دانشگاه امام صادق | دانشگاه امام صادق تهران

ما در این مقاله مشاور گروپ ضمن معرفی دانشگاه امام صادق، مزایا و معایب تحصیل در دانشگاه امام صادق، امکانات دانشگاه امام صادق، رتبه قبولی دانشگاه امام صادق، شرط معدل در دانشگاه امام صادق، میزان شهریه دانشگاه امام صادق، لیست دانشکده ها و پردیس های دانشگاه امام صادق، ورود به سامانه ساجد دانشگاه امام صادق، بررسی جایگاه علمی دانشگاه امام صادق و لیست اسامی افراد معروف فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق به همراه عکس های دانشگاه امام صادق ارائه می کنیم. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید واقع شود. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

دانشگاه امام صادق تهران - مشاور گروپ

جهت مشاوره در زمینه دانشگاه امام صادق | دانشگاه امام صادق تهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه امام صادق علیه السلام که حاصل نیت الهی و همت والای جمعی از بزرگان و اندیشمندان حوزه و دانشگاه است، در طول بیش از ربع قرن فعالیت علمی، آموزشی و پژوهشی کارنامه ای بسیار درخشان از خود برجای گذاشته است. موفقیت دانش آموختگان این دانشگاه در مراکز علمی و پژوهشی داخل و خارج کشور بهترین گواه بر این مدعاست.

 دانشگاه امام صادق

دانشگاه امام صادق

دانشگاه امام صادق چیست ؟ دانشگاه امام صادق تهران در سال 1361 شمسی مقارن با سالروز ولادت حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) و امام صادق(علیه السلام) به ریاست حضرت آیت الله مهدوی کنی ، شاگرد و یار دیرین حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد. هیات موسس این دانشگاه از میان شخصیتهایی چون حضرت آیه الله خامنه ای ” دام ظله العالی” و حضرات آیات مشکینی، مهدوی کنی، امینی، امامی کاشانی و … بودند.

دانشگاه امام صادق با هدف تلفیق علوم اسلامی و علوم انسانی در قالب یادگیری مفاهیم تربیتی در کنار مباحث درسی و آکادمیک پا به عرصه وجود گذاشته و بر مبنای همین اصل تاکنون فعالیت خود را ادامه داده است.

دانستن این نکته اهمیت زیادی دارد که دانشگاه امام صادق تهران در دو واحد مجزا تحت عناوین واحد برادران و پردیس خواهران دانشگاه امام صادق اقدام به جذب دانشجو می نماید. بنابراین یکی از اصلی ترین تفاوت های این دانشگاه با سایر مراکز آموزشی کشور، تک جنسیتی بودن واحد ها و عدم اختلاط جنسیتی است که این مساله هم برای بسیاری از افراد مذهبی به عنوان مزایای دانشگاه امام صادق شناخته می شود.

دانشگاه امام صادق ع در حال حاضر در شش دانشکده و در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خواهران، کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری برادران، دانشجو می پذیرد. لیست دانشکده امام صادق در ادامه قرار گرفته است.

 • دانشکده الهیات، معارف اسلامی و ارشاد
 • دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد
 • دانشکده معارف اسلامی و حقوق
 • دانشکده معارف اسلامی و سیاسی
 • دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات
 • دانشکده معارف اسلامی و مدیریت

دانشکده های دانشگاه امام صادق

دانشکده علوم سیاسی امام صادق - مشاورگروپ

دانشگاه امام صادق تهران

دانشگاه امام صادق تهران در ابتدا با در سه رشته معارف اسلامی و تبلیغ (الهیات)، معارف اسلامی و علوم سیاسی، معارف اسلامی و اقتصاد، در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته، آغاز به کار کرد. گروهی از جوانان متعهد و مستعد کشور از همان سالهای آغاز تاسیس، برای تحصیل به این دانشگاه وارد شدند. دانشگاه امام صادق علیه السلام به دنبال گسترش رشته های تحصیلی و بالا بردن کیفیت و کمیت آموزشی خود، در سال 1369 دو رشته دیگر ” معارف اسلامی و مدیریت” و ” معارف اسلامی و حقوق” را در مقطع کارشناسی ارشد به مجموعه رشته های موجود اضافه نمود.

در سال 1371 دوره های مقطع دکتری در این دانشگاه در چهار رشته الهیات، علوم سیاسی، علوم اقتصادی، و فرهنگ و ارتباطات تاسیس شد و در سال 1382 ششمین رشته در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته تحت عنوان «معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات» ایجاد گردید. در جدول زیر تمامی رشته هایی که در حال حاضر در این مجموعه دانشگاهی تدریس می شود را مشاهده می کنید. دانشگاه امام صادق چه رشته هایی دارد؟

 دانشگاه امام صادق
رشته های پردیس خواهران دانشگاه امام صادق رشته های پردیس برادران دانشگاه امام صادق
مقطع کارشناسی واحد خواهران رشته های ارشد دانشگاه امام صادق خواهران مقطع دکتری مقطع کارشناسی رشته های ارشد دانشگاه امام صادق برادران مقطع دکتری

۱-معارف اسلامی و علوم تربیتی

۲- فلسفه و کلام اسلامی

۳- حقوق

۴- فقه و حقوق اسلامی

۱-مدیریت آموزشی

۲- حقوق خانواده

۳- فلسفه و کلام اسلامی

۱-مدیریت آموزشی

۲- فقه و مبانی حقوق اسلامی

۳- فلسفه و کلام اسلامی

۱- الهیات، معارف اسلامی و ارشاد
۲- معارف اسلامی و علوم سیاسی
۳- معارف اسلامی و حقوق
۴- معارف اسلامی و مدیریت
۵- معارف اسلامی و اقتصاد
۶- معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات
۱- الهیات و معارف اسلامی
۲- علوم سیاسی
۳- علوم اقتصادی
۴- حقوق
۵- فرهنگ و ارتباطات
۶- مدیریت

رشته های دانشگاه امام صادق

در پاسخ به پرسش هایی از قبیل دانشگاه امام صادق چیست؟ دانشگاه امام صادق چه رشته هایی دارد؟ لیست رشته های دانشگاه امام صادق در دوره کارشناسی ارشد پیوسته  و دکتری ویژه برادران و رشته‌های تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ویژه خواهران  به تفکیک گرایش رشته ها در جدول زیر ارائه داده شده است:

رشته‌های دانشگاه امام صادق در دوره کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری ـ ویژه برادران:

ردیف رشته و گرایش تحصیلی مقطع تحصیلی نوع دیپلم
1 الهیات، معارف اسلامی و ارشاد – فقه و مبانی حقوق اسلامی کارشناسی ارشد پیوسته کلیه رشته‌های نظری
2 الهیات، معارف اسلامی و ارشاد – فلسفه و کلام اسلامی کارشناسی ارشد پیوسته کلیه رشته‌های نظری
3 الهیات، معارف اسلامی و ارشاد – علوم قرآن و حدیث کارشناسی ارشد پیوسته کلیه رشته‌های نظری
4 معارف اسلامی و اقتصاد کارشناسی ارشد پیوسته ریاضی و فیزیک و علوم تجربی
5 معارف اسلامی و حقوق _گرایش خصوصی کارشناسی ارشد پیوسته کلیه رشته‌های نظری
6 معارف اسلامی و حقوق_گرایش جزا
7 معارف اسلامی و حقوق_گرایش حقوق عمومی
8 معارف اسلامی و علوم سیاسی _گرایش مطالعات ایران کارشناسی ارشد پیوسته کلیه رشته‌های نظری
9 معارف اسلامی و علوم سیاسی_گرایش جامعه شناسی سیاسی
10 معارف اسلامی و علوم سیاسی_گرایش اندیشه سیاسی اسلام
11 معارف اسلامی و علوم سیاسی_گرایش مطالعات سیاسی جهان اسلام
12 معارف اسلامی و علوم سیاسی_گرایش روابط بین الملل
13 معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات_گرایش مطالعات سیاستگذاری کارشناسی ارشد پیوسته کلیه رشته‌های نظری
14 معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات_گرایش مطالعات حقوقی
15 معارف اسلامی و مدیریت _ گرایش مدیریت مالی کارشناسی ارشد پیوسته کلیه رشته های نظری
16 معارف اسلامی و مدیریت _ گرایش مدیریت بازرگانی
17 معارف اسلامی و مدیریت _ گرایش مدیریت صنعتی
18 معارف اسلامی و مدیریت _ گرایش مدیریت دولتی و سیاست‌گذاری عمومی
19 الهیات و معارف اسلامی دکتری کارشناسی ارشد متناسب با رشته دکتری (به عنوان مثال رشته های ارشد دانشگاه امام صادق)
20 علوم سیاسی دکتری
21 علوم اقتصادی دکتری
22 حقوق دکتری
23 فرهنگ و ارتباطات دکتری
24 مدیریت دکتری

رشته‌های دانشگاه امام صادق در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ویژه خواهران:

ردیف رشته تحصیلی مقطع تحصیلی نوع دیپلم
1 فقه و حقوق اسلامی کارشناسی کلیه رشته‌های نظری
2 فلسفه ‌و کلام اسلامی کارشناسی کلیه رشته‌های نظری
3 معارف اسلامی و علوم تربیتی کارشناسی کلیه رشته‌های نظری
4 حقوق کارشناسی کلیه رشته‌های نظری
5 مدیریت آموزشی

کارشناسی ارشد

 
6 حقوق خانواده کارشناسی ارشد  
7 مدیریت آموزشی دکتری  
8 فقه و مبانی حقوق اسلامی دکتری  
9 فلسفه و کلام اسلامی دکتری  

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه که آیا امکان ثبت نام کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه امام صادق برادران برای شما وجود دارد یا خیر، می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

سایت دانشگاه امام صادق

سایت دانشگاه امام صادق isu.ac.ir است و کلیه اطلاعات لازم برای آشنایی با این دانشگاه و دریافت اطلاعیه ها و اخبار جدید با مراجعه به سامانه دانشگاه امام صادق ع امکان پذیر خواهد بود. به همین دلیل ما در این بخش از مقاله مشاور گروپ لینک مستقیم ورود به سایت امام صادق دانشگاه واحد برادران و همچنین در ادامه سایت دانشگاه امام صادق پردیس خواهران را قرار داده ایم.

برای ورود به سامانه دانشگاه امام صادق isu.ac.ir واحد برادران کلیک کنید.
جهت ورود به سایت دانشگاه امام صادق پردیس خواهران isuw.ac.ir کلیک نمایید.

اگر به دنبال اطلاعات دانشگاه امام صادق عکسها، اخبار و … هستید در این سایت ها می توانید تمامی این اطلاعات را پیدا کنید. جهت مشاهده راهنمای استفاده از سایت دانشگاه امام صادق تهران isu.ac.ir کلیک نمایید.

شرایط دانشگاه امام صادق

شرایط دانشگاه امام صادق چیست؟ شرایط پذیرش دانشگاه امام صادق در مقطع کارشناسی ارشد چیست؟ چه کسانی می توانند در این دانشگاه ثبت نام و ادامه تحصیل دهند؟ شرایط دانشگاه امام صادق از سال 96 به بعد تغییر کرده است. زیرا از این تاریخ به قبل، علاقه مندان و متقاضیان دانشگاه امام صادق تهران صرفا باید در هنگام ثبت نام کنکور سراسری اقدام به ثبت گزینه علاقه مندی در فرم تقاضانامه اینترنتی ثبت نام می نمودند.

اما با تغییر روال، تمامی فرآیند ثبت نام دانشگاه امام صادق مستقیما به خود واحد دانشگاهی سپرده شده و علاقه مندان می توانند علاوه بر اعلام علاقه مندی در هنگام ثبت نام کنکور ، در زمان فراخوان دانشگاه امام صادق، اقدامات لازم در راستای نام نویسی در سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه امام صادق به نشانی http://gzn1.isu.ac.ir و تکمیل اطلاعات خواسته شده را انجام دهند.

داوطلبان می بایست علاوه بر داشتن شرایط عمومی آزمون سراسری ، باید شرایط پذیرش دانشگاه امام صادق در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته و ناپیوسته به شرح زیر را داشته باشند:

 1. تدین به دین اسلام و مذهب شیعه اثنی عشری
 2. التزام به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه
 3. داوطلب باید متولد سال 1381 و بعد از آن باشد( انجام خدمت سربازی یا تحصیل در حوزه علمیه تاثیری در شرایط سنی دانشگاه امام صادق ندارد. )
 4. دارا بودن سلامت و توانایی جسمی و روانی
 5. داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی، و یا گذراندن پایه یازدهم و دوازدهم
 6. شرکت در یکی از گروه های آزمایشی علوم تجربی، انسانی و ریاضی و فنی در آزمون سراسری

ثبت نام دانشگاه امام صادق Moshavergroup,com

شرط معدل در دانشگاه امام صادق

شرط معدل در دانشگاه امام صادق، ممکن است برای هرکدام از داوطلبان تحصیل در این دانشگاه، جای سوال داشته باشد. در حقیقت، شرط معدل در دانشگاه امام صادق به طور رسمی اعلام نشده است و عملا عدد واحدی به عنوان معیار سنجش معدل ها برای داوطلبین وجود ندارد.به طور کلی معدل بالا شانس بیشتری برای پذیرش خواهد داشت و اگر معدلتان بالا نیست، باید دید در مقایسه با سایر داوطلبان در چه سطحی قرار دارید.

رتبه قبولی دانشگاه امام صادق

از آنجایی که دانشگاه امام صادق تنها از طریق کنکور سراسری اقدام به پذیرش دانشجو می کند، رتبه قبولی دانشگاه امام صادق از موضوعاتی خواهد بود که داوطلبان تحصیل در دانشگاه امام صادق در خصوص آن زیاد سوال می پرسند.

در حقیقت تا بحال رتبه ی مشخصی از سوی دانشگاه امام صادق برای در نظر گرفتن به عنوان ملاک پذیرش، اعلام نشده است. این دانشگاه هر سال بسته به شرایط، ظرفیت قابل پذیرش برای رشته های خود را اعلام می کند که طبیعتا در رشته هایی که ظرفیت بیشتری دارند، امکان قبولی رتبه های بالا تر نیز وجود دارد.

به طور کلی اولین ملاک پذیرش در این دانشگاه را از جنبه ی رتبه و تراز، می توان مجاز شدن به انتخاب رشته دوره روزانه را در نظر گرفت. در صورتی که سوالی در این مورد یا شرط معدل دانشگاه امام صادق، دارید، می توانید با ما در مشاور گروپ، تماس بگیرید تا با توجه به رتبه مخصوص خودتان در خصوص قبولی یا عدم قبولی در دانشگاه امام صادق، راهنماییتان کنیم.

ثبت نام دانشگاه امام صادق ۱۴۰۲

ثبت نام در دانشگاه امام صادق علیه السلام دو مرحله دارد که انجام هر دو مرحله ضروری است. نحوه ثبت نام کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه امام‌صادق به شرح زیر است:

لینک ورود به سامانه ثبت نام کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه امام صادق

ثبت نام دانشگاه امام صادق ع دو مرحله دارد که انجام هر دو مرحله ضروری است:
 • ثبت نام در کنکور و انتخاب گزینه علاقه مندی به دانشگاه امام صادق علیه‌ السلام مندرج در فرم ثبت نام اینترنتی

تذکر: درصورتی که پیش ­از ثبت‌نام آزمون سراسری، قصد ثبت نام در دانشگاه امام صادق علیه السلام را دارید،  می بایست با وارد کردن کد ملی و رمز عبور، مجددا وارد سامانه ثبت‌ نام دانشگاه شده و شماره پرونده آزمون سراسری خود را ثبت کنید.

 • مراجعه  و ورود به سامانه دانشگاه امام صادق علیه السلام به نشانی gzn۱.isu.ac.ir و تکمیل فرم اطلاعات مورد نیاز در آن
مراحل تکمیل اطلاعات در سایت دانشگاه امام صادق علیه السلام:
 
داوطلبان لازم است با مراجعه به پایگاه اینترنتی دانشگاه  www.isu.ac.ir، قسمت پذیرش دانشجو به شرح زیر، اقدام به ثبت‌نام نمایند. ضمنا توصیه می‌شود: اولا ثبت‌نام به روزهای آخر موکول نشود و ثانیا اطلاعات لازم قبل از ورود به سایت دانشگاه امام صادق برادران و خواهران آماده گردد.
 • وارد کردن کد ملی داوطلب در قسمت مربوط
 • وارد کردن شماره پرونده داوطلب در آزمون سراسری
تذکر۱: چنانچه داوطلبان پس از ورود به سامانه دانشگاه امام صادق ، تکمیل ثبت نام و واریز هزینه آن، موفق به دریافت رمز عبور و کد رهگیری نشوند، ثبت‌نام آنها تکمیل نشده است و باید دوباره جهت تکمیل ثبت‌ نام به سامانه مراجعه کنند.
 
تذکر۲: داوطلبان نظام جدید آموزشی (دبستان، دبیرستان، ۶-۳-۳)  لازم است بعد از مشخص شدن معدل کتبی سال دوازدهم، حداکثر تا پایان تیرماه سال 1403 با وارد کردن کد ملی و رمز عبور مجددا وارد سامانه ثبت‌نام دانشگاه شده و معدل کتبی خود را ثبت کنند.
 
نحوه ثبت نام دانشگاه امام صادق Moshavergroup.com

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق (شرایط پذیرش دانشگاه امام صادق در مقطع کارشناسی ارشد) می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

مشاور گروپ


آزمون شفاهی دانشگاه امام صادق

پس از ثبت‌نام داوطلبان در آزمون سراسری و سپس در سامانه ثبت‌نام پذیرش دانشجوی دانشکده امام صادق ( سایت دانشگاه امام صادق برادران و خواهران)، پذیرش دانشگاه، با محوریت فهرست داوطلبان چند برابر ظرفیت اعلامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور،‌ از داوطلبان آزمون شفاهی به عمل خواهد آورد. در این مرحله صلاحیت‌های عمومی و علمی داوطلبان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اصلی‌ترین معیارهای علمی پذیرش که به صورت جدی در مرحله آزمون شفاهی مورد بررسی قرار می‌گیرند، عبارتند از سوابق تحصیلی اعم از ریزنمرات و معدل سالیانه، معدل کل و معدل کتبی نهایی،  همچنین نمره و رتبه کل آزمون سراسری. بالاتربودن این عوامل به معنای کسب امتیاز بیشتر در صلاحیت‌ های علمی داوطلب است که قدرت رقابت وی با دیگر داوطلبان را افزایش می‌ دهد.

نکته : داوطلبان معرفی شده سازمان سنجش به دانشگاه، با ضرایب خاص مربوط به این دانشگاه تعیین می ‌شوند. این ضرایب در دروس زبان و ادبیات فارسی(4)، معارف اسلامی(4)، زبان عربی(4)، زبان خارجی(2) و در سایر دروس همان ضرایب آزمون سراسری است.

اعلام نتایج دانشگاه امام صادق

داوطلبان در رابطه با اعلام نتایج و انتخاب رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه امام‌صادق، لازم است به نکات زیر توجه داشته باشند:

 1. ثبت‌نام و قبولی در این دانشگاه محدودیتی برای داوطلب در انتخاب رشته قبولی در آزمون سراسری ایجاد نمی ‌کند و در صورت پذیرش در این دانشگاه، رشته قبولی داوطلب در آزمون سراسری نیز پا برجا بوده و داوطلب می‌ تواند از میان این دو رشته، رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب کند.
 2. انتخاب رشته این دانشگاه در مرحله آزمون شفاهی صورت می ‌پذیرد. لذا نیازی به انتخاب رشته ‌های این دانشگاه، هنگام انتخاب رشته‌ در آزمون سراسری نیست.
 3. نتایج نهایی پذیرفته ‌شدگان از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

شهریه دانشگاه امام صادق

از آنجایی که دانشگاه امام صادق یک دانشگاه روزانه و البته اسلامی می باشد، تحصیل داوطلبان پذیرفته شده در آن نیازی به پرداخت شهریه ندارد. خدمات دانشگاه به صورت رایگان به پذیرفته شدگان ارائه خواهد شد.

البته که دانشگاه امان صادق جز دانشگاه های خاص کشور دسته بندی می شود که پذیرفته شدن در آن و تحصیل در رشته ی مورد نظرتان، از پیچ و خم های زیادی می گذرد. اما تنها چیزی که احتمالا نباید نگران آن باشید، همین میزان شریه دانشگاه امام صادق و هزینه تحصیل در آن است. احتمالا را از این جهت می گوییم که با توجه به تصمیمات ناگهانی و غیر منتظره مسئولین، ممکن است این شیوه تحصیل رایگان در دانشگاه امام صادق، به یک باره با قانونی جدید جایگزین شود.

لازم به ذکر است که در صورت بروز هرگونه تغییرات در این خصوص، اطلاعات جدید در هیمن مقاله قرار داده شده و مقاله به روز رسانی خواهد شد.

مزایا و معایب دانشگاه امام صادق

مزایا و معایب دانشگاه امام صادق را به عنوان یک دانشگاه خاص، در این قسمت بررسی کرده ایم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات جامع در این خصوص همراه ما باشید.

مزایای تحصیل در دانشگاه امام صادق:

 • اولین مزیت دانشگاه امام صادق ، تحصیل رایگان است و دانشجویان این دانشگاه شهریه ای پرداخت نخواهند کرد.
 • دانشجویان دانشگاه امام صادق از ابتدای تحصیل از حقوق دانشجویی و کمک هزینه تحصیلی بهره مند می شوند.
 • در دانشگاه امام صادق امکانات آموزشی لازم برای یادگیری زبان های متعدد خارجی از جمله زبان انگلیسی، عربی و فرانسوی فراهم شده است.
 • اقامتگاه و خوابگاه دانشجویی دانشگاه امام صادق رایگان می باشد.
 • خوابگاه در اختیار تمام دانشجویان حتی دانشجویان تهرانی قرار می گیرد.
 • دانشجویان آقا نیازی به گذراندن خدمت سربازی ندارند و تحصیل در دانشگاه امام صادق، برای آنها به عنوان سابقه خدمت سربازی در نظر گرفته می‌ شود.
 • دانشجویان دانشگاه امام صادق می توانند به صورت پیوسته تا مقطع کارشناسی ارشد تحصیلات خود را ادامه می دهند و نیازی به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد را ندارند.
 • فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق نیز از مزایای ویژه ای برخوردار هستند.

معایب تحصیل در دانشگاه امام صادق:

 • این دانشگاه فقط از طریق کنکور سراسری دانشجو میپذیرد و داوطلبانی که در کنکور شرکت نکنند ، راهی برای ورود به دانشگاه امام صادق ندارند.
 • دانشگاه امام صادق دارای شرط سنی است که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و اطلاعیه رسمی این دانشگاه، برای هرسال مشخص می شود.
 • پذیرش در دانشگاه امام صادق با برگزاری مصاحبه انجام می شود و نمره کسب شده در مرحله مصاحبه تاثیر زیادی در نتیجه نهایی دارد.
 • رتبه قبولی دانشگاه امام صادق به صورت دقیق مشخص نیست و داوطلبان از حدود رتبه و تراز قبولی ها اطلاعات زیادی ندارند. این رتبه و تراز هر سال تغیراتی می کند.
 • دانشگاه امام صادق از میان داوطلبان گروه زبان و هنر دانشجو نمی پذیرد انجام نمی دهد.
 • ظرفیت پذیرش دانشگاه امام صادق برای داوطلبان کنکور انسانی بیشتر از کنکور ریاضی و تجربی می باشد.
 • معمولا ظرفیت پذیرش دانشگاه امام صادق برای داوطلبان آقا بیشتر است و برای داوطلبان خانم حداکثر 5 رشته تحصیلی ارائه می شود.
 • دانشگاه امام صادق با تحقیقات محلی دانشجو پذیرفته و ثبت نام می کند.
 • سوالات مصاحبه دانشگاه امام صادق در تمام زمینه های دینی، مذهبی، تاریخی و … می باشد که احتمال دارد پاسخ بعضی از این سوالات را ندانید.

امکانات دانشگاه امام صادق

امکانات دانشگاه امام صادق، در واقع زیر مجموعه ایی از مزایای تحصیل در این دانشگاه محسوب می شود. که در بخش قبلی بررسی کردیم. به طور کلی دانشگاه امام صادق با توجه به اینکه جز دانشگاه های خاص کشور قرار می گیرد، انتظار می رود که امکانات ویژه تری نسبت به سایر دانشگاه های کشور، به دانشجویان خود ارائه دهد.

شما عزیزان برای کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص امکانات دانشگاه امام صادق، می توانید با ما در مشاور گروپ تماس بگیرید تا به سوالاتتان در این زمینه با توجه به شرایط شخصی خودتان پاسخ دهیم.

ما همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب، حتی ایام نعطیل پاسخگوی شما خواهیم بود.

9099071613

امکانات دانشگاه امام صادق


امکانات دانشگاه امام صادق

سامانه ساجد دانشگاه امام صادق

سایت دانشگاه امام صادق به نشانی isu.ac.ir ارائه دهنده ی انواع خدمات به دانجویان و اساتید و کادر اجرایی این دانشگاه، در بخش ها و زیر مجموعه های خود است.  یکی از بخش ها و زیر مجموعه  های سایت دانشگاه امام صادق، سامانه ساجد دانشگاه امام صادق به نشانی sajed.isu.ac.ir می باشد. سامانه ساجد، از سامانه های پر کاربرد این دانشگاه است که خدماتی مانند ثبت در خواست سفارش منابع اطلاعاتی و تخلفات پژوهشی، اطلاعیه های مربوط به پارکینگ و حرکت سرویس ها، ارتباط با مسئولین و… را به دانشجویان دانشگاه امام صادق، ارائه می کند.

برای ورود به سامانه ساجد دانشگاه امام صادق و همچنین سایت اصلی دانشگاه امام صادق، می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

برای ورود به سایت ساجد دانشگاه امام صادق، کلیک کنید.
برای ورود به سایت دانشگاه امام صادق، کلیک کنید.

جایگاه علمی دانشگاه امام صادق در بین دانشگاه های جهان

هرساله رتبه بندی ایی جهانی از برترین دانشگاه های جهان توسط موسسات معتبر جهانی انجام می شود. از بزرگترین این موسسات می توان به Times Higher Education در انگلیس اشاره کرد.

مطابق با جدیدترین رتبه بندی جهانی دانشگاه های سراسر دنیا، جایگاه علمی دانشگاه امام صادق در بین دانشگاه های جهان، 3325 می باشد. معمولا دانشگاه تهران در این رتبه بندی های جهانی، از سایر دانشگاه های کشور در سطح بالاتری قرار می گیرد و در آخرین رتبه بندی، جایگاه 1463 را بدست آورده است.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است 🙂

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اسامی افراد معروف فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق

اسامی افراد معروف فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق، شامل افراد و مسئولین و وزرای کشوری می باشد. در تصویر زیر لیست افراد معروف فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق، با جزئیات مسئولین و عنوان شغلی آنها، آورده شده است.

اسامی افراد معروف فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق - مشاورگروپ

دانشکده ها و پردیس های دانشگاه امام صادق

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، دانشکده ها و پردیس های دانشگاه امام صادق، در حال حاضر در شش دانشکده و در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خواهران، کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری برادران، دانشجو می پذیرد. لیست دانشکده ها و پردیس های امام صادق  به شرح زیر است:

 • دانشکده الهیات، معارف اسلامی و ارشاد
 • دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد
 • دانشکده معارف اسلامی و حقوق
 • دانشکده معارف اسلامی و سیاسی
 • دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات
 • دانشکده معارف اسلامی و مدیریت

دانشکده ها و پردیس های دانشگاه امام صادق


دانشگاه امام صادق پردیس خواهران

دانشگاه امام صادق پردیس خواهران حدود 8 سال بعد از تاسیس واحد برادران ایجاد و از این طریق به علم آموزی جامعه بانوان مذهبی و اندیشمند کشور کمک های شایانی کرده است. واحد خواهران دانشگاه امام صادق در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری اقدام به جذب دانشجو می نماید. برای آشنایی بیشتر با دانشگاه امام صادق پردیس خواهران کلیک نمایید.

دانشکده ها و پردیس های دانشگاه امام صادق

اتاق رایانه دانشگاه امام صادق

اهداف و سیاست ها دانشگاه امام صادق

هدف از تشکیل دانشکده امام صادق آشنا شدن دانشجویان با تخصص و اطلاعات لازم در زمینه های علوم مدیریتی، آشنایی با روش ها و الگوهای مدیریت جامعه اسلامی، توانایی تحلیل و تصمیم گیری صحیح و ارایه یک الگوی مناسب در سیستم مدیریت اسلامی، همچنین برخورداری از مزایای دانشگاه امام صادق، ظرفیت علمی بالا در تنظیم و استفاده بهینه از امکانات موجود در سازمانها و مراکز اجرایی کشور می باشد. به عبارت دیگر هدف، تربیت مدیرانی است که با آگاهی از آخرین نظریه ها و تحولها در علم مدیریت و توانایی در تصمیم گیری ، با اتکا بر دیدگاه های حاصل از بینش اسلامی و یافته های علمی و تجربی، قدرت تحلیل و تطبیق مشکلات و برطرف سازی تنگناهای آینده را کسب نموده باشند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با ثبت نام دانشگاه امام‌صادق سال تحصیلی ۱۴۰۲ می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

ما در این مقاله مشاور گروپ ضمن معرفی دانشگاه امام صادق، مزایا و معایب تحصیل در دانشگاه امام صادق، امکانات دانشگاه امام صادق، رتبه قبولی دانشگاه امام صادق، شرط معدل در دانشگاه امام صادق، شهریه دانشگاه امام صادق، لیست دانشکده ها و پردیس های دانشگاه امام صادق، ورود به سامانه ساجد دانشگاه امام صادق، بررسی جایگاه علمی دانشگاه امام صادق و لیست اسامی افراد معروف فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق به همراه عکس های دانشگاه امام صادق ارائه کردیم. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.


سوالات متداول متقاضیان دانشگاه امام‌صادق

✔️دانشگاه امام صادق چه رشته هایی دارد؟

✔️این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد (برادران) و کارشناسی (خواهران) اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. برای دریافت لیست رشته ها (بهترین رشته دانشگاه امام صادق) و گرایش های مقاطع مختلف دانشگاه امام صادق ع به متن مقاله مشاور گروپ مراجعه فرمایید.

✔️ثبت نام در دانشگاه امام جعفر صادق چگونه است؟

✔️1 – ثبت نام در کنکور سراسری و انتخاب گزینه اعلام علاقه مندی به دانشگاه امام جعفر صادق
2 – مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه امام صادق و تکمیل اطلاعات خواسته شده

✔️دانشگاه امام صادق کجاست؟

✔️درب اصلی دانشگاه امام صادق علیه السلام: تهران، بزرگراه چمران، پل مدیریت
درب دوم دانشگاه امام صادق علیه السلام: تهران، بزرگراه همت(به سمت غرب)، میدان صنعت، خیابان خوردین، خیابان ایران زمین، روبروی بیمارستان بهمن

4.4/5 - (16 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دانشگاه امام صادق | دانشگاه امام صادق تهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. مهدی نخعی‌نژاد

  باعرض سلام وادب واحترام،ایاامکان تحصیل در این دانشگاه بدون شرط سنی برای متولدین قبل ازسال مندرج دراساسنامه،یاشرایط پذیرش در این دانشگاه وجوددارد،یاامکانی هست تابتوانندافرادبالای چهل سال در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند،باسپاس واحترام.

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی