مصاحبه رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی

جهت مشاوره در زمینه مصاحبه رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مدارک و راهنمای شرکت در مصاحبه رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی در این مقاله ارائه داده شده است. مدیریت بیمه‌ اکو رشته ای ویژه و منحصر به فرد است‌ که‌ در ایران‌ ایجاد شده‌ و دانشجویان‌ خود را از بین‌ علاقه‌ مندان‌ کشور های‌ عضو پیمان‌ منطقه‌ ای‌ اکو انتخاب‌ می‌ کند. علاقه مندان به تحصیل در رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی ، پس از کسب رتبه لازم در آزمون سراسری دعوت به مصاحبه می شوند در صورت قبولی و کسب امتیاز لازم در مصاحبه شفاهی می توانند در رشته مدیریت بیمه اکو ادامه تحصیل دهند.

مصاحبه رشته مدیریت بیمه اکو

راهنمای شرکت در مصاحبه رشته مدیریت بیمه اکو  علامه طباطبایی به منظور آگاهی بیشتر پذیرفته شدگان در این مقاله ارائه داده شده است. محل تحصیل پذیرفته شدگان رشته مدیریت بیمه اکو، موسسه آموزش عالی بیمه اکو می باشد. علاقه مندان به رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی باید در ابتدا در کنکور سراسری شرکت نموده و در فرآیند انتخاب رشته خود رشته مدیریت بیمه اکو را در اولویت قرار دهند.

پس از قبولی در کنکور سراسری، از پذیرفته شدگان دعوت به مصاحبه می شود. پذیرفته شدگان لازم است به منظور آگاهی از شرایط و ضوابط و زمان مصاحبه به سایت atu.ac.ir مراجعه نمایند. لازم به ذکر است، دانشجویان رشته مدیریت بیمه اکو علامه طباطبایی باید از سه مرحله عبور کنند و بعد می‌ بایست در امتحان زبان کتبی و شفاهی به‌ طور مصاحبه، شرکت کنند تا گزینش شوند.

جزئیات مصاحبه رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی در این مقاله ارائه داده شده است.

زمان مصاحبه رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی ۱۴۰۲

زمان مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی ۱۴۰۲ ، در طی اطلاعیه ای از سایت سازمان سنجش کشور منتشر می شود. معمولا پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری (اعلام نتایج انتخاب رشته) زمان دقیق مصاحبه شفاهی رشته های خاص از جمله مدیریت بیمه اکو مشخص خواهد شد. برای آگاهی از زمان دقیق مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

متقاضیانی كه فهرست اسامی آنان در رديف معرفی ‏شدگان چند برابر ظرفيت رشته‌ مديريت بيمه اكو موسسه آموزش عالی بيمه اكو در دانشگاه علامه طباطبائی تهران اعلام گرديده، لازم است در زمان مقرر به منظور اطلاع از زمان انجام‌ مراحل مختلف مصاحبه و بررسی صلاحيت‌ های عمومی به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس: www.atu.ac.ir مراجعه نمايند.

پذيرش نهايی در رشته مديريت بيمه اكو پس از برگزاری آزمون و مصاحبه به زبان انگليسی توسط دانشگاه از بين معرفی شدگان چند برابر ظرفيت سازمان سنجش آموزش كشور انجام می گيرد.

به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت رشته مدیریت بیمه – اکو  مقطع کارشناسی دانشگاه علامه طباطبائی می رساند، مصاحبه در روزهای شنبه و یک شنبه مورخ 1401/06/06 و 1401/06/07 از ساعت 08:30 لغایت 16:00 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد؛ نحوه، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت شرکت در مصاحبه متعاقبا اطلاع رسانی می‌ گردد.

مدارک مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه

پذیرفته شدگان لازم است با به همراه داشتن مدارک مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه در زمان اعلام شده به محل مصاحبه مراجعه نمایند. به همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی برای شرکت در مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی الزامی است. داوطلبان لازم است در صورت دارا بودن مدارک آزمون‌ های استاندارد زبان انگلیسی مانند تافل و آیلتس، مدارک مذکور به همراه خود داشته باشند.

سوالات مصاحبه مدیریت بیمه اکو

سوالات مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی چگونه است؟ داوطلبان برای پذیرش و قبولی در مصاحبه شفاهی مدیریت بیمه اکو لازم است اطلاعات کافی در رابطه با سوالات مصاحبه داشته باشند. از جمله سوالاتی که در مصاحبه پرسیده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سوالات مربوط به مسائل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و جغرافیایی ایران و جهان
 • سوالات مربوط به مسائل دینی و عقیدتی
 • سوالات مربوط به جبهه و جنگ
 • سوالات اطلاعاتی در رابطه با سازمان های بین المللی
 • سوالات مربوط به آشنایی با سازمان ها و تشکیلات سازمانی کشور

و …

برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با جزئیات مصاحبه رشته مدیریت بیمه اکو داتشگاه علامه طباطبایی می توانید با مشاوران مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

محل مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی

پذیرفته شدگان لازم است در روز و ساعت اعلام شده با به همراه داشتن مدارک لازم، به محل مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی مراجعه نمایند. آدرس محل مصاحبه بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی :

تهران- خ شهید بهشتی-خ خالد اسلامبولی- خ هفتم بخارست- شماره ۱۴ موسسه آموزش عالی بیمه اکو

عدم مراجعه به محل مصاحبه در زمان اعلام شده به منزله انصراف داوطلب تلقی خواهد شد.

نحوه برگزاری مصاحبه رشته مدیریت بیمه  اکو مقطع کارشناسی سال ۱۴۰۲

به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابرظرفیت رشته مدیریت بیمه  اکو مقطع کارشناسی دانشگاه علامه طباطبائی می رساند، نحوه برگزاری مصاحبه رشته مدیریت بیمه  اکو مقطع کارشناسی سال ۱۴۰۱ در روزهای شنبه و یک شنبه مورخ 1401/06/06 و 1401/06/07 از ساعت 08:30 لغایت 16:00 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

الزامات

 1. داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه  ملزم به داشتن وب کم، امکان برقراری صدا از طریق هدست یا میکروفون و اسپیکر سیستم هستند (در صورت امکان و ترجیحا از میکروفن و اسپیکر به دلیل برگشت صدا استفاده نشود و با هدست ارتباط برقرار شود).
 2. جهت شرکت در مصاحبه به شیوه برخط(آنلاین) می بایست از لپ تاپ یا رایانه شخصی استفاده نمایید.
 3. در طول مصاحبه می بایست ارتباط صوتی و تصویری داوطلبان به طور کامل برقرارباشد.
 4. استفاده از تلفن همراه در طول مدت مصاحبه ممنوع است اما در صورت قطع ارتباط پیش بینی نشده و الزام به تماس اضطراری تلفن همراه شما در دسترس باشد.
 5. به جز کلاس برخط(آنلاین) هیچ پنجره یا فایلی در صفحه رایانه شما باز نباشد.
 6. در صورت عدم حضور داوطلب در روز تعیین شده امکان تکرار جلسه وجود نخواهد داشت و برای داوطلب غیبت لحاظ خواهد شد.
 7. داوطلبان می بایست در طول مدت برگزاری مصاحبه پوشش و شئونات اسلامی را رعایت نمایند.
 8. نحوه ورود شما به سامانه آموزش مجازی دانشگاه علامه طباطبائی به این صورت است که، با اضافه کردن D  به ابتدای کد ملی، به عنوان نام کاربری (به عنوان نمونه D1111111111)  و  شماره داوطلبی  به عنوان رمز ورود، می توانید به کاربری خود وارد شوید.

مصاحبه رشته مدیریت بیمه اکو

نحوه شرکت در مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی

 1. داوطلبان براساس نام کاربری و رمز عبور اعلام شده با توجه به تماس کارشناسان طبق زمانبندی وارد تالار مصاحبه شوند.
 2. داوطلبان ملزم هستند پس از اعلام کارشناس دانشگاه، مبنی بر اجازه ورود به جلسه مصاحبه بر اساس فیلم راهنما اقدام نموده و بر آن اساس نسبت به روشن نمودن میکروفن و دوربین خود اقدام نمایند.
 3. داوطلبان می بایست بر اساس اعلام رییس هیات مصاحبه کننده و مبتنی بر پرسش های مطرح شده، نسبت به پاسخ گویی به سوالات اقدام نمایند.
 4. داوطلبان ملزم می باشند با اعلام اتمام مصاحبه از سوی رییس هیات مصاحبه کننده نسبت به خروج از جلسه مصاحبه و ترک سامانه اقدام نمایند. بدیهی است پیش از اعلام، مبنی بر خروج از جلسه، داوطلب نباید نسبت به ترک جلسه مصاحبه یا خاموش نمودن میکروفن و دوربین دستگاه خود اقدامی انجام دهد.
 5. کلیه فرآیند مصاحبه از سوی دانشگاه ضبط می گردد.

دانلود راهنمای مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی

 توصیه های مهم

 • از شارژ باطری لپ تاپ خود اطمینان حاصل نموده و شارژر در دسترس شما باشد.
 • قبل از شروع آزمون اتصال اینترنت را بررسی و از حجم اینترنت خود، اطمینان نمایید و از اینترنت پرسرعت استفاده نمایید.
 • در صورت امکان یک وسیله(تب لت، لپ تاپ و … ) دیگر که مجهز به اینترنت باشد را جهت مواجهه با مشکلات  احتمالی در دسترس شما باشد.
 • از نسخه های به روز مرورگرکروم استفاده نمایید(جهت احتیاط مرورگر فایرفاکس هم در سیستم شما نصب باشد).
 • نرم افزارها و یا اپلیکیشن های روی دستگاه شما که از اینترنت استفاده می کنند را غیر فعال کنید.
 • از اعضای خانواده بخواهید که همزمان از اینترنت استفاده نکنند و محیط آرامی را برای شما فراهم نمایند.
 • در صورت اختلال در ارتباط و یا بروز مشکلات پیش بینی نشده خونسردی خود را حفظ نمایید و تلفن همراه خود را در دسترس داشته باشید تا در صورت لزوم با برقراری تماس تلفنی اقدامات الزم نسبت به رفع مشکل صورت پذیرد.                 
لینک های مورد نیاز مصاحبه رشته مدیریت بیمه  اکو
لینک ورود به سامانه آزمون مصاحبه رشته مدیریت بیمه  اکو
atu.iranlms.org
لینک فیلم راهنما و آخرین مرورگرهای کروم و فایرفاکس atu.iranlms.org
 لینک تست آنلاین میکروفن در مصاحبه رشته مدیریت بیمه  اکو
https://online-mic-test.com/fa
 لینک تست آنلاین دوربین در مصاحبه رشته مدیریت بیمه  اکو
https://webcam-test.com/fa

اعلام نتایج مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی

زمان دقیق اعلام نتایج مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی ۱۴۰۲ به زودی از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد. متقاضیان برای مشاهده نتایج مصاحبه رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه ، لازم است در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند و با درج اطلاعات خواسته شده (شماره پرونده ، شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه) نتایج مصاحبه را مشاهده نمایند.

در صورت فراموشی یا عدم دسترسی به شماره پرونده یا شماره داوطلبی کنکور می توانید از طریق مراجعه به سیستم پاسخگویی سنجش، اطلاعات خود را به صورت غیرحضوری بازیابی نمایید.


راهنمای شرکت در مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی در این مقاله بیان شد. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر و دریافت مشاوره در رابطه با مصاحبه رشته بیمه اکو دانشگاه علامه می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

مصاحبه بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی چه زمانی اعلام شده است؟

زمان دقیق مصاحبه بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی 1400 از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه پذیرش در رشته مدیریت بیمه اکو چگونه است؟

علاقه مندان به رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی باید در ابتدا در کنکور سراسری شرکت نموده و در فرآیند انتخاب رشته خود رشته مدیریت بیمه اکو را در اولویت قرار دهند.

نتایج مصاحبه مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی چه زمانی اعلام می شود؟

زمان دقیق اعلام نتایج مصاحبه بیمه اکو دانشگاه علامه در این مقاله بیان شده است.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مصاحبه رشته مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی