت بدون کتاب در حدود ۸۰۰-۹۰۰ می باشد که باز می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت به کانون قلم چی شهرتان مراجعه کنید.

هزینه و قیمت آزمون های گزینه دو کنکور 1400 :

هزینه ثبت نام در آزمون های آزمایشی گزینه دو برای داوطلبان بسیار شفاف اعلام شده و هم در سایتشان و هم نمایندگی ها قیمت یکی هست، هزینه شرکت در هر آزمون آزمایشی ۴۴۰۰۰تومان و برای هر ۱۴ مرحله ۶۶۰۰۰۰ تومان است.

هزینه و قیمت آزمون های سنجش کنکور 1400  :

هزینه هر آزمون مرحله ای سنجش ۳۰ هزار تومان و هزینه هر آزمون سنجش ۴۰ هزار تومان هستش و هزینه ی کل آزمون های آزمایشی سنجش کنکور ۹۸ (مبلغ ۳۱۹ هزار تومان) می باشد.

هزینه و قیمت آزمون های گاج کنکور 1400 :

هزینه آزمون های آزمایشی گاج بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان می باشد.

جمع بندی و صحبت پایانی :

خب سعی کردیم تا حد زیادی در این باره برای شما عزیزان هزینه ی آزمون های آزمایشی کنکور رو اعلام کنیم تا زیاد سردرگم نباشید و بتونید پس از بررسی کیفیت و امکانات در کنار هزینه ها آزمون آزمایشی موردنظرتون رو انتخاب کنید.

با جمعبندی این معیار ها ما به این نتیجه میرسیم که بهتر است ابتدا در پایه و تابستان با آزمون های گزینه دو شروع کرده و در ادامه در پاییز به سراغ آزمون های قلمچی برویم و در نهایت بعد از عید آزمون ها سنجش را نیز به آزمون های قلمچی اضافه نماییم.

سعی کنید آزمون های آزمایشی را جدی گرفته و حتما در تمام این آزمون ها شرکت کرده و تحلیل نمایید


 هر سوالی در مورد ثبت نام هر یک از آزمون های آزمایشی دارید می تونید از طریق شماره تماس زیر با کارشناس مربوطه ، سوال و اشکالاتتونو مطرح کنید و سریعتر و کامل تر از هر جای دیگه جواب سوالاتونو بگیرید ...

9099071614

با تلفن ثابت و بدون کد و صفر شماره گیری نمایید ...4/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مقایسه کارنامه آزمون های آزمایشی قلم چی ، سنجش ، گزینه دو و گاج کنکور 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.