مصاحبه دانشگاه رفاه تهران ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه

جهت مشاوره در زمینه مصاحبه دانشگاه رفاه تهران ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه سوالات مصاحبه دانشگاه رفاه تهران ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به همراه مدارک و زمان مصاحبه در این مقاله بیان شده است. دانشگاه غیر انتفاعی رفاه از میان داوطلبان خانم در هریک از گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده و نمره لازم را کسب کرده اند در صورت پذیرش در دانشگاه غیر انتفاعی رفاه دعوت به مصاحبه می شوند. پذیرفته شدگان در صورت کسب امیتازات لازم در مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه می توانند در این دانشگاه ثبت نام نمایند.

مصاحبه دانشگاه رفاه

راهنمای شرکت در مصاحبه دانشگاه رفاه ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در این مقاله ارائه داده شده است. دانشگاه غیر انتفاعی رفاه از جمله دانشگاه های با شرایط خاص پذیرش می باشد و داوطلبان علاوه بر شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه قبولی باید در مصاحبه دانشگاه رفاه نیز شرکت نموده و امتیاز لازم را کسب نمایند. پذیرش نهایی داوطلبان در دانشگاه غیر انتفاعی رفاه، منوط به کسب امتیاز قبولی در مصاحبه شفاهی می باشد.

معرفی شما به دانشگاه رفاه، به معنای آن است که احتمال قبولی شما در کد رشته های انتخابی قبلی شما پایین می باشد. درصورت عدم شرکت در مراحل مصاحبه، کد رشته های انتخابی شما در دانشگاه رفاه بررسی نخواهد شد و کد رشته های انتخابی بعدی شما مورد بررسی خواهد گرفت.

جدول زمان مصاحبه دانشگاه رفاه
زمان ثبت نام اینترنتی مصاحبه مجازی دانشگاه غیر انتفاعی رفاه  از ساعت 10 روز یک شنبه 31 /5 /1401 الی ساعت 14 روز سه شنبه 2/6/ 1401
زمان مصاحبه مجازی دانشگاه غیر انتفاعی رفاه مصاحبه ها از روز شنبه 7 /6 /1401 الی 12 /6 / 1401 خواهد بود.
اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه به زودی اعلام خواهد شد.

زمان مصاحبه دانشگاه رفاه ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

زمان مصاحبه دانشگاه رفاه ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به زودی از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد. متقاضیانی كه فهرست اسامی آنان در رديف معرفی‏ شدگان چند برابر ظرفيت رشته‌ های تحصيلی دانشكده غيرانتفاعی رفاه اعلام گرديده، لازم است در زمان اعلام شده به منظور اطلاع از زمان انجام‌ مراحل مختلف مصاحبه و بررسی صلاحيت‌ های عمومی به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس: www.refah.ac.ir مراجعه نمايند.

عدم حضور پذیرفته شدگان در زمان اعلام شده به محل مصاحبه، به منزله انصراف داوطلب تلقی خواهد شد. مصاحبه دانشگاه غیرانتفاعی رفاه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

جزئیات مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه به منظور آگاهی بیشتر پذیرفته شدگان در ادامه بیان شده است.

ثبت نام اینترنتی مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه

پذیرفته شدگان لازم است در ابتدا مراحل ثبت نام اینترنتی مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه را انجام دهند. داوطلبان چند برابر ظرفیت معرفی شده به دانشگاه رفاه موظف می باشند در زمان اعلام شده به سایت دانشگاه رفاه مراجعه نموده و کاربرگ مشخصات دانشجو را تکمیل نمایند. پیش از انجام مراحل ثبت نام اینترنتی لازم است داوطلب هزینه ثبت نام را پرداخت نماید و مشخصات فیش واریزی را برای ثبت نام در سامانه مصاحبه دانشگاه رفاه ثبت نام وارد نماید.

پذیرفته شدگان لازم است در زمان تعیین شده نسبت به انجام مراحل ثبت نام مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه اقدام نمایند. پس از پایان زمان اعلام شده، امکان ثبت نام جهت شرکت در مصاحبه نمی باشد.

پس از ثبت نام مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه لازم است به موارد زیر توجه داشته باشید:

 1. در صورت قبولی در مراحل مصاحبه دانشگاه رفاه و داشتن نمره علمی لازم، در کد رشته انتخابی در این دانشگاه پذیرفته خواهید شد.
 2. مصاحبه دانشگاه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.دانشگاه رفاه فقط از دانشجویان با حجاب چادر ( به عنوان حجاب برتر) پذیرش خواهد داشت.
 3. عدم ثبت نام و شرکت در مصاحبه به منزله انصراف از بررسی کد رشته یا کد رشته های مربوطه در دانشگاه رفاه می باشد.

پرداخت هزینه مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه

راهنمای پرداخت هزینه مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه در ادامه بیان شده است.  داوطلبان می توانند پرداخت کارت به کارت از طریق تلفن همراه، خودپرداز بانک ها و … داشته باشند. و نیازی به مراجعه حضوری به بانک نمی باشد.

 • نام بانک : بانک ملی ایران
 • کد شعبه : ۰۰۶۹
 • شعبه : سعدی
 • شماره حساب : ۰۱۱۰۸۹۳۰۳۶۰۰۱
 • شماره کارت: ۲۸۵۷-۹۹۰۸-۹۹۷۵-۶۰۳۷
 • شماره شبا: IR۸۰۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۱۱۰۸۹۳۰۳۶۰۰۱

هزینه شرکت در مصاحبه دانشگاه غیرانتفاعی رفاه مبلغ 60 هزار تومان می باشد.

نحوه شرکت در مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه

نحوه شرکت در مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه در ادامه بیان شده است. مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه به صورت مجازی در زمان اعلام شده برگزار می شود. نحوه شرکت در مصاحبه مجازی دانشگاه غیر انتفاعی رفاه به صورت زیر است:

پذیرفته شدگان پس از ثبت نام اینترنتی در سامانه لازم است به سامانه آموزش مجازی دانشگاه رفاه به نشانی https://lms.refah.ac.ir/ مراجعه نمایند و برنامه Adobe Connect ، کیبورد فارسی و Flash player را از مرکز دانلود، روی کامپیوتر خود نصب نموده و میکروفون و دوربین خود را برای شرکت در مصاحبه علمی مجازی آماده نمایند.

**رعایت حجاب اسلامی در هنگام مصاحبه مجازی الزامی می باشد.

**همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه جهت احراز هویت در هنگام مصاحبه مجازی الزامی است.

ورود به سامانه مصاحبه دانشگاه رفاه

زمان و چگونگی مصاحبه رشته های مختلف به زودی از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

برای آگاهی از سوالات و جزئیات مصاحبه مجازی دانشگاه غیر انتفاعی رفاه می توانید با شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

دانلود راهنمای نحوه مصاحبه دانشگاه رفاه 

زمان اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه رفاه

زمان اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه رفاه ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در طی اطلاعیه ای از سایت سنجش منتشر می شود. داوطلبان برای مشاهده نتایج مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه باید در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نموده و پس از درج اطلاعات خواسته شده شامل شماره پرونده، شماره داوطلبی و شماره شناسانامه، نتایج مصاحبه خود را به صورت غیر حضوری مشاهده نمایند.


راهنمای شرکت در مصاحبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در این مقاله بیان شد. باتوجه به اهمیت مصاحبه در پذیرش داوطلبان، توصیه می شود برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با جزئیات مصاحبه و شیوه گزینش داوطلبان با شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

سایت اعلام نتایج مصاحبه دانشکده رفاه چیست؟

متقاضیان برای مشاهده نتایج آزمون باید در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

چگونه در مصاحبه دانشکده غیر انتفاعی رفاه شرکت کنیم؟

راهنمای شرکت در مصاحبه دانشکده رفاه در این مقاله بیان شده است.

نحوه پذیرش داوطلبان در دانشگاه غیر انتفاعی رفاه چگونه است؟

داوطلبان در صورت قبولی در مراحل مصاحبه دانشکده رفاه و داشتن نمره علمی لازم، در کد رشته انتخابی در این دانشکده پذیرفته خواهند شد.

4.5/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مصاحبه دانشگاه رفاه تهران ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. یحیی

  با سلام من میخواستم در مورد دانشگاه غیر انتفای برای دو فرزندانم راهنمای فرماید ببینم چقدر هزینه ان میشود فکر کنم از را دور باشد اگر اشتباع نکنم یکی از فرزندانم دیپلم انسانی دارد و ان یکی دیپلم فنی معماری دارد اگر مقدر هست با شماره همرا من تماس تا اقدام بعدی انشالله انجام گیرد با تشکر فرزادپور از کرمانشاه

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی