معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین + جزئیات بیشتر

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین »

جهت مشاوره در زمینه معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین + جزئیات بیشتر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  : رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب برای بهره‌مندی از کسر خدمت ایثارگری والدین یا معافیت به ازای ۲۸ یا ۲۹ ماه سابقه ایثارگری والدین تنها تا ۱۲ فروردین سال ۹۸ فرصت دارند.


معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »

 
معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »   رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب برای بهره‌مندی از کسر خدمت ایثارگری والدین یا معافیت به ازای ۲۸ یا ۲۹ ماه سابقه ایثارگری والدین تنها تا ۱۲ فروردین سال ۹۸ فرصت دارند.

شرایط بهره‌مندی مشمولان غایب از امتیاز ایثارگری والدین

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »     به گزارش مشاور گروپ و  به نقل از مهر ، سردار بهرام نوروزی رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اظهار کرد: به‌منظور ارج نهادن به مقام شامخ ایثار و ایثارگری، فرصتی ایجادشده تا سربازان حین خدمت که اضافه‌خدمت سنواتی دارند و مشمولانی که به علت غیبت؛ امکان بهره‌مندی از کسر خدمت ایثارگری والدین و یا معافیت به ازای ۲۸ یا ۲۹ ماه سابقه ایثارگر را نداشته‌اند، بتوانند با تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود، از این تسهیلات بهره‌مند شوند.معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین /

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »      وی افزود: مشمولان غایب برای بهره‌مندی از این تسهیلات تا ۱۲ فروردین سال ۹۸ مصادف با روز جمهوری اسلامی ایران فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) برای اعزام به خدمت اقدام کنند.

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »     رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: سربازان حین خدمت که دارای غیبت اولیه و یا سنواتی هستند نیز می‌توانند از کسر خدمت ایثارگری والدین بهره‌مند شوند که می‌بایست برای دریافت گواهی مربوطه به یگان خدمتی والدین خود مراجعه تا سوابق آنان در سامانه وظیفه عمومی ثبت شود.معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین/  

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »     وی خاطرنشان کرد: این تسهیلات تنها شامل آن دسته از مشمولان غایبی می‌شود که تا پایان روز کاری ۱۲ فروردین سال ۹۸ به دفاتر (پلیس+۱۰) مراجعه و درخواست خود را برای اعزام به خدمت ثبت کنند و درصورتی‌که واجد شرایط معافیت به‌واسطه امتیاز ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه ایثارگری باشند، از خدمت سربازی معاف و در غیر این صورت پس از اشتغال به خدمت، به ازای هرماه ایثارگری و یا هر درصد جانبازی والدین، از ۱۲ روز کسر خدمت برخوردار می‌شوند.

 معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »     این مقام عالی انتظامی با تأکید بر اینکه بخشش اضافه‌خدمت مشمولان برای بهره‌مندی از کسر خدمت ایثارگری والدین و یا معافیت ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری، تنها تا تاریخ دوازدهم فروردین سال ۹۸ بوده و بعدازاین تاریخ، طبق روال گذشته غیبت مانع بهره‌مندی از این امتیازات خواهد بود، افزود: مشمولانی که در حال حاضر معافیت تحصیلی دارند یا افرادی که هنوز به سن مشمولیت نرسیده‌اند، در صورت ورود به غیبت در آینده مجاز به استفاده از این تسهیلات نخواهند بود.

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »     سردار نوروزی با تأکید بر اینکه کسر خدمت ایثارگری به سربازان حین خدمت تعلق می‌گیرد، گفت: آن دسته از مشمولان غایب که برای بهره‌مندی از کسر خدمت ایثارگری، وضعیت خدمتی خود را از طریق دفاتر (پلیس+۱۰) تعیین تکلیف کرده‌اند ولی در تاریخ اعزام به خدمت تعیین‌شده از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا، برای اعزام به مراکز آموزش نیروهای مسلح خود را معرفی نکنند و مجدداً مرتکب غیبت شوند، نمی‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

وی یادآور شد: برابر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح به ازای هرماه حضور در جبهه، هر درصد جانبازی مورد تائید بنیاد شهید و یا هرماه اسارت، ۱۲ روز کسر خدمت به فرزندان ایثارگران که به خدمت سربازی اعزام‌شده‌اند تعلق می‌گیرد.

واجدین شرایط قانون جریمه مشمولان غایب باید تا پایان سال ۹۷ تعیین تکلیف شوند

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »     وی در بخش دیگری از سخنان اضافه کرد: با توجه به اینکه قانون جریمه مشمولان غایب در قانون بودجه سال ۹۸ در نظر گرفته نشده است، لذا تسهیلاتی در خصوص پرداخت مبلغ جریمه، برای این دسته از مشمولان در نظر گرفته‌شده که بتوانند با ثبت درخواست خود تا پایان سال جاری، وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.

سردار نوروزی تأکید کرد: متقاضیان دارای شرایط در صورت ثبت درخواست خود تا پایان سال ۹۷؛ می‌توانند از تسهیلات اقساطی برخوردار شوند.

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »     رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا بابیان اینکه با هماهنگی‌های صورت گرفته این امکان فراهم‌شده تا مبلغ جریمه در سال ۹۸ به‌صورت اقساط پرداخت شود، افزود: مشمولانی که تمایل به پرداخت اقساطی مبلغ جریمه رادارند، می‌بایست مبلغ قسط اول را در سال ۹۷ پرداخت کرده و مابقی مبلغ جریمه را در ۱۲ قسط تا پایان سال ۹۸ پرداخت کنند.

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »    وی خاطرنشان کرد: مشمولانی که بیش از ۸ سال غیبت دارند تنها تا پایان سال جاری برای بهره‌مندی از این قانون مهلت‌دارند و روزهای باقی‌مانده سال ۹۷ فرصت خوبی برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی آنان است.

وی مطرح کرد: متقاضیانی که در ماه‌های گذشته درخواست خود را از طریق دفاتر (پلیس+۱۰) ثبت کرده‌اند ولی موفق به پرداخت مبلغ جریمه نشده‌اند می‌توانند با مراجعه مجدد به دفاتر مذکور از تسهیلات در نظر گرفته‌شده، استفاده کنند و کل مبلغ جریمه را به‌صورت قسطی با رعایت شرایط فوق پرداخت کنند.

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »    این مقام انتظامی بابیان اینکه مبلغ جریمه تغییر نکرده است، تصریح کرد: مبلغ جریمه با توجه به مقطع تحصیلی مشمولان غایب متفاوت بوده و برای مدرک تحصیلی زیر دیپلم ۱۰ میلیون تومان، دیپلم ۱۵ میلیون تومان، فوق‌دیپلم ۲۰ میلیون تومان، کارشناسی ۲۵ میلیون تومان، کارشناسی ارشد ۳۰ میلیون تومان، دکترای پزشکی ۳۵ میلیون تومان، دکترای غیرپزشکی ۴۰ میلیون تومان، پزشکان متخصص و بالاتر ۵۰ میلیون تومان و به ازای هرسال غیبت مازاد بر ۸ سال، ۱۰ درصد به مبالغ جریمه پایه اضافه می‌شود، همچنین مشمولان متأهل و دارای فرزند نیز از ۵ درصد تخفیف برخوردار می‌شوند.

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »     رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: تسهیلات ایجادشده برای پرداخت اقساطی مبلغ جریمه؛ فرصتی است تا مشمولان غایب واجد شرایط، بتوانند با پرداخت قسطی مبلغ تعیین‌شده؛ وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.

وی تأکید کرد: مشمولان واجد شرایط قانون جریمه مشمولان غایب، هرچه سریع‌تر در فرصت تعیین‌شده نسبت به ثبت درخواست و یا فعال‌سازی مجدد پرداخت اقساطی مبلغ جریمه اقدام کنند تا در روزهای پایانی با مشکل روبرو نشوند.

جشنواره فرهنگی ورزشی نیروهای مسلح برگزار می‌شود

معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین  »     وی در ادامه از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی سربازان نیروهای مسلح خبر داد و گفت: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی @sarbazvazifeh از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.


مشاور گروپ


مشاوره تلفنی نظام وظیفه و معافیت سربازی

برای این منظور مرکز “مشاور گروپ” با کادر مجرب خود در زمینه مشاوره تلفنی نظام وظیفه و مشاوره تلفنی معافیت سربازی در نظر دارد، تا مشترکین عزیز به آسانی، با صرف زمان کم و هزینه ارزان، پاسخ سؤالات خود را پیدا کنند و برای وضعیت خود بهترین راه حل را پیدا کنند.
و با یک تماس از سراسر کشور بتوانند پاسخ سؤالاتشان را دریافت کنند.

مشاوره معافیت تحصیلی

به عنوان مثال خیلی از مشمولان در حال خدمت برای گرفتن معافیت تحصیلی در دوره‌ های کاردانی دانشگاه ثبت‌ نام می‌ کنند که باید به این نکته توجه کنند که:
گرفتن معافیت تحصیلی برای دوره کاردانی مشمول کسانی می‌ شود که فاصله‌ ای بین درس خواندنشان نیفتاده باشد و کسانی که در طی مقاطع تحصیلی‌ آنها وقفه ایجاد شده باشد، فقط می‌ توانند معافیت تحصیلی را برای دوره‌ های کارشناسی و بالاتر دریافت کنند.

دپارتمان مشاوره تلفنی نظام وظیفه و معافیت سربازی مشاور گروپ

مشاوره تلفنی معافیت تحصیلی
مشاوره معافیت کفالت
مشاوره معافیت پزشکی
مشاوره برای گرفتن کسری خدمت
مشاوره نظام وظیفه در زمینه خروج از کشور
مشاوره نظام وظیفه موارد خاص و موارد مربوط به جانبازان و ایثارگران و خانواده شهدا

سؤالات متداول در زمینه معافیت سربازی و امور نظام وظیفه

چه کسانی شامل معافیت پزشکی می‌ شوند؟

شرایط گرفتن معافیت کفالت به چه صورت است؟

آیا خرید خدمت سربازی و معافیت خدمت نظام وظیفه همچنان امکان‌ پذیر است؟

چگونه می‌ توان از سازمان‌ ها و ارگان‌ های دولتی امریه گرفت؟

شرایط گرفتن پروژه‌ های کسری خدمت سربازی چگونه است؟

وثیقه لازم برای خروج از کشور چه میزان است؟

فاصله زمانی معافیت تحصیلی برای فارغ‌ التحصیلان تا تحصیل در دوره بعد به چه میزانی است؟

نحوه گرفتن معافیت برای متاهلان و مشمولان غایب طولانی مدت و خانواده جانبازان و ایثارگران و خانواده شهدا به چه صورت است؟

شرایط خرید خودرو، ملک، گواهینامه، مجوزهای کاری برای کسانی که کارت پایان خدمت ندارند به چه صورت است؟

شرایط لازم برای معافیت ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا چگونه می‌ باشد؟

زمان و چگونگی اعزام مشمولان خدمت سربازی به چه نحوی است؟

برای دریافت مشاوره معافیت سربازی و دریافت پاسخ پرسش های حوزه نظام وظیفه با ما تماس بگیرید.


9099071613


برای دریافت مشاوره تلفنی معافیت سربازی و نظام وظیفه و سایر امور مربوط با آن با مشاوران مرکز تخصصی و دپارتمان مشاوره معافیت “مشاور گروپ” ما با این شماره ها تماس بگیرید.


.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.

مشاور گروپ 
 

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه معافیت مشمولان غایب با امتیاز ایثارگری والدین + جزئیات بیشتر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی