مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 98

مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 98

جهت مشاوره در زمینه مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 98 از میان افرادی انجام می شود که حد نصاب علمی را کسب کرده اند. در صورتی که داوطلب واجد شرایط باشد، افراد 2 یا 3 برابر ظرفیت در هر یکی از شغل های عنوان شده آزمون، برای انجام مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی معرفی می گردند. جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به جزئیات آزمون استخدامی هر یک از مشاغل، همین حالا با مشاور گروپ تماس بگیرید تا با راهنمایی کارشناسان حرفه ای، شانس موفقیت خود را در مصاحبه افزایش دهید.

نحوه انجام مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 98

داوطلبان با توجه به هر آزمونی که در آن پذیرفته می شوند و حد نصاب علمی را کسب می کنند، باید برای مصاحبه علمی مراجعه کنند. هر یک از دستگاههای اجرایی، خواسته ها و معیارهای خاص و مخصوص به خود را دارند که در زمان انجام مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی، با طرح سوالات مختلف به آن ها پرداخته می شود.

در زمان شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی نیازی به مطالعه گسترده نیست؛ بلکه شما می توانید با استناد به دانش خود در زمینه مورد نظر پیش روید. با توجه به اینکه نحوه انجام مصاحبه هر یک از ارگان ها با توجه به شغل مورد نظر متفاوت می باشد، به طور کلی می توان گفت که روند کلی آن تقریبا مشابه می باشد. یکی از بخش های مصاحبه آزمون استخدامی، سوالات مربوط به روانشناسی می باشد. در زمان پاسخ به سوالات روانشناسی صادقانه راجع به خود صحبت کنید. سوالات مربوط به حوزه روانشناسی برای مشخص شدن اخلاقیات فرد می باشد و گاهی اوقات در چند مرحله انجام می گیرد.

طبق روال تمامی مصاحبه های استخدامی دستگاههای اجرایی، ابتدا از داوطلبان سوالاتی راجع به رزومه شخصی و بیوگرافی آن ها پرسیده می شود. در این زمان متقاضیان می توانند به طور خلاصه توضیحاتی راجع به دانشگاه محل تحصیل و تخصص خود ارائه دهند. گاهی اوقات از داوطلبان خواسته می شود به زبان انگلیسی راجع به خود صحبت کنند. برخی دیگر از مواری که شاید در زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگا های اجرایی 98 از شما پرسیده شود، شامل موارد زیر می شود:

 • سوالاتی راجع به دانش علمی
 • ارائه متن انگلیسی تخصصی جهت روخوانی و انجام ترجمه
 • ارائه توضیحات راجع به پروژه و پایان نامه (بهتر است تا جای ممکن توضیحات شما کامل باشد تا نیازی به طرح سوالات بیشتر راجع به پروژه شما وجود نداشته باشد).
 • سوالاتی راجع به علاقمندی شما به کار مورد نظر

برخی از مشاغل مورد نیاز مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

 • امور اداری توانیر
 • کارشناس برنامه ریزی برق حرارتی
 • برق منطقه ای
 • کارشناس برنامه ریزی
 • زمین شناسی
 • امور مالیاتی
 • امور پژوهشی
 • و غیره

برخی نکات مورد نیاز در زمان انجام مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 98

در زمان انجام مصاحبه دقت داشته باشید که آرامش خود را حفظ کنید و با اعتماد به نفس کامل به سوالات پاسخ دهید. سعی نکنید با استفاده از کلمات پیچیده خود را بهتر از چیزی که هستید نشان دهید. در صورتی که پاسخ سوالی را نمی دانید، نیازی نیست نگران شوید و در صدد ارائه پاسخ با کمک مطالب نامرتبط باشید. در این شرایط بهتر است صادقانه بگویید که در زمینه مورد نظر اطلاع کافی و دقیق ندارید، اما در آینده نزدیک قصد کسب اطلاع در آن را خواهید داشت. نحوه پاسخ دادن شما به سوالات می توانند تاثیر مثبتی در زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی داشته باشد. در زمان پاسخگویی دقت داشته باشید که سوالات را به درستی و با آرامش کامل توضیح دهید.

با توجه به اینکه محیط مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کاملا دوستانه و صمیمی است، نیازی نیست استرس داشته باشید. فقط کافی است با اعتماد به نفس به سوالات پاسخ دهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر راجع به مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در مشاغل مختلف همین حالا با مشاور گروپ تماس بگیرید.

برخی مطالب مرتبط با مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 98

4.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی